Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

30 EKİM 2005 PAZAR ŞİLE VEYA AĞVA GEZİSİNE VARMISINIZ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Arkadaşlar... Eğer Pazar Günü Hava Güneşli Ve Yağışsız Olursa Gelmek İsteyen Arkadaşlarla Böyle Bir Doğa Gezisine Ne Dersiniz? Fikir ve Önerilerinizi Yazabilirsiniz.........

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    + Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    +****************************************+
    Kurtların Olduğu Yerde...Çakallara Asla Yer Yoktur....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    jameika 34 kardeşim ben varım derimde ofisteki işleri hala bitiremedim. Gezi içinde öyle bir fink atıyomki bilemezsin
    geziler burnumda tütüyor 2 cumartesi pazar geçti ofiste çalışırkene gel de bana bir sor aslında da bu zamanda şile ağva orman yoluda o ağaçlarda yapraklarda mevsiminin renkleri pırıl pırıl bizlerin geçmesini ve fotograflanmalarını nasıl beklemekteler ah ah

bayramın 2 veya 3 günü böyle bi gezi düzenlenicekti zaten bence karışıklık olmasın Yasin Bıscuıt organizasyonu yapıcaktı istersen onunla bi görüş jameika34 yani pazar böyle bi gezi yapıp bide bayram da gitmek anlamsız olur ayrıca bence Ramazandan sonra gezi yapılması daha mantıklı tabi bu benim görüşüm....

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Erdun Abı'cım Seninle Yardım Kampanyasında Karşılaştım Ve Gerçekten Çok İçten Ve Samimi Buldum Seni. İyiki Seni Ve Diğer Arkadaşlarımı Bu Sitede Tanıma Fırsatını Yakaladım. Umarım Bu Birlikteliklerimiz Çok Uzun Süreli Olur. Bu Sayede Güzel Arkadaşlıklar VE Dostluklar Kurulacağından Eminim. Umarım bu gezide olmasa bile bir başka gezide birlikte oluruz. Buradan Sana, Site üyelerine ve Site Kurucusuna Sevgilerimi Gönderiyorum.......

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Rüzgarsevdalısı arkadaşım ben bir fikir attım yalnızca ortaya. Herkez fikrini söylesin gelmek isteyen yada başka bir güne ertelemek isteyen kişiler düşüncelerini söylesinler. Zaten kimse gelmese bile eğer hava iyi olursa ben eşimle gideceğim......

jameika34, ok bu arada bizim çadır branda işi ne oldu ?

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    RÜZGARSEVDALISI Branda işi hesaba para gönderen arkadaşlarıma aldım ve teslim ettim. Dediğim gibi İşyerim Sirkeci'de C.tesi günü gelen olmadığı için ben havale gönderenlere ve kendim için sipariş verdim. Çarşamba günü teslim aldım ve gönderdim brandaları. Ayrıca Aldığım Yerin Adresini Yazdım Foruma İsteyen Oradan 25 ytl. karşılığında sipariş verip yaptırabilirler.İstersen Sirkeci'ye gel birlikte gidebiliriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler