Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

istanbuldan yalovaya festivale gidiyoruzzzz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi anca geldim eve şimdi 200 tane falan foto çekmişim onların arasından ayıkladım zor bela hepsi güzel şimdi 65 tane kaldı onlarıda eleyim biraz sonra boyutlarını küçülteyim ondan sonra yüklerim yarın bir konu açar o başlıktan eklerim çook fazla foto olacak dağılmasın fazla..
    200 foto çokmuş yaww ama hepsini silmesen pc vs varsa hani ben alırım senden hafıza kartı vs atarız ben zaten öglene dogru murat abinin yanına bi ugrar çay içerim belki orda görüşürüz
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    fotoları istiyorum çıngar çıkarırım uykum geldi valla bakmadanda uyumayacağım

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 foto çokmuş yaww ama hepsini silmesen pc vs varsa hani ben alırım senden hafıza kartı vs atarız ben zaten öglene dogru murat abinin yanına bi ugrar çay içerim belki orda görüşürüz
    silermiyim hiç sadece buraya yükeleyeceklerimi ayıkladım farklı bir klasöre koydum bayutlarını küçültmekle uğraşyorum ve imagescuka yükelecem vs.vs. okalar kolay kısa değil biraz zaman alıyor yarına kaldı zaten neyse bir dahaki gezide yada kafana göre gelirsen sana veririm ayrıca innovacı murat abi sen yat bende yattım bitmedi çünkü yarına bakarsın
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Motosikleti
    4 teker
    tüh yaw bende dört gösle bekliyodum faceyede koycaktım neyse hayırlısı herkeze iyi geceler
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi anca geldim eve şimdi 200 tane falan foto çekmişim onların arasından ayıkladım zor bela hepsi güzel şimdi 65 tane kaldı onlarıda eleyim biraz sonra boyutlarını küçülteyim ondan sonra yüklerim yarın bir konu açar o başlıktan eklerim çook fazla foto olacak dağılmasın fazla..
    Hasan bence yeni konu aşmaktan ziyade...Arjantinli69'un açtığı konuya eklersen fotoğrafları o zaman dağılmaz..Konu kirliliğide olmaz ..

Benden de geliyor 60 küsür tane fotoğraf...
    Az sonra..

Motosikleti
    arkadaşlar albüm linki burda direk fotolara bakabilirsiniz tek tek yüklerim sonradan

[/COLOR]http://img148.imageshack.us/g/63468552.jpg/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:28 ----------

[/COLOR]işte bizim yalova yolculuğumuz fotolar sırayla başlangıçtan dönüşe doğru artçı olduğum için güzel fotolar çektim bunun içinde ayrıyetten memnunum...
    başlangıçta murat abi ile levent bp de buluşup iki arkadaş yola koyulduk bismillah dedik kontağı açtık...
    http://img194.imageshack.us/img194/6476/44483474e.jpg[IMG][/IMG]
    giderken önce istanbuldan diğer sözleştiğimiz arkadaşları aldık sonrasında seferhisardan feribot yalova merkezde önceden orda olan diğer arkadaşlarla toplu şekilde fuar alanına gittik gerçi bizim arkadaşlar fuarı sadece bahaneydi zaten ordaki arkadaşlardan biri fuar bitti dedi ama biz genede görelim dedik iyikide gitmişiz başka arkadaşlarla tanışıp kalabalık şekilde termale gittik...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:29 ----------

hep beraber termal yolundayız...

arjantinli abimize saygılar..

ali kardeşimize ev sahipliği misafirperverliğinden dolayı her kes adına teşekkür ederim..

motorları dinlenemeye bıraktık

o kadar foto çektim bir iki karede ben olayım dedim.. yanlış örnek olmasın montum bagajda kısa bir süreliğine çıkarmıştım

Allahım ne güzel yaratmış insan doyamıyor oralara...

ve dönüş yollarına düşüyoruz hepberaber feribotla seferhisara gitmek isteyenler ayrıldı istasyonda biz yollara düştük körfezi dolaşarak gittik...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:08 ----------

çok güzel bir gezi oldu katılanlara teşekkür ederim çok disiplinli kurallara sadık kalarak güzel bir sürüş deneyimi oldu bir dahaki gezilerde görüşmek dileğiyle
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    yalovadan 3 tane arkadaş ta katıldı bize hiç tanımadıkları halde bizle yol yaptılar motorcu kardeşliği bu olsa gerek

Motosikleti
    pazar görüşmek üzre yeni gezimizde inş...

Motosikleti
    4 teker
    fotografcımıza ayrıca teşekkürler hasan arkadaşımız hoş pozlar yakalamış gerçekten hoş gezi oldu tadı damagımda kaldı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    kış gelmeden bir kaç gezi daha yapmamız lazım

Motosikleti
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kış gelmeden bir kaç gezi daha yapmamız lazım
    yapacaz inş. bu hafta cuma ve pazar günü gidiyoruz inş. cuma sazlıbosna gölü pazarda senin dediğin istikamet üzerine gidicez inş... sonraı Allah kerim

cuma sazlı bosna gölü herkez davetlidir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    valla sizin gibi değerli bir ekip le ben her yere giderim kardeşim

Motosikleti
    4 teker
    cumaya en geceye görevliyim akşam 19da devralmam gerekiyo sazlıbosna yakın mı nerde yha biraz bilgi verin kaçta gidilir gelinir

Motosikleti
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumaya en geceye görevliyim akşam 19da devralmam gerekiyo sazlıbosna yakın mı nerde yha biraz bilgi verin kaçta gidilir gelinir
    sen rahat ol şirinevlerden 40 km en fazla ve en geç 18. gibi şirinevlerde oluruz saatide kararlaştırıcaz birazdan topic açarım...

Motosikleti
    4 teker
    ok bak olur o zaman işe yetişirsem sorun yok 18de evde olsam tamamdır gayet iyi olur.face var mı sizde ekleyin beni mavice polis

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:32 ----------

selim hocaya vs haber verelim bi ne diyecek.kimlerin haberi var şuan

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    yola devam diyorsunuz hadi bakalım hayırlı geziler,nöbet uyarsa bende gelirim takımla
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yola devam diyorsunuz hadi bakalım hayırlı geziler,nöbet uyarsa bende gelirim takımla
    cuma ve pazar olmak üzere 2 gezi yapmayı planlıyoruz sizleride bekleriz tabiki ne kadar çok motorcu o kadar çok keyf

Motosikleti
    4 teker
    havalar iyice sogumadan bi kaç kez daha birşeyler düzenleyelim derim hocam sizde gelin tabi buyrun

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    cuma günü kardeşim sadıkla (Sadık1453) yol yaparız diye konuşuyorduk...

onada uyarsa belki size katılabilriz müsade olursa...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    ya ünal kardeşim ne demek müsade gelin tabi şeref duyarız biz

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)