Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Adana Ç.M.S.K Yumurtalık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı A2 EHLİYET adlı üyeden alıntı
    ya arkadaşlar daha fazla imrendirmeyin insanı onca kilometre sözkonusu yani bana nerdeyse şimdi işi gücü bıraktıracaksınız.ayrıca adana ya da misafirperverliği için teşekkürederim. yalnız şu her türlü canlı olayı biraz korkuttu beni be.
    kardeş atla gel yol uzun diyorsan uçakla gel sana burdan motor ayarlarız biz yeterki gel kim olursan ol gel selamlar kendine iyi bak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    helal sana adem baba bizede bu yakışır
    bu arada resimler süper abii balık sanki tuzluydu hıı

LazKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı.. cross arıyorumm...
    helal beee!!! harikasınız abilerim... inşallah yaza bende katılacam.mersinden barbaros.

cem01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 125 cc
    Çok güzel bir geziydi bende bir kaç kare fotoğraf eklemek istedim ama sanırım fotoğrafları yüksek kalitede çektiğim içim fazla yer kaplıyo; dolayısıyla ekleyemedim.Bir sonraki gezide görüşmek üzere

fazer600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o bir kamyon vstrom 650 dl
    itinayla motosıklet temın edılır ama bna bozulan aıblerımden ozurdılerm ısım vermek ıstemıorm kılıcbalıgı abı:

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Kılıç hocam yine karizmanla öne çıkıyorsun resimlerde.Seninle aynı geziye katılmam.Toy kalırız senin yanında

boncorno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS 2003
    eyvallah dostlar çok güzel bir gezi olmuşşş... Çocukluğumda bende oralarda mobilet binmiştim... Yıllar sonra ankarada yumurtalığın yani "ayaş" ın resimlerini görmek çok güzel oldu... "halk arasında ayaş diye anılır...." teşşekürler hepinize... yolunuz hep açık olsun.

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Yaw herkes bişiler yazmış ben yazana kadar İyi gezi oldu ama dönüş yolunda otobana girdiğimizde yakıtın bitmesi kötü oldu. Halbuki kontrol ettiğimde bayağı var görünüyordu neyse ki Vasox kardeşim yardıma yetişti ve sorunu çözdük iyi gezi oldu. Çekilen filmde bayağı güzel oldu işallah en yakın zamanda montajlayıp çoğaltacağız

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı
    Kılıç hocam yine karizmanla öne çıkıyorsun resimlerde.Seninle aynı geziye katılmam.Toy kalırız senin yanında
    teşekkür ederim.ama biz ayrım yapmadan herkesi bekliyoruz kulüp e ve gezilerimize kendine ii bak
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    adem abi resimdeki göbek yemekten öncemiydi yemekten sonramı

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    hasanım moderatörüm,resimlerden cd kopya istiyorum Adana Line dergisinin müdürüne vericem,menşurmu oluyoz ne dergi falan ehü neyse bir pazarda böyle şen şakrak geçti kazasız ve keyifli,esas oğlan 2 hafta sonra olacak boğsak gezisi inşallah benim ud ta ozamana kadar tamir olur deniz kenarında,dev bir ateş etrafında oturup sanat musikisi halk müziği özgün müzik, hatta rock bilem yaparım 10 tane bira içince
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Selam dostlar
    Öcelikle bir konuyu gündeme getirmek istiyorum

Geçtiğimiz perşembe günü saat 17.00 civarında kulüpte oturuken.60-65 yaşlarında bir teyzemiz geldi ve aynen şunları söyledi

-Evaldım buranın sorumlusu kim.
    -orhan benim teyzeciğim buyrun dedi
    teyzem
    -evladım hafta içi neyse ama pazar sabahları bari ses yapmayın hepimiz uyuyoruz rahatsız oluyoruz dedi
    orhan kardeşimde
    -teyzeciğim o gürültü yapanlar kulübümüzün üyesi degil dışardan gelenler ama yinede ilgilenicez dedi.ve teyzem gitti.
    Ve pazar akşam geziden geldikten sonra akşam o teyzem tekrar geldi hepinize teşekkür ederim bu gün hiç rahatsız olmadık dedi ve gitti
    nekadar güzel bir olay dimi arkadaşlarım.

Pazar sabahı oraya gelen ve o geziye katılan arkadaşlarla kısabir sohbet yapmıştık.ses ve çevremizdeki insanları diğer konularda rahatsız etmeyelim konusunda.ve aynı gün meyvesini vermesi çok hoşuma gitti.
    Bu hassasiyeti hem kulüp önünde hemde gezdiğimiz her yerde herzaman gösterelim

OGÜN ORDA OLAN TÜM ARKADAŞLARA HASSASİYETİNDEN DOLAYI KULÜBÜM VE ŞAHSIM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

gezi gayet güzeldi herkes eteşekkürler.herkes e derkennnn pazar sabahı kalkamayan veya k....çı agır gelenlere degil ha onlar üstüne alımasın.bir iki resimde ben ekleyim de iyice çatlasınlar hehehe

İşte thundergirl motor sürmeyi yeni öğrendi sayılır

balıklar gelecek birazdan mis gibi kızarmışlarrrr(Thundergirl bak bakkkkk)

Cem,Murat,Fuat ve bu ortama yeni düşmüş bir arkadaş by erdallll

Cem kardeşim ceyhandan kalkıp gelmiş bizimle birlikte olabilmek için teşekkür ediyorum ona

benden de bukadar kendinize ii bakın

Alıntı fazer600 adlı üyeden alıntı
    itinayla motosıklet temın edılır ama bna bozulan aıblerımden ozurdılerm ısım vermek ıstemıorm kılıcbalıgı abı:
    Bittin sen bittinnnnnnnnnnnnnn
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ohh gençlik yarasın... güzel geziyosunuz ya.. helal size..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    SUZİKİ İNTURUDUR 1400
    selam arkadaşlar güzel ve keyifli gezi yaptıgınıza sevindim ama en fazla mutlu eden şey haftasonundaki uyguladıgınız ve uygulattıgınız teyzemizin ricası oldu hep böyle güzellikler olsun diyor 29/30 nisan yaza merhaba motorseverler bogsak gezisini iple çekiyorum hepinizi seviyorum

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili MT Adana,
    Sıcak ülkenin sıcak insanları..gezi resimlerinizi büyük bir zevkle izledim..gerçekten herşey ama herşey mükemmel olmuş.İmrendim doğrusu..helal olsun..sıcaklığınız,güzelliğiniz yüzlerinizden okunuyor..ne diyeyimm Allah nazardan saklasın..Hepinize ayrı ayrı sevgilerimi ve saygılarımı yolluyorum.

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı vasox adlı üyeden alıntı
    helal sana adem baba bizede bu yakışır
    bu arada resimler süper abii balık sanki tuzluydu hıı
    Eyvallah birader bize güzel olan herşey yakışır yani biliyorsun.balıklar gayet tatlıydı sevgili levent abimiz sayesinde sağolsun o geldiği zaman ben ayrı bir tat alıyorum gezilerden.

Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı
    adem abi resimdeki göbek yemekten öncemiydi yemekten sonramı
    haha yumuşak karnıma dokundun hakancığım bende o göbeği bu şekilde görmemiştim kendim bile korktum en kısa zamanda o göbeği atıcam inşaallah motorum ağlıyor yoksa.

sevğili motor ve gezi sevenler bu işleri yani motor ve gezi işlerini daha ciddi ve daha profesyonel yapmak ve organize etmek için çalışmalara başladık biz bu sevdayı ciddiye alıyoruz koşun gelin geç kalmayın geride kalmayın birlikte sevdalanıp birlikte haz alalım (UZAKTAN BAKAN KARDEŞLERİME BU)

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Adem abi geç gelenlere ceza verelim

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    fuut pazar günü sen geç geldin,hayde süle ne ceza keselim siye cuma akşamı nargilede biralar senden goççum ona göre cezanı kestim
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    çok güzel bir gezi ama balık niye yediniz. karnım acıktı şimdi... banada ayırsaydınız veya ist. kargo falann. neyse abrtmadan süper olmuş hocammm...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    güzel bir gezi olmuş gerçekten ve klüp ayrıca güzel...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler