Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

1540 km lik Akşehir-İzmir-Muğla-Marmaris-Köyceğiz- Fethiye-Antalya-Akşehir gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    sheqlche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ykanuni windy s 125-yamaha xmax 250
    evet arkadaşlar 4.5 günlük bayram tatilimi tamamlamış bulunmaktayım dolu dolu harika bir gezi oldu toplam 1540 km yol kat ettim motosikletim ile çarşamba öğleden sonra akşehir den çıkış yaptım perşembe-cuma izmir de ailemin yanın da kaldım c.tesi sabah tan muğla-marmaris-köyceğiz-fethiye ye e doğru kontak açtım c.tesi gece fethiye de çadırda konakladım pazar günü sabahtan ölüdenize girdim tek kelime ile muhteşemdi yalnız tadı damağımda kaldı erken ayrılmak zorunda kaldım malum zaman kısıtlı dönüş yolu uzun ölüdeniz i herkese tavsiye ederim pazar öğlen e doğru dönüş için yola çıktım kaş-finike-kumluca-kemer-antalya istikametini kullandım yolu uzatmıştım fakat uzattığıma değdi harika manzaralarla karşılaştım sizde göreceksiniz mükemmel. hava karardıktan sonra eğirdir vardığımda gökyüzünün bana bir sürpriz yaptı ve birden yağmur indi ama ne yağmur gök delindi sanki eve varana kadar yer yer yakalandım yağmura gece 11 civarı akşehir e vardım biraz ıslanmıştım ama değdi doğrusu güzel bir bayram tatili geçirdim motosiklet ile gezmek yollarda olmak mutluluk vericiydi. 1540 km lik gezinin maaliyetine gelince 180 tl benzin ile rotamı tamamladım ortalama 1 lt benzin ile 40 km yol katettim ölüdenizde sugar camping te geceliği 15 tl ye çadırımla konakladım benim kısaca aktaracaklarım bu kadar evde internetim olmadığı için fotoları yarın yükleyeceğim yarın görüşmek dileği ile...
    busel ve nonamenes bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    işte beklenen an geldi motorumun yüklenmiş hali herşey hazır yolculuk zamanıııı ilk durak afyonkarahisar ve ilk mola yeri afium alışveriş merkezi ikinci mola yerimiz uşakta bir benzin istasyonu burasıda meşhur uşak ile jula arasında ki tatlı sert virajlar her ne kadar bu virajları almak zevkli olsada aşağı doğru eğiminden yavaş olmak ta fayda var zira 2 araç virajı alamayıp bariyerlere çarpmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:35 ----------

izmir in tabelasınıda çekecektim lakin ya ben daldım göremedim yada birileri tabelayı yürütmüş ) ama tabiki ulu önder mustafa kemal atatürk ün anıtına uğramadan o muhteşem anıt ı ölümsüzleştirmeden geçmiyorum izmir den sadece bir kaç kare almışım burada çok zaman geçirdiğim için olsa gerek idare edin artık :( ve izmirden ayrılma zamanı geldi c.tesi sabahtan kontak açıyorum istikamet muğla marmaris-köyceğiz-ölüdeniz fethiye ileriiiiii )

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:06 ----------

muğla ile marmaris arasında 10 km lik bol viraj lı aşağı doğru eğimli şahane manzaralı bir yol var sık sık durup o güzelliklerin fotosunu çekmeden geçmiyorum güzel ve eğlenceli bir yolculuğun ardından marmaris e varıyorum marmaristen kareler marmaris te 2 saat kadar gezip karnımı doyurduktan sonra yoluma devam ediyorum
    serkanbitez, zenon, busel ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Bu motorla iyi cesaret,
    Benim eski kanuni scooter la iki kez uzun yola cıktım, birinde egzoz koptu, diğerinde buji kablosu koptu
    Güzel bir gezi olmus

Motosikleti

köyceğiz den bir iki kare

fethiye ye giderken ücretli bir tünel var dağı tırmanmadan kestirmeden çıkıyorsunuz ama beni içime sinmedi dağ yolundan gitmeye karar verdim ve doğru karar verdiğimi o yolları kat ederken aldığım zevk ten anladım

fethiye ye vardığım da direk ölüdeniz e gidiyıorum daha önceden araştırdığım kamp yeri orada gece yi ölüdeniz de geçirmeyi planlamıştım arayıp yer olup olmadığını soruyorum yer tarifi aldıktan sonra işlemleri halledip hemen çadırımı kuruyorum ve fethiye ye iniyorum keşif ve gözlem için

fethiye den manzaaralar

akşam tekrar ölüdeniz e dönüyorum fethiye merkezi o kadar hareketli deil fazla beğenmiyorum ama ölüdeniz harika gece si ile gündüzü ile müthiş gece biraz takıldıktan sonra yatmaya gidiyorum yarın uzun bir dönüş yolu beni bekliyor sabah erken kalkıp ölüdeniz de deniz e girip yola koyulacağım

işte ölüdeniz hakikaaten dedikleri kadar varmış ne bir dalga nee bir gelgit dupduru sanki havuz da yüzüyorsunuz çok zevk aldım burada yüzmekten lakin zaman kısıtlı olduğu için erken ayrılmak zorunda kalıyorum istemeye istemeye :(

her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi benim için de ayrılık vakti geliyor çadırımı eşyalarımı topluyorum motorumu yüklüyorum eeee yollar beni bekler dimi
    tezer, zenon ve fabrisio bunu beğendiler.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    çok keyif aldığınız belli.tek sürüşün zevki de ayrıdır.bu da,çin malı motorla veya küçük cc.li motorla uzun yol yapılmaz diyebilenlere bence kapak olsun.paylaşım için teşekkürler.ADANA'dan selam olsun.
    dftuzlu bunu beğendi.

Motosikleti

ölüdeniz çıkışında bu sevimle dinazorlar la karşılaşıyorum

fethiye kaş arasından yol kenarı güzel deniz manzaraları

kaputaş plajı yol kenarından aşağıya doğru merdivenlerle iniliyor deniz kumsal güneş manzara muhteşem içim gidiyor girmek için fakat vaktim kısıtlı olduğu için boynu bükük bir kaç foto alıp ayrılmak zorunda kalıyorum :(

kaş dan sonra vaktim iyice daraldığı için fazla foto çekemiyorum özellikle ıspartadan sonra eğirdir de yağmur a yakalanınca bir an önce eve varmayı düşünüyorum sadece. evet arkadaşlar benim bayram tatilimden aktaracaklarım bu kadar umarım beğenirsiniz teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok keyif aldığınız belli.tek sürüşün zevki de ayrıdır.bu da,çin malı motorla veya küçük cc.li motorla uzun yol yapılmaz diyebilenlere bence kapak olsun.paylaşım için teşekkürler.ADANA'dan selam olsun.
    çok teşekkürler AKŞEHİR den de sizlere selam olsun
    tezer, zenon, regal ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    tebrikler,çok keyifle okudum izledim,gitmiş kadar oldum.
    tekerine emeğine sağlık,keşke bodruma da uğrasaydın,artık bir dahaki sefere bekliyorum.

Motosikleti
    Alıntı Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorla iyi cesaret,
    Benim eski kanuni scooter la iki kez uzun yola cıktım, birinde egzoz koptu, diğerinde buji kablosu koptu
    Güzel bir gezi olmus
    teşekkür ederim benim bugüne kadar motorum uzun yolda hiç bir arıza yapmadı üstelik motorum 11500 km de bunun nereden baksan 9000 10000 km si hep uzun yoldur motora itinalı binip bakımlarını zamanında yaptırırsan hiç bir motor kolay kolay arıza yapmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:40 ----------

Alıntı serkanbitez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler,çok keyifle okudum izledim,gitmiş kadar oldum.
    tekerine emeğine sağlık,keşke bodruma da uğrasaydın,artık bir dahaki sefere bekliyorum.
    çok teşekkür ederim. aslında rotamda bodrum da vardı fakat izmir de 1 gün fazladan kalınca zamanımın kısıtlı olmasından dolayı bodrum u es geçmek zorunda kaldım dediğin gibi nasip olursa bir dahaki sefere inşallah

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı sheqlche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim benim bugüne kadar motorum uzun yolda hiç bir arıza yapmadı üstelik motorum 11500 km de bunun nereden baksan 9000 10000 km si hep uzun yoldur motora itinalı binip bakımlarını zamanında yaptırırsan hiç bir motor kolay kolay arıza yapmaz
    Malının kıymetini bileceksin arkadaş,
    doğru söylüyorsun, bakımını zamanında yapıp, özenli kullanırsan seni niçin yolda bıraksın.. güzel bir gezi ve paylaşım olmuş.

Motosikleti
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malının kıymetini bileceksin arkadaş,
    doğru söylüyorsun, bakımını zamanında yapıp, özenli kullanırsan seni niçin yolda bıraksın.. güzel bir gezi ve paylaşım olmuş.
    çok teşekkür ederim

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Çok güzel hayallerimin gezisi diyebilirim ama bize anca emekli olunca düşer sanırım.Bir yerde kalbinin cc si motorun cc sinden daha önemlidir.Tekeriniz düz bassın.

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik ederim...

Motosikleti
    Alıntı tezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel hayallerimin gezisi diyebilirim ama bize anca emekli olunca düşer sanırım.Bir yerde kalbinin cc si motorun cc sinden daha önemlidir.Tekeriniz düz bassın.
    çok teşekkür ederim. umarım en kısa zamanda sizde hayallerinizin gezisini gerçekleştirirsizniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

Alıntı sabiht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim...
    teşekkürler.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yüreğinize sağlık..tebrikler.

abi gerçekten bu tarz gezileri gördükçe cesaretleniyorum.. daha motorumu almadan yapacağım uzun gezilerin planlarını bile yapmaya başladım.. haftaya motorumu alıyorum Allah'ın izniyle ve ilk uzun gezimi alanyadan muğlaya akdeniz kıyı şeridinde yapmayı planlıyorum inşallah gerçek olur.. sizin de emeğinize sağlık güzel paylaşım olmuş, darısı yeni gezilerinize inşallah

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    güzel gezmisin tebrikler
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

haloogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    arkadaşım yüreğine sağlık güzel bir gezi olmuş.yaklaşık 1,5 ay önce bende doğu tarafına 100cc lik motorumla bir gezi yapmıştım. şimdi de aynı şekilde batıya doğru (adanadan) bir rota var kafamda şekillenen becerebilirsem.genelde çadırda kalmayı düşünüyorum.ama 3 ay önce netten bir çadır sipariş etmiştim aldığımdan beri ilk defa bir hafta önce kurdum.ben rahat olsun diye çift kişilik almıştım ama bu da çok büyük oysa resimde öyle gözükmüyordu.haftaya çıkmayı düşünüyom. yeni bir çadır alacak zaman ve imkan yok acaba bu çadır ile gitsem sıkıntı olur mu?birde ölüdenizde kaldığın kamp yerinin adını ve telefonunu verebilirmisin.teşekkürler...her daim düz bassın tekerin...
    www.motorumlaben.blogspot.com/

Motosikleti
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüreğinize sağlık..tebrikler.
    çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Alıntı nonamenes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi gerçekten bu tarz gezileri gördükçe cesaretleniyorum.. daha motorumu almadan yapacağım uzun gezilerin planlarını bile yapmaya başladım.. haftaya motorumu alıyorum Allah'ın izniyle ve ilk uzun gezimi alanyadan muğlaya akdeniz kıyı şeridinde yapmayı planlıyorum inşallah gerçek olur.. sizin de emeğinize sağlık güzel paylaşım olmuş, darısı yeni gezilerinize inşallah
    teşekkür ederim inşallah sende bir an önce motoruna kavuşursun uzun geziler yaptıkça yaşadıklarını paylaşırsın ve biz de sana yorumlar yaparız.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

Alıntı EGE YELI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezmisin tebrikler
    teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:34 ----------

Alıntı haloogle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım yüreğine sağlık güzel bir gezi olmuş.yaklaşık 1,5 ay önce bende doğu tarafına 100cc lik motorumla bir gezi yapmıştım. şimdi de aynı şekilde batıya doğru (adanadan) bir rota var kafamda şekillenen becerebilirsem.genelde çadırda kalmayı düşünüyorum.ama 3 ay önce netten bir çadır sipariş etmiştim aldığımdan beri ilk defa bir hafta önce kurdum.ben rahat olsun diye çift kişilik almıştım ama bu da çok büyük oysa resimde öyle gözükmüyordu.haftaya çıkmayı düşünüyom. yeni bir çadır alacak zaman ve imkan yok acaba bu çadır ile gitsem sıkıntı olur mu?birde ölüdenizde kaldığın kamp yerinin adını ve telefonunu verebilirmisin.teşekkürler...her daim düz bassın tekerin...
    öncelikle çok teşekkür ederim. senin gezini hatırladım takip etmiştim. ölüdenizde sugar camping de konakladım ben memnum kaldım bir olumsuzluğunu görmedim sadece yan çadırdaki arkadaş biraz fazla horluyordu o kadar fiyatı da uygun geceliği sadece 15 tl eğer çadırını güneş görmeyen bir yere kurarsan akşam için sıkıntı çekmezsin serin olur çaadırın büyüklüğüne gelince bence ne kadar büyük o kadar iyi zaten bayram geçtiği için yer sıkıntısı çekeceğini zannetmiyorum rahatlık bakımından büyük daha iyi olur diye düşünüyorum sugar campinig in telefonu 0 252 617 00 48 şimdiden hayırlı yolculuklar kazasız belasız tekerin her daim düz bassın dönüşte footoları bekliyoruz...
    nonamenes bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Çok güzel bir gezi olmuş kardeş emeğine sağlık kazasız belasız geziler diliyorum...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bu şekilde gezen motorcuları çok seviyorum...
    İşte budur...
    Tebrikler....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)