Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

[MT İSTANBUL] Büyükçekmece ve Çevresindekiler Akşam Toplaşması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    otoparkı geçiorsun ileride konser alanının orada yada az ilerisinde kayalıkların orada oluyoruz.. barınak cafenin kayalıkların oradaki yolda...

tasarım olayınada gelirsek dediğin gibi hyoda bu oaly çok yavaş işliyor motora el atıcaklarını düşünmüyorum el atarlarsa kalıbı değişir... buda onların işine gelmeyebilir.. çünkü suzukinin birebir kalıpları kullanılıyor hyonun yapımında...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otoparkı geçiorsun ileride konser alanının orada yada az ilerisinde kayalıkların orada oluyoruz.. barınak cafenin kayalıkların oradaki yolda...

tasarım olayınada gelirsek dediğin gibi hyoda bu oaly çok yavaş işliyor motora el atıcaklarını düşünmüyorum el atarlarsa kalıbı değişir... buda onların işine gelmeyebilir.. çünkü suzukinin birebir kalıpları kullanılıyor hyonun yapımında...
    Tamam orayı biliyorum. Cihangirde oturan bi arkadasım vardı. O cafe ye gitmiştim. Oralarda ararım sizi
    Aslında görüntüsünden yana kimsenin bi sıkıntısı yok gibi. Sadece 6. vites olayı gerekiyor. 6 ya tak uza
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B]Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz ! ! ![/B] :wiinkk:

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Baba büyüksün :D ama 2011 ST le de denemek lazım çünkü aynı ninjanın geçtiği şekilde onlarda beni geçebiliyor düzde malum debriyaj balataları daha sıfır..

benimde en az 190 ı silmem lazım benimde bakım geldi.. bugün baktım motorda yağ yok nerdeyse :D +aldığımdan beri havafiltresi değişmedi sağlam bakım yaptıktan sonra ara ara gazlamalara tabiki çıkarız...hep 600 1000 ler çıkıcak diye bir kaide yok yani..
    bi arkadaşım aldı yeni kasa onlada bi akşam cıkcaz cok iddalı oda
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R

bugün motoru bakıma götürdüm 7500 bakımına..balatalar değişti..yağı, filtresi, bujileri..zincirin değişmesi lazım dedi..bi gevşeyip bi sıkılıyomuş..motor bakımdan çıktıktan sonra daha önce hiç gelmeyen motor boşta giderken uğultu sesi gelmeye başladı..hemen geri döndüm..erdal ustayla beraber bindik..gayet normal zincirin sesi dedi..daha önce hiç gelmiyodu o ses..motoru boşa aldığımda ya da debriyaja bastığımda kafa dinliyodum..sonra gittim sahile girdimdalgakırana..balık ekmek yedim..sonra da çıktım kayalara sigara içtim 15 dk. sonra döndüm geldim..[COLOR="Silver"]
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    GT250R
    akşam kaç gibi toplanıyosunuz. uğrayayım her akşam ordamısınız ?
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B]Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz ! ! ![/B] :wiinkk:

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün motoru bakıma götürdüm 7500 bakımına..balatalar değişti..yağı, filtresi, bujileri..zincirin değişmesi lazım dedi..bi gevşeyip bi sıkılıyomuş..motor bakımdan çıktıktan sonra daha önce hiç gelmeyen motor boşta giderken uğultu sesi gelmeye başladı..hemen geri döndüm..erdal ustayla beraber bindik..gayet normal zincirin sesi dedi..daha önce hiç gelmiyodu o ses..motoru boşa aldığımda ya da debriyaja bastığımda kafa dinliyodum..sonra gittim sahile girdimdalgakırana..balık ekmek yedim..sonra da çıktım kayalara sigara içtim 15 dk. sonra döndüm geldim..[COLOR="Silver"]
    zincirin yeniyse zincir sesidir takma kafana zamanla zaten bollaşıyo birde zincir spreyiyle ses falan kalmıyo zaten..
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi arkadaşım aldı yeni kasa onlada bi akşam cıkcaz cok iddalı oda
    rodajını geçmişse makina bir gazlayın bakalım.. seyretmek isterdim..
    Alıntı .RocknRoLLa. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam kaç gibi toplanıyosunuz. uğrayayım her akşam ordamısınız ?
    bu akşam ordayız iftardan sonra ineriz ali yle zaten..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    GT250R
    zincirin yeniyse zincir sesidir takma kafana zamanla zaten bollaşıyo birde zincir spreyiyle ses falan kalmıyo zaten..

rodajını geçmişse makina bir gazlayın bakalım.. seyretmek isterdim..

bu akşam ordayız iftardan sonra ineriz ali yle zaten..
    tmm akşam 10 gibi olurum orda niye dün numaralarınızı almadıysam...bulurum sizi cafe nin oralara bakınırım

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Can beni unutma kardeeeeeeeeeeeeeeeeeeŞ

Arka tutacagı Boş boş gezme kardeşine 15 dakka ayır git bak varmı yokmu

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can beni unutma kardeeeeeeeeeeeeeeeeeeŞ

Arka tutacagı Boş boş gezme kardeşine 15 dakka ayır git bak varmı yokmu
    Reis ayıpsın bugün öğlen baktım.aklımdasın sitesine baktım ama bu kuyruk 2011 modellerde var daha yeni. tutacaklarda öyle aynı şekilde. o açıdan siteye eklememişler fiyatları. fakat tahminim 200tl vardır. Eski tutacak için 175TL yazıyordu. Şimdi ebay ve diğer yurtdışı sitelere bir göz atacağım. Aklımdasın yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:02 ----------

Bu akşamda Avcılarda Ufak çaplı bi Hyo GTR buluşması oldu Oda güzeldi he. İyi alıştık sanırım :D

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet gittikce çoğaldık bi baktıkki 8hyosung olmuşuz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet gittikce çoğaldık bi baktıkki 8hyosung olmuşuz
    konsept iyiydi

şaka maka 4 saat ayakta dikildik. Normalde bu kadar duramazdım..konu motor olunca..
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı .RocknRoLLa. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reis ayıpsın bugün öğlen baktım.aklımdasın sitesine baktım ama bu kuyruk 2011 modellerde var daha yeni. tutacaklarda öyle aynı şekilde. o açıdan siteye eklememişler fiyatları. fakat tahminim 200tl vardır. Eski tutacak için 175TL yazıyordu. Şimdi ebay ve diğer yurtdışı sitelere bir göz atacağım. Aklımdasın yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:02 ----------

Bu akşamda Avcılarda Ufak çaplı bi Hyo GTR buluşması oldu Oda güzeldi he. İyi alıştık sanırım :D

Canımsın

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Bu hafta gelMeyecek olan varmı?
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta gelMeyecek olan varmı?
    ben gelmem git gel 200 km yol birazda siz bu tarafa gelin

Motosikleti
    cygnus rs
    Zaten çekmece tarafından gelen ler diğerlerinden daha az acaba ortak biyer mi bulsak,diye bir atılayım ortaya ama ,,,

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    200km her hafta gidilmez hakikaten :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı efe tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten çekmece tarafından gelen ler diğerlerinden daha az acaba ortak biyer mi bulsak,diye bir atılayım ortaya ama ,,,

bencede ortak biyer bulmak gerekiyor. Halıcıoğlu, Kasımpaşa, Sütlüce bence her ıkı tarafında tam ortası..

bana her yer uzak gerci ama b.cekmeceden iyidir

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200km her hafta gidilmez hakikaten :D
    Aynen

Motosikleti
    GT250R
    AKLIMA GELMİŞKEN PİERRE LOTİ NASIL ? EYÜP SÜTLÜCE HALICIOĞLU TARAFINDAMI BULUŞSAK ? PİERRE DE TAKILIRIZ ?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konsept iyiydi

şaka maka 4 saat ayakta dikildik. Normalde bu kadar duramazdım..konu motor olunca..
    konu motor olunca zaman nasıl geçiyo hiç anlaşılmıyo dimi
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Tekrarlayalım arkadaşlar, benm çok durmam kaçarım diyordum ama saat 1 olmuş eve gelene kadar Herkesle tanıştığıma tekrar memnun oldum..

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)