Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

2. Çan Motosiklet Severler Pilav Günü 10 Mayıs Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBF_OKTAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Gerçekten pilav gününden ziyade festival havası vardı. biz birgün önce gitmemize ragmen geldigimizde 15den fazla çadır vardı. gerçekten herşey düşünülmüş. biz bukadar eğlenecegimizi düşünmemiştik. bukadar Güzel olacagını bilseydik 2 gün önce gelip kaz dagları turunada katılırdık. Geldik ve ÇAN insanının sıcaklıgını misafirperverligini gördük iyikide gelmişiz..... unutamıyacagımız bu organizasyonda emegi geçen bütün abilerimize sonsuz teşekürler ellerinize emeginize saglık..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic
    ya yeni bi topik açıldıda benimmi haberim yok kimse bişiler karalamıyo yadaha hiç foto göremedim. ayrıca dönüş yolunda yanımda geçen pan europan sürücüsünede teessüf ediyorum burdan plakasını alabilseydim onuda yazacaktım öylede gidilirmi ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:20 PM ----------

Alıntı spirittwo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar katılan tum herkese tesekkur ederiz geldiniz katılımınızla seref verdiniz her ne kadar fazla ilgilenemesekte ve bir hatamız olduysa affola diyorum en yakın zamanda fotoları buradan da paylasacagım tekrardan katılan tum arkadaslara cok tesekkur ediyorum...

mototeam ailesi adına
    Ethem ETİ
    hocam bir çan'lı olarak kendimle övünmeme sebep olan bi organizasyondu seneye çok daha güzel olucandan eminimki belediye başkanıda bu teminatı verdi zaten tek kelimeyle süpersiniz.

ccdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen sene müthişti!
    bu sene daha da müthiş oldu!

çok güzel hareketler bunlar Çan' lı dostlar.

c.tesi gecesi telefonda konuştuğum arkadaş bana şu kadar çadır var, bu kadar araç var, bir sürü de motor var deyince yerimde duramadım! gece saat 23:30 da Gönen' den yola çıktım. gecenin tam ortasında, eğlencenin tam ortasında, ateşin başında oturan dostları görünce gerçekten çok etkilendim. yine uykunun da ortasında olabileceği için o saatte egzost sesim ile rahatsız ettiğim konuklar olduysa özrümü kabul etsinler.
    o kadar iyi bir hazırlıktı ki insan bir şeylerin ucundan tutma ihtiyacı hissetmiyor. ama yine de gece ateşin başında dostlara şarkı söğleyerek eşlik etmek güzeldi. umarım çalabildiğim kadar bağlama eşliğinde sizlere söğlediğim kan çiçeklerini beğenmişsinizdir. gece 02:00 sularında tekrar Gönen' e döndüm ve sabah tekrar grup eşliğinde Çan' a geldik.
    harika bir gündü. katlısı olan herkese çok teşekkürler.

sevgiler...

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı işçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya yeni bi topik açıldıda benimmi haberim yok kimse bişiler karalamıyo yadaha hiç foto göremedim. ................................................
    hocam bir çan'lı olarak kendimle övünmeme sebep olan bi organizasyondu seneye çok daha güzel olucandan eminimki belediye başkanıda bu teminatı verdi zaten tek kelimeyle süpersiniz.
    15. sayfada resimler var. Bayavar incele
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    rks 150 titanic
    Alıntı yanar17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15. sayfada resimler var. Bayavar incele
    hocaam eminim güzel resimler olduğuna ama açmıyor resimleri dışarı çıkıp cafede denedim yine açmadı

bende de var siz oynarken çektiğim fotoğrafınız

saygılar...

Motosikleti
    FZ6-fazer
    arkadaslar rapor biraz gecikti ama ancak fırsat bulabildim

yaglı pehlivan guresi gosterisi

kolbastı ekibi gosterisi

arkadaslar kolbastı ekibi video goruntuleri icin alttaki linkleri tıklayabilirsiniz

http://www.akilli.tv/video/371819/kolbasti1.aspx

http://www.akilli.tv/video/371822/kolbasti2.aspx
    beşikten mezara...

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Ethem eline emeğine sağlık
    güzel fotoğraflar. Gerçekten festival havasında geçti.
    İnşallah seneye katılmayanlarda gelir katılırlar. Çok seveceklerini tahmin ediyorum.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    rks 150 titanic
    Alıntı mutto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sebahattin Hocam resimler için teşekkürler
    Bu arada, Dilaver abi ve eşine (ytservan), Levent abi'ye (stubborn) ve İstanbul Mt'ye, Faruk ve Özer başta olmak üzere, Gökhan, Aşkın, Özgür ve Tekirdağ Mt elemanlarına, Fatih'e (işçi), Özcan1980'e ve BUrsa Mt'ye ve adını sayamadığım nice arkadaşlara geldikleri için sonsuz teşekkürler
    sağolasın mutto sizlerle tanışmak çok güzeldi ortamınız çok hoştu

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler