Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

2012 Motosiklet Fuarı | 1-2-3-4 Mart 2012 | Eurasia Moto Bike Expo

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motosikletimi sattım :(
    az bir şey stunt seven takip eden ve azda olsa ucundan anlayan birileri eleştiri yaparsa daha net bir tartışma olacak ama bu gelen macar'a da iyi deniyorsa ben artık hiç bir şey yazmıyorum bu rezaleti stunt forum sitelerinde tartışmam ve duyurmam daha mantıklı galiba.
    Motosiklet tutkusu anlatınmaz yaşanır diyorum başka bişe demiyorum :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    A)Kahvaltı için yer bilgisi ve adresi şehir dışından gelenler için ilan edilecektir heralde (Belirli katılımcı sayısımı bekleniyor acaba???)
    B) Nette biraz araştırdım ama çelişkili bilgilere rastladım. Belki de net bilginin olduğu yeri ben bulamadım. Affınıza sığınarak üç sorum olacak. Fuarda motosiklet sipariş ettik diyelim.
    B1.)Bunun parasının hepsini mi ödüyoruz orada? Yoksa Kapora falan mı veriyoruz? Kapora ise %kaç?
    B2.)Fuarda sipariş ettiğimiz motosiklet yaklaşık ne zaman teslim ediliyor? Geçen sene bazı markalar yazın teslim etmişte? Satıcı fuarda bir teslim tarihi ile ilgili bir taahütname veriyor mu? (Türkiye de taahütname?? ŞAka gibi ama ben yine de soruyum ?)
    Teşekkürler,sevgiyle kalın..
    Cumartesi yapılacak kahvaltı için ayrı bir başlık açılacak, gerekli bilgileri orada bulabileceksiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:40 ----------

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaptan uçakla gelinecek atatürk hava limanına 10:30 da iniş yapacağız inşallah saat uyarsa adana dan gelen ler olarak bize bilet konusunda yardımcı olacağını düşünüyorum hemde tanışmış oluruz Ben ve tayfam Beş kişiyiz...
    Şimdiden ilgine teşekkür ederim...
    Cumartesi yapılacak kavaltı organizasyonuna yetişirseniz orada davetiyelerinizi alabilirsiniz.
    Bunun dışında fuar boyunca kapıdan herkese tek tek davetiye vermemiz mümkün değil.
    Belki pazar günü fuar dışında bir yerde belirli bir saatte toplanacak MT üyelerine toplu davetiye verebiliriz.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı binbaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    macaristan'lının videosu daha etkileyici. muhtemelen daha beceriklidir.
    yine de, yerli bir yeteneğe imkan tanınması daha iyi olurdu.
    bende katılıyorum yabancı düşmanlığı yapmayalım

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    biletsiz sevdalar:
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Erhan Erdil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi yapılacak kahvaltı için ayrı bir başlık açılacak, gerekli bilgileri orada bulabileceksiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:40 ----------

Cumartesi yapılacak kavaltı organizasyonuna yetişirseniz orada davetiyelerinizi alabilirsiniz.
    Bunun dışında fuar boyunca kapıdan herkese tek tek davetiye vermemiz mümkün değil.
    Belki pazar günü fuar dışında bir yerde belirli bir saatte toplanacak MT üyelerine toplu davetiye verebiliriz.
    Bu kahvaltı organizasyonu nerede ve ne zaman yapılacak?Kesin yapılıcaksa ona göre feribottan bilet alıyım bari.

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    hep ben yokken bi etkinlik oluyor fuara toplanıp gitsek daha heycanlı ve güzel olur gerci bana yakın burdan bi 5 dk sürüyor

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Fuar alanında her saat başı bir etkinlik oluyor ...
    Kah motor gösterisi
    kah bisiklet gösterisi...
    Stantlarda bile gösteriler her zaman mevcut
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Arkadaşlar beni bağışlayın fakat fuarla ilgili konuda okuduğum mesajların yarısından fazlası bedava biletle, kalan kısmın yarısından fazlası fuara gelip şov yapacak adamlarla ilgili anca çok küçük bir kısım mesaj gerçekten fuarla ilgili konuları kapsıyor.

Etmeyin eylemeyin çok rica ederim hergün yapılan bişey değilki yılda bir kez 22 Tl veya neyse bilet fiyatını bilemedim şimdi vereceksiniz acaba şunu çok merak ediyorum fuara gelecek ve bedava bilet arayan arkadaşlardan kaç tanesi sigara içiyor kaç tanesi iddaa oynuyor kaç tanesi içki içiyor kaçının cebinde ıphonu veya bilimum akıllı telefonu var. Kimin ne yaptığıyla ilgilenmiyorum yanlış anlamayın lütfen özgür bir ülkedeyiz sadece 3 paket sigara az için, 1-2 gün iddaa oynamayın da suraya bedava biletle ilgili mesaj atıp durmayın demek istiyorum yada su 22 tl yı verebilecekken bedava bilet alarak motor aşkıyla yanan yılda bir kez yapılan organizasyona gerçekten gelmek isteyipte imkanı olmadıgından gelemeyen arkadasların olabileceğini düşünün.

Neydi motorcu olmak duyarlı olmak demek değil miydi? Motorcu olmak bence altına bi motor alıp tek teker yapmak, tek teker yapanı yapmayanı eleştirmek, 300 km hız yapmak vs demek değildir. Motorcu olmak bi felsefeye sahip olmak, bi felsefeyi paylaşmak demek olmalıdır.

Şahsen ben fuara yeni modellerin hepsini bir arada görebileceğim, motosikletle ilgili bazı ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim ve hepsinden önemlisi benim gibi motosiklet merakı olan, birşeyler paylaşabileceğim insanların içerisinde olmak için gidiyorum. Hepinizin fikirlerine de saygı duyarım ama benim fikrim budur.
    ii forumlar dilerim.
    williamwallace bunu beğendi.
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    Alıntı dincer59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar beni bağışlayın fakat fuarla ilgili konuda okuduğum mesajların yarısından fazlası bedava biletle, kalan kısmın yarısından fazlası fuara gelip şov yapacak adamlarla ilgili anca çok küçük bir kısım mesaj gerçekten fuarla ilgili konuları kapsıyor.

Etmeyin eylemeyin çok rica ederim hergün yapılan bişey değilki yılda bir kez 22 Tl veya neyse bilet fiyatını bilemedim şimdi vereceksiniz acaba şunu çok merak ediyorum fuara gelecek ve bedava bilet arayan arkadaşlardan kaç tanesi sigara içiyor kaç tanesi iddaa oynuyor kaç tanesi içki içiyor kaçının cebinde ıphonu veya bilimum akıllı telefonu var. Kimin ne yaptığıyla ilgilenmiyorum yanlış anlamayın lütfen özgür bir ülkedeyiz sadece 3 paket sigara az için, 1-2 gün iddaa oynamayın da suraya bedava biletle ilgili mesaj atıp durmayın demek istiyorum yada su 22 tl yı verebilecekken bedava bilet alarak motor aşkıyla yanan yılda bir kez yapılan organizasyona gerçekten gelmek isteyipte imkanı olmadıgından gelemeyen arkadasların olabileceğini düşünün.

Neydi motorcu olmak duyarlı olmak demek değil miydi? Motorcu olmak bence altına bi motor alıp tek teker yapmak, tek teker yapanı yapmayanı eleştirmek, 300 km hız yapmak vs demek değildir. Motorcu olmak bi felsefeye sahip olmak, bi felsefeyi paylaşmak demek olmalıdır.

Şahsen ben fuara yeni modellerin hepsini bir arada görebileceğim, motosikletle ilgili bazı ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim ve hepsinden önemlisi benim gibi motosiklet merakı olan, birşeyler paylaşabileceğim insanların içerisinde olmak için gidiyorum. Hepinizin fikirlerine de saygı duyarım ama benim fikrim budur.
    ii forumlar dilerim.
    +1 Doğru bir yorum yapmış arkadaş.Bu yoruma katılmamak olmaz.

Motosikleti
    BMW F 750 GS

ii forumlar dilerim.
    Ben de söyle cevap vereyim o zaman. Ben bu fuara eşim ve kızımla birlikte gitmek istiyorum. Bunun için öncelikte insanları yıllardır gayet güzel söğüşleyen IDO'ya 117 TL gidiş - dönüş feribot bilet parası (3 kişi araçsız geçiş için), üzerine bir de uyanık fuarcılara da 60 TL bilet parası vermem gerekiyor. Yemesi, içmesi, metrosuyla birlikte bana fuar masrafı 250 TL. Bunun karşilığında ne alacağım belli değil. Her sene bu yüzden niyetlenip fuara gidemiyorum. Bedava olsun demiyorum ama bu yapılan da fırsatçılığın daniskasıdır. Paris'te Louvre müzesine bile giriş 9 €, ona göre kıyaslayın artık.

Hep söylerim, bizimki gibi kötü niyetli fırsatçıların bol olduğu bir ülkede ekonomi kesinlikle serbest bırakılmamalıdır. Bırakılırsa sonuçları bu olur işte (bkz IDO, bkz fuarcılar, bkz Suzuki, bkz Harley Davidson, bkz... gibi).

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    u 22 tl yı verebilecekken bedava bilet alarak motor aşkıyla yanan yılda bir kez yapılan organizasyona gerçekten gelmek isteyipte imkanı olmadıgından gelemeyen arkadasların olabileceğini düşünün.

.
    Mesele 22 lirayı herkesin verebileceği değilde insanların fuar gibi bu tarz organizasyonlarda kendilerini enayi gibi hissetmeleri...birde bedava olsa çoluk çocuk it kopuk gelir diyorlar...o düşünce de yanlış...

bu fuar bir sektörel durum değil...2 tekerleğin tüm toplum için kalbinde bir yeri varsa (malum) demekki giriş ücretinin 20 lira olması fahiş bir durum...açgözlülük çakallık diyebilirim...inan bu parayı vermek ben dahil herkese koyar...zoruna gidiyor insanın...İstanbul içi ve İstanbul dışı ulaşım masraflarıda gözönüne alınırsa yinede fazla...5 lira olsaydı pek göze batmazdı belki...ama 20 lira bu organizasyonu yapan firmanın biraz çakallığı...bedava bilet istemek neden problem olsun ki...yani İstanbuldayız diye bu 20 lirayı ödememe isteğimiz haksız mı...gelmeyenleri düşünün diyosun ama bu bizim neden umrumuda olsun ki ...

bedva bilet istemek en doğal hakkımız diye düşünüorum...senin rahatsız olmanı anlamış değilim..22 lira a paramı allahaşkına...o davetiyey ara ödemek bana enayilik geliyor...mesela hissettirdiği bu durum yoksa 50 lirada verilir yeri geldiğinde herşeye...
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesele 22 lirayı herkesin verebileceği değilde insanların fuar gibi bu tarz organizasyonlarda kendilerini enayi gibi hissetmeleri...birde bedava olsa çoluk çocuk it kopuk gelir diyorlar...o düşünce de yanlış...

bu fuar bir sektörel durum değil...2 tekerleğin tüm toplum için kalbinde bir yeri varsa (malum) demekki giriş ücretinin 20 lira olması fahiş bir durum...açgözlülük çakallık diyebilirim...inan bu parayı vermek ben dahil herkese koyar...zoruna gidiyor insanın...İstanbul içi ve İstanbul dışı ulaşım masraflarıda gözönüne alınırsa yinede fazla...5 lira olsaydı pek göze batmazdı belki...ama 20 lira bu organizasyonu yapan firmanın biraz çakallığı...bedava bilet istemek neden problem olsun ki...yani İstanbuldayız diye bu 20 lirayı ödememe isteğimiz haksız mı...gelmeyenleri düşünün diyosun ama bu bizim neden umrumuda olsun ki ...

bedva bilet istemek en doğal hakkımız diye düşünüorum...senin rahatsız olmanı anlamış değilim..22 lira a paramı allahaşkına...o davetiyey ara ödemek bana enayilik geliyor...mesela hissettirdiği bu durum yoksa 50 lirada verilir yeri geldiğinde herşeye...
    Zaten şuan sponsor olan veya stand kuracak olan motorsiklet firmalarından ,yeterli miktarda yada bütçemizin çok üstünde alış-veriş yapıyoruz.
    Demek istediğim zaten bu fuardaki firmalara para kazandırıyoruz.Bu gün iyi bir koruma takımı çeksek altımıza 500 TL fiyatı var.Bu firmalarıda ayakta tutan
    bizleriz. 20 TL 'lik bilette onlardan olsun.Bu çok büyütülecek bişey değil.Gelmek isteyen gelir.. Sıkıntı yok.Benim ,senin motorun olmasa o adam nereden ekmek yiyecek
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    xciting250i

ii forumlar dilerim.
    ben de katılmıyorum yorumunuza çünkü fuarda 20 liralık bir olay olmuyo bence o 20 lirayı haketseler bu kadar davetiye dağıtılmaz. Kendileri de bilio bence bu fuarın 20 lira verilip girilecek bir fuar olmadığını.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben katılan firmaların bu iştan para aldığını sanmıyorum, organizasyonu yapan çakallar onları da kafalıyorlardır satış yapacaksınız, reklam yapacaksınız falan diye...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bence motosikleti olana fuar girişini bedava yapacaksın,zaten bu kişi fuara geldiyse illaki birşeyler alacaktır ama ucuz ama pahalı.ruhsatı göster geç.
    motosikleti olmayana paralı yap_ki motosiklete binmeden kıymetini anlasın..

her sene aynı terane bilet varmı ?
    biletin yok para vermeyi düşünmüyorsun O zaman ne işin var fuar alanında kardeşim..
    arca94 bunu beğendi.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence motosikleti olana fuar girişini bedava yapacaksın,zaten bu kişi fuara geldiyse illaki birşeyler alacaktır ama ucuz ama pahalı.ruhsatı göster geç.

biletin yok para vermeyi düşünmüyorsun O zaman ne işin var fuar alanında kardeşim..
    aynen tamer abi ruhsatı göster geç
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben katılan firmaların bu iştan para aldığını sanmıyorum, organizasyonu yapan çakallar onları da kafalıyorlardır satış yapacaksınız, reklam yapacaksınız falan diye...
    Dalga mı geçiyorsunuz?

100 metrekarelik bir standın dört günlük kirası 10 bin dolar civarında.

Fuarların nasıl işlediği hakkında pek bilginiz yok galiba?

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Katılıyorum.Hani bedava olursa alakası olan olmayan doluşur deniyor ya ,işte size çözüm.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dalga mı geçiyorsunuz?

100 metrekarelik bir standın dört günlük kirası 10 bin dolar civarında.

Fuarların nasıl işlediği hakkında pek bilginiz yok galiba?
    Hayır, hiçbir fikrim yok. Demek durum benim düşündüğümden daha vahimmiş. Peki madem bu paralar alınıyor o zaman en başa dönersek, bu 20 TL giriş ücreti nedir ? Bir de gerçekten 20 TL gibi bir ücreti var mı bu sene de ? Kendi kendimize kuruyor olmayalım ?

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    bu sene giriş 30lira oldu...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler