Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2012 Motosiklet Fuarı | 1-2-3-4 Mart 2012 | Eurasia Moto Bike Expo

Motovento
    REKLAM ALANI
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı dincer59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimiz aynen katılıyoruz da hiçbirimiz fuar organize etmiyoruz arkadaslar o adamlar da onca firmayı biraraya getiriyorsa o firmaların 4 gün içinde ayağına o kadar adam getiriyorsa ondan belli bir ücret alır, sana bana da onca firmayı biraraya toplayıp aynı çatı altında bütün ihitiyacını tek seferde tek günde kapı kapı gezmeden en iyisini en uygununu hemen şak diye bulma imkanı veriyorsa senden de ücret alır orayı kiraladığı şirkete de kendisi bi ödeme yapar olay budur, düzen budur bunu gerektirir.
    Ücretsiz olmalıdır olmamalıdır bilmem benim dediğim hiç kendimizi yırtmayalım bu ekonomik düzende böyle bişey olmasını ummak en hafif tabiriyle polyanna olmaktır.

Artı Necati bey hipermarkete de bakkala da giriş ücretli değil örnek yanlış bence gidin siz marketten alın isteyende hipermarketten alsın serbest ekonomi, özgür ülke olay bu. Ama memnun değilseniz ya başka bi fuar daha yapılmasını beklersiniz bedava girişi olan, ya siz yaparsınız (burada ki sizden kastım sadece siz değilsiniz Necati bey), yada bu fuara ya bbedava bilet bulup yada parayı bastırıp gidersiniz veya tavır yapıp hiç gitmezsiniz seçenekler bunlar ama bu fuardan böyle bişey beklemeyin bugüne kadar olmamıs sey bundan sonra da olmaz bence. Beni de bu fuarın organizatörü sanacaklar vallaha değilim sadece doğrucu Davutum
    Madem fuar organizatörü değilsiniz,nedir bu yırtınmanız o zaman
    Bana pek inandırıcı gelmediniz.Ayrıca motosiklet fuarları başladığından beri eksiksiz takip ederim.Seçenekleri siz değil ben belirlerim.Size .....
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten kaybolmamak için ipod'umu kullanıcam navigasyonu yeterli olur umarım.
    Navigasyona ihtiyacın yok, o güzergahta kaybolmak yetenek ister. Otogarın içinden metroya binip havalimanı yönüne gideceksin, havalimanından önceki durakta (İDTM, CNR, İFM) inip yürüyerek fuar alanına ulaşacaksın. Zaten metro istasyonu neredeyse fuar alanının kapısında.

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı Aykut009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti olmasa da motosiklet aşığı olduğunu kanıtlayan kişiyede beleş olsun
    Motosikletle gelmeyip ruhsatı gösteren de geçer o zaman.. - ki ben öyle yapardım -

---------- Post added at 01:12 ---------- Previous post was at 01:05 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Navigasyona ihtiyacın yok, o güzergahta kaybolmak yetenek ister. Otogarın içinden metroya binip havalimanı yönüne gideceksin, havalimanından önceki durakta (İDTM, CNR, İFM) inip yürüyerek fuar alanına ulaşacaksın. Zaten metro istasyonu neredeyse fuar alanının kapısında.
    İşte o konuda yetenekliyimdir zaten.. Dediğim gibi 17 senedir yaşadığım gıç kadar Lüleburgaz'da bile her zaman kullandığım güzergahta kaybolmayı başarabiliyorum ben.. Hayatta kurye olmaz benden..
    Tam anladığıma göre otogardan hava alanı yönündeki metroya binicem, dünya ticaret merkezi tarafında inicem. Yanlış mı acaba ? Ayrıca İDTM, CNR, İFM duraklarda yazıyor mu acaba ?
    Bu güne kadar tek bindiğim metro berlindeki ve viyanadakiydi
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte o konuda yetenekliyimdir zaten.. Dediğim gibi 17 senedir yaşadığım gıç kadar Lüleburgaz'da bile her zaman kullandığım güzergahta kaybolmayı başarabiliyorum ben.. Hayatta kurye olmaz benden..
    Tam anladığıma göre otogardan hava alanı yönündeki metroya binicem, dünya ticaret merkezi tarafında inicem. Yanlış mı acaba ? Ayrıca İDTM, CNR, İFM duraklarda yazıyor mu acaba ?
    Bu güne kadar tek bindiğim metro berlindeki ve viyanadakiydi
    Evet anladığın gibi. İneceğin durakta bunlardan biri kesinlikle yazıyor. En son hatırladığım kadarıyla Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi (DTM-İFM) yazıyordu. Son durak olan hava alanı durağından önceki durak. Adının metro olduğuna bakma, ineceğin durak köprünün üstünde.
    Otogarın içinden kalkıp tam olarak gideceğin yere giden bir metro varken kaybolamazsın, en kötü ihtimalle ters yöne gidersin metroda, bir kaç durak sonra anlayınca da geri dönersin. Metrodan ayrılmadığın ve yanlış durakta inmediğin sürece kaybolma ihtimalin yok. Ayrıca indiğin metro istasyonuyla fuar salonu arasında da fuarın servisi varmış. Yürüyerek de rahatlıkla ulaşabilirsin. 500-700 mt. civarı.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana pek inandırıcı gelmediniz.Ayrıca motosiklet fuarları başladığından beri eksiksiz takip ederim.Seçenekleri siz değil ben belirlerim.Size .....
    ilhami abi zimirden pejo 103 ile gelmicen demi ?
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Aykut009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti olmasa da motosiklet aşığı olduğunu kanıtlayan kişiyede beleş olsun
    olsun tabiki her türlü ücretsiz olmalı.

Bana her zaman saşma gelmiştir bir ürünün tanıtıldığı-satıldığı etkinlik ve ya fuar alanına girşin ücretli oması.
    adı üstünde birşeyler satmaya gelmişsin firma olarak sattığın ürünleri bedavamı veriyorsun alıcı kişiye ? hayır. O zaman fuar Organizasyonunu düzenleyen firmaya masraflarını ödeyeceksiniz firma olarak.
    senin ürününü almaya gelen müşteriden para istemeye hakkın yok saçma bir şey.
    bana motosiklet için her hangi bir parça-aksesuar ve ya giyim gerekli oldugunda zaten fuar zamanını gözetlemeden motosiklet ürünleri satan magazaya gidip bedelini ödeyim alıyorum,fuar'ın + bir tarafı yok benim için.
    fuar'a katılmam tamamen motosiklet sever dostlarla bir araya gelmek iki lsohbet etmek yoksa fuar olsa ne olur olmasa ne olur.
    zaten fuar'da tanıtılan ürünler fuar bitiminden itibaren magazalar'da satılacak.

insanlara boşu boşuna ekstra külfet çıkarmanın anlamı yok hatta fuar'a gelen müşteriler için stant yapıp çay ve benzeri sıvı tüketim içeceklerinden ücretsiz ikram bile etmeliler müşterilerin bir sonraki fuar zamanını sabırsızlıkla çekmeleri için.

senelerdir katılırım motosiklet ve oto oto modifiye fuarlarına vakit buldukça

Fuar bahane dostluk şahane üzmeyin kardeşim İnsanları...
    fuar'da buluşmak üzere

Admin'i takip edin yeter
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Necati bey yırtınmamın sebebini daha önceki mesajımda Metehan Bey çok iyi anlamıs ve durumu özetlemişti sizinde anladığınızı düşünmekteyim. Bu arada Arjantinli69 nickli arkadaşımızda çok güzel demiş boşverin fuar bahane motor şahane hepinizi seviyorum bir sonraki fuarda indirim yapacağız artık merak etmeyin
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı dincer59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necati bey yırtınmamın sebebini daha önceki mesajımda Metehan Bey çok iyi anlamıs ve durumu özetlemişti sizinde anladığınızı düşünmekteyim. Bu arada Arjantinli69 nickli arkadaşımızda çok güzel demiş boşverin fuar bahane motor şahane hepinizi seviyorum bir sonraki fuarda indirim yapacağız artık merak etmeyin
    Hala yırtınmanızın sebebini anlamış değilim
    Fuar giriş ücretinin olup olmaması sizi neden bu kadar ilgilendiriyor
    Siz şu dilinizin altındaki baklayı bir çıkarsanız diyorum
    Sizin motosiklet severlere karşı özel bir gıcığınızmı varki,illada giriş ücreti diyorsunuz?????
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarlar ücretsiz olmalı. yada alınan ücret karşılıgında katılımcı firamalardan alınan bir üründen indirim olarak fayda saglamalı.
    Bende buna benzer bir şey yazacaktım. Yazan var mı diye kontrol ediyordum. Çok doğru
    darpgen bunu beğendi.
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet anladığın gibi. İneceğin durakta bunlardan biri kesinlikle yazıyor. En son hatırladığım kadarıyla Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi (DTM-İFM) yazıyordu. Son durak olan hava alanı durağından önceki durak. Adının metro olduğuna bakma, ineceğin durak köprünün üstünde.
    Otogarın içinden kalkıp tam olarak gideceğin yere giden bir metro varken kaybolamazsın, en kötü ihtimalle ters yöne gidersin metroda, bir kaç durak sonra anlayınca da geri dönersin. Metrodan ayrılmadığın ve yanlış durakta inmediğin sürece kaybolma ihtimalin yok. Ayrıca indiğin metro istasyonuyla fuar salonu arasında da fuarın servisi varmış. Yürüyerek de rahatlıkla ulaşabilirsin. 500-700 mt. civarı.
    Çok teşekkür ederim gayet açıklayıcı oldu, metroda çok sıkışırsam birine sorarım o yardımcı olur zaten.
    Bakalım kaybolmadan fuara gidersek, orada da 3-4 saat kadar yalnız gezmem gerek babam anca gelicek
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    iyide benim hala davetiyem yok??

yemediler bu sene.....

benide fuara götürecek birileri yok muuuuu??? alooooo?????
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide benim hala davetiyem yok??

yemediler bu sene.....

benide fuara götürecek birileri yok muuuuu??? alooooo?????

Hala yırtınmanızın sebebini anlamış değilim
    Fuar giriş ücretinin olup olmaması sizi neden bu kadar ilgilendiriyor
    Siz şu dilinizin altındaki baklayı bir çıkarsanız diyorum
    Sizin motosiklet severlere karşı özel bir gıcığınızmı varki,illada giriş ücreti diyorsunuz?????
    Bana özel mesajdan telefon numaranızı yazın cuma günü dışında fuardayım sizi içeri alırım.

Fuar davetiyeleri Türkiye de Motosiklet fuarı düzenlendiğinden bu yana hep ücretsizdir...
    Davetiyeler fuara katılıcak olan firmalara dağıtılır,o firmalardan da seçkin müşterilerine dağıtılmaları talep edilir...
    Gelen her müşteriye motosiklet maağzaları ve çalışanları fuar davetiyesi vermez ki;ülkemizde motora binen her kez kendini bende motorcuyum deyip zaten yeterince apaçilik yapıyor birde bunu fuar alanlarında göstermesinler istenilir ama onlar bir şekilde kapıdan para ödeyip almayı bile göze alarak fuara gelmişlerdir.ve bizler her sene bunları kamera yansımalarında görmüşüzdür...
    Her geçen sene davetiye sayısı azaltılarak dağıtım yapılıyor önüne geçmek için ama bu denli başarılı olucak bilinmez...
    Şimdi şöyle diyebilirsiniz,halka açıksa herkez gelebilir,de amacım küçümsemek aşalamak değil sadece ÇİRKİN bir görüntü oluyor ve giderek her sene daha da kötü hale ulaşıyor...
    Herşeyde bir çizgi olmalı,evet herkez her yere gitmemeli öle olsa VIP te herkeze açık olurdu...nasıl VıP herkeze verilmiyorsa davetiyelerde her kezin elinde olmaması lazım..
    Hal böyle olmaya devam ederse motor nasıl deyip görevli hostesi gösterip motorlar çok güzell açıklamalarını duymamış olucağız belki....
    ''Carpe Diem''

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı alone base adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuar davetiyeleri Türkiye de Motosiklet fuarı düzenlendiğinden bu yana hep ücretsizdir...
    Davetiyeler fuara katılıcak olan firmalara dağıtılır,o firmalardan da seçkin müşterilerine dağıtılmaları talep edilir...
    Gelen her müşteriye motosiklet maağzaları ve çalışanları fuar davetiyesi vermez ki;ülkemizde motora binen her kez kendini bende motorcuyum deyip zaten yeterince apaçilik yapıyor birde bunu fuar alanlarında göstermesinler istenilir ama onlar bir şekilde kapıdan para ödeyip almayı bile göze alarak fuara gelmişlerdir.ve bizler her sene bunları kamera yansımalarında görmüşüzdür...
    Her geçen sene davetiye sayısı azaltılarak dağıtım yapılıyor önüne geçmek için ama bu denli başarılı olucak bilinmez...
    Şimdi şöyle diyebilirsiniz,halka açıksa herkez gelebilir,de amacım küçümsemek aşalamak değil sadece ÇİRKİN bir görüntü oluyor ve giderek her sene daha da kötü hale ulaşıyor...
    Herşeyde bir çizgi olmalı,evet herkez her yere gitmemeli öle olsa VIP te herkeze açık olurdu...nasıl VıP herkeze verilmiyorsa davetiyelerde her kezin elinde olmaması lazım..
    Hal böyle olmaya devam ederse motor nasıl deyip görevli hostesi gösterip motorlar çok güzell açıklamalarını duymamış olucağız belki....
    Malesef son zamanlardaki fuarlar anlattığınız gibi geçiyor.
    Fuar için ücretsiz davetiye dağıtımı her sene azaltılsada cumartesi pazar günü fuarda izdidam oluyor.
    Fuarın kapanış saatlerinde 1-2 saat önce fuar alını genelde boş oluyor ya erken saatte fuarı gezmeye gelinmeli ya da geç saatlerde.
    Perşembe cuma zaten fuar boş geçiyor.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de henüz davetiyem yok :( Sitenin kahvaltısına da katılamama durumum var, hadi hayırlısı...

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de henüz davetiyem yok :( Sitenin kahvaltısına da katılamama durumum var, hadi hayırlısı...
    Ferco Motor Facebook'tan davetiye kazandırıyor.Gün içinde bizi takip edin davetiye vereceğiz yazıyorlar yaklaşık 1 saat sonra mail atan ilk 10 kişiye davetiye gönderiyorlar.Ben cuma günü mail'i hazırladım; bir saat bekledim sayfayı yeniledim sürekli sonra yazı gelince gönderdim.Yarım saat sonra mail geldi: " davetiyenizi en kısa zamanda size ulaştıracağız" şeklinde.Eğer isterseniz siz de sayfayı takip edin saat 14.oo civarı paylaşım yapıyorlar.Ama haftasonu davetiye yok.Pazartesi tekrar dağıtacaklarmış..

http://www.facebook.com/vespaturkeyofficial
    bugay ve fehmizcan107 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    davetiye bulamiyoruz diye fuara da mı gitmeyeceğız..? karı kız seyretmeye gelen borazanlar yüzünden davetiye yi düşürüyorlarsa cezasını çekelim ne yapıcaz? en azından istanbulun kroları bi parça da olsa giremez

Motosikleti yaşam tarzı olarak benimseyen her kişinin motosiklet davetiyesi o yada bu şekilde eline geçer
    ama son dk da davetiye arayanlar ,pazar günleri izdiham yaratan,boş kalabalık oluşturan çoğunluktur zaten...
    ''Carpe Diem''

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Fuar da davetiye konusunda yardımcıolabilecek olan var mi? Pazar günü saat 12.00 civarı orada olacağım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    pcx 150 gelirmi? gelirse ne kadara satılır? Bide bilet bulamadık girişte varmış alabiliyomuyuz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler