Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

[MT İSTANBUL] Büyükçekmece ve Çevresindekiler Akşam Toplaşması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    fotoğraflar ne zaman geliyooo?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı kerkenez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğraflar ne zaman geliyooo?
    felon eve gidip uploadları yapınca kapışmayı kameraya alacağı için biraz geç gelebilir..
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Beklediğimden güzeldi bu akşam bir kaç aksaklık yaşasakta ilerde rayına oturacağını düşünüyorum . Bu arada bi daha grubu ben cekmem abi ne zor işmiş ben takip edeyim bundan sonra Fotoğraflarıda bekliyoruz bu arada
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    felon bugun yapmaz fotoraf fialn adam yarın işe gidicek artıkın yarına kaldı zaten bu buluşma gelmiş geçmiş en büyük hyo buluşmasıydı :D cok güzeldi bence ama gunu cumartesimi yapsak bazılarımız cumartesi işe gidiyor ya ondan dedim
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    felon bugun yapmaz fotoraf fialn adam yarın işe gidicek artıkın yarına kaldı zaten bu buluşma gelmiş geçmiş en büyük hyo buluşmasıydı :D cok güzeldi bence ama gunu cumartesimi yapsak bazılarımız cumartesi işe gidiyor ya ondan dedim
    valla cok fazla hyo vardı ama biz de aslan gibi durduk aralarında bence. bu cocuklar kumburgaza gazlamaya gittiler dimi. görkem fena kullanıyomus cok methettiler:d

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Aranızda tek apaçi vardı dimi
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Abi aslan gibi durduk ama cbf yağ yakıyo
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı kerkenez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla cok fazla hyo vardı ama biz de aslan gibi durduk aralarında bence. bu cocuklar kumburgaza gazlamaya gittiler dimi. görkem fena kullanıyomus cok methettiler:d
    vala banada görkem cok hırçın gorunde allah korusun ama yaşlanamıycak bu hızla :D

---------- Post added at 01:27 ---------- Previous post was at 01:25 ----------

Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öleydi orhan cok mutlu oldun dimi :D
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi aslan gibi durduk ama cbf yağ yakıyo
    hem yağ yakıyor hemde oho solemıyım saymakla bitmez :d
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Ne güzel teksin işte daha ne istiyosun

Motosikleti
    honda cbf 150
    yok kanka be nde apaçiyim. egzostum acık, ayrıca tişörtle biniyorum motora

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala banada görkem cok hırçın gorunde allah korusun ama yaşlanamıycak bu hızla :D

---------- Post added at 01:27 ---------- Previous post was at 01:25 ----------

aynen öleydi orhan cok mutlu oldun dimi :D

hem yağ yakıyor hemde oho solemıyım saymakla bitmez :d
    siz önde olduğunuz için görmediniz..görkem çekmece sahilden yola çıktığımızda 1 kilometre kadar deponun üstüne oturup ayaklarını motorun kafa grenajından salarak gitti bir gün adamı izlemekten biyerlere giricem..
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Aynen yaa tek olmak ayrıcalık

Ben dedim bunlar bu gece rahat durmaz diye Allah korusun bişey olmasında adamlara.. İnsanın aklına binbir türlü şey geliyor valla.

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Beyler evdeyiz sağ sağlim merak etmeyin.. ;)

Sonuç belli oldu 6. vitese taktığında ninja farkı açıyor yanından uzuyor....

ara hızlanmalarda çok bir fark yok ...4 ten 5 e çakıncaya kadarda hyo önde oda dişli vites orantısından dolayı önde kalıyor..sonrasında ninja geçiyor...

Denemeyi kumburgaza giderken ve dönerken otobanda yaptık... 2 ninjada 6. viteste hyoyu geçiyor...

avcılarda durduğumuzda aradaki farkları saydık... ve geçmesi normal kanaatine vardık..

Kilo farkı var hyo daha ağır...
    Ninja su soğutmalı daha serin çalışıyor buda ona exstra beygir kazandırıyor...
    6. vites ve dişlioranları farklı..
    ninjanın tekerleri ince...

karşılaştırmamızı sağlayan arkadaşlara teşkkür ediyorum ninjalarınıda tebrik ediyorum güzel oldu gece gece güzel gaz açtıkk ah bide tank slappe lar olmasaydı :D

buluşmada çok güzel old katılan herkeze teşekkürler...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler evdeyiz sağ sağlim merak etmeyin.. ;)

Sonuç belli oldu 6. vitese taktığında ninja farkı açıyor yanından uzuyor....

ara hızlanmalarda çok bir fark yok ...4 ten 5 e çakıncaya kadarda hyo önde oda dişli vites orantısından dolayı önde kalıyor..sonrasında ninja geçiyor...

Denemeyi kumburgaza giderken ve dönerken otobanda yaptık... 2 ninjada 6. viteste hyoyu geçiyor...

avcılarda durduğumuzda aradaki farkları saydık... ve geçmesi normal kanaatine vardık..

Kilo farkı var hyo daha ağır...
    Ninja su soğutmalı daha serin çalışıyor buda ona exstra beygir kazandırıyor...
    6. vites ve dişlioranları farklı..
    ninjanın tekerleri ince...

karşılaştırmamızı sağlayan arkadaşlara teşkkür ediyorum ninjalarınıda tebrik ediyorum güzel oldu gece gece güzel gaz açtıkk ah bide tank slappe lar olmasaydı :D

buluşmada çok güzel old katılan herkeze teşekkürler...
    beyler aklımız sizde kaldı ya. sağ salim dönmüşsünüz şükür. hyocular kızmasınlar kawa her segmentte kawa işte.

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Şekil hyo. Hız kawa. olay bu yani

Motosikleti
    GT250R
    Eve yeni geldim. Yol üstü bi yerlere de uğradım... Ciddi anlamda 10 Numaraydı Haftaya hız kesmeden dewam umarım.. toplu sürüş kurallarına uysak dahada güzel olucaktı gibi ama olsun. Oda düzelir ileriki buluşmalarda. Gece süperdi. Herkese teşekkürler.
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B]Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz ! ! ![/B] :wiinkk:

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Hyo kalbimizin şampiyonu

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı .RocknRoLLa. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eve yeni geldim. Yol üstü bi yerlere de uğradım... Ciddi anlamda 10 Numaraydı Haftaya hız kesmeden dewam umarım.. toplu sürüş kurallarına uysak dahada güzel olucaktı gibi ama olsun. Oda düzelir ileriki buluşmalarda. Gece süperdi. Herkese teşekkürler.
    kimse kimsenin huyunu suyunu bilmiyordu. olur ilk zamanlar böyle şeyler. o değil de bi tane kara hayabusa görür gibi oldum ben. o ne ara dahil oldu acaba gruba

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok fena tank slapper yaşadım nerdeyse tank slapper highside a dönüyodu motor üstünden atıcak gibi oldu son anda topladı kendini.Tank slappingde bitmesini bekleyip bildiğin duaları okumaktan başka yapcak bişe yok tabi
    Ninjalarıda tebrik ediyorum kamera aparatı yüzünden kapanamadım ama ninjanın 6.viteste uzadığıda bi gerçek
    20 motor 21kişi ile büyükçekmecede olay olduk
    festival cafede 19 motorduk gürpınara doğru giderken 1tane hayabusada bize katılınca 20 kişi olduk buluşma resim ve videolarını anca yarın yükleyebilirim katılan herkese teşekkürler
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    hayabusadaki adam ya ajandı ya da hayalet sürücü
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)