Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

istanbuldan yalovaya festivale gidiyoruzzzz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    fark etmez mangal olsunda karda olsun (bu arada karda mangal çok güzel oluyor) evet dönüş yolumuz renkli geçeceğe benziyor ama mutlaka bulalım birbirimizi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorumdaki karbüratör yada sübap problemini bir türlü aşamadım 80'i zor görür oldum. Bu halde yarın bende oradayım inşallah.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Alıntı altıncı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mangal varsa pazar günü bize sucuk yaparsın.Ama biz kalabalığız
    Mangal köpeğin olsun be abim..
    sen yeterki gel...

Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fark etmez mangal olsunda karda olsun (bu arada karda mangal çok güzel oluyor) evet dönüş yolumuz renkli geçeceğe benziyor ama mutlaka bulalım birbirimizi
    Buluruz ustacım ..
    sana özelden telefonumu mesaj attım ...
    hiç yoktan ayhan abiyle buluşacaksınız nasılsa...onda da var telefonum...

Motosikleti
    kymco grant 250
    Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum siz bize nerede katılacaksınız
    Yaaa biz ancak saat 10gibi levente oluruz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:10 ----------

Arkadaşlar festival bahane maksat yollarda olmak.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selamlar birazdan karşıdan gelecek arkadaşlar'la buluşmak için salı pazarının oraya dogru yola çıkacağım,bana çok yakın mesafe.saat 10:00 gibi büyük ölçüde yola çıkarız gibi geliyor.geze geze,göre göre yola devam Yalova yolcuları kalmasın.bu arada liste ne oldu bu gün bizimle kimler geliyor bilemiyorum malum nöbetten yeni geldim.hadi hayırlısı bakalım görüşmek üzere
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    desenize millet istanbul ekibi yarın yalovayı fethe gidiyor parça parça gitsekde dönüşümüz hep beraber olur umarım sabah erken gidecek ekip hazırız demi 8 30 levent bp 9:00 bostancı iskele gerçi biz yolda buluşacaz ama gene de buluşma noktalarına gidecek olan varsa haber versin de gelip alalım sizleride

Motosikleti
    4 teker
    uwooo milet çoşmuş oh ne güsel ne güsel
    polo34 ve innovacı arkadaşlar levent bp demişsiniz bu zincirli kuyu mezarligının orası herhalde,bende taksimden çıkıp mecidiyeköyden e5 baglanır gişelerde beklerim sizi numaram 0505 442 39 36 sizlerde no bırakın bu akşam bi araşalım altıncı arkadaş biraz geç gelecekmiş oda avrupa yakasından katılacakmış ama 10 gibi ancak orda olurum diyor polo34-innovacı napalım şimdi runbelx 9'da iskelede olalım diyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:35 ----------

runbelx altıncı ile konuşmuş yalovada görüşecekmişiz dönüşü birlikte yapacakmışız aslında biraz erken çıksalardı cümbür cemaat gitseydik güzel olurdu polo-innova arkadaşlar siz bogaziçi köprüsünü mü kullanacaksınız
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Bizim de Yalova'da düğün var pazar günü ona da gelin

Motosikleti
    4 teker
    wala saatlerimizie uyarsa bi çayınızı içebiliriz katılacak olan arkadaşlar iletişim için telefonlarını verebilirlerse iyi olur altıncı arkadaşım numaranı kaydettim yalovada araşırız
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ben numaramı vereyim 0555 709 70 90 selim, bir liste yapsanız kaç kişiyiz, kim nerede hangi saatte olacak?

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben numaramı vereyim 0555 709 70 90 selim, bir liste yapsanız kaç kişiyiz, kim nerede hangi saatte olacak?
    ok numaranızı kaydetttim akşam son durum için görüşürüz.

listenin son hali
    1-mavi prens
    2-runblex
    3-polo34
    4-innovacı
    altıncı ve birlikte gelecek olan arkadaşlarıyla yalovada buluşucaz dönüşümüz birlikte olacak sanırım
    slayerr arkadaşımızda zaman ayarlaması yapsada bize yetişse.
    polo34-innova levette bluşuyolar bende bogaziçi gişelerde sizi bekliycem runbelx ile nerde buluşuruz tlf ile irtibata geçerim
    listede yada verdigim bilgide yanlışlık varsa yada eklemek istediginiz birşey varsa düzeltebilirsiniz arkadaşlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    benide köprüden geçtikten sonra alacaksınız

Motosikleti
    4 teker
    ok bogaziçi çıkışı seni alırız anacımm az daha unutuyodum kgs almadım daha şimdi motoru servisten aldım 2000km bakımını yaptırdım yagı degişti frenlerine baktılar amartisörü yagladılar gıcırtı yapıyodu gıcık oluyodum gırc gırc e mont vs ayarlıyom eskide olsa maksat havaya karşı dirençli olsun yoksa pis üşütür hasta olurum zaten bünyem zayıf

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Yarın gidecek olanlar var mı?

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı mcyassin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın gidecek olanlar var mı?
    pazar sabahı yola çıkıyoruz yasin katılacaksan senide bekleriz 0505 442 39 36.avrupa yakasından katılacaklar levent bp'de 8:30 da yada bogaziçi köprüsü gişe girişinde anadolu yakasından katılacaklarda runblex ile irtibata geçsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    haydi beyler yokmu arttıran bu arada benim bir arkadaşta gruba katılıdı sabah göztepeden onuda alcaz ekip saağlam oldu baya bi

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Beyler, Bostancı İskelesine uğrayacaksınız, değil mi? Uğrayacaksanız ben oraya geleyim, uğramayacaksanız başka yerde katılayım.

1-mavi prens
    2-runblex
    3-polo34
    4-innovacı
    5-Jagadam
    [B]J şimdi asker[/B]

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Arkadaşlar yarın ben de Yalova > Orhangazi yapmayı planlıyorum. Tek gitmek zevksiz ve fazla masraflı olacağı için deniz otobüsü ile motorsuz gitmeyi düşünmüştüm. Fakat başlığı görünce yine ikilemde kaldım. 8.30 çok erken bi saat değil mi sizce ? Bunun dışında körfezi dolaşmayacaksınız herhalde , nerden nereye geçmeyi düşünüyorsunuz ? Uyarsa belki size katılmayı düşünüyorum.

Jagadam ın motorunu da zaten oldum bittim görmek istemiştim
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Aha jagadam geliyorsa ben de gelirim
    Ama saat çok erken yahu..
    Daha geç olmaz mı?

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    runblex benide ekleyebilir misin? 250'lik scooter'ımla geleceğim,katıldığım ilk gezi olacak. 100-120 km hızla gidebiliyorum max. Sorun olmaz değil mi? 23:00 gibi tekrar kontrol edeceğim siteyi. Buluşma yerini,saatini yazarsanız sevinirim. Görüşmek üzere..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)