Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

istanbuldan yalovaya festivale gidiyoruzzzz

Motovento
    REKLAM ALANI
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün harika bir gezi gerçekleştirdik, çok iyi düzgün arkadaşlarla tanıştım, herkese teşekkür ederim, öyle uyumlu bir grup oluşturmuştuk ki araçlarla en ufak bir problem yaşamadık, kimse kimseyi geçmeye kalkışmadı, kimse fantazi peşinde koşmadı, kimse geride bırakılmadı, toplu disiplinli bir sürüş gerçekleşti, bu olay benim için çok önemliydi...
    giderken eskihisar-topçular feribotla geçiş yaptık, dönerken körfezi dolaştık, keyifli bir tur oldu, allaha şükür sağ salim umarım herkes evine ulaşmıştır, bu grupla istanbul-van bile gidilip gelinirdi 70-100 arası bir hızla yolculuk yaptık, grupta yüksek ccli motorların olmaması da uyumun oluşmasına neden olmuş olabilir ...
    ben ve innovacı ulaştı yüksek cc değilde kendini bilen insanlar olduğu için çok güzel bir gezi oldu bence neyse yarın fotoları paylaşırım geberdim dün yatmadım demiştim biraz atıştırıp hemen yatacam inş.
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    bugün harika bir gezi gerçekleştirdik, çok iyi düzgün arkadaşlarla tanıştım, herkese teşekkür ederim, öyle uyumlu bir grup oluşturmuştuk ki araçlarla en ufak bir problem yaşamadık, kimse kimseyi geçmeye kalkışmadı, kimse fantazi peşinde koşmadı, kimse geride bırakılmadı, toplu disiplinli bir sürüş gerçekleşti, bu olay benim için çok önemliydi...
    giderken eskihisar-topçular feribotla geçiş yaptık, dönerken körfezi dolaştık, keyifli bir tur oldu, allaha şükür sağ salim umarım herkes evine ulaşmıştır, bu grupla istanbul-van bile gidilip gelinirdi 70-100 arası bir hızla yolculuk yaptık, grupta yüksek ccli motorların olmaması da uyumun oluşmasına neden olmuş olabilir ...
    selim hocam size katılıyorum gerçekten bende çok memnun kaldım grup gerçekten uyumluydu vede efendi insanlar vardı bende size vede diğer arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Valla göstergemin dediğine göre ben 273 kilometre yol yapmışım (En az 250'si grup içinde olsa gerek), ortalama süratim yanlış hatırlamıyorsam saatte 48 kilometre olmuş ;)
    Ben de şaşırdım. Ortalama süratimizin en az 65 çıkmasını bekliyordum.
    Hızım en fazla 103'e kadar çıkmış, motor devrimse 10300'e kadar. Ne zaman yaptım o kadar devri yahu? 10300 benim için rekor.

Bu arada, bütün bu verilerin kaynağı "yağmurdan nem kapıp" bozulan ve Türkiye'de 1500 küsür liraya satılan orijinal Suzuki göstergem değil, onun ucuz alternatifi. Zira motor devrini bile göstermiyordu orijinali. Kör gözüm parmağına: Japonların her şeyi o kadar da matah olmayabiliyor, ve buna rağmen aşırı pahalı olabiliyor.

Bu arada, "mıcırlı toprak bayırda motorları düşürmeden park etme ve kaldırma" mücadelemizde kollarıma aşırı yüklenmişim: Pazularım ve pazularımın güney ucundaki "dirsek ötesi bağlantı kirişlerim" sızlıyor. Allahtan lif mif koparmadık

Herkesle tanıştığıma çok memnun oldum. Yeni gezilerde de görüşelim.
    [B]J şimdi asker[/B]

Motosikleti
    honda 600rr
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ve innovacı ulaştı yüksek cc değilde kendini bilen insanlar olduğu için çok güzel bir gezi oldu bence neyse yarın fotoları paylaşırım geberdim dün yatmadım demiştim biraz atıştırıp hemen yatacam inş.
    ya arkadaşlar ben popomdan neler çektim böle yahu ne ağrıdı be uyum uyum uyuştu inşallah bi dahaki geziye kadar uyuşukluğu geçer

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:46 ----------

Alıntı Jagadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla göstergemin dediğine göre ben 273 kilometre yol yapmışım (En az 250'si grup içinde olsa gerek), ortalama süratim yanlış hatırlamıyorsam saatte 48 kilometre olmuş ;)
    Ben de şaşırdım. Ortalama süratimizin en az 65 çıkmasını bekliyordum.
    Hızım en fazla 103'e kadar çıkmış, motor devrimse 10300'e kadar. Ne zaman yaptım o kadar devri yahu? 10300 benim için rekor.

Bu arada, bütün bu verilerin kaynağı "yağmurdan nem kapıp" bozulan ve Türkiye'de 1500 küsür liraya satılan orijinal Suzuki göstergem değil, onun ucuz alternatifi. Zira motor devrini bile göstermiyordu orijinali. Kör gözüm parmağına: Japonların her şeyi o kadar da matah olmayabiliyor, ve buna rağmen aşırı pahalı olabiliyor.

Bu arada, "mıcırlı toprak bayırda motorları düşürmeden park etme ve kaldırma" mücadelemizde kollarıma aşırı yüklenmişim: Pazularım ve pazularımın güney ucundaki "dirsek ötesi bağlantı kirişlerim" sızlıyor. Allahtan lif mif koparmadık

Herkesle tanıştığıma çok memnun oldum. Yeni gezilerde de görüşelim.
    sizin gösterge bozuldu benimde popom hala titriyorbende sizlerle tanışmaktan çok memnun kaldım görüşmek üzere

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    bugün bu geziye katılıp bizlere değer katan siz saygı değer arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum gerçekten gördüğüm en uyumlu gruptu

Motosikleti
    honda 600rr
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bu geziye katılıp bizlere değer katan siz saygı değer arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum gerçekten gördüğüm en uyumlu gruptu
    bende sana çok teşekkür ederim runbelx bu gezi organizasyonunda emeğin olduğu için arkadaşlık emek ister sende emek veriyosun hepiniz birbirinizden değerli insanlarsınız ben çok mutlu oldum hem geziden haz aldım hemde sizlerle tanışmaktan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sana çok teşekkür ederim runbelx bu gezi organizasyonunda emeğin olduğu için arkadaşlık emek ister sende emek veriyosun hepiniz birbirinizden değerli insanlarsınız ben çok mutlu oldum hem geziden haz aldım hemde sizlerle tanışmaktan.
    rica ederim innovacı ama birbirini ilk defa gören insanların bu kadar güzel anlaşıp kaynaşmaşı gerçekten grupta herkesin kalitesini ortaya koymuştur düzen için kimse çabalamadı herkes olduğu gibi davrandı düzen de kendisi oluşu verdi nice gezilere birlikte çıkarız inşallah

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hiç fotoğraf çekmediniz mi? Festival nasıldı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    biz gittiğimizde festival toplanıyordu fazla durmadık alanda zaten termal ve şelale bölgesine gittik fotoğrafları hattathasan kardeşimiz yükleyecek yarın ama bizden önce giden grupta festival fotoları vardır büyük ihtimalle

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Ben de İDO ya kuvvet dedim =) Yol biraz yıprattı beni ama çok masrafsız oldu =)
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv250
    Cumartesi günübirlikte olsa gittim ve sürüşede katıldım. Pazar dönmek zorunda olduğum için benim çekebildiklerim bu kadar

http://www.facebook.com/album.php?ai...9&l=0eb54fa0e7

Motosikleti
    4 teker
    selim hocam bende teşekkür ederim gerçekten seviyeli kaliteli hoş bir gezi oldu açıkçası bekledigimden fazlasını aldım diyebilirim özellikle şelaleye tırmanırken o küçük yarı topraklı bol çukurlu yolda zorlansakta sol taraftaki yeşilin o görüntüsü herşeye değerdi,bence gezi orda anlamını buldu soguk betonlu otoyol vs yerine çukurlu topraklı yeşilli sıcak yolu tercih ederim...

wala eve geldigimde direk banyoya daldım ondan sonram sabahtan kalma çorbayı ısıtıp iyice kötü olan bogazımı biraz rahatlatıp antibiyotigimide atıp hemen uyudum wala sırtım popom baya uyuşmuş nası yattım bilmiyorum zaten eve 3-5 km kala resmen işkence oldu sızılarım ama moturumdan ummadıgım bir performans aldım titretme sarsma vs olmadı her ne kadar göstergelerim ve kadranım biraz durumları abartarak göstersede ve aşırı rüzgarda dik durmak için çok çaba göstersemde çok tatmin etti beni yani grubun en küçügü bendim ayşe fatma böcügüm vızır vızır dolandı benle birlikte hiç üzmedi beni

grubumuz çok güzeldi gerçekten memnun oldum arkadaşlar gayet uyumluyduk samimi ve hoş bir gezi oldu fotografcımızda baya çalıştı en küçük pozları degerlendirdi

katılan ve bizimle birlikte zevk alan arkadaşlara teşekkürler bu şekilde seviyeli nice gezilere

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:22 ----------

aynen
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç fotoğraf çekmediniz mi? Festival nasıldı?
    çok foto çektik kısmetse akşama yükleme olayını halledecem...
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bizlerle vakit geçiren yol yapan arkadaşlara teşekkürler güzel geçen iki gün.biraz yorulsakta değdi gerçi.hayla yol yorgunuyum gezi deönüşü nöbete gittim mecburen daha yeni eve girebildim artık bende olan resimleri yarın bi ara atarım ,güzel resimler ve video var.kaçıranlar görür bu sayede km saatim 350 idi eve döndüğümde.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:01 ----------

arkadaşlar resimleri buradan paylaşabiliriz ben bir kaçtane yükledim vakit bulunca digerlrini'de yüklerim şimdi sıa sizde

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2157075
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    biz körfezi dolaştık, acaba biz kaç km yapmışızdır? merak ettim şimdi ...

Motosikleti
    biz körfezi dolaştık, acaba biz kaç km yapmışızdır? merak ettim şimdi ...
    biz 350 km yol yaptık fotoları gece yüklerim anca şimdi evden çıkmam lazım.... çok foto çektim boyutlarını küçültmem gerek 12 mp. çünkü neyse gece görüşürüz..

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz 350 km yol yaptık fotoları gece yüklerim anca şimdi evden çıkmam lazım.... çok foto çektim boyutlarını küçültmem gerek 12 mp. çünkü neyse gece görüşürüz..
    wala dört gözle bekliyoruz hasan ayrıca şu çarşamba günü mangal vs diyorduk ne oldu bi plan program var mı kısa bir program olsa yorucu olmasın biliyorsunuz hafif üşütmüştüm öyle gelmiştim geziye e birde geceden çıkıp uykusuz yolculuk yapınca kötü oldum şuan anca toparladım kendimi
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wala dört gözle bekliyoruz hasan ayrıca şu çarşamba günü mangal vs diyorduk ne oldu bi plan program var mı kısa bir program olsa yorucu olmasın biliyorsunuz hafif üşütmüştüm öyle gelmiştim geziye e birde geceden çıkıp uykusuz yolculuk yapınca kötü oldum şuan anca toparladım kendimi
    tamam çarşabaki gezi nasıl olacak bilmiyorum hava kötü biraz yağmur gösteriyor çarşamba ne olacak belli değil perşembe cuma güzel görünüyor... nasip hayırlısı ile gidelim de...

Motosikleti
    honda 600rr
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizlerle vakit geçiren yol yapan arkadaşlara teşekkürler güzel geçen iki gün.biraz yorulsakta değdi gerçi.hayla yol yorgunuyum gezi deönüşü nöbete gittim mecburen daha yeni eve girebildim artık bende olan resimleri yarın bi ara atarım ,güzel resimler ve video var.kaçıranlar görür bu sayede km saatim 350 idi eve döndüğümde.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:01 ----------

arkadaşlar resimleri buradan paylaşabiliriz ben bir kaçtane yükledim vakit bulunca digerlrini'de yüklerim şimdi sıa sizde

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2157075
    valla iyiki geziye katıldım yeni yeni arkadaşlarla tanışma imkanım oldu hemde stres attım hasanın ve benim çektiğim fotoları hasan eğer yüklerse bende mutlu olacağım hakikaten forumda bazı arkadaşlar yeni gelenlere aileye hoş geldin demekle yav falan filan ağız eğiyodum ama bu gezi bana çok şey kattı yalnızca motorculuğun gezmek değilde herşeyini paylaşabilmek olduğunu anladım bu gezide emeği olan herkeze teşekkür ediyorum saygı vede sevgilerimi sunuyorum

Motosikleti
    valla iyiki geziye katıldım yeni yeni arkadaşlarla tanışma imkanım oldu hemde stres attım hasanın ve benim çektiğim fotoları hasan eğer yüklerse bende mutlu olacağım hakikaten forumda bazı arkadaşlar yeni gelenlere aileye hoş geldin demekle yav falan filan ağız eğiyodum ama bu gezi bana çok şey kattı yalnızca motorculuğun gezmek değilde herşeyini paylaşabilmek olduğunu anladım bu gezide emeği olan herkeze teşekkür ediyorum saygı vede sevgilerimi sunuyorum
    abi anca geldim eve şimdi 200 tane falan foto çekmişim onların arasından ayıkladım zor bela hepsi güzel şimdi 65 tane kaldı onlarıda eleyim biraz sonra boyutlarını küçülteyim ondan sonra yüklerim yarın bir konu açar o başlıktan eklerim çook fazla foto olacak dağılmasın fazla..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)