Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

100’lük motorumla - 4 Bölge - 5 Gün - Mini bir Türkiye turu denemesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    çok hoşuma gitti tebrikler devamını bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Alıntı HELLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çifte vatandaş. Lik dan yararlanarak. İSVIÇRE. Basel. e gittik. Eğer. Orda. Kaza sonucu. Yada. Bilerek. Geyik. Yada. Fare. Yada resimdeki. Gibi. Yılan. Öldür sen. EBEN. I

S............. kardeşim. Onu. Allah. Yada. Onlara. . Göre tanrı. Yarattı. Diyorlar...direk. hapis....

Keşke. Resmi. Cekmeseydinn. BARBARCA. BENCE.
    Ne eleştirin belli nede yazdıkların. Adam onu kendi öldürmemiş sadece etkilendiği için çekmiş. Forum bomboş adamlarla doldu.
    2008 - 2011 Mondial 125Mt , 2012 - 2013 Honda Dylan, 2013 - ...... Aprilia Sportcity 250ie
    Motosiklet özgürlüğümün tek yolu.

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Etkinliğe. Bak bee

haloogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Neresi. Güzel. ?........gezi. benzine doğaya. Yazık
    Eşşek hosaf tan ne anlar
    Etkinliğe. Bak bee
    Eşşek hosaf tan ne anlar
    ............................

possessed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok
    Çok güzel bir gezi olmuş senin adına çok sevindim. Süper resimler çekmişsin. Cesaretinden dolayı tebrik ederim. Sende BMW olsa neler yapacağını tahmin edemiyorum

V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    tebrikler kardeşim.samimi anlatımın güzel fotoların için teşekkürler.o benzinin bittiği yer pınarbaşı gürün arası uzunyayla; petrol yok köy yok kasaba yok.motosikletin cc sinin.markasının modelinin değilde insanın içindeki motosiklet ve yol sevgisinin önemli olduğunun açııkça görüldüğü bir gezi

Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Alıntı possessed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş senin adına çok sevindim. Süper resimler çekmişsin. Cesaretinden dolayı tebrik ederim. Sende BMW olsa neler yapacağını tahmin edemiyorum

Alıntı V@R@D£R0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler kardeşim.samimi anlatımın güzel fotoların için teşekkürler.o benzinin bittiği yer pınarbaşı gürün arası uzunyayla; petrol yok köy yok kasaba yok.motosikletin cc sinin.markasının modelinin değilde insanın içindeki motosiklet ve yol sevgisinin önemli olduğunun açııkça görüldüğü bir gezi
    teşekkürler...BMW olsa türkiyeyi dolaştıktan sonra yurtdışını balkanlar,avrupayı motorla gezmek isterdim.
    evet benzinin bittiği yer çok ıssız bir yerdi.olumsuzluklarla birlikte tecrübeler artıyor işte bunun dışında pek bir olumsuzluk yaşamadım çok şükür..
    www.motorumlaben.blogspot.com/

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Tebrikler emeğinize yüreğinize sağlık

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    Çok güzel bir gezi, başka gezi yazıları da bekliyoruz.

jiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çin malı cross 150, skyteam bubbly 50cc
    güzel bir gezi tebrikler. malatya-sivas güzergahına düşen olursa hasançelebi beldesin de yol kenarında bahçemiz var motosiklet dostlarını misafirliğe beklerim.
    red-kit bunu beğendi.

MZ781 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251/1993 , Bajaj Boxer 150
    Çok güzel ve de samimi bir gezi havası verdi bana anlattıkların .Tebrikler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çin malı motorlarda saglammış goruldugu uzere. Güzel gezi olmuş

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alkışlıyorum. Tekerine sağlık.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    tebrik ederim kardeşim valla bravo, uzun yol motosiklette sabır işi...ne kadar niyetlensemde, etsemde yapamıyorum ben yetmez diyorum 250 cc...100 km.yol bile sıkıyor bazen..senin gibi arkadaşları görünce hele hele düşük cc.de binlerce km.yol yapanları görünce müthiş imreniyorum,

red-kit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyundai-mover
    Alıntı haloogle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sınırları zorladım mı bilmem inan çok rahat yaptım ben bu seyahati bana sorarsanız bunun en büyük nedeni koltuğu bağladığım süngerden minder ve arkaya bağladığım çanta,bazen yaslanıyprdum çünkü ona. benim öngörüm şu koltuklar biraz daha faklı rahat yapılsa çok iyi olacak evet motor titremeye devam edecek belki ama g.t hissetmeyecek..
    kısmet olursa bir dahaki sefer batıya doğru yine aynı şekilde bir rota yapmak istiyorum kısmet..
    Böyle güzel paylaşımlar için teşekkürler gerçektende çok güzel bir gezi planlamışsın ve uygulamışsın.Eğer batıya doğru gelirsen haberim olsun elimden geldiğince eşlik ederim.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Gezmek için ne çok marka bir motora nede çok paraya ihtiyaç var. her girişimde önce yürek lazım. Eğer ki birkaç arkadaş bu geziyi yapmış olsaydınız yanınızda çadırlarla gider uyku ve barınma ihtiyaçlarınızı beğendiğiniz en güzel manzaraya nazir bir şekilde yapabilirdiniz. Hatta yiyecek konusunda da güzergah üzerindeki market veya kasaplardan alacağınız et tavuk turu şeyleri yakacağınız ateşte izgara yapıp büyük keyif eşliğinde keyfinize keyif katarak yiyebilirdiniz. Tabi bu tur beraberlikler gezi maliyetini düşüreceği gibi gezi boyunca dayanışmaya ve daha fazla haz duymaya etken olur. Herşeye rağmen bu bir başlangıç noktası. İçindeki kıpırtı yıllar içerisinde seni daha boyutlu gezilere ve akabinde bunlara cevap verecek motorlara ulaştıracağına emin ol. Şimdi şunu sorarım; acaba senin yapmış olduğun bu gezi sürecinde görüp yaşadıklarını ve edindiğin tecrubeleri imkanı olduğu halde cesareti olmayan evinde oturup faceden ayrılmayan arkadaşların sahip olabilmişler mi. Kısacası tebrikler.
    red-kit bunu beğendi.

Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Alıntı Bülent pcx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler emeğinize yüreğinize sağlık
    Alıntı namk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi, başka gezi yazıları da bekliyoruz.
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alkışlıyorum. Tekerine sağlık.
    Alıntı red-kit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle güzel paylaşımlar için teşekkürler gerçektende çok güzel bir gezi planlamışsın ve uygulamışsın.Eğer batıya doğru gelirsen haberim olsun elimden geldiğince eşlik ederim.
    teşekkürler arkadaşlar, red-kit (Emre) sağol umarım karşılaşırız...

Alıntı jiro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi tebrikler. malatya-sivas güzergahına düşen olursa hasançelebi beldesin de yol kenarında bahçemiz var motosiklet dostlarını misafirliğe beklerim.
    jiro (Mahir) sağol arkadaşım bi dahaki sefere inşaallah, demekki neymiş, gezi raporunu yazmadan evvel burada rotanı ve kısaca planlarını paylaşacaksın ki olur ya yol üzerinde birilerinin bahçesi olur ,davet eder, ikram eder...
    Alıntı MZ781 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel ve de samimi bir gezi havası verdi bana anlattıkların .Tebrikler...
    sağol arkadaşım,teşekkür..

Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrik ederim kardeşim valla bravo, uzun yol motosiklette sabır işi...ne kadar niyetlensemde, etsemde yapamıyorum ben yetmez diyorum 250 cc...100 km.yol bile sıkıyor bazen..senin gibi arkadaşları görünce hele hele düşük cc.de binlerce km.yol yapanları görünce müthiş imreniyorum,
    bence kendi kendimizi korkutuyoruz.eğer motoruna iyi bakmışsan,ki zaten motorunu yine en iyi sen bilirsin,250cc bence rahat yeter,abi millet bisikletle geziyor da..

Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezmek için ne çok marka bir motora nede çok paraya ihtiyaç var. her girişimde önce yürek lazım. Eğer ki birkaç arkadaş bu geziyi yapmış olsaydınız yanınızda çadırlarla gider uyku ve barınma ihtiyaçlarınızı beğendiğiniz en güzel manzaraya nazir bir şekilde yapabilirdiniz. Hatta yiyecek konusunda da güzergah üzerindeki market veya kasaplardan alacağınız et tavuk turu şeyleri yakacağınız ateşte izgara yapıp büyük keyif eşliğinde keyfinize keyif katarak yiyebilirdiniz. Tabi bu tur beraberlikler gezi maliyetini düşüreceği gibi gezi boyunca dayanışmaya ve daha fazla haz duymaya etken olur. Herşeye rağmen bu bir başlangıç noktası. İçindeki kıpırtı yıllar içerisinde seni daha boyutlu gezilere ve akabinde bunlara cevap verecek motorlara ulaştıracağına emin ol. Şimdi şunu sorarım; acaba senin yapmış olduğun bu gezi sürecinde görüp yaşadıklarını ve edindiğin tecrubeleri imkanı olduğu halde cesareti olmayan evinde oturup faceden ayrılmayan arkadaşların sahip olabilmişler mi. Kısacası tebrikler.
    söylediklerinin hemen hemen hepsine katılıyorum,evet yanımda bir kaç kişi değil biir kişi daha olsa çadırda kalmak olurdu tercihim.tek başıma cesaret edemeyebilirim,urfada bir gece parkta yattım otların üzerinde ama orası farklıydı balıklı gölün orada yattım çok kalabalıktı 12 ye kadar ıssız bir yer olmadığı için sıkıntı olmadı.

neyse şimdi aklımda olan batı seferinin rotasını paylaşayım daha hiç bir şey belli değil ama inşallah kısmet olur:

bu geziyi de yaparsam bu yaz için elde edeceğim "motorla gezdiğim yerler" haritası bu şekilde olacak:

Hocam helal olsun.

Harika bir yolculuk yapmissiniz.

Benim de hayalim ufak cc motorla bi tur yapmak.

Geze geze gore gore gitmek harika.

Bir de merak ettim hocam motorun son hizi nedir??

Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Alıntı Thomas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam helal olsun.

Harika bir yolculuk yapmissiniz.

Benim de hayalim ufak cc motorla bi tur yapmak.

Geze geze gore gore gitmek harika.

Bir de merak ettim hocam motorun son hizi nedir??
    son hızım 85-90 arasıydı.çoğu zaman daha düşük hzlarda seyrettim...

Güzel gezi yapmışsın arkadaşım benimde kanım hareketleniyor sizin yüzünüzden bende yakinda çıkacağım galıba bır taraflara

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)