Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Denizli mt 3nisan pazar günü sezon açılısı olarak pamukkaleye gidiyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    DENİZLİ MT 3 NİSAN PAZAR GÜNÜ sezon açılısı olarak PAMUKKALEYE GİDİYORuz evet arkadaslar denizli motosiklet asıkları olarak pamukkale gezisi yapmaya karar verdik 3nisan pazar günü sabah 09,30da ücgen pekdemir önünde tüm motorcu arkadasları bekliyoruz gelmeyen pisman olur hadi denizli mt

bulusma yeri:üçgen pekdemir önü
    bulusma saati 9,30 sabah
    hareket saati10,00 kadar beklenecek

güzel bir gezi olması diler hoscakalın
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    hadi güncel gelmek isteyen okay önder bana ulassın
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    3 Nisan pazar günü açık öğretim sınavlarımız olduğundan bu güzel gezinize üzülerek katılamıyacağım.İzmirden sevgiler saygılar kazasız belasız güzel bir gezi olması temennilerimle.
    İhsan
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

++++++++++ konu güncel evet arkadaşlar abiler kardeşler pazar günü 10 a kadar beklenicek sonra tekerler dönecek 9 30 da orda olalm......

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    nerdesiniz denizliiiiiii bu gün denizli icin cok önemli birgün olacak motorcuları fark edecekler araba sürücüleri

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    hadi arkadaslar tavuklar alındı hazır teneke kebapına hazır olun hadi gelmek isteyen bilgi versin

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Pazar günü iş yerinden izin alırsam kesin geleceğim.

meyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv250
    vay be denizli cocuklugum pamukkale gecti.. denizli idman yurdu topcu suydum.. 1995 1998 arası.. sevindikte stad vardı duruyormu hala. üçgenin orda.. incilipınar da antreman yapardık.. dogandemirci stadında. akkonak ile macımız vardı 5-5 bitmişti.1 de gol atmıştım.. çivrilden tut. acıpayama. tavastan tut sarayköye.. denizli belediye standa maclarımız vardı .. topraktı ozamanlar .camlık ta.. pamukkalden gelir garajdan incili pınara yürüdüm.. mecburiyet caddesinden.. birde yumurtalı tost yerdim.. bide acılı tursşu suyu icerdim.. oooh misss.. pamukkale de ecirli köyü dür orası.. caminin tam karsısında. bir kebapcı olucak.. orası babamındı.. arzum pizza idi. mehmet isimli garson arkadasa sattı. bizde istanbula dönmek zorunda kaldık.. kalbim sizinle arkadaslar.. tekeriniz düz bassın.. tüm denizli mt ye elam ederim .. saglıcakla kalın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:25 ----------

fotografları yüklemeyi unutmayın

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Pazar günü boş gibi görünüyor büyük ihtimal gelicem inşallah arkıdaşlar

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Biz üç motor 1-2-3 Nisan sarıcakaya Eskişehir motosiklet şenliğine gidiyoruz. 2 cbf 150 1 cgl 125 inşallah dönüşte sizlere takılırız. Size bol eğlenceler.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    hava sartlarına göre gezi iptal olmusdur yada kapalı bir mekanda bulusalım aksam forumcamlık olabilir

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Bana mesaj ile son durumu gönderinnnnnnnnnnnnn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)