Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Adana Ç.M.S.K Yumurtalık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

Her pazar olduğu gibi Çukurova Motorsporları Kulübü olarak güzel bir gezi tertipledik. Bu hafta yumurtalığa gidip güzel deniz havasını solumayı tercih ettik. Tabi balığıda eklemek gerek. Allah'a çok şükür gezimizi kazasız belasız tamamladık. İşte gezi fotoğrafları.

Her zamanki gibi kulüpte toplandık ve işte sohbet ortamı ve motosikletlerimiz.

Eeee insanlar acıkır da motorlar acıkmaz mı işte motorların karnını doyuruyoruz. Benzinlikten manzaralar

Yumurtalık yoluna sapmadan önce güzelce bir ayran içelim dedik ve misis ayranının tadına bakmak için durduk. İşte misis'te ayran molası manzaraları.

İşte ünlü Misis ayranı. Afiyet olsun

Yumurtalık yolu üzerinden manzara resimleri.

Ve işte yumurtalığa vardık ve çevreden manzaralar.

Yemek öncesi toplanalım bir resim çekelim dedik işte arkadaşlarımız.

Evet balıklar pişmeden önce, piştikten sonrası ve salatamız.

Evet Yumurtalıktan ayrılmadan önce motorlarımızla görülmekteyiz.

Şimdide dönüş yolunda ihtiyaç molalarından görüntüler.

Başka bir gezimizde görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Pişmiş balığı yemekte çok güzel olur abe ya Miss ayranıda çok lezzetli tadını iyi bilirim.Ha unutmadan Osmaniyeyide gezin tavsiyem...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hey yavrum bea...tekteker bunlar...kulüp falan ne iş abiler...harika profesyonel çalışmalar dost bir ortam...tabelayı görünce gururlandım...helal olsun emeği geçenlere...

orda fotoların içinde yakışıklı bir abimiz var...siyah şapkalı güneş gözlüklü...hani tavşan işareti yapılan playboyum benim.....işte ben o beyefendiye yazıldım buradan...hastasıyım onun...gelirim Adanaya yerim ısırırım onu ben valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    hey yavrum bea...tekteker bunlar...kulüp falan ne iş abiler...harika profesyonel çalışmalar dost bir ortam...tabelayı görünce gururlandım...helal olsun emeği geçenlere...

orda fotoların içinde yakışıklı bir abimiz var...siyah şapkalı güneş gözlüklü...hani tavşan işareti yapılan playboyum benim.....işte ben o beyefendiye yazıldım buradan...hastasıyım onun...gelirim Adanaya yerim ısırırım onu ben valla...
    heheheh akıllı ollllllll
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Bu hafta yoktum aranızda ama çok şey kaçırmışım inşallah bir başka geziye.
    Adana bu, motorcular tek vücut oluyorlar hepsi de birbirinden değerli insanlar
    Daha yeni başlıyor havalar düzeldi.Bundan sonra hepbirlikte inşallah güzel günlere.

berliner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1100 XX
    Cok sahane bi gezi olmus cok güzel eglenmissiniz kiskandim yani. Yumurtaligida bayagi özlemisim resimlere tekrar tekrar baktim
    Honda the Best
    CBR 1100 XX

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Denizin güzelliği ve çekiciliği davet etti bizi bu hafta , tarihi kalıntıların bize anlatmaya çalıştığı bir şey vardı . Motorcu kardeşler birer kahraman gibi süzüldüler dağlarda ve tepelerde . Herkesin yüzünde modernsıradanlığın üstüne çıkmanın haklı mutluluğu vardı bir kez daha . Sayımız her geçen gün artıyor ve gezilerimiz daha mükemmel oluyor . Aslında bu geziler ilerleyen günlerde yapacağımız destansı gezilerin birer emaresi . Önümüzdeki pazar (23 Nisan) çok geniş katılımlı aktivite düşünülüyor .

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    evet belli ki adana çok güzel bi gün geçirmiş kalkıp istanbul dan gelicem bi gün aranıza katılıcam.katılıcam da orada bayan motorcu yok mu? yoksa haremlik selamlık mı var arkadaşlar bu işler beni bozar racona ters ona göre.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Alıntı A2 EHLİYET adlı üyeden alıntı
    evet belli ki adana çok güzel bi gün geçirmiş kalkıp istanbul dan gelicem bi gün aranıza katılıcam.katılıcam da orada bayan motorcu yok mu? yoksa haremlik selamlık mı var arkadaşlar bu işler beni bozar racona ters ona göre.
    Yok be arkadaşım dün öyle oldu.aslında bi arkadaşımız var bmw si var.
    ama son anda işi çıktı ve gelemedi sen rahat olll buarası adana çmsk. sudii arabistan degil
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    tamamdır bekleyin açın yolları yasemin geliyooorrrr
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Bekleriz efenim. Motorcu ruhlu her tür canlı gezilerimize katılabilir.

Örn:
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

thundergirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw-1968
    selam arkadaşlar!fotoğraflar süper(özellikle ben ilk fotoğrafta güzel çıkmışım )Gelmeyi isterdim ama drag uğruna yumurtalıktan vazgeçtim.Umarım 23 Nisan gezisinde aranızda olurum.
    Bayan arkadaşımızıda Adanaya bekleriz kılıçbalığının dediği gibi burası arabistan değil arkadaşım...Kapımız herkese açık....

Motosikleti
    Alıntı thundergirl adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar!fotoğraflar süper(özellikle ben ilk fotoğrafta güzel çıkmışım )Gelmeyi isterdim ama drag uğruna yumurtalıktan vazgeçtim.Umarım 23 Nisan gezisinde aranızda olurum.
    Bayan arkadaşımızıda Adanaya bekleriz kılıçbalığının dediği gibi burası arabistan değil arkadaşım...Kapımız herkese açık....
    helal olsun bi drag a sattın bizi .gördün ama dimi neler kaçırdığını.bizde kapılar hep açık kapımızı örtmedik

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık
    alem GEZİ görsün yaw
    diğer Mt ler göründe kıskanın heheheh
    ADANA burası
    Süper gezi olmus arkadaşlar ama ben gelemedim
    önümüzdeki haftaya kesin geliorum bende gezecem yeter artık
    [B]RR gençliği[/B]

Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    ya arkadaşlar daha fazla imrendirmeyin insanı onca kilometre sözkonusu yani bana nerdeyse şimdi işi gücü bıraktıracaksınız.ayrıca adana ya da misafirperverliği için teşekkürederim. yalnız şu her türlü canlı olayı biraz korkuttu beni be.

Motosikleti
    ya arkadaşlar daha fazla imrendirmeyin insanı onca kilometre sözkonusu yani bana nerdeyse şimdi işi gücü bıraktıracaksınız.ayrıca adana ya da misafirperverliği için teşekkürederim. yalnız şu her türlü canlı olayı biraz korkuttu beni be.
    her tür canlı olayı nedir anlyamadım doğrusu ?

brock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abiler yeniden selam uzun zamandır forma giremiyodum. insallah bu sefer sorun olmicak internet işlerimde. neyse bu konuları gecelim. iyi bir gezi yapmıssınız (herzamanki gibi). cok sıcak kareler yakalamıssınız. bi kac kez motorclube gittim. grcekten cok sıcak abilerimiz, en son bu cuma önünden gecerken bi ugradım hasan abiylede tanıstık en sonunda. bundan sonra gezilerde olmasada(simdilik) motor clubte görüsürüz. daha sık gelmeye calısacam. gezilerin ve resimlerin devamını bekliyoruz
    özgür olmak istiyorsan; doganın bir parcası olmayı göze almalısaın

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Yasemin sen daha istanbuldaki pikniye bile gelemedinki
    Arkadaşlar çok güzel bir gezi olmuş tebrikler ama karnım açtı ağzım sulandı valla
    bu arada KILIÇBALIĞI abimede bir merhaba demek isterim umarım hatırlamışsındır fuarda seni montundan tanımıştım ve yokuş yukarı artcı almıştım.Abi birde fuar sonrası yeşilköyde oturup bira içmek çok güzeldi
    bir yanımda MT ADANA KILIŞ BALIĞI diyer tarafımda MT İZMİR EgeKaan
    ne şanslıyım yaa

Motosikleti
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    Yasemin sen daha istanbuldaki pikniye bile gelemedinki
    Arkadaşlar çok güzel bir gezi olmuş tebrikler ama karnım açtı ağzım sulandı valla
    bu arada KILIÇBALIĞI abimede bir merhaba demek isterim umarım hatırlamışsındır fuarda seni montundan tanımıştım ve yokuş yukarı artcı almıştım.Abi birde fuar sonrası yeşilköyde oturup bira içmek çok güzeldi
    bir yanımda MT ADANA KILIŞ BALIĞI diyer tarafımda MT İZMİR EgeKaan
    ne şanslıyım yaa
    Dostum aşkolsun ya
    nasıl unuturum mümkünmü sence.hayatımda yaşadığım engüzel hatırlanmak ve süprizlerden biriydi o nasılsın umarım herşey yolundadır kendine ii bak ayrımsız herkese kapımız açık çmsk ve şahsım adına

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı kılıçbalığı adlı üyeden alıntı
    Dostum aşkolsun ya
    nasıl unuturum mümkünmü sence.hayatımda yaşadığım engüzel hatırlanmak ve süprizlerden biriydi o nasılsın umarım herşey yolundadır kendine ii bak ayrımsız herkese kapımız açık çmsk ve şahsım adına
    Eyvallah ağbicim çok iyiyim özellikle pazar günü 90 makine piknik yaptığımız için çok mutluyum
    Kendine iyibak tüm çmsk daki arkadaşlara istanbuldan selam olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler