Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

[İstanbul MT] ATV'lerle Safariye Çıkıyoruz (9 Mart Pazar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Güzel bi safari oldu çok eğlenceliydi, Katılan herkese teşekkürler.
    Acemi arkadaşlar atvleri bozduğu için 3 saatte turu tamamlayabildik
    Akşam İzmir MT ile olan buluşmada güzeldi, kendilere bugün izmire dönüyorlar iyi yolculuklar diliyorum

Bu da tek videomuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Ulee bütün çamııırlar bir araya toplaşmış vallaa

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulee bütün çamııırlar bir araya toplaşmış vallaa
    abi çamur ufak ayrıntıydı aslında, ne atraksyonlar yaptık, bende atv sürdüm, sonra atv nin canı sıkılmış sırtıma çıkıp o da beni sürdü

Motosikleti
    sym mio
    ayağa kalkan kim?
    en son yavaş giden de emin mi
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayağa kalkan kim?
    en son yavaş giden de emin mi
    evet benim, düşmeden önceydi hemde düşün yani, düştükten sonra iyice yavaşladım

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi çamur ufak ayrıntıydı aslında, ne atraksyonlar yaptık, bende atv sürdüm, sonra atv nin canı sıkılmış sırtıma çıkıp o da beni sürdü
    Emün yavf sen aşmışsın olayı zatiiii lafım diğer amatörlere

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emün yavf sen aşmışsın olayı zatiiii lafım diğer amatörlere
    abi millet çamur deryasına bulanmışken benim üstümde bir gram çamur yoktu, ama gel gör ki onların nazarına geldim galiba taklayı ben attım

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    güzel bir gündü. biz ismail abiyle geldiğimizde geri dönmüştünüz. çamurlu haliniz savaştan çıkmış gibiydi resimler dahada eklenin ce görür herkes zaten.
    KIRMIZI BOĞA..

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahmetim adamların kendisi çamır zati ...:D
    İşin başında adamlar yeşiiiil yeşiiil çıkmışlar dönüşleri
    toprak rengi oldu :D
    ama hiç terlememişlerdi...:D

Mister çamır güzelleri ...:D
    Dereceye girenler

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    çok güzel eğlendıgınız kesın gene

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Son dakikada safari grubuna katildim, iyi ki de katilmisim valla. Dun gulmekten karnima agrilar girdi. Cok ama cok eglendim. Daha once atvye binmemis birisi olarak hos bir tecrube yasadim. Bunun yaninda muhabbet zaten super otesiydi.

Not: Dag, tepe, bayir, cayir, cimen gormek insana cidden iyi geliyor. Atvleri zapt edecegiz derken sporda yaptik, kaslar calismis oldu.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    iki tabana devam , sattım :(
    Gerçekten güzel bir organizasyondu , her ne kadar çamur banyosu yapmasamda katılmak çok eğlenceliydi.

Öncelikle Haluk kardeşimize bu organizasyonu düzenlediği için teşekkür ediyorum , katılım listenin çok altında olsa da yine de yalnız bırakmayan arkadaşlara da teşekkürler.

Skullhunter abimize de bizi yalnız bırakmadığı için ve rehberlik yaptığı için teşekkür ediyorum.

Eğlenceli bir haftasonuydu.Maceraperestlerden ayrıntıları alırsınız daha sonra.

Emin kardeşim atv ile yer değiştirmiş , sametrix talihsizleri oynadı , haluk ACE reklamı çekti

Emin valla videoyu izledim , çok temkinli gidiyor gibiydin , ya hakketen sana nazar değdirmişler , bidahaki sefere sana bir nazar boncuğu takalım

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı ysnbyzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Emin kardeşim atv ile yer değiştirmiş , sametrix talihsizleri oynadı , haluk ACE reklamı çekti

Emin valla videoyu izledim , çok temkinli gidiyor gibiydin , ya hakketen sana nazar değdirmişler , bidahaki sefere sana bir nazar boncuğu takalım
    evet çok temkinli gidiyodum valla, hem tek bi boncuk işe yaramaz, nazar bocukğundan yapılma 500 lük tesbih alıcam bi dahaki sefere

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emin videoyu izledim...Şen ve şakrak bir durum hazıl olmuş..

neşeniz bozulmasın paşam...
    Gerçi dün akşam bu topici ve resimleri neşe içinde takip etmeye çalıştık ama malum
    bir topic açıldı..Ortalık 56..Moralimiz bozuldu..O sebepten dolayı
    sevincinize ancak şimdi ortak olabildim..

Allah sizi sevdiklerinize bağışlasın.En kötü gününüz böyle geçer inşallah.
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    evet gerçekten 10 numara bir eglence oldu haluk kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum.
    daha önce atv tecrübem olmadığı için ilk başlarda nerdeyim ben dedim ama parkurun ortalarına dogru alıştım ilk bindiğim atv bana biraz dandik geldi ama jesse ile değiştik o çok beğendi bende onun kullandığı atv yi çok begendim öle devam ettik iyi bir çamur banyosu ve atraksyondan sonra döndük harikaydıı

ama herşey bittik ten sonra yola çıktık ve izmirden gelen dostlarımızın yanına gelince anladıkki çok yorulmuşuzzz daha yenii kalktımm

herşey süperdi ama buda bittii
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin videoyu izledim...Şen ve şakrak bir durum hazıl olmuş..

neşeniz bozulmasın paşam...
    Gerçi dün akşam bu topici ve resimleri neşe içinde takip etmeye çalıştık ama malum
    bir topic açıldı..Ortalık 56..Moralimiz bozuldu..O sebepten dolayı
    sevincinize ancak şimdi ortak olabildim..

Allah sizi sevdiklerinize bağışlasın.En kötü gününüz böyle geçer inşallah.
    amin abi hepimizin neşesi ömür boyu daim olur inşallah gönül isterdiki hep beraber olalım, ama bir gün nasıl olsa bir yerlerde buluşucaz, o topik i zaten kilitlemek için geç oldu sanki ama olan oldu bi kere.

Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet gerçekten 10 numara bir eglence oldu haluk kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum.
    daha önce atv tecrübem olmadığı için ilk başlarda nerdeyim ben dedim ama parkurun ortalarına dogru alıştım ilk bindiğim atv bana biraz dandik geldi ama jesse ile değiştik o çok beğendi bende onun kullandığı atv yi çok begendim öle devam ettik iyi bir çamur banyosu ve atraksyondan sonra döndük harikaydıı

ama herşey bittik ten sonra yola çıktık ve izmirden gelen dostlarımızın yanına gelince anladıkki çok yorulmuşuzzz daha yenii kalktımm

evet bende ilk başlarda biraz zorlandım sama onra dağa taşa vurdum kendimi yuvarlandım abi sende benim kahrımı çektin sağolasın, en az 100 km taşıdın heralde beni

ayrıca ayağım yeni yeni acımaya başladı yav

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    abi emin varsa ben varım bundan sonra (((((((((((: ... yolboyunca yaptıgı yorumlar atv uzerindeki akrobasi hareketleri ve parkuru çamursuz bitirme kabiliyertini başaran bir insandır kendileri
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    topiğin 75.nci msjında

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

doğacaktır MT izmir'den den doğan akın,
    belki yarın belki yarından da yakın.

yarın bi albeni yiyelim bakalım fuardan başka bahaneler uydururmuyuz
    diyen fakir ama gururlu bir genç vardı , İşte o benimm.

ordaki bahane kelimesi işin latifesi tabii, gelmemiz için çok sevdiğimiz bir sebebimiz vardı ve bu amacımıza da ulaştık şükür,

sizlerle tanışmamız bu organizasyonunuzun uzantısı olan toplanma vesilesiyle olduğu için safariyle alakasız bir msj olsada buradan da hepinize teşekkür etmek istedim,

izmirden sevgiler, selamlar, saygılar.
    May The Force Be With You

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    organizasyon için teşekkürler ortam ve çamur güzeldi fakat atv turka bi işi tam anlamıyla bir şova dönüştürememiş bu çamurdan çok daha fazla eğlence çıkabilrdi.fotografları ekleyim de gelmeyenlere fikir olsun
    Fotoğraflar için çok teşekkürler Samet abi
    Geldiğin içinde çok teşekkür ederim güzel bi buluşma oldu
    abi fotoğrafların diğerlerinide yüklersen sevinirim yada msn'den bana atabilirsin ben yüklerim farketmez

çamur şevket vardıya bi filmde
    bu güzel organizasyon için başta haluk a ve geziye katılan vede ben atv ile yuvarlanırken bana gülmekten katılan herkese teşekkürü borç bilirim
    Ne demek abi ben teşekkür ederim, güzel bi buluşma oldu geldiğiniz için teşekkür ederim

Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bi safari oldu çok eğlenceliydi, Katılan herkese teşekkürler.
    Acemi arkadaşlar atvleri bozduğu için 3 saatte turu tamamlayabildik
    Akşam İzmir MT ile olan buluşmada güzeldi, kendilere bugün izmire dönüyorlar iyi yolculuklar diliyorum
    Herşey için teşekkür ederim Erhan abi güzel bi buluşma oldu

Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmetim adamların kendisi çamır zati ...:D
    İşin başında adamlar yeşiiiil yeşiiil çıkmışlar dönüşleri
    toprak rengi oldu :D
    ama hiç terlememişlerdi...:D

Mister çamır güzelleri ...:D
    Dereceye girenler
    Abi en çok çamuru ben yemişim ya

İsmail abime çok çok teşekkür ederim beni dün artçı olarak kabul etti ve baya yol yaptık, çok saol abi

Alıntı ysnbyzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten güzel bir organizasyondu , her ne kadar çamur banyosu yapmasamda katılmak çok eğlenceliydi.

Öncelikle Haluk kardeşimize bu organizasyonu düzenlediği için teşekkür ediyorum , katılım listenin çok altında olsa da yine de yalnız bırakmayan arkadaşlara da teşekkürler.

Skullhunter abimize de bizi yalnız bırakmadığı için ve rehberlik yaptığı için teşekkür ediyorum.

Eğlenceli bir haftasonuydu.Maceraperestlerden ayrıntıları alırsınız daha sonra.

Harbiden ACE reklamında oynayabilirdim Kirlenmek güzeldir ulaa yüzüm gözükmüodu çamurdan

Geldiğin için çok teşekkürler abi, ortam süperdi
    Belkide az kişi olmamız daha iyi oldu

Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben teşekkür ederim abi gerçekten süper bi buluşma oldu geldiğiniz için çok teşekkür ederim
    Cem abiye verdiğin atv maşallah V8 motoru takılı gibiydi yerinde durmuyodu
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    izmir mt den istanbul mt ye selamlar.Bize dün akşam gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Dün sanki bir parçam ist kaldı.aklım sizin ortamınızda kaldı.ayrıca değerli başkanımız ERHAN ve ÜMMET amcaya saygı ve sevgilerimi sunuyorum.çok şükür kazasız belasız güzel izmir imize döndük.nasip olursa 11 gün sonra tekrar görüşmek dileğiyle.hepinizi seviyoruz saygılar.MT İZMİR Cesur.HIZLICESİ 2

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler