Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Teröre Lanet Sürüşü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki zl600 eliminator
    teşekkürler, bazı arkadaşların bahsettiği gibi hem ankara hem istanbulda aynı gün ve aynı saatte kortej yapılabilirse mükemmel olur ama bunun için ciddi destek lazım 10 tane motorla bi iş yapılmaz bu desteği almak yada söyle söyleyim insanlara duyurmak ve mantıklı bir organizasyon yapmak zaman alacaktır geç olsun önemli değil ama ciddi ses getiren bir organizasyon yapalım. Eminim başka camialarda teröre karşı seslerini yükselteceklerdir.
    [B][I]Rüzgarı hissetmek...[/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R6
    [B]::158::[/B] [COLOR="Red"]34 FK 6005[/COLOR]::158::
    BİNDİM BİR ALAMETE GİDİYORUM KIYAMETE

Motosikleti
    biliyorum böyle bir çalışma olduğunu ama istanbulda, ankarada henüz böyle bir hazırlık yapılabilmiş değil.. 29 ekimden sonrasında ciddi ses getirecek bir organizasyondan bahsediyorum ben.. daha açık konuşayım, kafam dan geçen şu. eğer başarabilirsek ciddi bir eylem yapmak, pkk ya açık destek veren bir çoğu pkkli olmaktan yargılanmış ve ceza almış şuan milletvekili olan bazılarına göz dağı vermeliyiz. Bu ülkede motorcuların duyarlılığını ortaya koyacak bir organizasyondan bahsediyorum. genel merkezlerinin önünde demokratik haklar çerçevesinde yani kanunlara uyarak bir eylem yapma peşindeyim. ha eğer başarabilirsek ve ses getirse birde söyle bir durum ortaya çıkacak toplumuzun ön yargısını kırmış olacağız. Bu nedir (bizzat kendim yaşadım) motorcular serseri, it kopuk, birçoğu zengin çocuğu gibi bir çok yanlış ve olumsuz yargılardan kurtulup gerçekte nasıl insanlar olduğumuzu ortaya koyacağız.
    Saygılarımla...

Ayrıca daha öncede bahsettiğim gibi güney doğu yanıyor bilinen çevreler güya abdullah öcalan kötü muamele görüyor diye ortalığı birbirine katıyorlar sayıları her ne kadar çok olmasada tepki koymak zorundayız, eğer tepkisizliğe devam edersek bizim çocuklarımızın motorlarıyla dolaşabilecekleri dağlar, yollar, yaylalar şehirler kalmayacaktır. Belki çok komik gelecek size hadi canım o kadar değil bu ülkeyi elimizden alamazlar diyeceksiniz ama malesef başkalarının emirleriyle yönetile yönetile ciğerlerimize çekeceğimiz havamız bile kalmayacaktır.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    29 Ekim organizasyonu iyi bir fırsat.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu günlerde bu cümleyi çok sık kullanıyorum....

''GÜN; BİRLİK GÜNÜDÜR... ''

HADİ!!! HEP BERABER AYAĞA KALKALIM...

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    abı ben ankarayım eger boyle bı organızasyon olursa ılk benı yaz lısteye gelıcem
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

two-wheeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTO GUZZI BREVA 750İ

sonuna kadar destek veriyorum ancak

BOP destek veren bir hükümet böyle bir tepkiye yani bizim gibi düşünenlere karşılık jop ve renkli boyalı tazyikli su ile karşılık verirse hiç şaşırmayalım.siz hiç televizyonlarda veya başka bir yerde bölücü pkk yanlısı şerefsizlere güvenlik güçleri tarafından joplarla vurulduğunu gördünüzmü?fakat işciye memura öğrenciye ulusalcıya vatanını sevene joplar iniyor nedense.bir düşünmek lazım.
    ne mutlu türküm diyene.

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Arkadaşlar 29 Ekim' de olmasının dışında başka bir gün de yapılabilir.. Özel ve dikkat çekici olur. 29 Ekim' de olması çok çok güzel olur ama arada kaynayabilir. Dilerseniz farklı bir günde de yapabiliriz. Editörler gereğini yapar bence... Lanet olsun teröre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motosikleti
    29 Ekime yetişmez bence.. sonra olması daha mantıklı olacaktır. başlardan ses çıkmayan yerde ayakların birşeyler yapması lazım değilmi.. ayakta biz olduğumuza göre bizim birşeyler yapmamız lazım...
    eğerki bu organizasyonu gerçekleştirebilirsek gönlümden geçen şu.. DTP genel merkezinin önünde bütün motorlar 7000 devirde boşta gaza basalım motor sayısı çok olursa müthiş bir gürültü çıkartacaktır sonrasında şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal marşı.. basınında bunu çekmesini sağlarsak etkili olacaktır diye düşünuyorum...lütfen sizlerde fikirlerinizi belirtin..

Motosikleti
    Chopper
    Güzel organizasyon, katılım saglanırsa bende destek vermeye hazırım, bu konuyu ankara mt de gündeme getirdim ama büyüklerim yasal prosedürlerin elverişli olmadıgından ve sorumlulugu almak istemediklerinden pek gönüllü olmadılar bilmeni isterim. Keşke bu hafta yapılan toplantıya gelip gündeme getirseydin hiç yoksa 30 motorcu vardı toplantıda.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bu konuyu biraz daha toparlayıp fotolarla fln acalım . ben her zaman varım boyle bır seye
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    dostlarım ben bu alemde çok eski sayılmam çarşamba gün ki toplantıdan bahsedtiyorsanız gelmeye çalıştım hatta yeri tam olarak sordum ama kimse doğru düzgün cevap vermedi.. ayrıca bunda yasal bir sorun yok bence.. itler köpekler neler söylüyor neler yapıyorda kimse dokunmuyor.. bize ne yapacaklar kimseye zarar vermeden yapacağız bunları tepkimizi ortaya koyacağız... büyükler dediğiniz kim bilmiyorum ama bende devlet memuruyum benim bu işe hiç girmemem gerekiyor ama ben konuyu açtım ve destek bulmaya çalışıyorum.. burda yasal bir sorun yok bence...en fazla kabahatler kanundan 55 ytl para cezası yeriz o kadar...

Motosikleti
    Chopper
    Alıntı zl600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlarım ben bu alemde çok eski sayılmam çarşamba gün ki toplantıdan bahsedtiyorsanız gelmeye çalıştım hatta yeri tam olarak sordum ama kimse doğru düzgün cevap vermedi.. ayrıca bunda yasal bir sorun yok bence.. itler köpekler neler söylüyor neler yapıyorda kimse dokunmuyor.. bize ne yapacaklar kimseye zarar vermeden yapacağız bunları tepkimizi ortaya koyacağız... büyükler dediğiniz kim bilmiyorum ama bende devlet memuruyum benim bu işe hiç girmemem gerekiyor ama ben konuyu açtım ve destek bulmaya çalışıyorum.. burda yasal bir sorun yok bence...en fazla kabahatler kanundan 55 ytl para cezası yeriz o kadar...
    Cevap vermek isterdim ama en son cevap verdiğimde banladılar, yönetimin özel sorunları yüzünden ankara mt başka bir siteye kaydı muhabbet orada devam ediyormuş. Ankarada mt de günde en az 5 sayfa muhabbet dönerdi ama yönetim sagolsun herkeze bir kulp taktı neyse uzatmamak gerek gene banlayacaklar şimdi.
    umarım yeterli sayıya ulaşırsın.

Motosikleti
    teşekkür ederim.. ayrıca önümüzdeki hafta bu konuyu bütün sitelerde dile getirmeye çalışacağım.. bu konu kısa zaman zarfında olgunlaşacaktır diye tahmin ediyorum...

Alıntı phar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29 ekimde mt nin istanbulda bir organizasyonu hala yoksa bi an evvel yapılması lazım gibi geliyor bana. Ankaranınkini gordum ama istanbulunkini goremedim. Başka bi işim varsa da bırakır gelirim ayrıca.
    arkadaşım duyurular kısmını okumuyorsun sanırım

[İSTANBUL MT] 29/10/2008 Çarşamba Şehitlerimizi anma ve Cumhuriyet Kortej sürüşü
    [B][I][COLOR="Magenta"]I've become so numb , i cant feeL you theree.. [/COLOR][/I][/B]::xblink::::comico::

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Destekliyorum.
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

Motosikleti
    okuyorum merak etme, bence sen daha dikkatli oku mantığı daha çözememişsin, eğer başarabilirsek bütün ülke görecek motorcuların teröre ve teröre destek verenlere duyduğumuz nefreti....

Motosikleti
    Chopper
    Alıntı AnqeLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım duyurular kısmını okumuyorsun sanırım

[İSTANBUL MT] 29/10/2008 Çarşamba Şehitlerimizi anma ve Cumhuriyet Kortej sürüşü
    Bence dikkatli okuması gereken sensin, ankara mt yi kastediyoruz

Motosikleti
    bu iş olacak içimde böyle bir inanç var hafta sonu şehir dışındayım ama pazartesi bu meseleyi daha derli toplu bütün forumlara yayacağım umarım başarabiliriz...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    29 ekimde yapalım konvoy dedim baktım kimseden ses yok motoru bakıma verdim . 1 hafta sonra alacağım o yüzden yayayım , eğer yapılırsa artçı olarak katılırım
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler