Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

[MT İZMİR] 17.08.Cuma Toplantısı + KİŞİSEL AÇIKHAVA SİNEMASINDAYIZ

Motovento
    REKLAM ALANI
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    orada olacağım ama çılgın motorcuları isterim yoksa murat tuncer marco biz aynı filmi çeviririz o filmi çok merak etmiştim kendimden birşeyler bulacağıma eminim
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bulursak (gerçi rotsum şenerim madem öneriyi ortaya attı,filmi de bulacak yoksa grup olarak işgenceye maruz bırakırız ) izleriz Wild Hogs u.Eğer o olmazsa da bende dediğim gibi,Ghost Rider var dvd kalitesinde ve Türkçe,çoğu kişinin (ben dahil) beğendiği bir film o da(rots beğenmemiş ama inanmayın,bunlar muhalefetin oyunları!Bizi karalamak istiyorlar aziz hemşehrilerimm,upss pardon karıştı)...

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    arkadaşlar artist lazımmı yolcu rolünde oynayacak.benide alın aranıza.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

volkancimen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-5,Suzuki DR 650
    Şehir güzel,mekan güzel,fikir güzel,ben nie orada olmayayım.Bi aksilik çıkmassa görüşürüz MT...
    Z 750 birgün benim olcaksın!(Napıyım çıplak seviyorum:P)

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşlar size bikerboyz(hızçetesini) tavsiye ederim başka isimleri de olabilir tabimalum türkçe çevirilerde isimler baya değişiyo. keşke orda olsaydım da ben de gelseydimm.... neyse bir ay sonra aranızdayım inşallah ozamanda böyle faaliyetler yapmayın da göreyim sizi başınızın etini yerim valla
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Motosikleti
    Honda ReBeL

Ben bu film istiyorum .Cuma günü görüşmek üzere

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    cuma geliyorum bi aksilik çıkmazsa...Ghostrider'ı sinemada izledim parama yazık olmasın diye sonuna kaldım, rots alternatif sunduğun filmi istiyorummmm

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    şener'e ve chatkuta katılıyorum film sıkıcı konu dağınık ve uğraşılmamış üzerinde sırf motosiklet var diye seyredilmez ama bir kaç aksiyon sahneside var
    ancak o zaman da şöyle bi sorun ortaya çıkıyor; şener olm attınız bi fikir ortaya bulun o zaman bu filmi (hemde türkçe) yoksa SİZİ TOPLANTIYA ALMAZLAR
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    CBF 150
    Açık hava da sinema keyfine doyum olmaz. Tahta sandalye varsa ve çiğdem yemek ve yere atmak serbest ise ben de gelirim
    Şaka bir yana gelmemi engelleyen bir sebep var. Eğer o sebepten kurtulursam ben de gelmek istiyorum.

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı zardanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açık hava da sinema keyfine doyum olmaz. Tahta sandalye varsa ve çiğdem yemek ve yere atmak serbest ise ben de gelirim
    Şaka bir yana gelmemi engelleyen bir sebep var. Eğer o sebepten kurtulursam ben de gelmek istiyorum.
    yaw önce tanışma bölümüne açsaydın bi topikte kendini tanıtsaydın devrem

(tabi üye olmayan ama bizler ile gezip tozan biride olabilirsin o ayrı konu , sen yinede kendini bi tanıt )

ben seni çıkaramadım gözler iyi görmüyor kusura bakma
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

zardanadam,lodos a katılıyorum.
    Önce bir kimsin nesin,kendini tanıtsan iyi olur.(İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum).Belki tek gelmeni engelleyen sebep sandığın sebep değildir,belki başka sebeplerde vardır.Sen bi kendini tanıt bir zahmet...
    Şimdi baktım da sanırım motordelisindensin.Burada seni tanımıyoruz,kendini tanıtman gerekiyor...Sonuçta burası MD değil.

Ghost rider ı beğenenler de var beğenmeyenlerde Ben beğenmiştim,tabi ki zevk meselesi...Ama wild hogs u tercih ederim (çünkü onu izlemedim en azından iki kere izleyeceğime yeni bir filmi tercih ederim,tabi bunu bulmak rotsuma kalmışŞeneeerrr,gelsin wild hogs Türkçeeeleeerr).

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı lodos; adlı üyeden alıntı
    yaw önce tanışma bölümüne açsaydın bi topikte kendini tanıtsaydın devrem

(tabi üye olmayan ama bizler ile gezip tozan biride olabilirsin o ayrı konu , sen yinede kendini bi tanıt )

ben seni çıkaramadım gözler iyi görmüyor kusura bakma
    Açtım devrem İlk oraya açtım topic. Kendimi tanıttım. İşte bak aşağıda
    http://www.motosiklet.net/forum/tani...aya-geldi.html

forrap tanışma topiğini dün açtım. Ama nedense oraya 2 adet mesaj yazmama rağmen üçüncü yazdığım mesajda ilk mesajım gibi gösterdi. Siz de o yüzden böyle bir tepki gösterdiniz.

zardanadam tepki değil,durumlar farklı şuan.Kimin ne olduğunu bilmemiz gerekiyor.
    Tanışma topicleri mesaj sayısını arttırmaz bu sitede.Zaten arttırsa bile bulamayabilirdik sonuçta herkes bakmayı bilir diye bir şey yok oraya + olarak sürekli başlıklar açılıp sürekli mesajlar yazılıyor bir başlık geriye düşüyor,görülmüyor vs.vs.vs.
    Küçük bir site olsa tabi ki bulunurdu,ama burada karışabiliyor.O yüzden genellikle yeni gelen arkadaşlar önce bir kendini tanıtır,sonra müsait olursam bende gelmek isterim gibi kelimelerle mesajlarını tamamlarlar.
    Sen hop diye birden buraya "gelicem bir engel var o kalkarsa" felan yazınca doğal olarak kim olduğunu öğrenmemizin gerektiğini belirttik.
    Durum bundan ibaret...
    Şuan bazı ufak tefek konular var,bu yüzden böyle olmak zorunda.Kişisele alma (ki zaten seni tanımıyoruz,neden kişisel bir gıcık ya da onun gibi bişey besleyelim).

Aramıza hoşgeldin
    Gelirsen tanışırız.Görüşmek üzere...

Motosikleti
    :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((ANLAŞILDI SANIRIM)
    ya bende gelmeye çalışırım ama malum +1 olmak zoır buyüzden asla söz veremiyorum
    [COLOR="RoyalBlue"][B][I]MOTORU[/I][/B] ve [B][I]İNSANLARI[/I][/B] SEVİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ :cat:[/COLOR]

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arabalı sinemalar vardır ya, burayıda motosikletli sinema yaptık, motorda oturup izleyeceksiniz.

az önce neti biraz kurcalayınca bi film denkgeldi, şu anda zaten 2 film oylamada gibi gidiyo, ben bunu 3.ncü alternatif olarak sürmüyorum (çünkü film hakkında fikrim yok, bööle olunca bu film bende yok), sadece bööl bi film daha varmış diye paylaşmak istedim
    May The Force Be With You

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zardanadam tepki değil,durumlar farklı şuan.Kimin ne olduğunu bilmemiz gerekiyor.
    Tanışma topicleri mesaj sayısını arttırmaz bu sitede.Zaten arttırsa bile bulamayabilirdik sonuçta herkes bakmayı bilir diye bir şey yok oraya + olarak sürekli başlıklar açılıp sürekli mesajlar yazılıyor bir başlık geriye düşüyor,görülmüyor vs.vs.vs.
    Küçük bir site olsa tabi ki bulunurdu,ama burada karışabiliyor.O yüzden genellikle yeni gelen arkadaşlar önce bir kendini tanıtır,sonra müsait olursam bende gelmek isterim gibi kelimelerle mesajlarını tamamlarlar.
    Sen hop diye birden buraya "gelicem bir engel var o kalkarsa" felan yazınca doğal olarak kim olduğunu öğrenmemizin gerektiğini belirttik.
    Durum bundan ibaret...
    Şuan bazı ufak tefek konular var,bu yüzden böyle olmak zorunda.Kişisele alma (ki zaten seni tanımıyoruz,neden kişisel bir gıcık ya da onun gibi bişey besleyelim).

Aramıza hoşgeldin
    Gelirsen tanışırız.Görüşmek üzere...
    Anlıyorum. Ben de zaten dün ilk işim buraya bir tanışma topiği açıp kendimi tanıtmak oldu. İlk mesajlarımı o topiğe yazdım. Kim gördü kim göremedi bilemem. Bu durumda sitedeki çoğunluğun beni tanıyıncaya kadar mesajımı yazmadan önce kendimi tanıtmam mı gerekir. En azından ben de öyle anladım. Yani bu adam kimdir? nedir? ne değildir? gibi soruların cevabını bulması için önceki yazdığı cevaplara bakması yeterli değil midir?

Yani hop diye buraya "gelicem bir engel var o kalkarsa" yazmam gelmeyi çok istiyorum fakat şu anda uygun olmama durumu daha ağır basıyor. Durumu ayarlayabilirsem tanışma açısından bu ilk buluşmama geleceğim gibilerinden yazmak istedim. Yanlış anlaşılmamıştır umarım

Neyse her şey boş iki tekerle coş

Görüşmek tanışmak dileğiyle..

karmacoma,torque televizyonda bile yayınlandı Güzel film,ama uzun zamandır olan bir film.Baya izleyen vardır onu.Wild Hogs ve Ghost Rider daha yeni filmler.

zardanadam
    ,mesajından önce tanıtsaydın derken her mesajından önce tabi ki tanıtmyacaksın kendini Demek istediğim,genele açtığın başlığı görmeyen İzmirliler olabilir sonuçta sen İzmir desin ve İzmir buluşmasına geleceksin seni İzmir deki adamın tanıması ilk planda daha önemli,İzmir topicine yazarken seni İzmir lilerin tanıması açısından buraya da kısaca " Selam dostlar ben Recep ,aranıza yeni katıldım,kawasaki er5 im var.Bornovada oturuyorum." gibi iki cümlelik bir yazı yazsan bile yeterli olurdu.Anlatmak istediğim o...

Neyse uzatılacak bir konu değil.Aramıza tekrar hoşgeldin...
    Forum ortamında ufak tefek anlaşılamamazlıklar olabiliyor sonuçta yazı ve konuşmak arasında çok fark var.Buluşmalarımıza gelirsen gruptaki herkesi tanır,iyi niyetinden emin olursun.

Görüşürüz...

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    bir aksilik cıkmazsa bende gelirim

Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haaa ben tv izlemiyom ondan demek, anlaşıldı.
    May The Force Be With You

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Ha ha haaa Murat bak karıştırdım ortalığııı nı ha ha ha haaa.Kötüyüm ben kötüyüümm..
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler