Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İZMİR'DE 29 EKİM'DE...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaskkafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    tüm izmirli motosikletçilere selamlar... mondial forumunda arkadaşlarla konuşmuştuk 29 ekim'de motorlarımızı küçük boyutta bayraklarla donatıp toplu geçiş yapalım sonra da turkuaz'a gideriz takılırız diye.
    anladığım kadarıyla izmir'de toplu buluşma ayarlamak biraz zor ama 29 ekim c.tesiye denk geliyor. yok ben çalışıyorum falan gibi bahanelere de meydan yok yani.
    ne dersiniz? bana çok güzel olur gibi geliyor. hem millete de motorlular olarak iyi bir mesaj vermiş oluruz.
    isteyen sissy barına isteyen aynalarına isteyen elciklerine isteyen her yerine bayraklardan takar birlikte yavaş yavaş giderken milletin de olumlu ilgisi bize yönelmiş olur, sonra da turkuaz'a gidip takılırız. modial forumundan bi arkadaş var sırf bu olay için o haftasonu fethiyeden buraya gelmeyi düşünüyor. katılımı yüksek tutabiliriz yani.
    yorum ve önerilerinizi bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    dostum mondıal yada başka bir marka adında çağrı yaparsan millete ters teper ve kimseyi de toplayamazsın böyle bir guruplaşma söz konusu değildir bu arada izmirde zaten her hafta cumartesi akşamı saat 20.00 da buluşuyoruz siteden bir çok arkadaşımız var katılan 12-13 bazen 15 motor oluyoruz bir çok topik açıldı toplantı ve geziler hakkında ama senin her hangi bir msj ına yada katılımına rastlayamadık insanlar oturmuş bir topluluğu ve topluntı ve gezi organizasyonlarını bırakıp böyle bir mondial çağrısına ilgi duyup katılırlarmı bilemem ama illa motorcularla olucam toplanalım diyosan buyur gel arkadaşlarında gelsin bekleriz bizde her marka ve türden motor mevcut cumartesi akşamları yani bu gün saat 20.00 da atatürk lisesi önünde toplanıp üsküdar çaycısına gidiyoruz bekleriz.....

Motosikleti
    Mondial MCT 250
    egekenn bu hafta için olumlu yanıt veremeyeceğim çünkü motorumu işyerimin garajında bıraktım bu haftalık. haftaya motoru alırsam gelmeye çalışırım.
    yalnız benim çağrım yanlış anlaşılmasın. mondial forumunda arkadaşlarla konuşmuştuk tüm mondialcilere sesleniyorum tarzında bi mesaj değil benim mesajım.
    izmirli tüm motosiklet.net üyelerine benim çağrım.
    29ekim'de toplanalım diyorum. orgazisaysonu üstlenmek yönetmek falan gibi de bi amacım yok. siz aşağı yukarı artık birbirinizi tanıyorsunuz, haftada bir toplantı falan yapıyorsunuz, siz öyle birşey ayarlarsanız ben de mutlaka katılırım. olmazsa da hepberaber birşeyler ayarlamaya çalışalım.
    markası benim için de hiç önemli değil. zaten marka grubu oluşturmaya da toptan karşıyım ben.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoca sen yap gezini 15 kisi ne zaman oldu izmirli ler . Belirli arkadasların altındamı oluyo artık organizasyonlar. Yapmayın böle. Herkes düzenliycek. Belki X kişisi düzenler onun saatleri bana uyar. Şahsi fikrimdir. O yüzden iyi böyle seyler, Kaskkafa hocam saatti hakkında falan bilgi verirsen memnun olucam. Cok güzel fikir bence
    Ancak motor yok. Bayragı tasırım artçın olurum
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    Mondial MCT 250
    artçım var ama sevgili rene. bi de kimin altında organizasyon olduğu önemli değil ki zaten çok fazla toplanamıyor izmirliler kim toplarsa ona katılırız. takip ettiğim kadarıyla egekennler iyi toplanıyorlar.
    29 ekimde öğlene doğru olur herhalde tahminimce. zaten şu aşamada saati konuşmak yersiz. gelecek yanıtlara da bakmak lazım. ama ben artçım olan nişanlımla birlikte bayrağı takıp dolaşacam şahsen...

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110

kaskkafa

arkadaşım biz her cumartesi toplanıyoruz ve sen şuana kadar hiç bir msj atmadın ve katılım göstermedin bunun nedenini anlamak da şu an gerçekten zorluk çekiyorum rene arkadaşım sen de istediğinle dolaşabilirsin zaten bir kere katılım gösterdin böyle sert bir tepki vermen egekenn karşı sana bir izmir grubu motorcusu olarak yakışmıyor.

Asyaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS150-T1, 125MT, BEAT
    29 Ekim günü bayraklarla dolaşmıcazda ne zmn dolaşcaz yaf siz saati ve mekanı belirleyin ben ve atrçım gelioruz
    AS150-T1
    35 S 1973
    Kaskom War Derdim Yok

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı
    Hoca sen yap gezini 15 kisi ne zaman oldu izmirli ler . Belirli arkadasların altındamı oluyo artık organizasyonlar. Yapmayın böle. Herkes düzenliycek. Belki X kişisi düzenler onun saatleri bana uyar. Şahsi fikrimdir. O yüzden iyi böyle seyler, Kaskkafa hocam saatti hakkında falan bilgi verirsen memnun olucam. Cok güzel fikir bence
    Ancak motor yok. Bayragı tasırım artçın olurum
    bu gün bir uğrasaydın da görseydin sevgili dostum hatta yarınki gezide de 15 kişi falan olucaz haberin olsun istersen gel say kelleleri hem arkamızdan su dökersin

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Evet yarın iyi bir gezi olacak, geziyi planlamak için bile saolsun bu kadar arkadaş geldiğine göre...

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    one_way senden sonra volki lerde geldi yarın onlarda geliyolar geziye arabayla

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    oo harikaaa , desene bu sadece motor gezisi olmayacak, yakında tüm araçlar katılır tam olur

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    kenan benim motor rodajda daha, süratli bir gezi olmasın 70-80 iyidir ok?

Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    bu gün bir uğrasaydın da görseydin sevgili dostum hatta yarınki gezide de 15 kişi falan olucaz haberin olsun istersen gel say kelleleri hem arkamızdan su dökersin
    Başka zaman ugrarım artık hoca. Tasımı da getiririm su dökmek için . Herkes yapsın cesitli organizasyonlar dedik ne var ? Siz sevgili arkadaslarımın saatleri bana uymuyor gelemiyorum, baskası düzenler ona katılabilirim belki dedim ne var bunda hocam ? bu gezi ne güzel 15 kisi olucaksa, bak ben bilmiyodum o kadar toplanıldıgını . Tepki falan deilki bu. Bizimde vardı icimizde toplanalım organize olalım ruhu herkesden önce izmir icin. Noldu kurudu. Kaynaşın o zaman ne diim. Güzel iste. Sağsalim gidin dönün.
    Comfirmation Bias

Kaskafa hocam ne demek o sadece benim sık sık söyledigim bi espri artcın olayım olsunda yapılsında biseyler, saat, yine bana uysun yada bosluk bulabileyim, enerjiyi göreyim, biz kiralarız, yada ne bilim tanıdık eş dost ayarlarıs bi motosiklet. Ayarlarmıyım Organize olmak güzel
    Comfirmation Bias

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    yer ve saat ne?
    aslında güzel bi organizasyon olur...
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110

rene

organizasyon guzel ve rene bu gun gezi 13 kisiydi yani izmir grubu su an cok kalabalık ama sana hic bir saat uymadıgı icin sen bilemiyorsun bu tur seyleri isallah bundan sonra katılırsın

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    merhaba arkadaşlar.bugün benim kanaatimce güzel bir gezi oldu ve 29 ekim içinde aynı şeyleri yapabiliriz.

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Bence de süper bir gezi oldu, fotoğraflar yolda. Katılım çok iyiydi, rota da güzeldi, eğlenceli oldu epey

osdoar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 250

Selam arkadaşlar

İzmirli arkadaşlar merhaba, bir süredir yazılarınızı izliyorum. Siteye yeni üye oldum.Yaşım sizlere göre biraz ileri olduğu için yazışmalara katılmaya cesaret edemedim. Ama yaptığınız gezilere bayılıyorum. Hatta 16 Ekimdeki gezinize katılmak istedim ama sabah işim olduğu için akşamüstü geldim sizlerle köyün çıkışında karşılaştım sonra Bahçevana giderek bir akşam yemeği yedim ve sizler hakkında oradaki garsonlarla konuştum. Ertesi gün de sitede resimlerinizi gördüm. Erken gelemediğime üzüldüm.
    Aranıza kabul ederseniz bundan sonraki gezilerinize katılmak isterim. Bu yazım ilk olduğu için biraz uzun oldu. Özür !!!

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    hocam bir tanışma topic i açsaydında seni tanısaydık.hem şunuda söylüyeyim yaşın önemi yok önemli olan sevgidir motor sevgisi ve doğadır.benim babamda birdahaki toplantıya gelecek yaş önemli değil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler