Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

13 Mayıs 2007 Pazar / Motosiklet.net Kocaeli Yuvacık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkcanercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 1500
    selam millet bir aksilik çokmazsa 18,20 mayıs poyrazlar gezisinde bende varım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    güzel gezi olmuş elinize saglık

resimleri yükleyen arkadaşları ise özellikle tebrik etmek istiyorum nekadar çözünürlügü düşük resimler yüklemişler . sayfa açılırken hiç kasmıyor.

[B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten çok güzel bir gezi oldu. Başta Loft arkadaşımız olmak üzere Kocaeli Mt ye güzel organizasyon için teşekkür ederim

Birkaç resim de benden olsun

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    muzaffer abi bence sen hiçde 70 le falan gitmiyodun bi ara yanından geçtiğimda hızım 90-100 falandı...senin beat'da hiç fena gitmiyo hani...ne de olsa honda...

Savolasın Bilooo. Bizim beat duymasın havalara girer namıssız (İki kişiyi zevkle o kadar götürdü getirdi, laf yok bundan sonra yaa)

grup sürüşü elbette önemli bir Kavram. Ancak bizim gibi birileri kalkıpta Mopet le gelirse de olmaz yavv. Ne de olsa Uzun yol sayılır, otoban var işin içinde. Tamamen blok bir grup yerine, birbirimizde telefonumuz olsa, ve yol boyu birbirimizi kollayabilsek bence yeterlki olur. Şehiriçi giriş ve çıkışlarda konvoy oluşturmak aynı zamanda hem birliğimizi gösterecek hem de insanlarımıza motosikleti sevdiren bir şenlik havası verecektir.

biloooo, senin moturu kimseye satma biz alacaz bak

VınVın aplaaaaa, resimleri çeken ellerine sağlık, çok hoş olmuş. (Tekne işini halledecez merak etmeyin. Parantez içinde yazıyom ki sitedeki herkes duymasın diye)
    Poturdak

Selam arkadaşlar , resimleri görünce ve yazılanları okudukça gezinin tadının damağımda kaldığını ve doyamadığımı anlıyorum.Yeni bir üyeniz olmama ve sizlerle katıldığım ilk gezi olmasına rağmen kendimi çok sıcak bir atmosfer ve güvenilir , sıcak bir dost grubu içerinde buldum . Daha şimdiden hepinizi özledim. Tüm geziye katılanlara, özellikle aynı masada oturduğum çok değerli arkadaşlarıma o güzel gün için teşekkür ediyorum.En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.... Burgman AN 650

Alıntı Timuçin34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar , resimleri görünce ve yazılanları okudukça gezinin tadının damağımda kaldığını ve doyamadığımı anlıyorum.Yeni bir üyeniz olmama ve sizlerle katıldığım ilk gezi olmasına rağmen kendimi çok sıcak bir atmosfer ve güvenilir , sıcak bir dost grubu içerinde buldum . Daha şimdiden hepinizi özledim. Tüm geziye katılanlara, özellikle aynı masada oturduğum çok değerli arkadaşlarıma o güzel gün için teşekkür ediyorum.En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.... Burgman AN 650
    Selam Timuçin abi.. Bak mesaj atacak vaktim olmaz diyodun ama oluyo e ilk mesajın hayırlı olsun..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biloooo, senin moturu kimseye satma biz alacaz bak
    tamam abi ne demek yakışır sana...zaten anca 2-3 ay sonraya satarım ama gözüm gibi bakıyorum emin ol...zati her hafta sadece 1 saat temizliğiyle uğraşıyorum....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

TEFLON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    Tüm geziye katılanlara, özellikle aynı masada oturduğum çok değerli arkadaşlarıma o güzel gün için teşekkür ediyorum.En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.... Burgman AN 650 hocam biz teşekkür ederiz umarım en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

bu arada pınar sen amma ciddiye aldın yazılanları, hemen hesap veriyosun,
    yaşam, yaşanmakta olan her anın dokusundadır, ve ona ileriki bi noktadan dönüp bakıldığında ise, herşey için artık çok geçtir.

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı Timuçin34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni üye olduğunu okuyunca gerçekten çok şaşırdım kendi adıma sanki yıllardır tanıyo gibiydim seni... Tekrar görüşmek üzere saygılar...(Gri Cbf 600 İbrahim ben....)
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    konunun bize fayda sağlamayacak başka boyutlara gidiyor olmasından dolayı bazı mesajları sildim, arada muzaffer abinin "Bizim Beat ı kampa aldım, paso Kondisyon çalıştırıyom" mesajını yeni farkettim

Bir ara giderken arkandaydım, bayır yukarı beat bayılır gibi oldu bir sarstın motoru anında açıldı kendine geldi eğitimi iyi vermişsin abi, kampa bizde katılabiliyormuyuz motorlarımızla

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    güzel gezi olmuş paylaşım için tşkler

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    bu da güzel önce yazın sonra da hoşunuza gitmeyince başlığı yayından kaldırıp temizleyin sonra da hiçbirşey olmamış gibi buyrun başlığımız temizlendi devam edin der gibi başlığı yeniden açın bu herkese hakaret etmektir ve bir daha ne sitemizi girin ne de gezimize gelin demektir

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    wayy wayyy güzel bir mekana gitmişsiniz..
    daha önce necdet abiyle gitmiştik yolları mekanın manzarası..
    yemekleri mükemmeldi..
    iş nedeniyle gelemedim..
    birdahakine inşallah..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    eyvallah Komtan
    Ne de olsa ağanın lafının üzerine laf olmaz. Haklısın, sanki bişi tartışılıyomuş gibi duruyordu. benim demek istediğim, geziyi, geziye katıllanlar yorumlasın, anlatsın. Hariçten gazele ihtiyaç yok, üçüncü kişilere kahvaltı etmek düşer
    Benim Beat arada sopadan anlar Şaka yaaa, yengeniz öyle şeylerden gülüyor, sırf o nu güldürmek için düldülü dehleyiverdim ama hakketten açıldı bir anda sanki yaaa
    Poturdak

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    işten çıktığımda herşey güllük gülistanlıktı.eve bir geldim ne göriim!!!
    açıkçası burada komtan'ı yadırgadım.yadırgama sebebim ise şu.
    ortada bir sorun var ise bunu bazı arkadaşların da dediği gibi isim vererek, sen hatalıydın, bak herkes bilsin gibi ortaya yazmadan ÖM ile halledebilir ve pınarr gibi gerek motosikletiyle gerekse siteyle yeni tanışmış bir arkadaşımızı rencide etmemiş olurdu.çünkü anlatılanlardan ortaya öyle bir sonuç çıkıyor ki sanki herkes düzgün, bir tek pınarr yanlış yapmış gibi.bence bu çok yanlış çünkü insan yeni girdiği bir ortamda baştan gerilirse ne o ortamdan zevk alır ne de o ortama girme sebebinden.
    ayrıca yine kendi adıma şunu söylemek istiyorum ki dönüşte planlı bir grup sürüşü yoktu(gelişi bilmiyorum çünkü tesise zaten ben 45 dk kadar geç geldim)
    tesisten ayrılan ve ilk baştan beri beraber aynı yerden gelenler belli gruplar oluşturdular ve evet bir grup sürüşü oldu ama grup grup oldu.mesela şelalede beklemeyip gidenler oldu, erken çıkıp gidenler oldu.belki bu gidenler pınarr ın arkadaşlarıydı ve pınar onlara yetişmeye çalışıyordu bilmiyorum ama şunu biliyorum ki dönüşte "tek" büyük bir grup olarak dönülmedi.zaten tesisten çıkışta grup olarak dönülecek tarzı bir konuşmaya şahit olmadım.olsam uyardım ama olmadığım için herkes kendi yoluna gidecek heralde diye düşünerek beraber geldiğim trattataa ile 2 li olarak ist e geri döndüm.benim şahit olduğum grup sürüşü sadece gişelere kadardı, ordan sonra herkes kendi yoluna gidecek şeklindeydi ki zaten gişelere kadar gayet güzelce geldik.ve pınarr benim tam önümde gidiyordu ve ben öncede dediğim gibi pınarr ı gayet dikkatli gördüm.hiç önündeki araçı geçmeye çalışmadı, hep mesafesini korudu.
    gişelerden sonra ise sadece otobanda bir ara arkamda pınarı gördüm, sonra yavaşladı ve gözden kaybettim.yani öyle son gaz gittiği falan da yoktu.
    son olarak ben pınarr yada bir başkasının tekil olarak hatalarının forumda ortaya konulması yerine genel grup sürüşünde görülen hataların söylenmesini isterdim.eğer 1 kişi gerçekten çok tehlikeli davranıyorsada bunu o kişiye özel mesaj ile iletmenizi isterdim.
    burada hep beraber bir aileyiz sonuçta ve bu ailede azarlama ile öğretme değil, sevgi ile öğretme metodunun olduğunu tekrar hepimize hatırlatmak istiyorum.
    sevgiler, saygılar...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    ya arkadaşlar,
    bir ara yazmıştım ama yorum olmadı.
    benim denizcieylem, seyir esnasında bir ara uyuduuu
    baktım sırtımda bir ağırlık. Anaaa uyumuş, acaip tırstım, ani bir şey yapmadan hız kestim tabii, canımıniçi ne yaptığının elbet farkında değil ama, yavv şimdi düşündükçe çok tehlikeli geldi birden Arada sık mola vermeli demek ki
    Poturdak

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    güzel gezi olmuş inş tekrarı olurda bizde geliriz GAZLAMA GURUBU noldu yaf nejdet abi sesiniz çıkmıyo ne iş
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Gezi sonrası işlerim dolayısıyla yorumlarımı yazma fırsatı bulamamıştım.
    Benim için çok keyif aldığım bir haftasonu oldu. Havaların düzelmesiyle birlikte motosikletli geziler daha eğlenceli olmaya başladı. Yuvacık gezine ön ayak olan başta Sedat (Loft) ve tüm Kocaeli MT üyelerine teşekkürlerimi tekrar iletiyorum.
    Yuvacık köyüne ilk defa gittim, Kocaeli'nden Yuvacığa kadar olan yol tam motosikletler için yapılmış Motosiklet ile viraj dönmenin zevkini çıkarmak mümkün. Yemek yediğimiz mekanda bir numaraydı çok güzel bir şeçilmdi.
    Tüm haftanın yorgunluğunu attık.

Gezi sırasında (dönüş yolunda) yaşanmış bazı ufak olaylardan dolayı rahatsız olanlar olmuş. Bu gibi ufak olayları aramızda çözebiliceğimizi düşünüyorum. Sonuç olarak grup sürüşü esnasında kendini grupda rahat hissetmeyenler olabilir o yüzden herkes özgürce grupdan ayrıda yoluna devam edebilir.
    Sitemizin amacı zaten motosiklet hakkında kişileri doğru şekilde bilgilendirmek çoğu arkadaşımız bu tutkuya yeni yeni başlıyor zamanla daha iyi olacağına eminim yapıcı olmak gerekir. Sonuç olarak büyütülecek bir konu değil.

Güzel bir gezi oldu ama bu tarz gezilerde dikkat edilmesi gereken bazı konular var. Özellikle günü birlik uzun mesafeli gezilerde kişiler günü planını iyi yapmalı. Gidiş geliş yolunu ve yolda sarf edeceği enerjini hesaplamalılar hiçbir şekilde aşırı yorgun yola çıkılmamalı. Zorunlu kalındığı taktirde molalar verip kendinizi dinlendirmelisiniz. Motosiklet kullanırken yaşayabileceğimiz en büyük tehlike dikkatimizi kaybetmek olacaktır bu da size çok pahalıya patlayabilir.

Tabi yorgunluk sadece sürücü için değil artçımız içinde geçerli. Muzaffer abinin yaşadığı gibi olayları yaşamamak için ne olur daha dikkat olun. Keyifli geçirmek istediğiniz gününüz size zehir olabilir.

Alıntı mert ybr 125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş inş tekrarı olurda bizde geliriz GAZLAMA GURUBU noldu yaf nejdet abi sesiniz çıkmıyo ne iş
    Mert çok güzel virajları kaçırdın

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi sonrası işlerim dolayısıyla yorumlarımı yazma fırsatı bulamamıştım.
    Benim için çok keyif aldığım bir haftasonu oldu. Havaların düzelmesiyle birlikte motosikletli geziler daha eğlenceli olmaya başladı. Yuvacık gezine ön ayak olan başta Sedat (Loft) ve tüm Kocaeli MT üyelerine teşekkürlerimi tekrar iletiyorum.
    Yuvacık köyüne ilk defa gittim, Kocaeli'nden Yuvacığa kadar olan yol tam motosikletler için yapılmış Motosiklet ile viraj dönmenin zevkini çıkarmak mümkün. Yemek yediğimiz mekanda bir numaraydı çok güzel bir şeçilmdi.
    Tüm haftanın yorgunluğunu attık.

Gezi sırasında (dönüş yolunda) yaşanmış bazı ufak olaylardan dolayı rahatsız olanlar olmuş. Bu gibi ufak olayları aramızda çözebiliceğimizi düşünüyorum. Sonuç olarak grup sürüşü esnasında kendini grupda rahat hissetmeyenler olabilir o yüzden herkes özgürce grupdan ayrıda yoluna devam edebilir.
    Sitemizin amacı zaten motosiklet hakkında kişileri doğru şekilde bilgilendirmek çoğu arkadaşımız bu tutkuya yeni yeni başlıyor zamanla daha iyi olacağına eminim yapıcı olmak gerekir. Sonuç olarak büyütülecek bir konu değil.

Güzel bir gezi oldu ama bu tarz gezilerde dikkat edilmesi gereken bazı konular var. Özellikle günü birlik uzun mesafeli gezilerde kişiler günü planını iyi yapmalı. Gidiş geliş yolunu ve yolda sarf edeceği enerjini hesaplamalılar hiçbir şekilde aşırı yorgun yola çıkılmamalı. Zorunlu kalındığı taktirde molalar verip kendinizi dinlendirmelisiniz. Motosiklet kullanırken yaşayabileceğimiz en büyük tehlike dikkatimizi kaybetmek olacaktır bu da size çok pahalıya patlayabilir.

Tabi yorgunluk sadece sürücü için değil artçımız içinde geçerli. Muzaffer abinin yaşadığı gibi olayları yaşamamak için ne olur daha dikkat olun. Keyifli geçirmek istediğiniz gününüz size zehir olabilir.
    söylediklerine sonuna kadar katılıyorum erhan ve başta sana sonrasında kocaeli mt ye bu güzel günü bizlere yaşattığınız için teşekkür ediyorum...

not: bu arada 1000'inci mesajı da devirmiş oldum...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler