Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213

2012 Motosiklet Fuarı | 1-2-3-4 Mart 2012 | Eurasia Moto Bike Expo

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sabah gazetesinde okuduğum kadarıyla Harley Davidson'da fuara katılmayacakmış.Ve fuarda motosiklet satışı yapılmayacakmış.

Bütün bunlar yetmiyormuş gibi metrekare kira fiyatlarınıda yükseltmişler.Bu yüzden birçok marka katılmıyormuş.

Ben vazgeçtim böyle saçma organizasyona para vermeye gerek yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    çok istediğim halde gelemicem . gidenler umarım eğlenirler...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    arkadaşlar alah kalbimi biliyorya , şu fuar muhabbetinde uzak yerlerden gelen arkadaşları bir arada görmek bana daha iyi gelecek fuar dedyince kafamda oluşan ambians budur , lakin değişik yeni modelleri yakınen görüp incelemekte ekmek kadayıfının kaymağı gibi bir şey olacak onun için haydi hayırlısı diyelim

artı olarak ben motosikletle gelmeyi düşünüyorum ve motosiletle gelmeyi düşünmeyen arkadaşların genellşkle neden motosikletle gelmek istemediklerini merak ediyorum yok şu açıdan sakıncalı bir durummu oluşuyor , motosiklete zarar mı gelir ? yada boş yer bulmak mı sorun oluyor ?

af buyurun bu yıl ilk katılımım olacak bu konuda bilen ve tecrübe sahibi arkadaşlar bilgi verirse konunun takipçisiyim olmadı bende motorumu istanbulda akrabalara bırakır öyle gelirim
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Avrupa'da büyük fuarlar içinde gireni söğüşleyen bir tek bizimkidir.Bir şey demeyecektim ama bazıları meydanı boş bulup çok sallamış.Fuar ücretsiz olur;tepki de bunadır.Yoksa şahsen 20 lirayı dilenciye vermeye utanırım.
    Kolpa Adamları

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Her sene Fuara 3-5 gün kala, o katılmıyor bu katılmıyor diye haberler çıkıyor. Yarısı doğru, yarısı fasafiso...

Harley Davidson ın fuar şovunun diğer yerlerdekini aratmayacak kadar görkemli olmasın beklerdim. Diğer tarafdan fuara bile katılmıyormuş...

Firmalar için bir prestij aslında fuara katılmak.

Giriş parası da atla deve değil.

Hatta, bir değeri olsun. Bedava olursa ilgili ilgilisiz çok adam geliyor diye de rakam belirlemiş olabilirler.

Satış konusu biraz garip. Satış Sözleşmesi de mi imzalanmayacakmış ? Ya da sadece 2. el satış mı yok onu anlamadım.

Aslında, böyle bir fuarda, 2. el satış olmaması da normal bence. Bir "motorsiklet pazarı" kurulsa, bu tür bir şey için daha uygun.

Fuarın amacı yeni modelleri tanıtma, tüm firmaları bir arada sunma değilmi ? Enteresan yani.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar alah kalbimi biliyorya , şu fuar muhabbetinde uzak yerlerden gelen arkadaşları bir arada görmek bana daha iyi gelecek fuar dedyince kafamda oluşan ambians budur , lakin değişik yeni modelleri yakınen görüp incelemekte ekmek kadayıfının kaymağı gibi bir şey olacak onun için haydi hayırlısı diyelim

artı olarak ben motosikletle gelmeyi düşünüyorum ve motosiletle gelmeyi düşünmeyen arkadaşların genellşkle neden motosikletle gelmek istemediklerini merak ediyorum yok şu açıdan sakıncalı bir durummu oluşuyor , motosiklete zarar mı gelir ? yada boş yer bulmak mı sorun oluyor

af buyurun bu yıl ilk katılımım olacak bu konuda bilen ve tecrübe sahibi arkadaşlar bilgi verirse konunun takipçisiyim olmadı bende motorumu istanbulda akrabalara bırakır öyle gelirim
    aslında biz hata yaptık..
    yeleklerde iki isimlik değil bir isimlikte isim diğerinde mt nicki olacaktı ve fuar alanında bu yelekleri giyecektik...

karşıdan adamın biri geliyor..bak kimmiş?? ha sametagir ...çaktırmaaaa.görmemezlikten geeel...kaaaaaaaçççç...
    nedenamaya bunu beğendi.
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Bosphorus Motor (HD) Maslak'taki showroomlarında " The New Softail® Slim™ ve Sportster® Seventy-Two™ " tanıtımını yapacakmış.3-4 mart yani fuar zamanında.

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    erhancım berk ben kardeşim sevgiler davetiye imkanımız varmıdır kardeşim eşimle birlikte gelecezde
    Rüzgar gibi geçti

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep öle olur Kar yağmasa gelirdim indire gandi yapardım ama dua et kar yağıyor
    yav bendeki 10 taneyi dağıttım...servisime rica ettim 10 dane Foçaya Necatik35 abiye yollayacak tamam bugün yarın derken şimdide davetiye kalmadı dedi benim elemanlar...bak ya işmi bu şimdi...dur bakarız falan ulan mahcup edecekler beni ona yanarım...pazartesi salladılar varken şimdi kalmadı ayağı...hiç sevmem böyle şeyleri aga...bana 20 yollayacaktı bana eksik yollayınca onlardan rica etmiştim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC
    merhaba ARCA94. pazar sabahı 8 otobüsüyle lüleburgaz dan hareket ederek tahmini 10:30 da fuarda oluyorum...2 sene den beri lüleburgaz dayım daha önce istanbulda oturuyordum bu nedenle fuar alanını ve istanbul u çok iyi bilirim.ihtiyacın olursa tel:537 636 96 56 istediğin zaman araya bilirsin yardımcı olurum.bende BURGMAN 400 için gidicem.gitmişken kask,branda,koruyucu ve kilit almayı düşünüyorum.HUDSON DERİ den davetiyemi aldım.HAYRETTİN BEY e teşekkürler.(daha kendisiyle tanışmadık)

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    İlk sayfada davetiye dağıtılacaktır yazmışsınız, geç mi kaldık ?

Daha yeni kesinleşti gelmem

Motosikleti
    Bmw F650
    Merhabalar; 2 adet fuar biletine ihtiyacim var. Bu konuda yardimci olurmusunuz?

Tesekkurler.

arkadaşlar davetiye nereden temin edebiliriz? bugün gitmeyi düşünüyorum ya da yarın en geç

Motosikleti
    kymco süper 8
    kapıda davetiye alabiliyormuşuz 25 gibi fiyatmış bende cumartesi gitmeyi düşünüyorum beleş davetiye bi yerden temin edebilirmiyiz veya dergilerden falan varmıdır

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    hala davetiye bulamadım ve organizatöre para kaptırmaya pek niyetim yok iki kişi gelcez sonuçta hiç katılımcı arkadaş yokmu bize bi yardım etse :(
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek davetiye ile çift olarak girebiliyomuyuz? Bendeki davetiye üzerinde kişi sayısı gibi bi ibare yok?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Forum, Facebook'ta bir çok markanın stand fotoğraflarını yayınlamış.. Teşekkürler gayet güzel. Lakin Honda standı yok mu bu yıl fuarda? Varsa özellikle CBR 125R'la ilgili link ekler misiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

Alıntı BlackBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum, Facebook'ta bir çok markanın stand fotoğraflarını yayınlamış.. Teşekkürler gayet güzel. Lakin Honda standı yok mu bu yıl fuarda? Varsa özellikle CBR 125R'la ilgili link ekler misiniz?
    Az önce denk geldi Honda fotoğrafları, face'de görememiştim. Kusura bakmayın.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı BlackBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

Az önce denk geldi Honda fotoğrafları, face'de görememiştim. Kusura bakmayın.
    Başkaları da görebilsin....

http://www.motosiklet.net/medya/id91...-honda-standi/
    BlackBaron bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler