Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Acemi arkadaşlara pazar sabahı gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Bende bir acemi sürücü olarak motoruma daha fazla vakit ayırmak, tecrübe kazanmak istiyorum, bu sebepten istanbul çevresine fırsat buldukça trafiğin az olduğu zamanlarda çıkmak istiyorum.

yol yapmak isteyen arkadaşları, motorunu özlemiş tecrübeli arkadaşları da bekliyoruz ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Cruiser Chopper
    Yanına Yandaş Bulamamışsın Dostum, Başka Bi Niyetlenişinde Gelmek İsterim..

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bencede acemi zor bulursun kimse senin gibi ben acemiyim demezki.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biz zaten denize gidice o tarafa kimseyi bulamazsan katıl bize yol boyu beraber gideriz..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    yamaha xt125r
    selam arkadaşım gelmek isterim ama fazla acemiyim ona göre yolda arasırada mola falanda veririz malum benim makine 125lik bana uyar bir kaç arkadaş daha bulalım... bilgi paylaşımı için güzel olur iyi sohbet cıkacağından eminim hem banada uzun yol tecrübesi olur ben gaziosmanpaşada otruyorum bu arada herkese hayırlı kandiller Allah kaza bela vermesin hiç birimize

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede acemi zor bulursun kimse senin gibi ben acemiyim demezki.
    ben acemiyim

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben acemiyim
    Bende acemiyim aslında 50.000 km yi devirmeden sınıf atlıyacağıma inanmıyorum
    Hayırlı yolculuklar dilerim gelmek isterdim ama malesef benzin param bile yok ay sonu malum

Bir dahakine inşallah
    34 ZK 9442 ER6-F 2006 AKA "Sonic" & 34 RB 1940 Kia Carnival 2002 Nam-ı diğer "Nigga"
    Kartal/İstanbul

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu hafta misafirlerim var, motora binemeyeceğim, haftaya inşallah, bu konudan devam ederiz ...

ben acemiyim derken çok fazla sürat yapamayacağımı belirtmek istedim o kadar, 100 km/h'i şu an geçemem, belki ortalama 70-80 km/h ile otobanda boş yolda giderim, grup disiplini olmalı, motorlar arası mesafe korunmalı, akrobasi vs yapamıyorum verilen mola sayısında problem olmaz, güzel manzaralı yerlerde durup foto çekiliriz, amaç dediğim gibi yol yapmak, tecrübe kazanmak, ısındığımız zamanda denizde serinlemek ...

Motosikleti
    yamaha xt125r
    arkadaşlar ben size göre baya baya acemiyim 50.000 km den bahsedıyosunuz ben daha 1000 km yapmadım trafik tecrübemde pek fazla yok uzun yolu isteme sebebim birazda o yüzden fazla araç kalabalığı olmaması yada birden fazla motorcunun olması bana biraz cesaret veriyo

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    yol okumayı öğrenın buda gezilere katıp yada tek başınıza sabah erken saatlerde bol bol sürüş yapın motr size siz motora alışın problem kalmaz bizlerın katıldığı geziler olursa seve seve bekleriz mesela sakarya gezisinde inanılmaz keyıfli anlayışlı gurup gezisi yaptık

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı relique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben size göre baya baya acemiyim 50.000 km den bahsedıyosunuz ben daha 1000 km yapmadım trafik tecrübemde pek fazla yok uzun yolu isteme sebebim birazda o yüzden fazla araç kalabalığı olmaması yada birden fazla motorcunun olması bana biraz cesaret veriyo
    benim de 300 km civarında bir yol yapmışlığım var, vespa akademi eğitim pistinde temel eğitim ve ileri sürüş dersi aldım, 7 saat + 2 gün olarak ...
    ben bu aralar en çok rüzgarlı yolda sürerken tedirgin oluyorum, trafiğin illa ki belli minimum hızı var, o hızı tutturmak benim açımdan kolay olmuyor, sıkıntı yaşıyorum, motorum yüksek olduğu için daha çok etkileniyor galiba, motor sağ sol yaptı mı yusuf yusuf oluyorum motorun önünü neredeyse havaya kaldıracak kadar da otobanda rüzgarla karşılaşmışlığım var, soğutuyor beni bu durumlar küçük bir ön cam, yanlara da 21 lt kappa plastik çanta düşünüyorum, belki olumlu etkisi olur ...

Motosikleti
    yamaha xt125r
    evet bugün sarıyere giitm geldim dediğin gibi rüzgar yusuflatıyor spor motorlarda oturma pozisyonu rüzgara göre daha ıyı ama bızım makınalarda öle bişi yok bu arada benım arka lastik bitik ama yınede gıderi varmıs ön amartösör keçelerim patlak bu arda gezi ne zaman bıde bişi sorucam hepınızde ehlıet varmı ?

Motosikleti
    kymco super 8
    ben bugun gıdıyorum sılıvrıye kız arkadasım orda onu gormeye gıdıcem bı arada senle gideriz

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    rüzgar dediğin gibi çok fena, yarın müsait gibiyim aslında, gezmek isteyen var mı ?

Motosikleti
    tiger800
    ya sırf bu hafta sonu gezileriniz için tasınacam bu trabzondan :D
    motorum su an yok ama ist de felan olsaydim çaktırmadan yapısırdım arkanıza kesinn

arkadslar bu arada bana sans dileyin 1-2 hafta icinme motorumu alacam ne odamdakı yatağı kaldırıp motorun ustunde uyuyacam:D

Motosikleti
    yamaha xt125r
    bana uyar ama ehlıyet yok problem olur mu

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı relique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana uyar ama ehlıyet yok problem olur mu
    problem olmuyor ehliyetsizlik ama 700 + 260 tl para cezası ve motoru elinden alıyorlar ... benim gibi yakalanmam diyorsan dewam et

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgar dediğin gibi çok fena, yarın müsait gibiyim aslında, gezmek isteyen var mı ?
    Arkadaşım ne işiniz var silivride yarın sabah takılın bana poyrazköye gidelim 80 km orman içinden tertemiz yol pürüzsüz asfalt ben canım bitanemle yarın gidiyorum sabah 06:30 buluşalım leventte oradan yavaş yavaş gideriz siz bana takılın

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ehliyet otoban girişlerinde kontrol sırasında, radar çevirmelerinde ya da bir olay çıkarsa sorun olabilir, cezası arkadaşın dediği gibi oldukça fazla, silivri tarafında radar kontrolü vs herşey var, illa silivriye gitmeye gerek de yok, anadolu kavağına kadar geçen gün gitmiştik poyrazköy tabelasını görmüştük ama gitmemiştik, orası da olabilir, 06:30 çok erken değil mi? o saatte uyanmak da zor plan nedir? denize girilecek mi? kaçta dönülecek? kaç kişisiniz? yavaş gitmek sorun olmaz benim için ...

bir yer söyleyin uzak olsun oraya gidelim

Motosikleti
    mondial 151 rs
    ah be ehliyetim olsa bende gelirim neyse 4 ay sonra alabiliyorum :D insallah ozaman gelirim..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler