Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

[MT İSTANBUL] Büyükçekmece ve Çevresindekiler Akşam Toplaşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    .Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok fena tank slapper yaşadım nerdeyse tank slapper highside a dönüyodu motor üstünden atıcak gibi oldu son anda topladı kendini.Tank slappingde bitmesini bekleyip bildiğin duaları okumaktan başka yapcak bişe yok tabi
    Ninjalarıda tebrik ediyorum kamera aparatı yüzünden kapanamadım ama ninjanın 6.viteste uzadığıda bi gerçek
    20 motor 21kişi ile büyükçekmecede olay olduk
    festival cafede 19 motorduk gürpınara doğru giderken 1tane hayabusada bize katılınca 20 kişi olduk buluşma resim ve videolarını anca yarın yükleyebilirim katılan herkese teşekkürler
    abi tek parça döndünüz ya o da yeter fotolarıda bi zahmet atıversen
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    buluşma resim ve videolarını anca yarın yükleyebilirim katılan herkese teşekkürler
    Biz yatalım ozaman. hadi iyi geceler
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    honda cbf 150
    yok ben o hayabusayı cok fena kafaya taktım arkadas. bulucam o busayı ben

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    alinin bahsettiği tank slapper ı bende yaşadım... alide bende hyolar tank tokatlamayı yaşadık .. ali biraz fazla şiddetli yaşadı.. göremedi arkadaydı fakat ninjalar bizim tank slapper oalyımızdan etkilenmedi bile... rake açıları farklı baya... 2011 e 2011 denemek lazım :D
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Yeni fark ettim tamamdır herkese iyi geceler
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Arkadaşlar merhaba.

sizden ayrıldıktan sonra anadolu yakasında biraz daha turladım ve az önce eve geldim.

Görkem, seninle tanıştığımıza çok sevindim.

Tank slapper olayını yaşamanıza üzüldüm doğrusu. En çok endişelendiğim şey bu testin kötü bir şekilde sonuçlanmasıydı, neyseki olmadı.

Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler evdeyiz sağ sağlim merak etmeyin.. ;)

Sonuç belli oldu 6. vitese taktığında ninja farkı açıyor yanından uzuyor....

ara hızlanmalarda çok bir fark yok ...4 ten 5 e çakıncaya kadarda hyo önde oda dişli vites orantısından dolayı önde kalıyor..sonrasında ninja geçiyor...

Denemeyi kumburgaza giderken ve dönerken otobanda yaptık... 2 ninjada 6. viteste hyoyu geçiyor...

avcılarda durduğumuzda aradaki farkları saydık... ve geçmesi normal kanaatine vardık..

Kilo farkı var hyo daha ağır...
    Ninja su soğutmalı daha serin çalışıyor buda ona exstra beygir kazandırıyor...
    6. vites ve dişlioranları farklı..
    ninjanın tekerleri ince...

karşılaştırmamızı sağlayan arkadaşlara teşkkür ediyorum ninjalarınıda tebrik ediyorum güzel oldu gece gece güzel gaz açtıkk ah bide tank slappe lar olmasaydı :D

buluşmada çok güzel old katılan herkeze teşekkürler...
    Siyah ninja'ya 130 arka lastik, yeşil ninja'ya ise 140 arka lastik takılıydı. sanırım senin motorda 160'lık lastik vardı

Yeşil ninja ile uzaktan güvenli bir mesafeden gelerek geçmeyi tercih etti diye düşünüyorum. aslında dediğin gibi hızlanmalarda bir fark yok gibi ama uygun bir yer olsa drag yapmak bu akşamki testten çok daha eğlenceli olabilirdi.

Ninja'da tank slapping olmamasının nedenide şasenin 20 yıllık bir tecrübeye sahip olması diye düşünüyorum.

Hyo gerçekten çok güzel bir makina, su soğutmalı olması iyi bir avantaj olurdu zira bu şekilde ninja gibi 36bg'e (33 ile sınırlandırılmış durumda) ulaşabilirdi ama en büyük eksiklik 6. vites olmaması. umarım ileride bu eksikliğide giderirler. piyasda bu şekilde kaliteli motor olması hepimiz için daha iyi olur.

bu arada siyah ninja'nın bakım zamanı gelmişti (4600km'de), yeşil ile siyah arasında hız farkı bu yüzden kaynaklanıyor olabilir diye düşündük sizden ayrıldıktan sonra. (yeşil bakımdan 800km önce çıktı)

herkese selamlar.

bulut.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    videolara baktımda tank slapping kısmını çekmemiş hafızası dolmuş oraya gelmeden :(
    bide gece dijital göstergeler siperliğe yansımış bişe anlaşılmıyor.drag trafik az olan bi yerde gündüz tekrar yapılmalı
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Var mı şöyle şu testin kaliteli bir videosu acaba?

Forumda yasaksa çaktırmadan el altından paylaşabilirsiniz bence

Motosikleti
    cygnus rs
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayabusadaki adam ya ajandı ya da hayalet sürücü
    O adam hortladı biryerden çıktı ama anlamadım nerden geldi

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Alıntı efe tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O adam hortladı biryerden çıktı ama anlamadım nerden geldi
    Adam bizi görünce takılmış peşimize ben anlattım motosiklet.net teniz diye üye olursa olur artık

Bu arada ilk defa bu gece polis çevirdi Ehliyet ruhsat sormadı kimlik istedi ben yinede ehliyeti verdim
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    KızlaaaaR Selam

Katılan herkeze teşekkür Ederiz.

Git geL 200 km yol yapmışım apış aram acıyo !

Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KızlaaaaR Selam

Katılan herkeze teşekkür Ederiz.

Git geL 200 km yol yapmışım apış aram acıyo !
    aha deli geldi :D senin o egzos neydi ya bakıcaktım hep unuttum

Motosikleti
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.

sizden ayrıldıktan sonra anadolu yakasında biraz daha turladım ve az önce eve geldim.

Görkem, seninle tanıştığımıza çok sevindim.

Tank slapper olayını yaşamanıza üzüldüm doğrusu. En çok endişelendiğim şey bu testin kötü bir şekilde sonuçlanmasıydı, neyseki olmadı.

Siyah ninja'ya 130 arka lastik, yeşil ninja'ya ise 140 arka lastik takılıydı. sanırım senin motorda 160'lık lastik vardı

Yeşil ninja ile uzaktan güvenli bir mesafeden gelerek geçmeyi tercih etti diye düşünüyorum. aslında dediğin gibi hızlanmalarda bir fark yok gibi ama uygun bir yer olsa drag yapmak bu akşamki testten çok daha eğlenceli olabilirdi.

Ninja'da tank slapping olmamasının nedenide şasenin 20 yıllık bir tecrübeye sahip olması diye düşünüyorum.

Hyo gerçekten çok güzel bir makina, su soğutmalı olması iyi bir avantaj olurdu zira bu şekilde ninja gibi 36bg'e (33 ile sınırlandırılmış durumda) ulaşabilirdi ama en büyük eksiklik 6. vites olmaması. umarım ileride bu eksikliğide giderirler. piyasda bu şekilde kaliteli motor olması hepimiz için daha iyi olur.

bu arada siyah ninja'nın bakım zamanı gelmişti (4600km'de), yeşil ile siyah arasında hız farkı bu yüzden kaynaklanıyor olabilir diye düşündük sizden ayrıldıktan sonra. (yeşil bakımdan 800km önce çıktı)

herkese selamlar.

bulut.
    evet dediklerine harfiyen katılıyorum...dedikerlimiz ola daha kaliteli bir makina olurdu tank slapper olayıda rake açısı ve amortisörlerden kaynaklanıyor.... test i başarılı tamamlamamız güzel... yanlız yeşil olan daha çok gidiyo gibime geldi...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]

evet dediklerine harfiyen katılıyorum...dedikerlimiz ola daha kaliteli bir makina olurdu tank slapper olayıda rake açısı ve amortisörlerden kaynaklanıyor.... test i başarılı tamamlamamız güzel... yanlız yeşil olan daha çok gidiyo gibime geldi...
    168le giderken yanımdan yeşil bişe geçti ama kamera olduğundan kapanamadım.

Motosikleti
    Smokehead....olması lazım

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    ))
    smokehead Ali eksoz'un markası.

Ses nasıl ama ;)

Ali boş oturma Fotoları koy kanka yarını bekletme hadi canını yerim [COLOR="Silver"]

http://www.ercanmotorcycle.com/img/h.../cornet_1.html

))

Ses nasıl ama ;)

Ali boş oturma Fotoları koy kanka yarını bekletme hadi canını yerim [COLOR="Silver"]

http://www.ercanmotorcycle.com/img/h.../cornet_1.html
    smokehead de güzelmiş
    fotoğraf makinesini sarja koydum dolsun atıcam fotoları ama yarına kalıcak bide
    bi çok fotoğrafı diğer fot makinesiyle çektik onlar erdem abide ondan fotoları alıp yarın hepsini bi düzel editleyip yüklerim şimdi uyumam lazım herkese iyi geceler

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    ))

Ses nasıl ama ;)

ses çok iyi..ama kerkenezin cbf150'sinin sesi hepsini bastırdı bence..bir de gürpınarda taşlık yola girdiğinde çok tırstım iyi toparladın..

alinin bahsettiği tank slapper ı bende yaşadım... alide bende hyolar tank tokatlamayı yaşadık .. ali biraz fazla şiddetli yaşadı.. göremedi arkadaydı fakat ninjalar bizim tank slapper oalyımızdan etkilenmedi bile... rake açıları farklı baya... 2011 e 2011 denemek lazım :D
    bu tank slapper'ı nerde yaşadınız tam olarak ? kumburgaz diyince direkt tank slapper geldi benim aklıma zaten..
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

smokehead in sesi güzel biraz daha tok görünebilirlik açısından çok faydalı ve abartı bi ses yok sanırım
    ama şimdi şöyle bişede var o kadar ses oldumu makina uzaması lazım
    @jonturka
    aynalı vizörümle kör sinek gibi gidiyodum dün gece onun için tankslapping i nerede yaşadığımızı tarif edemiyicem ama aynı yerde yakalanmadık görkemin tank slapping e girdiği yeri gördüm ben arkasındaydım sağa kaçma fırsatım oldu ama ben öyle bi yerde tank slapping e girdimdi aklım gitti desem yeridir 3şeritli otobanda en soldayken motorun kontrolden çıkmasıyla en sağa kadar bariyerlere kadar geldim bariyerlere yaklaşmamla tank slapping bitti kontrolü ele aldım. 155yada 160km hızla girdim tank slappingden çıktığımda 120küsürdü hızım.tank slapping bitmeseydi ben düşecek yer bile kestirmiştim gözüme
    bariyerlerden atlayıp o büyük oluklarıda aşabilirsem çimlik vardı oraya doğru yuvarlanırım dedim

Motosikleti
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ses çok iyi..ama kerkenezin cbf150'sinin sesi hepsini bastırdı bence..bir de gürpınarda taşlık yola girdiğinde çok tırstım iyi toparladın..

bu tank slapper'ı nerde yaşadınız tam olarak ? kumburgaz diyince direkt tank slapper geldi benim aklıma zaten..
    alinin tank slapper a girdiği yeri az çok tahmin edebiliyorumm... tank slapperı yaşadığımız yer otoban dı e-5 te hiç tank slapper yaşamadık. ben tank slapperı avcılara yaklaşırken yaşadım tam esenkent bahçeşehir köprüsünü gördüğüm sırada bir anda asvaltta bir dalgalanma oldu motor ilk alçaldı ardından yükseldi ve ön teker boşta kalıp yere düştüğünde tank slapper başladı çok alıştığım şekilde tank slapper yaşadım şiddetliydi fakat çok yaşadığımdan korkutmadı.. tank slapper bittiğinde direk dönüp arkaya baktım acaba arkamdan gelenler ne durumda diye..? neyseki az ilerde durduk.. böyleydii işte...

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)