Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920

Terore Dur Demek icin... 29 Ekim'de Toplaniyoruz. SEN DE KATIL...

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet

alper sen resim çekilirken saat kaçtı

ben saat 20:15 den 20:40 a kadar dolaştım kimseyi bulamadım,çok kalabalıktı yayalardan dolayı motorla aralardan bile geçerken zorlandım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı
    ben saat 20:15 den 20:40 a kadar dolaştım kimseyi bulamadım,çok kalabalıktı yayalardan dolayı motorla aralardan bile geçerken zorlandım
    Biz 20.30-20.40'a kadar Kızıltoprak'ta gelen, giden bekledik, Üsküdar'a gittiğimizde saat 21.00 gibiydi.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

benden resimler :)

Henüz yeni yeni geliyoruz erken saat 1245 felan gibi CBR 125 benim..
    [COLOR="Red"][B]Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
    Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
    [/B][/COLOR]

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ- İNTRUDER
    gelenler yüreklerini ortaya koyup geldiler, yağmur yağacağını bile bile,gelemeyenler yüreklerini gönderdiler,
    bazı arkadaşların değindiği,"show yapanları" ben göremedim.Yağmur -çamurda düşmemek ,kaymamak ,başkalarına zarar vermemek için herkes olağan üstü çaba sarfetti,herkes birbirini kolladı, niyeti farklı olan kimseyi göremedim....biz hepimiz kornalarımız, ve bayraklarımızla HAİNLERE show yaptık...
    hepinize en azından kendi adıma teşekkür ediyorum...şehitlerimizde bizi hissettiler ve teşekkür ettiler ,anladılar boşuna şehit olmadıklarını....
    Türkiyeli değil MUTLUYUM ÇÜNKİ TÜRKÜM ...
    [SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"][I][B]Alış, tahammül et, inan, asla geri dönme...[/B][/I][/COLOR][/SIZE]

benden resimler :)

Arkadaşlar site zaten zor açılıyor bende bi 15-16 tane resim var, sitenin selameti için bu resimleri aşağıdaki linkte bulunan blog sayfasına yapıstırdım isteyen bakabilir.

http://motomans.azbuz.com/
    [COLOR="Red"][B]Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
    Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
    [/B][/COLOR]

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı inci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelenler yüreklerini ortaya koyup geldiler, yağmur yağacağını bile bile,gelemeyenler yüreklerini gönderdiler,
    bazı arkadaşların değindiği,"show yapanları" ben göremedim.Yağmur -çamurda düşmemek ,kaymamak ,başkalarına zarar vermemek için herkes olağan üstü çaba sarfetti,herkes birbirini kolladı, niyeti farklı olan kimseyi göremedim....biz hepimiz kornalarımız, ve bayraklarımızla HAİNLERE show yaptık...
    hepinize en azından kendi adıma teşekkür ediyorum...şehitlerimizde bizi hissettiler ve teşekkür ettiler ,anladılar boşuna şehit olmadıklarını....
    Türkiyeli değil MUTLUYUM ÇÜNKİ TÜRKÜM ...
    bir tane farklı amaçlı vardı belki göreniniz olmuştur,aksaraydan sağa dönüp edirnekapıya döndüğümüzde bir sucu girdi araya motorda iki tane boş su bidonu başladı lastik yakmaya aralara filan girdi zig zag yaptı ben dedim şimdi biri vuracak tekmeyi neyseki çabuk kayboldu
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

alper imm görünmediğinn resimdee yokk vallahiii

Dolmabahce Aysa Grubu Geliyor Hos Geldiniz

TEKRAR TEKRAR HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN
    Dursun bacacı a rh(+)

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Son günlerde meydana gelen ve hepimizi çok üzen terörist saldırılardan dolayı hepimiz büyük üzüntü duyuyorduk, kahraman şehitlerimizin ve ailelerinin acısını bizlerde en derinden hissediyorduk. Hafta başında üç büyük motosiklet sitesinin kurucusu bir araya gelip motosiklet tutkunlarının bu gibi durumlarda ne kadar duyarlı olduğunu 29 Ekim Cumhuriyet bayramında herkese göstermeye karar verdik. Tüm hafta boyunca yapılacak kortej planlandı, güvenlik önemleri ve gerekli izinler alındı, basın açıklaması gibi detaylar hazırlandı. Konuyu diğer motosiklet internet siteleri ve kulüplere de ilettik, hepsi de birlik beraberliğe ihtiyacımız olduğu şu günlerde desteklerini esirgemediler etkinlik duyurularını yapıp üyelerini kortej çağırdılar.

MT olarak kortej büyük katılım sağladık, yeni üyelerimiz ve adını katılım listesine yazdırmayan birçok arkadaşımız da Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığına kasteden terörü lanetlemek için bir araya geldi.

Suadiye'de sürüş hakkında gruba bilgi verildikten sonra korteji hareket ettirdik. Ben kortej en arkasından giderek en önde bulunan Aşkın ile telsiz aracılığı ile iletişim kurarak grubun durumu hakkında bilgi alışverişinde bulunuyorduk.
    Kortej sürüşü hakkında bilgi vermemize karşın kortej sonunda bulunan bir grub kendini ana grubdan soyutlayıp iyice geri kalmıştı. Grubun önüne geldiğimde en baştaki sanırım grub liderinden kendi arkadaşlarına "aramıza başka motosikletli almayın dikkat edin başka tarz motorları dışarı çıkartın" diye bir söz duydum. Birlik ve beraberliğimizi göstermeye çalıştığımız bir günde böyle sözlerin duyunca bu grubun sorumlusunun günün anlamını kavrayamadığını düşündüm oradan ayrıldım ve öndeki gruba doğru hareket ettim. Köprüye yaklaştığımızda hava iyice kapamıştı, sağanak yağmur yağmaya başladı çoğu motosikletli bu hava koşullarına uygun kıyafet giymemişti bile. Dolmabahçeye yaklaştığımızda herkes sırılsıklam ıslanmıştı ama hala herkes çoşkuyla kornaları çalıyor bayraklarını sallıyorlardı. Hiç kimse kortejden ayrılmıyor Edirnekapı'ya kadar sağanak yağmur altında ilerliyordu. Bu manzara karşısında duygulanmamak mümkün değildi.

Şehitliğe vardığımızda henüz taze mezarların başında gözü yaşlı şehit yakınlarını gördüğümüzde herkesi derin bir hüzün kapladı. Basın açıklaması ve şehitlerimiz için saygı duruşunu tamamladıktan sonra şehitlerimizi ziyaret etmenin huzuru ile Edirnekapıdan ayrıldık. Oradaydık çünkü şehitlerimiz unutmadık yakınlarının acılarını paylaştık.

Organizasyona yardımcı olan, destek olan, katılan Tüm Cumhuriyet bekçileri sonsuz teşekkürler.

Şehitlerimizi unutmayacağız...

Bunlarda benim çektiğim fotoğraflar. Yağmur nedeniyle fazla çekme fırsatım olmadı.

Suadiye'de motosiklet grubları toplanmaya başlıyor

Motosikletini sattığı için korteje katılamayan Fedon arabasıyla grubun en sonunda yer aldı. Bizi bağdat caddesinde takip etti.

Günün sonu Kız Kulesi ve boğaz

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İççamaşırıma kadar ıslandım ama helal olsun.Bizden bekleneni yaptık.Ama fener alayı için elbiselerimi kurutamadığımdan arabayla geleyim dedim,gelemedim.Bekleyen tüm arkadaşlarımda özür diliyorum.Aslında yollarda ömrümü yemek yerine KAdıköy'den yaya gitsem daha çabuk size ulaşırmışım.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Henuz motosiklet almadigim icin ancak manen yaninizda olabildim. Orada olmayi cok isterdim. Fotograflari bizlerle paylastiginiz icin tesekkur ederim. Umarim boyle anlamli etkinliklerde bende en kisa zamanda yerimi alirim.

Saygilar.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alper sen resim çekilirken saat kaçtı

biz saat 21:00 --21:15 sıraları gelebildik kız kulesinin oraya acaip trafik vardı walla yandan yandan anca gelebildik zaten

Alıntı polats adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alper imm görünmediğinn resimdee yokk vallahiii
    maşallahım var di mi
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    ybr 250
    fotolara bayıldım
    LORD OF THE WAR

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000

heryer kırmızı beyaz

buda benden
    yer gök kırmızı, kalbimizin yıldızı, yolların hakimi, motosikletin nazlısı

buda ben

ko pilot cemil:D

ey yavrum senelerin motorcusu

yagmur başlayınca yolda resim cekemedim cekmeyi bırakın tel i torpidoya zor attım ama herşeye ragmen süperdi önceki sayfalarda içimi iyice döktüm zaten

yer gök kırmızı, kalbimizin yıldızı, yolların hakimi, motosikletin nazlısı

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bu fotolarda benden

ilk kendimi koyayım.oğuz abi DARKDİAMOND solda ve ben ozrace sağda gri storm benimki,siyahı oğuz abinin stormu

benim storm

grup lideri konuşurken

ben ve artçım canan

dolmabahçeye geldik.beklerken...

bizim canan bjk liya hemen çekmiş stadı

işte yüce ve saygıdeğer şehitlerimiz

verilen fotoğraflarda bir çok arkadaşımız gelmiş ama göremediğime gerçekten üzüldüm.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    çok güzel resimler çok güzel bi gündü

Motosikleti
    150zat
    tum arkadaslara tesekkurler ben bagdat cattesınde ancak yetıstım ısten cıkamadım ama superdınız ...umarım bırıleriii sesismizi duymustur

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    herkese meraba. Arkadaşlar bu güzel günde bende mutlaka aranızda olacağım. Yazar mısınız benimde ismimi...Fakat katılmak için yapmam gereken özel bişey var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Bu konunun tarihle ilgili bir sıkıntısı var usta...
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ej-surusu.html

Burdan lütfen..

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler