Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

KASKLARIN ARKASINA YAZALIM....

Motovento
    REKLAM ALANI

Biscuit, hem daha kolay olur hemde daha kolay. sol gogus uzerinde avatar da konabilir hemde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    olalım anasını satiim kask iyidir bence yaz kış takıyoz nasılsa

baron985, kanka ben bi deneyeceğim bir ara buluşup bakarız sonra siteye koyarız organize olabilirzzz güsel olurr herkes faydalanır

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı batucan adlı üyeden alıntı
    EgeKnn, motosiklet.net stickerı yaptıralım bence amaç birbirimizi tanımaksa...
    bildiğim kadarı ile bu sitenin stickerleri olması lazım.ama herkeze nasıl ulaşırki?

stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    Alıntı baron985 adlı üyeden alıntı
    stella, ok atarım. mailini verirsen şimdi yollıyım
    ebrumec@hotmail.com

kaldera, sitickerleri site yöneticisi erhan getiriyorrr ondan alabilirsin kaldera şu an yapılı baya var bir gezide dağıtılır katılırsan alabilirsin

Motosikleti
    Alıntı Biscuit adlı üyeden alıntı
    kaldera, kaldera şu an yapılı baya var bir gezide dağıtılır katılırsan alabilirsin
    arkadaşım gezileri bir denk getirebilsem sorun yok istanbulda kalamıyorumki hep yollardayım,yollardayım.

adren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok
    benim kaskımda yarından itibaren yazacak

kaldera, evt bu geziyide kaçırdın biliyorummm neyse tutar inşallah başka zamana

stella, resim 1,10 mb olduğu için heralde fail etti. yahoo mailn falan yokmu ?

kaldera, valla bende çınarcık gezisinde almıştım erhandan. erhanı bul bi şekilde o sana temin eder

stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    [quote="baron985"]stella, resim 1,10 mb olduğu için heralde fail etti. yahoo mailn falan yokmu ?

hayır yahoo yok msn den göndermeyi dene yarın olmadı başka bir formul buluruz

Motosikleti
    stella, resim 1,10 mb olduğu için heralde fail etti. yahoo mailn falan yokmu ?
    dostum eger makınanda fotoshop varsa boyutunu düsürebilirsin..

size yaptığım ama sırrını çözemediğim birşeyi söyliyim mesela bu 1,10 mb lık resmi paint le açıyorum ve olduğu gibi hiç değişiklik yapmadan yeniden kaydediyorum. resmin kalitesinde hiç fark hissetmiyorsun ama boyutu şu an 240kb oldu mesela. nasıl oluyo bilmiyorum ama çok işe yarıyor. tekrardan atıyorum

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resmin üzerinde sağ tıkla çıkan menüden düzenle yi seç resim direk paint in içine gider burda üst çubuktaki resim seçeneğini tıklayın ve uzat/eğ seçeneğini seçin (kısayolu Ctrl+W) çıkan kutuda % hesabıyla istediğiniz kadar büyütün veya küçültün en son save yapın (Ctrl+S) işte elinizde istediğiniz boyutta bir resim olacak
    sakın zaten biz bunu biliyoduk demeyin bilmeyenlerin olduğu nu varsayın döverim valla
    işin güzel yanı standart bir uygulama herhangi ek bir program gerekmeden oluyo
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

solo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 T - Siyah
    Bence de uygundur arkadaslar. Nick, nick+kan grubu veya nick+kan grubu+motosiklet.net logosu hepsine uyarim.

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    beyler benim daha en üz çok iyi bir kaskım yok fakat ayın 21 inden sonra işallah olcak ama ben kaskı çok zor durumda kalmadıkça takmam notorcunun ölümü kask dan olsun geçen düştüm belimi yere vurdum başımda kask vardı fakat yere vurmak nasip olmadı işallah yeni kaskım la vururum ve asfalta daha iyi yapışarak daha iyi bir motorcu olurum hadi k.i.b şimdi bunlar elbetteki birer şakaydı lütfen kaskınızı takın

goodenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Aprilia Atlantic 500
    merak ettim bu bölümde anlatılanları yapanlar var mı yani kaska sticker yapıştırmayı düşünenler veya yapanlar biraz fikir olsun

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    Güze bir fikir

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    size yaptığım ama sırrını çözemediğim birşeyi söyliyim mesela bu 1,10 mb lık resmi paint le açıyorum ve olduğu gibi hiç değişiklik yapmadan yeniden kaydediyorum. resmin kalitesinde hiç fark hissetmiyorsun ama boyutu şu an 240kb oldu mesela. nasıl oluyo bilmiyorum ama çok işe yarıyor. tekrardan atıyorum
    konuyla alakası yok ama bu arkadaşın yaptığını bilmeyenler açısından söyleyeyim
    24-bit eşlem türünden olan resimlerinizi paint te açın farklı kaydet diyin ve orda 24-bit eşlem yazan yerde JPEG i seçin resminizin boyutunun azaldığını görüceksiniz
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    arkadaşlar biz antalya grubu olarak bu işi geçen yaz yapmıştık.öncelikle motorize07.com ablemli tişört yaptırdık.daha sonra ise stikır dediğimiz yapıştırmalara www.motorize07.com yazdırdık ve motorize07 üyelerine verdik.site üyeleri olarak bunları kasklarımızın arkasına ve motorsikletlerin üzerine yapıştırdık.ve harika oldu.şimdi egeknn dediği gibi birbirimizi nerede olursak olalım bulabiliyoruz.kan grubu olayına gelince ben şahsen desteklemiyorum her ihtimale karşı.aslında motosiklet.net sitikırı olarakta yaptırsanız çok ii olabilir.maliyet olarak çok fazla bir şey tutmuyor.biz 1 ytl karşılığı bir adet yaptırmıştık.
    MT Motorize07 Antalya Grubu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler