Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 273536373839 ... SonuncuSonuncu

5. Geleneksel Motosiklet.NeT Yuvacık Gezisi - 29 Mayıs 2011 Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Arkadaşlar Merhaba ;

Bu sene biliyorsunuz ki zaten sezon başından bu yana hemen hemen her günümüz yağmurlu 2- gün açık 3 gün kapalı ama şölede bir durum varki ; hava ufak ufak atıştırıyor, sert bir soğuk olmadan bölece devam ediyor.. Şunlarıda belirtmek isterim ki tabikide hava şartlarından dolayı TATLI SU MOTORCUları işim var belim ağrıyor kıçım ağrıyor diyip fire vericekler var.. Tekrar belirtmek istiyorum ki bu sene 5.cisi olan gezimize ben her sene olduğu gibi gene tüm hazırlıklarımı tamamladım.. Her şey için sadece için sizi bekliyorum açıkcası..

Gelicek olan tüm arkadaşları ben busene aksine yolda değil tesisde karşılıyacam..

Lütfen gelicek olan arkadaşlar dikkatli gelsinler, Kimsenin kimseye kendinide kanıtlamaya ihtiyacı olmadığı bir hava şartında ve yolda geliyor olucaksınız. Sağ gelin salim gidin ki arkadanızdan iyi adamdı demesinler..

Güzel bir hava tememnisi ile..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sato87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    ee sımdıı yarın herkez gelıyormuu ??

avrupa yakasıı yarınn kımler gelıyorr parmak kaldırsınn

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Alıntı Sedat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba ;

Bu sene biliyorsunuz ki zaten sezon başından bu yana hemen hemen her günümüz yağmurlu 2- gün açık 3 gün kapalı ama şölede bir durum varki ; hava ufak ufak atıştırıyor, sert bir soğuk olmadan bölece devam ediyor.. Şunlarıda belirtmek isterim ki tabikide hava şartlarından dolayı TATLI SU MOTORCUları işim var belim ağrıyor kıçım ağrıyor diyip fire vericekler var.. Tekrar belirtmek istiyorum ki bu sene 5.cisi olan gezimize ben her sene olduğu gibi gene tüm hazırlıklarımı tamamladım.. Her şey için sadece için sizi bekliyorum açıkcası..

Gelicek olan tüm arkadaşları ben busene aksine yolda değil tesisde karşılıyacam..

Lütfen gelicek olan arkadaşlar dikkatli gelsinler, Kimsenin kimseye kendinide kanıtlamaya ihtiyacı olmadığı bir hava şartında ve yolda geliyor olucaksınız. Sağ gelin salim gidin ki arkadanızdan iyi adamdı demesinler..

Güzel bir hava tememnisi ile..
    Ülen tam ''yarın katılmam gereken saat:09.00'da başlayacak olan bir toplantım varmış;çünkü dün gece haberim oldu'' diye mesaj atmayı düşünüyordum ki Sedat'ın mesajını okudum.Belim,yanım,kıçım ağrımıyor ama galiba yarın ben gelemiyorum.Eğer etkinlik akşama kadar sürecekse belki öğlen sonu atlar gelirim.Zaten Sapanca-Yuvacık arası ne kadar?
    Şimdiden herkese iyi sürüşler ve eğlenceler.

borabuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 700
    ben yeşilköy tarafından geliyorum saat 8 de incirli boynerin ordayım kısmetse yağmur çamur farketmez. mavi fazer 34 VP 1252 , grşz.

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    ok tamam gorusuzz orda

Motosikleti
    transalp 700
    Mete han kardeş gel gel sende tanışırız epeydir yazılarını okuyoruz bende benim oğlanı bırakıyom evde mecburen yapacak bişe yok

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    yağmurluk çizme vs... yanıma aldım hepsini
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı borabuhara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar pilot olarak yağmur konusuna bi ekleme yapayım bizim kullandığımız meteoroloji aşşağıdaki gibi ,
    ,short-TAF: LTBQ 280440Z 2806/2815 VRB02KT 8000 BKN025 BKN080 TEMPO 2806/2810 5000 -SHRA BR PROB30 TEMPO 2811/2815 -TSRA FEW020CB BKN025 BKN080

burda izmitin hava durumu var en başta yazan LTBQ izmitin tam olarak cengiz topel havalimanın kodudur. kısaca ayın 28 i öğleden sonra 1800 den sonra azalan yağmur veriyo. -SHRA yazan yer.

Genel olarak dünyanın heryerinde eğer Taf ve metarda yukardaki taf yanı o havaalanı için verinen saat aralığındaki meteorolojik beklenti, verilen oran yüzde 30 ise yağmur yağmaz eğer yüzde 40 olursa yani yukarda yazan PROB40 olsaydı kesinlikle yağmur olurdu.

Bi izmitli olarak da söylemem gerekirse yuvacık kartepe dağının eteklerinde olan bir yer olması açısından,muhtemelen kapalı bi hava, yol boyuda belki ara ara yağmur ihtimali var,

sağlıcaklı kalın ben ve eşim kısmet olursa orda olucaz.
    sizin yorumlarınıza inanmak istiyorum
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    her şey hazır bi depo fullama kaldı onuda yarın sabah incirli caddesinde moilden doldururum nede olsa yüzde 10 indirim var yağmurluklarda tamam tam tesisat hazırım

Motosikleti
    transalp 700
    Bu arada yarin dogum gunum arkadaslar malesef 40 ladim:( artik yolda kutliycam. Polo34 insallah diyelim bu isin garantisi olmaz ama isde veriler simdilik boyle, yagarsada islanicaz onun da zevki baska 2 kat dikkat etcez artik.

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    dogum gunun kutlu olsun abii nice mutlu yıllara allah uzun ömür versin sevdiklerine bagıslasın yarın gorusmekk uzere boynerın orda siyah choper

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ilkantek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz saatimizi belirledik biliyorsun saat 11 de belirttiğimiz bölgede toplanmaya başlayacağız....

Saygılar
    o tarafları hiç bilmediğim için dün bi arkadaşıma sordum 2 saat anlattı anca anladım sanırım =) gölcükten izmite gidicem yeni yoldan,sonra terminali sorucam sora sora bağdat bulunur hesabı,sonrada terminalin yanında gişeler varmış ordan ters yöne girip gişeler önünde olucam =) bakalım ne olcak. sizde orda olacaksınız değil mi?
    Karadeniz - Giresun.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Bu arada yarin dogum gunum arkadaslar malesef 40 ladim:( artik yolda kutliycam. Polo34 insallah diyelim bu isin garantisi olmaz ama isde veriler simdilik boyle, yagarsada islanicaz onun da zevki baska 2 kat dikkat etcez artik.

iyi seneler
    http://www.youtube.com/watch?v=KLV0xWVwkZg
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Tekirdağ'da yağmur 3 saattir ara ara şiddetli yağıyor. Yarın yağmaz inşallah. Yağmurluklarım da köyde kalmış zaten.

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o tarafları hiç bilmediğim için dün bi arkadaşıma sordum 2 saat anlattı anca anladım sanırım =) gölcükten izmite gidicem yeni yoldan,sonra terminali sorucam sora sora bağdat bulunur hesabı,sonrada terminalin yanında gişeler varmış ordan ters yöne girip gişeler önünde olucam =) bakalım ne olcak. sizde orda olacaksınız değil mi?
    Gişelerde durmayacaksın terminalde bekleyeceğiz oradan gruba dahil olacağız ;))
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    nice yıllara kaptan yarın boynerde görüşmek üzere siyah cbf 150

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selamlar
    bu gün burda'da Anadolu yakası Kadıköy hafif yağdı şimdi hava bulutlu ama yüksek
    İstanbul ve civarı yerlerde genelde yağmur 1-2 saat çiseliyor sonra hava yükseliyor O kadar yagmurdan çekinmenin anlamı yok bence.
    karda yağmurda motosiklet üzerindeyim biraz dikkatli ve ekipmanlı olunca bir sakınca olmuyor,ama gelmek istemeyenlere diyecek söz yok başka buluşmaya gelirler.
    ben yarın gişeler Opet'te olacağım yağsa'da yağmasa'da görüşmek üzere arkadaşlar.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Mahmutbey gişelerinden sonra e5'ten Avrupa buluşma noktasına gitmek ne kadar sürer. 15 km gibi bir yol en fazla yarım saat sürer her halde. O saatte trafik durumu ne olur?
    Mahmutbeyden sonra shell-kgs dolumu yapan bir istasyon var mı? Buradaki shell tam zıt yönde ve 23 km boşuna gitmeyeyim o yolu.
    Ayrıca yarın yola en erken çıkacak olan benim sanırım. 06.00 da yola çıkıcam.

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    artçı isteyen varmı ben olablirim benim motorun sağ kapak contasında sorun var yolda bırakır diye korkuyorum

Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mahmutbey gişelerinden sonra e5'ten Avrupa buluşma noktasına gitmek ne kadar sürer. 15 km gibi bir yol en fazla yarım saat sürer her halde. O saatte trafik durumu ne olur?
    Mahmutbeyden sonra shell-kgs dolumu yapan bir istasyon var mı? Buradaki shell tam zıt yönde ve 23 km boşuna gitmeyeyim o yolu.
    Ayrıca yarın yola en erken çıkacak olan benim sanırım. 06.00 da yola çıkıcam.
    abi pazar sabahı yol açık olur merak etme ..shell kgs dolumu için bilmiyorum inşallah sıkıntı yaşamazsın

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 273536373839 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)