Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829303139 ... SonuncuSonuncu

[istanbul mt]08-09 agustos muhabbetin yeni adresi ''KIYIKÖY'' e gidiyoruzzz :))

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede öyle görünüyor kadir.sabah eve girdim çıkıp doktara gidicektim bir gök gürültüsü o biçim yagmur.hayla evdeyim.ne demişler marmaranın havasıyla k..... güven olmazmış.yer yagmuru otururuz çadırlarda.
    aynen abicim.. ondan sonra gezi olur sana işkence.. en sevmediğim şeydir.. şahsen ben yağmuru çok sevmem.. hele dışarıdaysam... ben tropik insanım, çok yağmura gelemem.. ılık olsun güneşli olsun..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lüleburgazda yağmur falan yok hava güneşli ve hafif rüzgarlı
    Eğer hazırlanabilirsek birazdan yola çıkmayı planlıyoruz..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

erm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZX-6R
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün ana mesajda güncellemeler yapılıcak. lütfen kontrol edin...

isim listemizi artık netleştirelim arkadaşlar

eğer işlerimi bitirebilirsem yetişirim size ya da sonradan yanınıza düşerim. bitmezde gelemezsem size şimdiden iyi eğlenceler...
    Hayat basittir, seçimini yapar ve arkana bakmazsın...

alpher81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung rt 125
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava bu bellimi olur.. bi bastırıyomuş yağmur.. sucuk gibi olurusnuz
    sucuk gibi olalım ne olacak, sucu-kibi motor kullanıyorsun sen de bişey diyomuyuz.

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı alpher81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sucuk gibi olalım ne olacak, sucu-kibi motor kullanıyorsun sen de bişey diyomuyuz.
    ya şu konuyu bi açığa çıkaralım..

sucu - kasksız, montsuz, eldivensiz, ehliyetsiz (çoğu), amatörce, bilinçsiz olarak motor kullanırlar

(hepsi için geçerli değil.. alınmasın kimse)

ben - kasksız, montsuz ve bilinçsiz kullanmıyorum..

BEN SUCU GİBİ MOTOR KULLANMIYORUM KARDEŞİM..! bana bugün sucu diyenler yarın SUCUYA ARTÇI BİNMESİNLER o zaman..

ayrıca... sucu ne taşır? benim bildiğim bidon.. bana artçı binende bidon mu oluyo şimdi?
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lüleburgazda yağmur falan yok hava güneşli ve hafif rüzgarlı
    Eğer hazırlanabilirsek birazdan yola çıkmayı planlıyoruz..
    emrah kıyıköye yakşaştıgınızda beni bi arayın lütfen

ya şu konuyu bi açığa çıkaralım..

sucu - kasksız, montsuz, eldivensiz, ehliyetsiz (çoğu), amatörce, bilinçsiz olarak motor kullanırlar

(hepsi için geçerli değil.. alınmasın kimse)

ben - kasksız, montsuz ve bilinçsiz kullanmıyorum..

BEN SUCU GİBİ MOTOR KULLANMIYORUM KARDEŞİM..! bana bugün sucu diyenler yarın SUCUYA ARTÇI BİNMESİNLER o zaman..

ayrıca... sucu ne taşır? benim bildiğim bidon.. bana artçı binende bidon mu oluyo şimdi?
    sucusun işte sucuu sucuuu sucuuu
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    selamın aleyküm arkadaşlar sabah 4,30 da gök gürültüsü ile uyandım acaip güzel bir hava vardı . bulutlar hız sınırına uygun 80 km re ile ilerlıyordu. daha koyu olan bulutlar karaburun tarafından gelıyordu. dedim şimdi görmek lazım karadenızın ihtişamını dalgaların metrelerce yükselip kabardığını dedım bide arkasından karayel cıksa yaşamıştım bir gece cadırlar bir sağa bir sola eğiliyor yağmur taneleri ok gıbi cadırın üstünde trampet gibi ses cıkartıyor.uzakta olan denızın dalga ses leri kulağınıza ben geldiiiim yaklaştım dıyor cadırın fermuarını indirip bi de bakıyorsun denız kabarmış sahılı yok etmiş işte bu şimşekler simsıyah denızın ortasını aydınlatırken gök yarıldı sankı böğrüme kadar hissettiğim o
    gürültü yü gök gürültüsü aman ALLAHIM ne mühtiş geceydi cadır uctu ucacak yağmur adeta bahce suluyor denız ben geldım diyor şimşekler havaifişek gibi neyse kısmet belkı yıne yaşarız

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sucusun işte sucuu sucuuu sucuuu
    o halde sende bidon olduğunu kabul ediyon dimi..
    beni arı soktuğunda sırf seni düşünüp o gidonu tekrar tuttum ya.. karşılığı bu muydu?
    değerimiz bu kadarmış..

ben gidip bi avcılar turu yapiim gelcem sonra..

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm arkadaşlar sabah 4,30 da gök gürültüsü ile uyandım acaip güzel bir hava vardı . bulutlar hız sınırına uygun 80 km re ile ilerlıyordu. daha koyu olan bulutlar karaburun tarafından gelıyordu. dedim şimdi görmek lazım karadenızın ihtişamını dalgaların metrelerce yükselip kabardığını dedım bide arkasından karayel cıksa yaşamıştım bir gece cadırlar bir sağa bir sola eğiliyor yağmur taneleri ok gıbi cadırın üstünde trampet gibi ses cıkartıyor.uzakta olan denızın dalga ses leri kulağınıza ben geldiiiim yaklaştım dıyor cadırın fermuarını indirip bi de bakıyorsun denız kabarmış sahılı yok etmiş işte bu şimşekler simsıyah denızın ortasını aydınlatırken gök yarıldı sankı böğrüme kadar hissettiğim o
    gürültü yü gök gürültüsü aman ALLAHIM ne mühtiş geceydi cadır uctu ucacak yağmur adeta bahce suluyor denız ben geldım diyor şimşekler havaifişek gibi neyse kısmet belkı yıne yaşarız
    sabah sabah bu ilham nerden geldi usta
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Günaydınlar herkese..
    Yarın yolda yağmur yok herkesin içi rahat olsun

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    cadı yarın yolda birşey ikram edecekmisin
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Motosikleti
    severim böle havaları esrarengiz ürkütücü

o halde sende bidon olduğunu kabul ediyon dimi..
    beni arı soktuğunda sırf seni düşünüp o gidonu tekrar tuttum ya.. karşılığı bu muydu?
    değerimiz bu kadarmış..

ben gidip bi avcılar turu yapiim gelcem sonra..
    dikkatli git gel

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:02 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:01 AM ----------

Alıntı yt_servan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cadı yarın yolda birşey ikram edecekmisin
    ne gibi tatlım
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

slyscorp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    slm cadı ben bizimkilerin ne zaman hareket edeceğini bi öğrenebilsem gelicem bende
    benide listeye ekliye bilirsin.
    hee burada senin süpürgenin modeli ne
    hey sen dört teker sürücüsü arkamdan sellektör yapma
    Gazı açtığımaa dikiz aynasında bile görünmüyorsun. Naber Noldu
    Yetişicem diye yırtınma YEMEZZZZZZZZZZZ

Motosikleti
    Alıntı slyscorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm cadı ben bizimkilerin ne zaman hareket edeceğini bi öğrenebilsem gelicem bende
    benide listeye ekliye bilirsin.
    hee burada senin süpürgenin modeli ne
    sizinkiler kim yahu? yazarım listeye senide
    [/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Selam,
    Bu" Yeşil vadi"köyün neresinde?
    geç kalanlar ve Bilmeyenler icin google earth ten kroki ekleyebilir misiniz?

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam

sudabatmayan abi aradı az evvel
    hava çok güzel diyor varmak üzereymiş.
    yalnız yeşilköy ü geçtikten sonra rüzgar varmış baya

dikkatli olalım

gittiginde tekrar arayacak

hepimiz inşallah güzel bi yolculuk yapar gider geliriz

Motosikleti
    malesef artçıyım
    slm mıllet ben geldıııııııııııııııımamma gezentu oldunuz be

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:24 PM ----------

ıyı abı sayende kacta yagmurun basladıunı ogrendım demekkı halılarımı kaynanam yagmur yagmadan aldı
    ::cekic::adamın kafasını böle ezerim::156:: dagılırsın

Motosikleti
    arkadaşlar ana mesajı lütfen kontrol edin.
    [/B]

Motosikleti
    polaris sportsman 700 twin
    istanbul mt bu hafta kıyıköye gidiyorsa bende gelmek isterim mt ile tanışmayı çok istiyordum nasip olur inşallah,

hız sınırı felan koyuyormusunuz aranızda.

Motosikleti
    Alıntı HACKER_MuNcHeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul mt bu hafta kıyıköye gidiyorsa bende gelmek isterim mt ile tanışmayı çok istiyordum nasip olur inşallah,

hız sınırı felan koyuyormusunuz aranızda.
    katılıma göre 2 grup yapılabilir. grup halinde yol alınacagı için hızımız sabit olacaktır.
    [/B]

REKLAM ALANI
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829303139 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler