Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

2012 Motosiklet Fuarı | 1-2-3-4 Mart 2012 | Eurasia Moto Bike Expo

Motovento
    REKLAM ALANI
    nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biletler çıktımı nadir bey ?
    evet cumartesi günü ferko motorda çalışan arkadaştan aldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    Ankarada nerden bilet bulabiliriz arkadaşlar ?
    Ben Giderim O Gider, Altımda Tin-Tin Eder

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Hudson deri mağazalarından motosiklet.net üyesi olduğunuzu belirterek kişi başı 1 davetiye temin edebilirsiniz.
    Bu sene fuar katılımcılarına da çok az davetiye verilmiş. Davetiyeler sınırlı sayıda.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hudson deri keşke burada olsaydı.Motomax'ten bulabilir miyiz? Yada davetiye gönderebilecek olan var mı?

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Uzun zaman oldu herkesi özledim orda buluşuruz inşallah
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Alıntı Erhan Erdil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hudson deri mağazalarından motosiklet.net üyesi olduğunuzu belirterek kişi başı 1 davetiye temin edebilirsiniz.
    Bu sene fuar katılımcılarına da çok az davetiye verilmiş. Davetiyeler sınırlı sayıda.
    Hudson yakın sayın admin ücret talep ediyorlarmı acaba hazırlıklı gidelim ?
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Alıntı Erhan Erdil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan bey, Biz Isparta dayız telefonla bu imkandan faydalanabilir miyiz?
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Bugün Kadıköy'deki Hudson mağazasından davetiyemi aldım.
    İlgileri için mağazadaki beyefendiye teşekkür ederim
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilet isterüüüük

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Berbat bir fuar gitmeye değmez ilk kez geçen yıl gittim bidahada gitmem ,yarısı çinli ,indirim yok ,test imkanları yok hikayeten fuar düzenliyorlar maksat fuar olsun
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    cumartesi oradayım kısmetse...ankaradan gidecek arkadaşlarla organize olabiliriz..

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahçelievler Hudson Deri mağazasından davetiye teminatı yapabilir miyiz?
    Karşılığında ücret ödüyor muyuz? Bilgilendirirseniz sevinirim...
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

CBR 250 R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Kesin gidicem bu fuara
    Don't ride faster than your angels can fly

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    feyizoğlu'nu kullananlar mail atarlar ise bilet temin edebilirler.

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    kesinlikle fuara gitmeye değmez.
    bunun sebepleri arasında girişin ücretli olması veya buradaki insanalrın fuar alanına girmek için bilet dilenmesi çok komik.
    fuardaki aksesuar firmalarının kesinlikle indirim yapmaması ve çok suratsız olmaları.
    motosiklet markalarının ilgisiz olmaları, test sürüşü imkanı vermemeleri, hatta bazı densiz firmaların motora oturmaya müsade etmemesi hatta diyerek abartıcam ama elleirnden gelse motora yaklaştırmayacaklar.
    birçok markanın olmaması fuara olan ilgiliyi azaltmaya bile yeter.
    her geçen yıl ise büyük firmaların bir çoğu katılmaktan vazgeçiyor.
    fuar tarih olarak çok erken yapılıyor motosiklet fuarına memleketin her yerinden insanlar motosikletleri ile gelmeli. hem geziye hemde alışverişe dönüşmeli bu organizasyon.
    fuarda özellikle giyim kuşam çanta ve bilimum aksesuar firmalarının fuar stand ücretlerini ürünlere yansıtması sonucu internetten aldığımız fiyatların çok üzerinde olması.
    özellikle uzaklardan gelecek insanların uçak bileti git-gel, konaklama, yeme içme ve hazır istanbula gelmişken ki organizasyon arayışları sonucu ciddi paralar harcadığımızı düşünürsek ben bu paranın otm. zincir yağlama, performans hava filtresi, elcik ısıtma gibi malzemelere ayrılması daha yerinde olacaktır kanımca.
    şimdilik aklıma gelenler bunlar ama eminim aklıma gelmeyen daha tonla sebep bulabilirim. bu yüzden artık fuar organizasyonuna katılmayacağım.(bu yazı memeleketimde benim gibi düşünen bir çok arkadaşında fikirleridir.)
    serhan123 bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun sebepleri arasında girişin ücretli olması veya buradaki insanalrın fuar alanına girmek için bilet dilenmesi çok komik.
    fuardaki aksesuar firmalarının kesinlikle indirim yapmaması ve çok suratsız olmaları.
    motosiklet markalarının ilgisiz olmaları, test sürüşü imkanı vermemeleri, hatta bazı densiz firmaların motora oturmaya müsade etmemesi hatta diyerek abartıcam ama elleirnden gelse motora yaklaştırmayacaklar.
    fuar tarih olarak çok erken yapılıyor motosiklet fuarına memleketin her yerinden insanlar motosikletleri ile gelmeli. hem geziye hemde alışverişe dönüşmeli bu organizasyon.
    fuarda özellikle giyim kuşam çanta ve bilimum aksesuar firmalarının fuar stand ücretlerini ürünlere yansıtması sonucu internetten aldığımız fiyatların çok üzerinde olması.
    özellikle uzaklardan gelecek insanların uçak bileti git-gel, konaklama, yeme içme ve hazır istanbula gelmişken ki organizasyon arayışları sonucu ciddi paralar harcadığımızı düşünürsek ben bu paranın otm. zincir yağlama, performans hava filtresi, elcik ısıtma gibi malzemelere ayrılması daha yerinde olacaktır kanımca.
    şimdilik aklıma gelenler bunlar ama eminim aklıma gelmeyen daha tonla sebep bulabilirim. bu yüzden artık fuar organizasyonuna katılmayacağım.(bu yazı memeleketimde benim gibi düşünen bir çok arkadaşında fikirleridir.)
    Motosikletle gelecek arkadaşlar varsa bana göre unutsunlar..Geçen sene otoparka 3000 araç girişi oldu.. Fuar ızdırap olmasın sonra

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    feyizoğlu'nu kullananlar mail atarlar ise bilet temin edebilirler.
    hocam sen temin ettinmi kargoylamı gönderiyorlar gerçi ben daha önce alışveriş yapmamıştım gönderirlermi?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün Bahçelievler Hudson Deri'den davetiyelerimi aldım.Cemal Bey ve Hayrettin Bey'e teşekkür ediyorum, çok ilgili ve sıcak kanlıydılar ama MT'den ismini vermedikleri bir arkadaş için sitemkardılar. Dediklerine göre o arkadaş bana davetiye vermediler demiş.Ben böyle bir durumla karşılaşmadım, 2 tane istedim fazla fazla vermek istediler ama gerek olmadığı için almadım.
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Bu sene fuara Harley Davidson firması katılmayacakmış.

Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle haklısın hocam. şunu öğrenmek istiyorum. honda ve yamaha fuarda olacak mı. ??

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler