Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. Çan Motosiklet Severler Pilav Günü 10 Mayıs Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Pilav günü değil de festival de diyebiliriz bence. Harika bir hafta sonuydu Herkese teşekkür ederim. Tekirdağ gurubuna ve bana Bandırma ' ya kadar Eşlik eder 34 CBF 28 'e de teşekkürler. (Bandırma girişinden önce molaya geçerken sellektör ve korna yaptım.Çay içmeye gelmedin ama yine de teşekkürler.) 16 K 3341
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    emeği geçen herkese teşekkürler
    ::tutkuy::

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    foto yokmu beyler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    abi ben başka topik açıcam
    uzun ince bir yoldaydık gidiyorduk gündüz gece (1200km)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bekliyrouz Faruk Başkan...ekip sağlam he...Detayın ..Orhan sen falan....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    özgürü unutmamak lazım bizimle geldiği motoru görsen oturu ağlarsın abi birde adam bizden bizden 300 km fazla yaptı

Motosikleti
    FZ6-fazer
    arkadaslar katılan tum herkese tesekkur ederiz geldiniz katılımınızla seref verdiniz her ne kadar fazla ilgilenemesekte ve bir hatamız olduysa affola diyorum en yakın zamanda fotoları buradan da paylasacagım tekrardan katılan tum arkadaslara cok tesekkur ediyorum...

mototeam ailesi adına
    Ethem ETİ
    beşikten mezara...

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Merhaba
    Çanakkale’nin Kazdağları eteklerinde biraz içte kalan kısmında şirin bir ilçesi var.
    ÇAN
    Çanda motosiklet tutkunu bir gurup var. Kendilerine “Çan Moto Team” diyorlar.
    Mütevazı, kalpleri insan sevgisi, dostluk ve motosiklet tutkusuyla dolu.
    Ben bu gurupla iki yıl önce tanıştım. Geçen sene de yine mayıs ayında Bir anneler gününe denk gelen günde bu organizasyonun ilkini gerçekleştirmişlerdi. Ben katılmıştım.

Bu etkinlik ancak bu kadar mükemmel olabilir.
    Bu sene de “10 Mayıs Pazar 2. Çan Motosiklet Severler Pilav Günü” ne kamplı olarak katıldım. Çok güzel bir etkinlikti.

Etkinlik boyunca Çan Moto Team üyelerini büyük bir gıpta ile izledim.
    Moto Team üyeleri bay-bayan genç-yaşlı demeden o kadar güzel organize olmuşlardı ki
    8 mayıs Cuma akşamından bu yana kamplı gelen tüm motosiklet severlerle bir bir ilgilendiler. Çadır ve araçlarıyla gelenleri önceden ayrılmış alanlara tasnif ettiler
    9 mayıs gecesi kamp ateşi başında güzel bir eğlence yapılmasını sağladılar. Kamp alanında elektrik aydınlatması-çay sıcak içecek ikramında bulundular. Her çadır sakinleriyle bire bir ilgilendiler.

10 mayıs günü ise gelen yüzlerce motosiklet ve araçları itinalı bir tasnifle eğlence alanına almaları taktire değer bir çalışmaydı. Ki gerekliydi.
    Çünkü 10 Mayıs günü yüzlerce motosikletle ve yüzlerce insanları eğlendirmek bir araya getirmek onlara ikramda bulunmak belli bir düzeni, disiplini gerektiriyordu.

Sanki bu organizasyon daha önceden çalışılmış prova edilmiş gibiydi. Hiçbir olumsuzluk yaşanmadı. Gayet güzel işledi.
    Etkinlik boyunca Sağlık ekibi Ambulans- Jandarma güvenlik- gelen misafirleri yol ortasında karşılama, kamp alanına yönlendirme, ses sistemiyle gelen gurupları alana anons etmeleri ayrı bir güzellikti. İlçe kaymakamı, Jandarma komutanı ve Yeni belediye başkanı ziyarette bulundu konuşmalar yaptı. Hatta belediye başkanı gelecek yıl için daha kapsamlı bir etkinliğin sözünü verdi. Hepsi ayrı bir güzellikti.

Çan Moto Team üyelerinden dostum Ethem ETİ bey le kısa bir sohbet ettik.
    “Nasıl kalkıyorsunuz onca yükün altından? Nasıl yapıyorsunuz bu etkinliği?” diye sordum

“ Hocam inan geçen sene sponsor desteğimiz vardı. Ama bu sene mali kriz nedeniyle destek bulamadık. Bu sene tamamen kendi üyelerimizin kendi arkadaşlarımızın özverisi ve desteğiyle onların yardımıyla bu organizasyonu yapıyoruz.”
    “Sizleri memnun edebildiysek, Motosiklet tutkunlarını bir araya getirebildiysek, motosiklet dostluğunu ruhunu canlandırabildiysek ne mutlu bize” Demişti.

Gerçekten yüzlerce insanı ağırlamak onlara hoşça vakit geçirtmek, onları kaynaştırmak. Bir bir ilgilenmek ve memnun edebilmek zordur. Hele birde bunu profesyonel yardım almadan yapmak?

Bu organizasyonu yaparken Çan Moto Team gurubu bay –bayan genç- yaşlı tüm üyeleri gocunmadan büyük bir özveriyle yapmasıtakdire değerdir. İşte gurup ruhu budur.
    Çan Moto Team bu haklı onuru ve gururu hak ediyor.

Çan Moto Team ailesini bu güzel etkinliğinden dolayı kutluyor. Görünen ve görünmeyen hizmette emeği geçen herkesi kutluyorum.
    Teşekkürler Dostlar ellerinize ve emeğinize sağlık. Tekrar buluşmak dileğiyle.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben gelmededim

Fotolarla avunucaza artık
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    ZONGSHEN GY 200
    emeyi gecen tüm herkese çok teşekkürler
    :wiinkk: Arkamdan gelme bende kayboldum:cherry:

CBF_OKTAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    ğerçekten pilav gününden ziyade festival havası vardı. biz birgün önce gitmemize ragmen geldigimizde 15den fazla çadır vardı. gerçekten herşey düşünülmüş. biz bukadar eğlenecegimizi düşünmemiştik. organizasyonda emegi geçen bütün abilerimize sonsuz teşekürler ellerine saglık...... ayrıca 16 k 3341 özcan sanada teşekürler bandırmaya kadar güzel bir ikili olduk.. kusura bakma kardeşim kornayı duymamışım

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    foto var ama artık bende faruğun topiğe yetiştiririm
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Topiği ancak şimdi gördüğüm için böyle güzel bir festivalden yeni haberim oldu. Çan da İzmir'e fazla uzak değil aslında. Bu yılkini kaçırdığıma göre umarım seneye..

Motosikleti
    şimdilik yok.

2. Çan Motosiklet Severler Pilav Günü 10 Mayıs Pazar

Cumartesi 9 mayıs günü çekilen fotoğraflar
    Fotoğrafı derleyen arkadaşlarımıza emeği için teşekkürler.

--------------
    cumartesi gunu ve gecesinde aklımızda kalan enstantaneler

50 cc lik sarıkız ve mutto

kamp bekcisi

helvamız yarın icin hazırlanıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:04 PM ----------

Pazar gününden hatırımızda kalan estantaneler.
    Katılan tüm dostlara teşekkürler

Ayrıca Etkinliği hazırlayan MotoTeamın çektiği diğer resimlere buradan ulşabilirsiniz
    http://www.mototeam.org/forum/index.php?topic=1872.0

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:11 PM ----------

{[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

mutto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    50TT, XRV 750
    Sebahattin Hocam resimler için teşekkürler
    Bu arada, Dilaver abi ve eşine (ytservan), Levent abi'ye (stubborn) ve İstanbul Mt'ye, Faruk ve Özer başta olmak üzere, Gökhan, Aşkın, Özgür ve Tekirdağ Mt elemanlarına, Fatih'e (işçi), Özcan1980'e ve BUrsa Mt'ye ve adını sayamadığım nice arkadaşlara geldikleri için sonsuz teşekkürler
    Kuyuya taş atan kişi

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı mutto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sebahattin Hocam resimler için teşekkürler
    Bu arada, Dilaver abi ve eşine (ytservan), Levent abi'ye (stubborn) ve İstanbul Mt'ye, Faruk ve Özer başta olmak üzere, Gökhan, Aşkın, Özgür ve Tekirdağ Mt elemanlarına, Fatih'e (işçi), Özcan1980'e ve BUrsa Mt'ye ve adını sayamadığım nice arkadaşlara geldikleri için sonsuz teşekkürler
    Sendeki resimleri ne zaman koycaksın buraya
    {[/=W=\]}

mutto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    50TT, XRV 750
    Çalışmalarımız devam ediyor hocam
    Kuyuya taş atan kişi

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    muhittinciğim sana da çok teşekkürler bizi yanlız bırakmadın ve sebahttin hocama da tabi

Motosikleti
    FZ6-fazer
    Arkadaslar...
    Bu mutlu gunumuzde bizleri yalnız bırakmayan siz degerli dostlarımıza mototeam ailesi olarak cok TESEKKUR EDERİZ...

organizasyon fotoları icin alttaki linki tıklayabilirsiniz...
    http://www.mototeam.org/forum/index.php?topic=1872.0

ayrıca kolbastı ekibi fotoları ve videoları icin alttaki linki tıklayabilirsiniz...
    http://www.mototeam.org/forum/index.php?topic=1877.0

Yeniden gorusmek dilegi ile MOTOTEAM AİLESİ

Sevgilerle
    beşikten mezara...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler