Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Teröre Lanet Sürüşü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki zl600 eliminator
    Merhaba arkadaşlar terörü lanetlemek için motorlarımızla bir gösteri yapabiliriz. Bu konudaki fikirlerinizi bekliyorum.
    Ankara'lı motorcular Ankarada İstanbul'lu motorcular İstanbulda ve diğer illerdeki sevgili dostlarımız bu konuda fikir ve girişimlerinizi bekliyorum..

Hergün gelen şehit haberleri ve güneydoğuda çıkan isyanlara karşı ölçülü bir tepkide bulunmalıyız...
    Rüzgarı hissetmek...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    + 111111111111111111111111111111111 25
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Motosikleti
    ne demek bu
    Rüzgarı hissetmek...

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı zl600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demek bu
    "Sonuna kadar destekliyorum" demek.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet çok iyi olur bende destekliyorum
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    teşekkür ederim arkadaşlar lütfen fikirlerinizi belirtin ben ankarada yaşıyorum burada ne yapabiliriz düşünsenize 200-300 motorun aynı anda aynı yerde aynı duygularla gaza bastığını.. bence bu bir görev en kısa zamanda bunu organize edelim lütfen neler yapabileceğimiz konusunda fikir belirtin.
    Benim fikrim şu toplayabildiğimiz kadar çok motorcu ile malum siyasi partinin önünde bayraklarımızla motorlarımızın gazına basabiliriz..
    Rüzgarı hissetmek...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    .......................................
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Memnuniyetle katılırım.. ancak bu organizasyon 29 Ekimde de yapılabilir.. önemli olan organize olabilmek ve birlikte hareket edebilmek..
    Rüzgarı hissetmek...

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    bende destekliyorum.
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    Land Cruiser
    Harika bir fikir. Tebrik ederim. Ankara'da olmasından ziyade, bu organizasyonun Türkiye genelinde iyi bir organizasyon ile tüm bölgelerde aynı anda yapılması çok daha etkili olacaktır. Tüm şehirlerde en merkezi bölgelerde aynı saatte ve aynı gün buluşulur ise gazetelerin de ilgisini çekecektir. Böylece mesaj tüm ülkeye duyurulur...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ..........................................
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    xenkos hocam,
    basının ilgisini çekmek çok zor değil yeterki katılım olsun ve organizasyon düzgün yapılsın.. bunu geciktirmeden 29 ekimde yapabiliriz

Malesef ülkemizde olan olaylara kimsenin sesi soluğu çıkmıyor adeta elemiz kolumuz bağlanmış, insanlarımız duyarsızlaştırılmış durumdalar.
    Güneydoğu yanıyor şuanda bütün illerde isyanlar var. 30 Yıldır bitmeyen terör böyle bir saçmalık olabilirmi bu na bir dur demek lazım tepki koymak lazım, birileri bizi uyutuyor, terörün bitmesini istemeyen çevreler var içimizde. Düşünün 20 yaşında şehit düşüyor yiğitlerimiz hayatlarının baharında. Birileri açık açık teröre destek verirken hiç birşey yapılmıyor bu ülkede. Neyimiz eksik, neden bitiremiyoruz? Tepki eksik bence hepimiz şehit haberlerini duyuyoruz cenaze törenlerini seyrediyoruz gözümüzden iki damla yaş geliyor allah rahmet eylesin diyip sağa sola evimizde bir ki lanet okuyup geçiyoruz ya o evlatların anaları bacıları babaları abileri ablaları onları bir düşünsenize çektikleri acıları ne uğranıa şehit oluyor yiğitlerimiz VATAN uğruna evet ama teröre dur demeye yetkili insanlar ne yapıyorlar, hiçbirşey yapmıyorlar menfaat uğruna satılıyoruz ülke olarak lütfen tepki gösterelim topluca.. Gücümüzün farkına varıp dur diyelim.
    Rüzgarı hissetmek...

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonuna kadar katılıyorum..3 5 çapulcu çıkıp isyan yapiyo orda burda polisimize taş atiyo biz herşeye göz yumuyoruz.eve sölediğin gibi güzümüzün farkına varmamız lazım...yazdıklarını sonuna kadar destekliyorum
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    zl600 yazdıklarını sonuna kadar destekliyorum . haberlerde goruyoruz sehidi üzülüyoruz o an, bi rahmet okuyoruz, konu açılırsa üzgün olduğumuzu söylüyoruz ama büyük bi tepkimiz yok.
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yer ve zaman müsait olursa değil;
    her zaman katılmak isterim.
    Yüreklerimiz onlarla.

Motosikleti
    destekleriniz için teşekkürler... bizim birşeyler yapmamız için ya kardeşimizin ya çok yakın bir dostumuzun akrabamızınmı terör kurbanı olması gerekiyor.. bizler tarih bboyunca kaç haddini bilmeze haddini bildirmişiz...bunu gene yapabiliriz ama bunun için bir olmak tek vucut olmak lazım..
    Rüzgarı hissetmek...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    görülen lüzum üzere silinmiştir
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

phar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    29 ekimde mt nin istanbulda bir organizasyonu hala yoksa bi an evvel yapılması lazım gibi geliyor bana. Ankaranınkini gordum ama istanbulunkini goremedim. Başka bi işim varsa da bırakır gelirim ayrıca.
    4 tekerleğin konforu, 2 tekerleğin tadı...

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    ben ankaradayım ve kesınlıkle boyle bısıyı desteklerım...kortej olsa anıtkabıre gıdılse harıka olur...
    CBR 1000 RRSON KARAR

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zl600 bu konuda arkanda olacağımıza emin olabilirsin. İstanbul kanadı konusunda da destek almak istersen plan program işini bi kafanda tasarla buradan açıkla sonra hep beraber birşeyle yapalım.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler