Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

KASKLARIN ARKASINA YAZALIM....

Motovento
    REKLAM ALANI
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    evet arkadaşlar dün akşam izmirli motorsiklet tutkunu arkadaşlarımızla toplandık çok hoş geçen sohbetimiz esnasında çok hoş bir fikir sunuldu benimde hoşuma gitti (APV41 cengiz ) arkadaşımızdan çıkan fikir şu kask larımızın arka kısmına nick imizi ve kan gurubumuzu yazdıralım diyoruz böylelikle yolda bir arkadaşımızı gördüğümüzde tanımasak bile nick inden tanıyıp selamlaşabilir hatta durup iki dakika tanışıp laflayabiliriz bile eminim daha bir çok faydalı şeye yarıyacaktır gün içerisinde trafikte bir çok motorcu dostumuza rastlıyoruz kimiyle selamlaşıp kimiyle selamlaşmıyoruz ortak bir tutkunun insanları olarak bu şekilde birbirimizi yolda tanıyabiliriz biliyosunuz nick ler akılda kalıyo

örnek : Egeknn
    0Rh + Pozitif

kaskın arka kısmına yazalım diyoruz rahatlıkla okunabilir çok basit şekilde herkes reklamcının birine yaptırabilir çıkartma olarak ok. umarım herkes ilgi gösteriri buna

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    henüz mototrum yok ama kaskım var nickmi ve kan gurubu yazdırabilirim en azından artçılık yapıyorum ve dostlarla karşılaştığımızda kim olduğumuzu bilebiliriz

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    evet yapılabilir ya.hatta avatarımıda bastırabilirim sticker a
    yada sadece avatar...

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    evet oda olabilir dostum yapalımda nasıl olursa olsun tanıyalım birbirimizi

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Evet bu güzel fikir ama bu fikiri sunarken bunu nerede nasıl yapılacağını bilmeyen arkadaslarımızda olabilir yardımcı olmak gerekir
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200 / Gilera Nexus 500ie
    çok güzel fikir!!!

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    just_life baba yazdımya reklamcılar yapar diye rast gele bir reklam tabela işi yapan yere gideceksin hepsi yapar sticker yapıştırma olacak zaten

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    bencede ya...artık bi çözelim şu işi...bende hazırım bu başlıkta bu işi bitirelim derim

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    nerden duyduğumu anımsamıyorum ama mantıklı gelmişti. Şu araba üzerine veya kasklara kan gurubu yazılıyor ya bunların hiç bir ehemmiyeti yok arkadaşlar. Yani orada atiyorum a rh + yaziyor diye bir kaza durumunda kişiye a rh + verilmiyor. kaskın sizin olduğunu, aracın sizin olduğunu kimse garanti edemez. Hiç bir dr veya kurumda sirf o yazi nedeniyle size o kani veremez. Bu sorumlulugun altina giremez. Yani bir kaza durumunda oncelikle her zaman kan testi yapilir. O nedenle kan gurubu yazdirmanin pek bir yarari yok.
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    çözelim tabii

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    - FLOOD= Arka arkaya atılan mesaj arada başka bir cevap olmadan aynı üyenin birden fazla mesaj atması
    ********************I**********************

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200 / Gilera Nexus 500ie
    ben adresimi falan da yazıcam kaybolursam falan bıraksın birileri beni eve

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    reklam işi yapanlar bayaa ucuza yapıyolar arkadaşım motorunun yanlarına yazdırdı adam para bile almamış.

Kobayashi, istediğimiz resmi şeffaf yapışkan plastiklere bastırabiliyomuyuz. kaça yapıyolar acaba ??

Motosikleti
    arkadaşlar toplu halde buna karar verildikten sonra ben sizin için bu işi hallederim ücret olarakta pazarlığını yapar uygun birşeye hallederiz

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    EgeKnn, motosiklet.net stickerı yaptıralım bence amaç birbirimizi tanımaksa...
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

stella, yaw ben kaskıma alev resmi falan istiyorumda bende resimde var çekilmiş.alt kıyısında sitenin yazısını koydum zaten. üstüde alevli alevli olsun istiyorum. yani böyle özel bir isteği nerde kaça yaptırabilirim ??

batucan, valla ben erhandan bir tane site ismini almıştım. held marka kaskımın arkasına tam held yazısının oraya yapışturdım. çok rahat görülüyodur ama hafta içi motor kullanamadığım için anca gezilerde hafta sonları çıkabiliyorum dışarı

Motosikleti
    Alıntı baron985 adlı üyeden alıntı
    stella, yaw ben kaskıma alev resmi falan istiyorumda bende resimde var çekilmiş.alt kıyısında sitenin yazısını koydum zaten. üstüde alevli alevli olsun istiyorum. yani böyle özel bir isteği nerde kaça yaptırabilirim ??
    istanbul için birşey söylemem zor ama bana resmi mail atarsan sana izmirde onu yaptırtıp istanbula ya kendim geldiğimde veririm yada kargoyla sana ulaştırırım ama sen resmi bana mail at sana burdan fiyat alırım öncelikle sonra sen kararını verirsin

stella, ok atarım. mailini verirsen şimdi yollıyım

yaw ben bu nick tanıma işini sweet shirt lere yazdırmayı hayal ediyordum bizim sitenin amblemli baskısı ve üstüne nicklerimiz hadi hayırlısı organize olalım yapalım ...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler