Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kitaplarınızla umudumuz olun...

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,
    Ben Şanlıurfa nın Bozova ilçesine bağlı Kargılı Köyünde Türkçe öğretmeni olarak görev yapıyorum.Kitap okuma seferberliğinin başladığı şu günlerde okul kitaplığımızda öğrencilerime yeterli kitabımız yok ve Türkçenin ya yeni öğrenildiği ya da zor konuşulduğu bir coğrafyada olduğumuz için öğrencilerimin çok fazla okumaları gerekiyor.Velilerimizden mali anlamda destek göremiyoruz.Öğretmen arkadaşlarla biz ne kadarını yapabiliyorsak o oluyor.Sizler de bizim için bir şeyler yaparsanız, kitap göndererek bu mücadelemize katkıda bulunursanız çok mutlu olacağız.Ayrıca ana sınıfımızda da çocukların gelişimi için oyuncak ve bu tür malzemelerimiz yok.Bu konularda yardımcı olursanız çok minnettar olacağız.Şimdiden çok teşekkür ediyorum.Köyümüze kargo ulaşmadığı için göndermek isteyenlerin benim ikamet ettiğim yere göndermesini rica ediyorum.

İHTİYAÇALRIMIZ:
    1-İLKÖĞRETİM DÜZEYİNDE HİKAYELER,ROMANLAR VE HER TÜRLÜ KİTAP, DERGİ, ANSİKLOPEDİ
    2-ANA SINIFIMIZ İÇİN OYUNCAK VE ANA SINIFI İÇİN GEREKLİ OLABİLECEK MALZEMELER.

Ayşenur Duran,
    Atatürk Barajı
    DSİ 152. şube müdürlüğü
    eğitim tesisleri apartı
    Bozova/Şanlıurfa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    ayşenur hanım bana telefon numaranızı ulaştırırmısınız..kendi okulumdan yönlendirme yapabilirim..

tabiki.şuan yarı yıl tatili dolayısıyla memleketimde bulunuyorum.haftaya urfa ya döndüğüm zaman yardımlarınız konusunda gerekli iletişimi sağlayabiliriz.şimdiden ilginiz için teşekkür ediyorum.
    tel:05064070405
    e-mail:aysenur_d_r_n@hotmail.com

Motosikleti
    mondıal 125zn

kıtap

merhaba hocam sıze bu anlamlı davranısınızdan dolayı cok tesekkur edıyorum kıtap ıstegınızı ınsallah fırsat ve kıtap buldugumda degerlendırecegım calısmalarınızda basarılar dılıyorum saglıklı ve huzurlu gunler sızınle olsun selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler