Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

ÖNEMLİ: Rahmetli TUĞPER' in 02.02.2010 tarihli Duruşması'na Katılım !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plan çok güzel olmuş emre!!! emeğine sağlık...

anadolu yakasından motoru ile gelecek kimler var??? eğer mümkünse gelecek olanlar,hangi semt'ten geleceklerinide belirtsinki bizlerde yol üstünden toplanarak hep beraber gelelim...

mesela; semko pendik'ten gelecek ve beni maltepe'den alacak... kartaldan gelecek kimse varsa yazsın!!! büyük bir ihtimalle sahil yolundan, bağdat caddesini kullanacağız... katılmak ve grup sürüşü yapmak isteyenler bilgilerini paylaşsınlar....

e tabiki bu yazdıklarım avrupa yakası içinde geçerli... herkes katılacağı güzergahı yazsın,bizlerde planlayalım... böylece daha güvenli ve grup halinde sürüş yapmış oluruz...
    evet bu iyi oldu
    avrupadan geleceklerde belırtsın stoneofdeath sınanobadan cıkıcak ben bduzunden caner gorkem avcılardan cıkıcak
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    ben sirkeciden hareme feribotla geçiş yapıcam varsa o tarafta baska gelen görüşürük

KGS olmadıgı için

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sirkeciden hareme feribotla geçiş yapıcam varsa o tarafta baska gelen görüşürük

KGS olmadıgı için
    bizde öle geçicez buyuk ıhtımalle fakat kgs problem deıl toplu doldururuz kgs var yeterse doldurmayada gerek yok

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    ben üst-göztepe'den(soyak) direk e-5 e çıkıp ineceğim salı pazarına..
    libadiye caddesini kullanacak olan varsa buluşup gidebiliriz..

bosnak_semko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    yokmu başka gelen ?
    güncell...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Maslak'tan işten çıkıp geleceğim arkadaşlar.
    Hatta saat 13:00'de çıkacağımdan büyük ihtimalle buluşmaya yetişemem ve direkt adliyeye gelirim. Ama benden sonra gelecek arkadaşım daha erken gelirse belki daha erken çıkıp buluşmaya yetişme imkanım da olur. Öyle birşey olursa haber veririm zaten. Yeşim de işten geleceği için siz bizi güzargahtan toplamayı düşünmeyin bence.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben üst-göztepe'den(soyak) direk e-5 e çıkıp ineceğim salı pazarına..
    libadiye caddesini kullanacak olan varsa buluşup gidebiliriz..
    e gelsene sahilden yahu... hep beraber geçeriz

Motosikleti
    Var
    e gelsene sahilden yahu... hep beraber geçeriz
    sahil yolu ters bana yav.e-5i geçip minibüs caddesini geçip bağdat caddesine anca çıkarım.

sen biliyon mu libadiye caddesi nerede?

bir ihtimal göztepe parkının orada beklerim sizi.cadde tarafındaki kısmında..
    biliyon orayı değil mi?

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahil yolu ters bana yav.e-5i geçip minibüs caddesini geçip bağdat caddesine anca çıkarım.

sen biliyon mu libadiye caddesi nerede?

bir ihtimal göztepe parkının orada beklerim sizi.cadde tarafındaki kısmında..
    biliyon orayı değil mi?
    biliyom-biliyom...

konuşuruz gene

Motosikleti
    Var
    biliyom-biliyom...

konuşuruz gene
    orrayt

a

arkadaşlar benm motorum yok sitede yeniyim ama yine de gelmek istiyorum avrupa yakasındayım ama inş bir aksilik çıkmazsa orada olucam o gün kaza geçiren arkadaşı da tanımıyordum ama yine de yalnız olmadığını göstermek için gelicem onlar hem suçlu hem güçlü olamazlar yalnız bırakmayalım, adalet yerini bulur inşallah

inşallah kanun doğru yönde tecelli eder ben motorum çalınıpta bulunduktan sonraki yaşadığım adalet komedisini buraya yazsam, yerlere yatarsınız Allah Tuğperin mekanını cennet eylesin ailesine büyük sabırlar versin ,mağdur olmaya gör bu memlekette senelerce ,bürokrasi komedisi yaşarsın derdini anlatana kadar bu gün benim yaşadığım gibi ...

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı susruta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benm motorum yok sitede yeniyim ama yine de gelmek istiyorum avrupa yakasındayım ama inş bir aksilik çıkmazsa orada olucam o gün kaza geçiren arkadaşı da tanımıyordum ama yine de yalnız olmadığını göstermek için gelicem onlar hem suçlu hem güçlü olamazlar yalnız bırakmayalım, adalet yerini bulur inşallah
    nerde oturuyosun?

çapada oturuyorum, sen?

gelmene çok sevindik
    eğer kaskın varsa yada kask ayarlanırsa ve her iki tarafta müsait olursa ARTÇI olarakta gelebilirsin... Artçı isteyen varmı arkadaşlar

avr. yakasından motorsuz olarak gelecekler için;tarif ediyorum...

METROBÜS'e binin ve SÖĞTLÜÇEŞME'de yani son durakta inin... 6 YOL'a yani bahariye cad. doğru çıkın,zaten trafik akışı yukarı doğrudur,meydana geldiğinizde BOĞA'yı göreceksiniz... hemen karşıya geçin ve tramvay yolunu takip edin,150-200mt sonra sol'da ADLİYE BİNASI'nı göreceksiniz...

gelmene çok sevindik
    eğer kaskın varsa yada kask ayarlanırsa ve her iki tarafta müsait olursa ARTÇI olarakta gelebilirsin... Artçı isteyen varmı arkadaşlar

avr. yakasından motorsuz olarak gelecekler için;tarif ediyorum...

METROBÜS'e binin ve SÖĞTLÜÇEŞME'de yani son durakta inin... 6 YOL'a yani bahariye cad. doğru çıkın,zaten trafik akışı yukarı doğrudur,meydana geldiğinizde BOĞA'yı göreceksiniz... hemen karşıya geçin ve tramvay yolunu takip edin,150-200mt sonra sol'da ADLİYE BİNASI'nı göreceksiniz...
    kaskı olan varsa artçı olarak gelebilirim gelmek de isterim ama bahariyeyi biliyorum metrobüs veya vapurla gelirim motor olmazsa

Motosikleti
    honda pcx 125
    çapada oturuyorum, sen?
    bız avcılardan cıkıcaz bırının arkası boş olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

kaskı olan varsa artçı olarak gelebilirim gelmek de isterim ama bahariyeyi biliyorum metrobüs veya vapurla gelirim motor olmazsa
    dandık mandık bı kask ayarlarız benım artcılarım kasklı oldugu ıcın 30lıralıklardan var ama canerde bır tane daha ls2 olması lazım olmassa onu takarsın stonenın arkası dolu buyuk ıhtımal onda kask yok ama gorkem ve canerde kask var 2sınden bırının artcısı olabılırsın musaıtlerse

Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskım yok ki ama ben en iyisi metrobüsle gideyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:36 ----------

kask varsa ve müsaitlerse memnun olurum yoksa da canınız sağolsun ben yine gelirim

Motosikleti
    Var
    bu arada öldürülen(!) arkadaşımızın resmini adliyeye girmeden herkes bir şekilde takmış olmalı..adliye önünde ne şekilde gelirsek gelelim birileri durup resmi dağıtsa iyi olacak..

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

dandık mandık bı kask ayarlarız benım artcılarım kasklı oldugu ıcın 30lıralıklardan var ama canerde bır tane daha ls2 olması lazım olmassa onu takarsın stonenın arkası dolu buyuk ıhtımal onda kask yok ama gorkem ve canerde kask var 2sınden bırının artcısı olabılırsın musaıtlerse
    valla şuanda kar yağıyor kardeşim benim motor sanmıyorum 5 gün sonra bizim sokaktan çıkabilsin her yerr karr kar kalkmassa bende canerin arkasında gelicemm.. çünkü çk kötüü durumda bizim sokak ozamana kadar bir değişiklik olursada tekrar haber ederim buradann
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler