Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

[İstanbul MT] ATV'lerle Safariye Çıkıyoruz (9 Mart Pazar)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi emin varsa ben varım bundan sonra (((((((((((: ... yolboyunca yaptıgı yorumlar atv uzerindeki akrobasi hareketleri ve parkuru çamursuz bitirme kabiliyertini başaran bir insandır kendileri
    çok şükür sonunda keşfedildim evet kabiliyertliyimdir aynı zamanda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    HALUKcum ben Kavacıktaydım bizim tayfayı uğurlama birde İzmir ekibini belki görürürm diye...neyse bide baktıkki yolu bilen yok...herkes birbirine bakıyor iyimi...

Acarkente kadar uğurladım hepsini...Acarkentte aklıma bi şeytanlık geldi...az ötede bir tünel vardı...orada tünel içinde 1-2 atış talimi yapıp bizim gencleri korkutacaktım...tünelde ses 3-4 katı desibele çıkıyor ya zıplardı bizimkiler...zevkli olurdu...o niyetle hızlanıp önlere geçtim sonra vazgeçtim...

grubun içinde Skull Erhan vardı...ilk fırsatta atar matar siteden diye yemedi...

Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şükür sonunda keşfedildim evet kabiliyertliyimdir aynı zamanda
    daha K sını bile yazamıyor...bu adama altın emanet eden zihniyete şaşarım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topiğin 75.nci msjında

diyen fakir ama gururlu bir genç vardı , İşte o benimm.

ordaki bahane kelimesi işin latifesi tabii, gelmemiz için çok sevdiğimiz bir sebebimiz vardı ve bu amacımıza da ulaştık şükür,

sizlerle tanışmamız bu organizasyonunuzun uzantısı olan toplanma vesilesiyle olduğu için safariyle alakasız bir msj olsada buradan da hepinize teşekkür etmek istedim,

izmirden sevgiler, selamlar, saygılar.
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir mt den istanbul mt ye selamlar.Bize dün akşam gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Dün sanki bir parçam ist kaldı.aklım sizin ortamınızda kaldı.ayrıca değerli başkanımız ERHAN ve ÜMMET amcaya saygı ve sevgilerimi sunuyorum.çok şükür kazasız belasız güzel izmir imize döndük.nasip olursa 11 gün sonra tekrar görüşmek dileğiyle.hepinizi seviyoruz saygılar.MT İZMİR Cesur.HIZLICESİ 2
    bende sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum gerçi fotoğraflardan biliyorduk birbirimizi ama canlı görmek çok daha güzelmiş geldiğiniz için çok teşekkür ederim, fuarda tekrar görüşmek üzere

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

daha K sını bile yazamıyor...bu adama altın emanet eden zihniyete şaşarım...
    emanet etmek ne ki? altından koltuğu varmış tükkanında abi

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    HALUKcum ben Kavacıktaydım bizim tayfayı uğurlama birde İzmir ekibini belki görürürm diye...neyse bide baktıkki yolu bilen yok...herkes birbirine bakıyor iyimi...

Acarkente kadar uğurladım hepsini...Acarkentte aklıma bi şeytanlık geldi...az ötede bir tünel vardı...orada tünel içinde 1-2 atış talimi yapıp bizim gencleri korkutacaktım...tünelde ses 3-4 katı desibele çıkıyor ya zıplardı bizimkiler...zevkli olurdu...o niyetle hızlanıp önlere geçtim sonra vazgeçtim...

grubun içinde Skull Erhan vardı...ilk fırsatta atar matar siteden diye yemedi...

orda otururken bahsediolardı bizimkiler
    Burak abi CBR'la bağırtmış orda

Not: ya ben otobüsle geldiğim için ana yolda bir grup motorcu gördüm, baya kalabalıklardı...
    Hatta hepsi atvye geliolar die baya sevinmiştim onlar kimdi acaba
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    güzel gezi olmuş tebrikler

Motosikleti
    Alıntı D C R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orda otururken bahsediolardı bizimkiler
    Burak abi CBR'la bağırtmış orda

amaninbooo...Burağı çok seviyom Allah şahit olsun...ama o deli makinasından kaçıyom şelepsizim...yav bi para toplayakda bişeyler alak...

duyu organları pert abicim valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Metehan geziye gelmedigin halde bu kadar yaygara yapiyorsun, bir de gelip o atvlere binseydin nasil olurdu cok merak ediyorum.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    tabi koçum ya ne sansın? ben deli atv sürerim feci star tv seyrederim şov tv nin de yarışmalarını hayatta kaçırmam
    bu mesaj bana hiç inandırıcı gelmemişti zaten kim kimi sürmüş şimdi anladık kimse emin e dememiş sanırım motoru sırtında taşımayacaksın diye
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan geziye gelmedigin halde bu kadar yaygara yapiyorsun, bir de gelip o atvlere binseydin nasil olurdu cok merak ediyorum.
    olm gittinde noldu...başın göğe erdimi...50 gaymen gitti...yediğin çamur deryasıda cabası...bana 50 gayme ver...ben üzerine çamur atayım...

Motosikleti
    şimdi yok
    olm gittinde noldu...başın göğe erdimi...50 gaymen gitti...yediğin çamur deryasıda cabası...bana 50 gayme ver...ben üzerine çamur atayım...
    itina ile çamur atılır bulanır mt üğyelerıne %50 ındırım burda haydeeee25 lıraya komplen çamurlarız abı metehandro kazık atıyo yapmayın uyanık olun
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu mesaj bana hiç inandırıcı gelmemişti zaten kim kimi sürmüş şimdi anladık kimse emin e dememiş sanırım motoru sırtında taşımayacaksın diye
    evet cengiz abi haklısın, bende şimdi okuyunca hiç inandırıcı olmadığını anladım
    Alıntı tanrinin_kirbaci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    itina ile çamur atılır bulanır mt üğyelerıne %50 ındırım burda haydeeee25 lıraya komplen çamurlarız abı metehandro kazık atıyo yapmayın uyanık olun
    haydeeeee çamurda damping!!! komple çamurlama 10 YTL

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir mt den istanbul mt ye selamlar.Bize dün akşam gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Dün sanki bir parçam ist kaldı.aklım sizin ortamınızda kaldı.ayrıca değerli başkanımız ERHAN ve ÜMMET amcaya saygı ve sevgilerimi sunuyorum.çok şükür kazasız belasız güzel izmir imize döndük.nasip olursa 11 gün sonra tekrar görüşmek dileğiyle.hepinizi seviyoruz saygılar.MT İZMİR Cesur.HIZLICESİ 2
    Ümmet amcada kimmiş???
    Koruyup kollamanız gereken bi kardeşinize amca diye hitap etmeyiniz
    Yine bekleriz efem.. Daha kalabalık gelin ki bütün İzmirlilerle tanışmış olalım eğlenelim coşalım..
    Bardak çekmece oynarmıyız geldiğinizde
    Bizim içimizde kaldı sizin oyunlar
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topiğin 75.nci msjında

diyen fakir ama gururlu bir genç vardı , İşte o benimm.

ordaki bahane kelimesi işin latifesi tabii, gelmemiz için çok sevdiğimiz bir sebebimiz vardı ve bu amacımıza da ulaştık şükür,

sizlerle tanışmamız bu organizasyonunuzun uzantısı olan toplanma vesilesiyle olduğu için safariyle alakasız bir msj olsada buradan da hepinize teşekkür etmek istedim,

izmirden sevgiler, selamlar, saygılar.
    Sevgi, selam, saygı İstanbuldan İzmire olsun.. Yine bekleriz..
    Fuardan önce, fuarda, fuardan sonra olmak kaydıyla

Bu arada biri M ünn ün ağzını kapasın parmaklarına mukayyet olsun.. Bünyemin kaldıramadığı esprileri yine oylum oylum selvi boylum kıvamında..
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı tanrinin_kirbaci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet cengiz abi haklısın, bende şimdi okuyunca hiç inandırıcı olmadığını anladım

haydeeeee çamurda damping!!! komple çamurlama 10 YTL
    aptalca bir espri yapıcam...

Kirlenmek Güzel mi..?.

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    aptalca bir espri yapıcam...

Kirlenmek Güzel mi..?.
    abi çok güzel vede zevkli tavsiye ederim

Motosikleti
    abi çok güzel vede zevkli tavsiye ederim
    sende olmasan ortamlar çekilmiyor kuzen...ne zaman alayım senin makineyi...şimdi müsaitmi mesela...

ayna...akü şarjı..bide bir iki tur atsınlarda varmı bir sorun bakalım...kaşede vardı...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    sende olmasan ortamlar çekilmiyor kuzen...ne zaman alayım senin makineyi...şimdi müsaitmi mesela...

ayna...akü şarjı..bide bir iki tur atsınlarda varmı bir sorun bakalım...kaşede vardı...
    eyvallah abi şu an kapalıçarşıda, sen bilirsin

Motosikleti
    eyvallah abi şu an kapalıçarşıda, sen bilirsin
    ok kanka...sana doğru akıyorum....uygunmudur...Mercana geldiğimde ararım...

bi ücret ödemeyeceğiz muhtemelen...ama aynayı bilemiyorum...onuda ayarlatıp sıktırıp getircem...eğer sorunluysa orda çıkma bişey bakarız...o gün ben anlayamadım sağlammı değilmi...

tek ricam benim makinayı sağlama alman başkada bişey istemem...

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Ah be Mete... gelecektin su geziye, binecektin atvye ve biz de resmini cekecektik.

Sonra haber ajanslarina "atvye binen panda" resmini gecerdik ve tabi ardindan da indiragandi.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resimler tatmin etmedi beni eğlenmişe benzettim emin değilim ama bak daha
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be Mete... gelecektin su geziye, binecektin atvye ve biz de resmini cekecektik.

Sonra haber ajanslarina "atvye binen panda" resmini gecerdik ve tabi ardindan da indiragandi.
    ah keko ah iyi hoşda ..yolunuz inanılmaz uzundu...kötü yollar birde İstanbul içi hiç çekilmez...bu tip yolları İstanbul dışında çekerim ama işte İstanbulda çekilmiyor motorun kaç cc olursa olsun lanet ediyorsun...bende öle mesela...vites düş çık hamallık..hele büyük cc lere eziyet o taraflar...

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler