Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İZMİR'DE 29 EKİM'DE...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaskkafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    ben bugün olası 29 ekim geçişi için migrostan küçük türk bayraklarından aldım. gerçi havalar iyice soğumaya başladı soğuktan korkmuyor da değilim hani. ama kat kat giyinip binecez artık bi şekilde...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP

Re: Selam arkadaşlar

Alıntı osdoar adlı üyeden alıntı
    İzmirli arkadaşlar merhaba, bir süredir yazılarınızı izliyorum. Siteye yeni üye oldum.Yaşım sizlere göre biraz ileri olduğu için yazışmalara katılmaya cesaret edemedim. Ama yaptığınız gezilere bayılıyorum. Hatta 16 Ekimdeki gezinize katılmak istedim ama sabah işim olduğu için akşamüstü geldim sizlerle köyün çıkışında karşılaştım sonra Bahçevana giderek bir akşam yemeği yedim ve sizler hakkında oradaki garsonlarla konuştum. Ertesi gün de sitede resimlerinizi gördüm. Erken gelemediğime üzüldüm.
    Aranıza kabul ederseniz bundan sonraki gezilerinize katılmak isterim. Bu yazım ilk olduğu için biraz uzun oldu. Özür !!!
    evettt sizi hatırladım biz çıkarken siz rampadan aşağı doğru iniyodunuz hatta korna çalarak selamlaştık keşke gelseydiniz çok memnun olurduk inanın neyse bir sonraki toplantı ve gezide sizide görmek isteriz bu arada 29 ekimde iftar programımız var lütfen o sayfa da katılım gösterin

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    OSDOAR arkadaşım yaşım fazla demişsin en yaşlı bendim gelde banada yoldaş çıksın gerçi arkadaşlarımın hiç bir yaş problemi yok hepsi olgun elit kişiler motorun üzerine bindikmi yaşları arkada bırakıyoruz sohbet ve dostluk evrenseldir aramıza katılırsan bizi mutlu edersin sende mutlu olursun inan
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

kaskkafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    şinciiiik!!! bakın istanbullu arkadaşlar yavaş yavaş ekibi oluşturmaya başlamışlar 29 ekimde bağdat caddesinde bayraklı geçiş yapmak için.
    izmirliler olarak yavaş yavaş çalışmalara başlamamız lazım arkadaşlar. güzergahı belirlemekle başlayalım mesela. bence karşıyaka sahili uygun olabilir. amaaa katılacaklar da görüş bildirirse çoğunluğa göre alsancak ya da m.kemal sahil bulvarı mı karşıyaka sahil şeridi mi oalcağına karar verebiliriz. ayrıca gündüz olmasında fayda var diye düşünüyorum. çünkü geçişten sonra iftara kadar geçişin yerine göre turkuaz ya da mavişehirde bi kafede takılabiliriz...
    kesin saati ve buluşma yerini gelecek önerilere göre belirleriz...

ben katılacaklar için listeyi başlatıyorum :
    kaskkafa (29 ekim'e kadar sol dizim iyileşirse, depremde dengemi kaybedip düştüm de)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler