Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

[MT İZMİR] 17.08.Cuma Toplantısı + KİŞİSEL AÇIKHAVA SİNEMASINDAYIZ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ortalığın karışması bize bişey yapmaz ki,sana olan oldu Sen getirme hele Türkçe dublajlı wild hogs Bak o zaman göreceksin sen ortalık nasıl karışıyo (Türkçe dublajlısı henüz çıkmamış olabilir bilmiyorum,artık yapıcaksınız ceyz le bir seslendirme ).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Allahım ben ne yaptıımmmm...
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Rotsum,
    Son pişmanlık neye yarar şarkısını yolluyorum sana Müslüm Baba dan

Motosikleti
    CBF 250
    Film işini bi ayarlayın forrapım Tuncerim.Wıld Dogs u cidden izlemek isterim.Ghost da olur.hatta 2 film birden yapın.Sinema olayına girelim.Olmucak böyle hahahhaaaa...Cuma geliriz
    :pr::pr::pr:

Motosikleti
    Yamaha YBR
    Yettim Şener, buldum filmi...

Arkadaşlar film elimde..Rots'un sağ kolu olarak onu kurtarmak yine bana düştü..Ama bundan sonra bizi kim kurtarır bilemem..Çünkü film dublajlı değil, alt yazılı..:(

Murat, Aykut, Ahmet siz güzel seslendirirsiniz. Mikrofona alışkınsınız ne de olsa.. Herkese iyi seyirler..

Film bulmak kolay ceyz Türkçe dublajlı bulacaksınız (çıkmadı daha )...
    Neyse,getirin onu da.Bakarız duruma göre artık

(Bu arada bardak çekirdek satcam,malum para kazanmak lazım bir bardağı 250 binnnn geeeeeel kardeeeeşşşş,patlamış mısır da satıcam gibi,du bakalım...)

Motosikleti
    Yamaha YBR
    Forrap Türkçe dublaj için bu gece çalışıcaz..Ne kadar olursa artık..Filmi yine de bi deneyin kardeşim. Bi aksilik olur çalışmaz falan.. Başımızı durduk yere yakmayalım sonra.

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı ceyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yettim Şener, buldum filmi...

Arkadaşlar film elimde..Rots'un sağ kolu olarak onu kurtarmak yine bana düştü..Ama bundan sonra bizi kim kurtarır bilemem..Çünkü film dublajlı değil, alt yazılı..:(

Murat, Aykut, Ahmet siz güzel seslendirirsiniz. Mikrofona alışkınsınız ne de olsa.. Herkese iyi seyirler..
    bir deneme

"seni ucuz heriff,kel kafa aşşşalık,hey dostum lanet olsun..."

alt yazı olmaması daha iyi bence Türkçe dublajı çok tutmuyorum.Hey dostum lanet olsun

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Arkadaşlar şu İzmir çukurunda halledilmeyecek işleri bile halleden bu heykeli dikilesi insan bkz:ceyz bile türkçe dublajlısını bulamadıysa yapacak bişey yok...KADERİNİZE RAĞZI OLUNUUUZZZZ
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    CBF 250
    ceyz e can feda yaaa,önünde saygıyla eğiliyorum

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hizmette sınır yok, ne kaldı diye düşünürken bi sektör var boş kalan onuda ben kapayım, el fenerimi getirip yer göstereyim,
    sen şu ağacın dibindeki çimlere çöküver,
    şu kasklı arkadaşın 2 yanına ,
    hoop bileder kasklı çıkar arkandaki göremiyo, v.s.v.s.
    May The Force Be With You

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Arkadaşlar malesef ben gelemiyorum Şimdiden herkese iyieğlenceler diliyorum benim yerinede izleyin filmi...
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

Alıntı quzeennn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bende gelmeye çalışırım ama malum +1 olmak zoır buyüzden asla söz veremiyorum

hoşgelmişsin quzeen mt ailesine
    [COLOR="Plum"][B]ACRESSİN FARKHANESİNE HOSGELDİNİZZZZ[/B][/COLOR]:rendeer:

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Filme karar verdik mi ?

Yoksa 2 film birden mi oynatıyonuz ?

(Çoluk çocuk yok nasıl olsa bana hava hoş sabaha kadar oturalım derim)

[B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Zardanadam recep hoşgeldin. arkadaşlar recep benim öncelerden tanıdığım ve çok sevdiğim bir arkadaşımızdır. uzun zamandır MT izmir ailesine dahil olmak için girişimlerde bulunmak istiyordu nihayet bulunmuş bu işe en çok ben sevindim.

[B]Ceyz[B] dublajlısını bulamadıysan işimiz zor hoş bende ingilizce süper ötesi. altyazıya bile gerek yok size simultene tercüme ederim.

Rots kardeşim bulunacak o filmin türkçesi provakatör damgası yersin yoksa

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orada olacağım ama çılgın motorcuları isterim yoksa murat tuncer marco biz aynı filmi çeviririz o filmi çok merak etmiştim kendimden birşeyler bulacağıma eminim
    ne diyorsun abicim daha iyisini bile çekeriz. yönetmenimizde var tarık

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar artist lazımmı yolcu rolünde oynayacak.benide alın aranıza.
    abicim sana başrol düşündüm ama bi bu taraflara gelebilsen. sürekli yollardasın

Alıntı volkancimen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir güzel,mekan güzel,fikir güzel,ben nie orada olmayayım.Bi aksilik çıkmassa görüşürüz MT...
    ooo kardeşim yaşıyormuş nerelerdesin sen be yaw. cezalısın ilk çayım senden

Alıntı KARAKIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke orda olsaydım da ben de gelseydimm.... neyse bir ay sonra aranızdayım inşallah ozamanda böyle faaliyetler yapmayın da göreyim sizi başınızın etini yerim valla
    sana inat yapmayacaz. bütün kış evlerimze çekilip oturacağız. ev gezmesi altın günleri yapacağız. ilk evimizde rotsun evi. ahtapot böreği, levrekli sarma, midyeli salata falan yapacak. kısır da var ama kalamarlı

Alıntı zardanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açık hava da sinema keyfine doyum olmaz. Tahta sandalye varsa ve çiğdem yemek ve yere atmak serbest ise ben de gelirim
    Şaka bir yana gelmemi engelleyen bir sebep var. Eğer o sebepten kurtulursam ben de gelmek istiyorum.
    recep gelmezsen bak o çekirdekleri ben kafana atarım. bu arada hav ar yu?

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabalı sinemalar vardır ya, burayıda motosikletli sinema yaptık, motorda oturup izleyeceksiniz.

az önce neti biraz kurcalayınca bi film denkgeldi, şu anda zaten 2 film oylamada gibi gidiyo,
    karmacoma seni rots mu gönderdi. ne iş bu?abicim muhalaefet mt de kuracam.

Alıntı ceyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rots'un sağ kolu olarak onu kurtarmak yine bana düştü..Ama bundan sonra bizi kim kurtarır bilemem..Çünkü film dublajlı değil, alt yazılı..:(

hehehe son sözler diye bir yazı vardı. sanırım bu ceyzin yazdıklarını da o yazıya eklemem lazım. ahmetle mikrofonda okeyiz de aykut gelirse biraz ortalık karışır. bu arada geliyorsunuz inşallah di mi?

Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ceyz e can feda yaaa,önünde saygıyla eğiliyorum
    kardeşim birilerini ön plana çıkartmayın. bak şımaracaklar sonra.

Alıntı eczaci101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Filme karar verdik mi ?

Yoksa 2 film birden mi oynatıyonuz ?

(Çoluk çocuk yok nasıl olsa bana hava hoş sabaha kadar oturalım derim)

hehehe sen yenisin galiba. bak bize sabaha kadar oturalım deme otururuz. üstüne bir de kahvaltıya çiçekliköye gider öğlen de denize girmek için gümüldüre geçer oranda akşam karnımızı doyurma çeşmeye kumru yemeğe gideriz.

bence bir daha düşün

aboooo bir sayfa nerdeyse ben yazmışım yeter yaw bu ne. teker teker gelin diyecem ama neyse

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası ne acaip cinema hiç bölesini görmemiştim
    CAKALAZ bu sinema değil özel sinema MT İZMİR e özel. nazar etme göz olur çalışın sizinde olur.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Forrap Ben bula bula transformersın dvdsini Buldum
    Düşündümde söylemem bile saçma motorcu gruba öneriye bak
    Torque bende de var ama Tuncerin dedigi gibi bayagı oldu artıkın

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    ya motorcu grubu diye motor ile ilgili film izlemek zorunda değiliz...
    Pierzig sen getir transformersı çok iyi film diye duymuştum

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    chatkut Bendeki Türkçe altyazılı ve çok başarısız ama yinede getireyim bulunsun Rots bulamıcak heralde

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya motorcu grubu diye motor ile ilgili film izlemek zorunda değiliz...
    Pierzig sen getir transformersı çok iyi film diye duymuştum
    Haklısın,aşk filmi de olur Romantik bir film iyi gider Yav adam komedi sever,sen romantik seversin,o bilim kurgu sever.. Motosiklet ortak tutkumuz,motosiklet filmi sevmeyecek adam yoktur heralde.Amaç bu (amaç ne ? ) O yüzden motosiklet filmi.Ama tabi ki başka türde filmler de izleyebiliriz,illa motosiklet olmak zorunda değil.İlk izleyeceğimiz film olması açısından motosikletle başlangıç yapalım dedim.İleride söz senin için dizi günleri bile düzenliycem,Rozalinda,Cesur ve Güzel daha bir çok dizi izliycez hep beraber Hatta Alfonso ile Huan Antonyo neden kavga etti,Matilda için mi diye bile sorucam

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    chatkut Yaw transf. izledimde igrençmiş be 80li yıllardaki uzay savaşları gibi

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın,aşk filmi de olur Romantik bir film iyi gider Yav adam komedi sever,sen romantik seversin,o bilim kurgu sever.. Motosiklet ortak tutkumuz,motosiklet filmi sevmeyecek adam yoktur heralde.Amaç bu (amaç ne ? ) O yüzden motosiklet filmi.Ama tabi ki başka türde filmler de izleyebiliriz,illa motosiklet olmak zorunda değil.İlk izleyeceğimiz film olması açısından motosikletle başlangıç yapalım dedim.İleride söz senin için dizi günleri bile düzenliycem,Rozalinda,Cesur ve Güzel daha bir çok dizi izliycez hep beraber Hatta Alfonso ile Huan Antonyo neden kavga etti,Matilda için mi diye bile sorucam
    İçimi bunaltma lütfen

Biz yine bunu kaçırmayalım ;

John Travolta nın kötü filmini görmedimde zati

Olmazsa elimde Harry Potter and the Order of The Phonix'in DvDside var

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler