Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

13 Mayıs 2007 Pazar / Motosiklet.net Kocaeli Yuvacık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya dayı geliyonmu gelmiyonmu...nedyon anlamadım...
    nasip kısmet işi dayı bi baktın ordayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Metehan,
    Ama çok basit, Googleearth dan bakabilirsin.
    Bana verilen tarifi google dan baktım yok böyle bi yer cidden aptallaştım.. Rica etsem şu koordinatları bi verirmisin tam olarak bulalım şurayı..

Evrekaaaaa Evrekaaaaa... Şükürler olsun buldum sonunda.. Teşekkürler yinede..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    tencere Kardeşim,
    Alıntı yapınca bir an ukalaca bir cevap yazmış gibi hissettim kendimi yavv
    Nereden geleceksen ona göre tarif edeyim?
    Poturdak

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana verilen tarifi google dan baktım yok böyle bi yer cidden aptallaştım.. Rica etsem şu koordinatları bi verirmisin tam olarak bulalım şurayı..

Evrekaaaaa Evrekaaaaa... Şükürler olsun buldum sonunda.. Teşekkürler yinede..

la bende buldummm...heheh...1.köprüden gidıyoz...İzmit Ankaraya sapıyoz...ilk sapak Ataşehire gider...2.sapak TEM FSM köprüsü istikametine dalar...oralarıda geçiyoz dümdüz gidince Gişelere geliyoz...eheheh...aman TEM e girmeyin ama...1.köprüden illaki...TEM yola 30 km kitler...

Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasip kısmet işi dayı bi baktın ordayım
    Necdet abi gelemez o korkuyor falan diyor...açılamaz falan diyo doğrumu dayıcım...

motorun hakkını veremiyomuşun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    tencere arkadaş.
    bizim motor gümüş rengi Honda Beat EB 6444.
    turbo, eseliks, DOHC, Crdi, NOS Racer 80 km. yapıyo bazen, zaman tünelinde ilerleme efekti var ya, heh işte, aynen o
    Gördüğünde yanaş hemen.
    Poturdak

Abi bana öyle bi tarif etmişlerki sağ elle sol kulak durumu açıkcası.. Allahtan Denizcim Muzafferim Abim googleeart ı hatırlattı bi kontrol edeyim dedim, abuk sabuk yerlere gittim.. Meğerse burnumun dibindeymiş.. bana 5 km lik yolu 45 km üzerinden anlatmışlar..

Abi hepinize sonsuz teşşekürler...
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    ilgi arttı arkadaşlar tekrar ricam lütfen dikaktli olun

Konuyu Toplam 14 üye okuyor. (11 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)
    Loft, R3N, gümüş600f, Kaiser, mete_han, Bilooo, Tencere, dinmeyen, erdo2002, uzman_1907, buraki77

Motosikleti
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan yarmagül amma kapris adamsın kardeşim sende he...tamam hele bi leventte buluşalım ondan sonra bakarız 1.köprümü 2.köprümü , hem baksana bizim listedeki kimseden ses çıkmıyo hepsi ekici sanki....P

taam taam ağlama...ağlak herif...bana güvenerek yola çıkıyodun zaten...ama Pınarr kankünle buluyodun yolları nooldu... olm beni 8 de kaldırcan...8.30 da orda olsak 1 saatimiz var...uğraş dur...göbek bağımızı berabermi kesildi...ya ben 9 da çıkayım işte...1 saat ayrı olcaz...günün tamamı beraberiz işte...ne kuralcı çocuk bi adamsın sen ya...taktınmı takıyon be...

Pınarda ekicek benden söylemesi... dönüp dolaşıp kankanın şefkatli kollarına gelcen yine...şuna bak ya...sabah senle birlikte çıkmazsam mırıl mırıl...tehdit ediyo bide ya...kıl...

Alıntı gümüş600f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen yıl ne güzel avrupa yakası 1 leventte buluşur anadolu yakası ile carreforsada buluşur yolumuza devam ederdik neydi derdimiz bilinmeyen yerlerde buluşmaya çalıyosunuz arkadaşlar

hatta bakırköyde bile ön buluşma yapardık benden söylemesi mutlaka çok kaybolan birbirini bulamayan olacak
    sakalımız yokki hacı...mod adminde değiliz...geyik üye olunca bizi kimse sallamıyo...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    gümüş arkadaşım haklısındır belki ama, bu buluşma noktası iilk başta beni de tırsıttıydı. şimdi şu sonuca varıyom ki, eğer burayı bir bellersek, uzun yol buluşmalarında ( Yada ben uzun yol diyom, siz o nu İstanbul dışı olarak çevirin)
    gerçekten kolaylık arz edecek.
    Poturdak

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    iyi kardeşim nasıl istiyosan öyle yap sen....göbek bağım senle kesilmedi doğru...gelen olursa alırım gelmeyen olursada tek gelirim...kimsenin
    nazını kaprisini çekemem ne yapmak istiyosan yap keyfin bilir..........bende yolu google dan buldum....sana iyi eglenceler....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgi arttı arkadaşlar tekrar ricam lütfen dikaktli olun

Konuyu Toplam 14 üye okuyor. (11 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)
    Loft, R3N, gümüş600f, Kaiser, mete_han, Bilooo, Tencere, dinmeyen, erdo2002, uzman_1907, buraki77
    kanka biz dikkat ederiz ama gelirken dağınık olcaz...her 10 dakkalık fazla beklemelerde 1-2 kişi katılır artık...

bak sana bi örnek vereyim...Geçen hafta Tekirdağa gittik...5 kişiyiz...3 kişi olduk levent bp de...diğer 2 arkadaşda yanlışlıkla maslak bp ye gitmiş...ki o kadar yazdım topikte...neyse bi 10 dakka bekleyek dedik...birde baktık elemanlar göründü...kusura bakmayın dediler...yani insanoğlu hata yapar...

ben eğer yetişemezsem eve dönerim... zaten orada küçük makinalar belli bir süratte gidebilcez...ayrılıcaz gruplara...büyük cc ler basıcak 1 saatte tak Yuvacık...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    bu çamlıca gişelerine 1. köprüden geçtikten sonra ankara istikametini takip ederekmi geliyoruz kaybolmayalım arkadaşlar

ve bu arada istanbulun diğer ucu olan b çekmece beylikdüzünden geliyorum ben bu taraflardan bakırköy felan civarından gelen varmı
    dostum sahilyolundan geliyorsan bakırköy ido iskelesinin girişindeki otoparkın önünde otobüs durağı var orda buluşup birlikte devam edebiliriz istersen

Motosikleti
    erdo2002 gelmiyonmu hacı...bu geziye gelmicen nereye gelicen bee...ayıp be kardeşim...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    kardeş sahile gerek yok çık istersen incirli sapağına e 5 e oradan devam edelim sahilden uzar yol
    ben sahile yakınım o yüzden dedim gerçi vatan caddesinde vakıf gureba hastanesinin önünde buluşacaktık iki arkadaşla daha. istersen orda da buluşabiliriz yalnız ordaki buluşmamız 8.30'da

Motosikleti
    Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha çözemedim nerde buluşcaklar nerde topLancaklar die Amann avrupa yakası size sormadım

Son Güncel Liste..

1 Loft
    2 Skullhunter
    3 Kaiser +1
    4 Edy
    5 Recep +1
    6 richy
    7 discordian
    8 cengizim
    9 kırmızı
    10 vınvın
    11 biker_boyz
    12 megadeat
    13 emrreeee
    14 dunpa
    15 selcukates
    16 mabad +1
    17 maximundost
    18 gümüş600f +1
    19 darkk gt + 3
    20 ilkcanercan
    21 denizcimuzaffer
    22 tencere + 2
    23 regalci1903
    24 starsailor
    25 tarık81
    26 bilooo +1
    27 ennginn + eşi
    28 burak77 + 1
    29 pınarr
    30 denizcieylem
    31 uzman_1907
    32 Teflon
    33 tderida
    34 mete_han ( yengenden izin aLan adam )
    35 erhan + 1
    36 mümin + 1

kırmızı ve vınvın aplalar arabayla gelirler zaten onlar fasulye...onları hayatım boyunca motorda göremedim..

cengizim Tekirdağ gezisine gelicem dedi...ismini yazdık..gelmediği gibi gelemedim falande demedi...üzdü bizi...burdada ismini gördüm bakalım napcak...

starsailor apla Erhan abimizin artcısı olur yüksek ihtimal...onuda düşş...

denizcieylemle denizcimuzaffer tek motordalar diye biliyorum

yani dostum katılım fena değil...idare eder...600 cüleri düşersek kaldık bir kör bir şaşı...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    vatan caddeside e5 ten çıkış gerektiriyo ben direk e5 ten gidicem ve 8 :30 çok erken çamlıca gişeleri oradan en fazla 20 dakika
    nasıl olucak
    doğru erken ama buluşma öncesinde mideleri doldurma olayına gireceğiz

Motosikleti
    Mete-han kardeşbiz denizcieylem le zamanın bir yerinde yapışık kalmışız
    Neler yapmadım ben buna ikinci motor için
    yok abi, aynen tek motor devam
    ÇAMLICA GİŞELERİNDE BEKLERİZ

Kırmızı ve VınVın aplalar elbette arabayla ama asla Fasülyeden değiller
    Onnar: kotarıcı, halledici, Backpress, Teknik Direktör, Hallederiz Kadir!! Ne diyeyim: Düğünün Kamberleri
    (Bir de çok fena Islak Kek yir kendileri afiyet şeker olsun)
    Poturdak

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    beyler ben ve eşim de geliyoruz
    bir de gene siteden trattataa da geliyor
    bizleri de eklermisiniz...

Luxor +1
    Trattataa
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    o zaman liste güncellensin...loft ara gazı veriyon listeye...starsaılor biliyon yengemiz..onu ayrı yazmışın...denizcilerde aile...

discordian dotumunda ilk uzun gezisi...sabah belli olmaz...baktı yol bitmiyo geride dönebilir...

yolunuz açık olsun kardeş ne diyim ben 8:30 gibi b düzünden çıkıp gazlıycam eşimle birlikte yolda sarı bir 600 f görürüsen emin ol biziz malum sarı 600 f pek yok

bu arada 1 köprüden çıkınca ankara izmiti takip edince çamlıca gişelerine varıyoruz dimi
    he dostum...ben bizzat gogıldan takip ettim yolu...oraya çıkıyor...yolda gariban bi siyah cbf 150 görürsen kurye kılıklı... vuuuu diye geçme taammı...nezaket babında 100 e in...

doni dayı sende...yanımda gaz açarsan valla Yuvacıkta sıkarım yanaklarından...ısırırım ben...

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Arkadaşlar Bu arada Belirtmek İsterim Menu Fiyatlarını Bugun Görüşüp Ayarladık 10 YTL Balık, Kırmızı Et, Tavuk Salata Kola Çay Kahve Vs. Ne İsterseniz..

Ayrıca Gurubumuza Ayrılmış Tamenen Bir Alan İçersinde OIlucaz Otlakçılık serrrrbesstt

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler