Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT İstanbul] 15 Nisan Darıca Hayvanat Bahçesine gidiyoruzzz

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @starsailor
    Monster aldım da ben yeni,şimdi Mehmet görünce üzülür ,cbr 125 le bana yetişmeye çalışır, yorulur diye düşünerek gelmeme kararı aldım
    Damlacım sen Monster değil, 999R bile alsan ben seni yine de geçerim CBR125 ile hahahahhahahahahhaa Sen bence başka bir bahane bul...

@dishy
    Mehmet rica etsem ben geldiğimde de bi scooter bulur musun
    Scooter mi alacaksın? Valla motor almak isteyenlere elimden geldiğince yardım ediyorum. Buluruz bişiler
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hayır yahu hehe bende zaten scooter var Damla için Cbr 125 buldun benim için de scooter bul dedim
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @cenkmenderes
    boy hacı, Eskihisar'daki fiyat durumundan ben de çok rahatsız oldum.
    Peynir, salata, meze de eklesen kişi başı çok yüksek fiyat çünkü herkese adam başı bir salata, bir meze gelmedi, 3-4 kişiye bir tane geldi. Üstelik sadece 2 çeşit meze geldi. Yani mantıklı bir açıklaması yok bunun. Napalım bu seferlik böyle oldu. Demek ki bir dahaki sefere bunları da düşünmek lazım. Birilerinin yolunu bulmuş olduğu konusunda diyeceğim şudur ki, şimdiye kadar katıldığım gezilerde MT üyeleri hakkında az çok fikir edindim. Özellikle Cenk çok sevdiğim bir arkadaşımdır, bu tür yorumda bulunmak bence çok yanlış. Evet mekan sahibi kalabalık olmamızı fırsat bilip çok feci geçirdi ama bunun Cenk ile ilgisi yok. Bence yazdığımız şeylere dikkat edelim. Boş yere insanları kırmayalım.

@dishy
    Hayır yahu hehe bende zaten scooter var Damla için Cbr 125 buldun benim için de scooter bul dedim
    Damla'nın CBR'sini ben bulmadım ki Bir yanlış anlama oldu herhalde Ama illa bulmamı istiyorsan buluruz.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Mehmet, desteğin için teşekkür ederim hocam. Fiyatın yüksek olduğunun ben de farkındayım ve ben de cidden üzüldüm. Mekan sahibinin düşüncesizliği.. Oysa biz bugun 30 gideriz yarın 70, sonra belki 150 kişi.. Böyle bir camiayı küstürmesi kendisi açısından zarardır. Ayrıca intercom nickli arkadaş da beni çok yakından değilse de en azından yüz yüze olarak tanıyan birisi. Onun birileri yolunu bulmuştur derken bilinçli olarak beni kast edeceğini de sanmıyorum. Neyse bu konuyu uzatmaya gerek yok, ben daha önce organizasyonlar yapmıştım. Beni bilen biliyor, tanıyan tanıyor. Arkadaşlarımı para için satacak birisi değilim. Bundan sonra daha dikkatli oluruz.. Fiyatı oturmadan önce konuşsak cok daha iyi olacaktı.. Yandaki restauranttan garsonlar da geldi abi bize gelin buyrun falan dediler.. Burası deseydi ki kişi başı 25 milyon alacağız, yan tarafa derdik 15 ver sana gelelim vs. Neyse bir daha aynı şekilde yaş tahtaya basmayız. Yine de oradaki rezervasyonu yaptıran kişi olarak hepinizden fiyat ve bekleme süreleri için özür diliyorum. Ancak emin olun sizler kadar ben de mağdur oldum aynı şekilde..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neyse neyse önemli değil o kadar da... Her buluşma yeni bir tecrübe... Demekki neymiş , fiyat önceden konuşulacak , teker teker düzenli bir şekilde toplanacakmış Havalar güzelleşti artık bol bol toplanmak lazım
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @dishy

Damla'nın CBR'sini ben bulmadım ki Bir yanlış anlama oldu herhalde Ama illa bulmamı istiyorsan buluruz.
    Mehmet içimi şişirdin vallahi
    Damla ya Cbr buldun demedim onun için geziye Cbr la geldin dedim, benim içinde scooter bul dedim
    Ayyyyyyyy hırs yaptım yahu bu neeee

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    [B]

Peynir, salata, meze de eklesen kişi başı çok yüksek fiyat çünkü herkese adam başı bir salata, bir meze gelmedi, 3-4 kişiye bir tane geldi. Üstelik sadece 2 çeşit meze geldi. Yani mantıklı bir açıklaması yok bunun. Napalım bu seferlik böyle oldu.

.

ödenmiş hesabın davası olmaz.......
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ödenmiş hesabın davası olmaz.......

Kanka sende git..Yardımın dokunur arkadaşlara...Ne de olsa tanıdıkların var.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka sende git..Yardımın dokunur arkadaşlara...Ne de olsa tanıdıkların var.....
    kanka benim işlerim vardı arabayla uğurlamaya gittim...bak fotolarda garip bir fotom var...ford fıestanın yanında bi resim...ula nası çekmişler ya...karizma 0...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Geçde olsa bende fotoğrafları ekliyorum

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @dishy
    Mehmet içimi şişirdin vallahi
    Damla ya Cbr buldun demedim onun için geziye Cbr la geldin dedim, benim içinde scooter bul dedim
    Ayyyyyyyy hırs yaptım yahu bu neeee
    Hehehehehhe Şimdi yine kızacan ama o CBR zaten bizimdi, bir yerden bulmadım Neyse sen gel de, dayımın scooteri alır gelirim o zaman da. Aslında geziye motorumla gelmek isterdim ama şu anda Maslak Sanayinde yarışa hazır durumda bekliyor. Yani trafiğe çıkabilecek durumda değil çünkü ne far, ne sinyal, ne stop, ne ayna, ne ayaklık takılı üzerinde. Yarış grenajları var. Bir bakıma CBR125 ile geldiğim de kötü olmadı, Murat ancak yetişebiliyor çünkü. Hahahahhahaaaa

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    @dishy

Hehehehehhe Şimdi yine kızacan ama o CBR zaten bizimdi, bir yerden bulmadım Neyse sen gel de, dayımın scooteri alır gelirim o zaman da. Aslında geziye motorumla gelmek isterdim ama şu anda Maslak Sanayinde yarışa hazır durumda bekliyor. Yani trafiğe çıkabilecek durumda değil çünkü ne far, ne sinyal, ne stop, ne ayna, ne ayaklık takılı üzerinde. Yarış grenajları var. Bir bakıma CBR125 ile geldiğim de kötü olmadı, Murat ancak yetişebiliyor çünkü. Hahahahhahaaaa
    Tamam kızmıyorum anladıysan sorun yok
    Oraya geldiğim de vitesli bi motorum olacak ama Scooterdan sıkıldım

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @dishy
    Oraya geldiğim de vitesli bi motorum olacak
    Olmadı benim RR'ı kullanırsın

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    @dishy

Olmadı benim RR'ı kullanırsın
    Yok sağol tarzım değil biliyorsun Ben Falcon la idare ediyorum şimdilik

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    @dishy

mehmet burak soruyordu boy abi yarışlara katılırsa şaşırma diye bende yok be burakım diyordum valla şok oldum helal olsun be burak çok sevinecek yoksa şunlardan birimi
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    oh be rahatladım, cenkmenderes,
    kesinlikle seni ima etmemiştim.

restorantcı haric yolunu bulanı olsaydı eger sadece "ima" etemekle kalmazdım
    all you need is love

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @desperadost
    mehmet burak soruyordu boy abi yarışlara katılırsa şaşırma diye bende yok be burakım diyordum valla şok oldum helal olsun be burak çok sevinecek yoksa şunlardan birimi
    Evet onlardan biri
    Sizin Yücel Motor'da ne işiniz vardı ki?

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Anladık anladık gezdiniz, eğlendiniz, gazladınız.. (mertybr deri mont almış bu arada gözümden kaçmadı, hayırlı olsun).......
    Gelemedik diye bu kadarda üstümüze gelinmezki yaa.. Siz gezerken ben deli gibi çalışıyodum işte :( Yoksa hiç gelmez miydim

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Gezilere her seferinde gelecem deyip gelmeyen üç kişi var :

1. Pınarr
    2. t_uruncu
    3. Peril

Yoksa bu bahaneleri hep bayanlar mı üretiyor?

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Gelicem demedimki glemiycem iş var dedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)