Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

MOTO GP!ye GIDIYORUZ!! MOTO GP!ye GIDIYORUZ!! MOTO GP!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    baron bişey sorucam. oraya video kamera getirsek içeri alıyolarmı??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yavuzk2004, ulan o benim kaskım zaten.

yavuzk2004, valla her şeyi alıyolardı. ben götürdüm. sadece xray cihazından geçiriyolar girişte o kadar.

çolakoğlu demiş ki;
    yavuzk2004, ulan o benim kaskım zaten
    arkadaşım yakıştıramadım. nerden çıkarıyosun böyle şeyleri. kask istedin var dedik. iyilikte yaramıyo. olmazki

baron teşekkur ederim, yarın kamerayı götürmeyi düşünüyodum kararsız kalmıştım, çok sağol

senin motorun yokken benim 2 kaskım vardı. birini kafama birini dirseğime takıyodum. sen motor alınca da bir tanesini sana bağışladım. baktım .ötüne alacak donun yok. içim parçalandı valla.
    (offf çok pis koydum)

Colakoglu, yaw koluna dirseklik alsaydın daha iyi olmazmıydı. kask kafa için yapılmış bişi

olm çolakoğlu ben motor aldığımda senin daha bi korumalı ceketin bile yoktu, dedenin o eski ceketini giyiyodun. tabi bütün parayı kaska verince böyle oluyo. ayrıca senin o yarım mı çeyrek mi ne, o kaskına kalmadık. bizim babalar gibi kaskımız var. hem motor kullanmayı sana kim öğretti? sen bana onun cevabını ver bakıyım???
    ya baron kask kafa için yapılmış ama bu kaskafa nası anlasın bunu

Merhaba arkadaşlar.... Biz bugün baron, cenk, sophie (asude) yarışları izledik ... baron erken davranmış gerçekten çok müthiş heyecan verici bir yarış... Her ne kadar kimin birinci olduğunu anlamasakta Yarın gelecek olan arkadaşlara birkaç öğüt vereyim...

1. Gelirken mutlaka kazağınızın içine tişört giyin. Çok sıcak olabiliyor. Ter üzerinizde kurumasın...
    2. Oturmak için minder örtü tarzı birşeyler alın... Yoksa ayaktasınız
    3. Evde yemek içecek ne varsa doldurun. Hiç bir şekilde açık alanda tekel dışında bir şey yok. Yemek yemek istediğiniz zaman 800 M yürüyosunuz. kazıklanıp geri geliyorsunuz Örneğin bir şişe su : 2 000 Ytl...
    4. Piste girdiğinizde sizi yan yola sokuyorlar. ve o yolu takip edin diyorlar... Oradaki çakallarda otopark kurmuşlar (5 YTL) ve sizi oraya çekiyorlar ... Buraya kadar diyip sizi içeri sokuyorlar... YALAN.... Biz C kapısına gideceğiz dediğiniz zaman içeri kadar (Açık alanın yanı) girebiliyorsunuz. Öteki türlü 1 Km. Yürümek zorundasınız... Hele sıgara içenler hiç yapmasın diyorum. Nefes nefese kalıyorsunuz. Bide YOKUŞ....

Hepinize iyi seyirler... Rossiyi takip edin. o nerede ise yarışın 1. odur anlamıyorsunzu başka türlü...

He bu arada rossi kaza veya yarış dışı kalırsa... ozaman rüzgar nerden esiyorsa birinci odur

piramitleri nasıl uzaylılar yaptıysa bana da motor kullanmayı uzaylılar öğretti.
    (bu mesajların hepsi silincek. çok geyik oldu. )

harbi geyik oldu. neyse yarın motogp de görüşürüz. Hadi şimdi heyecana gaz verelim

morpheus yarın bize yol gösterirsin artık. bilgiler için sagol

Morpheus, güzel kareler yakalamışım ama dimi. benden iyi fotografcı olur aslında bee

AMCA ELLERİNE SAĞLIK... beni yarışırken çekmemişsin ona üzüldüm videolar ne zaman gelecek?

Morpheus, valla videolar kamerada. benim yamaha r6 kullanışım bile var. süper görüntüler çektim ama eski sistemim olmadığı için divxe çeviremiyorum. elinde güzel bir fireware den dvd ye falan çeviren program olan varsa bana verirse bundan sonra videoya daha çok çalışırım

baron985
    benim yamaha r6 kullanışım bile var.
    baron r6 yı nerde kullandın?? ordamı

yavuzk2004, aynen

baron985 sende olmasan meraktan kudurup durucam.yarışa gidemiyorum bari senin resimlerinle avunurum artık

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Alıntı Morpheus adlı üyeden alıntı
    4. Piste girdiğinizde sizi yan yola sokuyorlar. ve o yolu takip edin diyorlar... Oradaki çakallarda otopark kurmuşlar (5 YTL) ve sizi oraya çekiyorlar ... Buraya kadar diyip sizi içeri sokuyorlar... YALAN.... Biz C kapısına gideceğiz dediğiniz zaman içeri kadar (Açık alanın yanı) girebiliyorsunuz. Öteki türlü 1 Km. Yürümek zorundasınız... Hele sıgara içenler hiç yapmasın diyorum. Nefes nefese kalıyorsunuz. Bide YOKUŞ....
    Motorlardan park parası aldıklarına inanamıyorum ya! İnsaf diyorum.
    Bu arada yarın 2. tribün önü bana mantıklı gelmedi. Ben 8. virajda olmak istiyorum. Motosiklet net de orada olsa iyiydi
    Bakalım duruma göre.
    8. viraj 4. tribün önüne denk geliyor.
    Kaçmaz diyorum
    Bu arada baron resimler hangi virajda çekildi ve zoom var mı?
    DBTYSG

yaren_77, valla televizyondan seyretmek eminim daha heycanlıdır. biz orda kimin kim olduğunu bilmeden kimlerin kapıştığını anlamadan önümüzden geçenlere baka kaldık sonradan arkadaki düzlüğe geçince orda hepsi ön kaldırdı yarış sonunda. orası süperdi

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler