Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

18 Mart ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA TÖRENİNDE BULUŞMA

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili ve değerli dostlar,
    bu etkinlikte hep birlikte bir orgz. yaparsak ve herkez biraz çaba gösterirse
    daha keyifli ve sorunsuz bir ziyaret olur kanısındayım,
    bunun içindir ki orada rezervasyon yaptırılacağı için en geç şubat ayı sonuna kadar
    kesin katılım listesi nin çıkması gerekiyor, çünkü bu tarihte yer ayırtmamız gereklidir daha sonra yer bulmamız imkansız, sevgili çilekreçeli ve çanakkaleli dostlardan bu konu hak. yardımlarını rica edebiliriz.

lütfen bize özellikle karşı taraftan bir yerden fiyat ve tel numarası bildirirlerse
    çok memnun oluruz yardımlarınızı bekliyoruz.
    sevgi ve saygılarımla,

belirlenecek otel,motel v.b. gibi yerin hesap numarasına herkez belli bir miktar
    ödeme yapar ve o dekontla gittiğinde tamamını öder.
    ama yine tekrar ediyorum şubat sonuna kadar kesin gelecek dostların
    belirlenmesi gereklidir, çünki müthiş bir kalabalık oluyor.

gelelim hareket saatine ve gününe, geçen seneki tecrübelerimize dayanarak
    şöyle bir hareket olabilir. (izmir için)
    17. si sabahı
    saat: 04-05:00 hareket olması ihtimali çok yüksek, çünkü kalabalık bir gurupla 8 saat gibi bir sürede yolumuz bitiyor toplam 325 km (karşı taraf hariç) tam detaylı ve ayrıntılı bilgiyi tekrar hareket gününe yakın açıklamalı bir şekilde bildireceğim

tabiki ayrıca yanımıza almamız gereken önemli malzemeleride

herkeze sevgi ve saygılarımla,
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    bizde kütahya ve eskişehir olarak gelmeyi düşünüyoruz orada nasıl bi buluşma düzenliyebiliriz sizinle.

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    kütahya ve eskişehir, bursa üzerinden gitmeyi düşünüyorsanız bizide alın buradan, sonrada balıkesiri mt yi alır devam ederiz...

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende istanbul tarafından gelicem baska arkadaslarında gelecegini umuyorum

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Arkadaşlar öncelikle Çanakkaleden sizlere kucak dolusu sevgiler
    18 mart pazar günü için Çanakkale Mt olarak Topyekün yardıma hazırız.Daha önce o bölgede ve yine 18 Mart da Tur yapmış biri olarak birkaç şeyden bahsetmeliyim. Öncelikle toplu sürüş için valilikten trafikten ve Eceabat belediyesinden özel izin almak durumundayız (sayımız 50 civarı olursa) Daha sonra katılımcı sayısına göre kalacak yer için otel fiyatları alınacak (Arkadaşlarımız var hallederiz ) bunun dışında yarımadada muhtemelen öğle molasının ve yemeğinin yeri ve organizasyonu gibi birsürü işimiz olacak ve bunlar için de sizinle iletişim içinde bulunmamız gerekiyor. Bu sayfada ya da Çanakkale (en iyisi bizim sayfada olur) Listelerin hazırlanması buna göre eğer gerek olursa Yüksek ve düşük hacimli motorların gurup sürüşleri için düzenlerinin oluşturulması bizim işimizi kolaylaştıracaktır.
    İlginizden ve Çanakkale MT yi şereflendireceğiniz için çok mutluyuz

sevgilerimle Hasan Tolga Özgenç msn:frosen@mynet.com 0542 540 30 71
    ThE LaSt SaMuRaİ

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili,
    alplion, kontgerilla, deer-152 ve diğer katılımcılar;

Öncelikle katılımınız için sonsuz teşekkürler.
    Bizim km.miz belli.Sizde km.nizi göz önünde bulundurarak çıkış saatinizi belirleyiniz.Hep birlikte aynı anda yolda olmuş olalım ve en erken
    Kaz Dağları'da birleşmiş oluruz.Daha olmadı sürekli tel. halinde irtibata geçerek Çanakkale girişte buluşabiliriz.Lütfen bana özelden tel. no.larınızı bırakınız ve topikte yazacaklarımı takip ediniz.Şubat sonuna kadar sizlerde kesin kişi sayısını belirleyiniz.Tekrar görüşeceğiz.
    Sevgi ve Saygılarımla...
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

ilkerkoparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor/DADYW DD250E-9
    umarım herşey yolunda gider ve katılım en üst düzeyde olur katılmaktan onur duyacağım bir organizasyon benide listeye eklemeyi unutmayın

bu sabah anzac otel ile görüştüm tekrar. ama ben mt adına görüşmedim tabii. öncelikle fiyat vermiyorlar. fiyat vermek için bir talep faksı istiyorlar ve gelelim asıl önemli konuya. bana söyledikleri çok sayıda grubun ön rezervasyon yaptırdığı ve rezervasyon için bizimde sıraya girmemiz gerektiği. bence hangi otel ,pansiyon vs.. olursa olsun bir ön rezervasyon yapmak gerekiyor. sanırım geziyi düzenleyen arkadaşlar bu konuyla ilgileneceklerdir.

ben yinede anzac otelin irtibat bilgilerini veriyorum..

I.Armagan Aydeger

Anzac Hotel
    Saat Kulesi Meydani
    No: 8 17100 Çanakkale
    Tel :0 286 217 77 77 PBX
    Fax : 0 286 217 20 18
    E-mail: info@anzachotel.com
    URL : www.anzachotel.com

birde şu var

HOTEL ARTUR

Cumhuriyet Meydanı No:28

Tel: +90 286 213 2000 pbx
    Fax : +90 286 217 4200

www.hotelartur.com
    [B][COLOR="Black"]kask.. kask... kask.... kask.......................[/COLOR][/B]

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    istanbul'dan da çanakkale 330 km + yarım saat boğaz geçişi, yani izmir'den biraz daha fazla. bizim yolun daha düzgün olduğunu düşünürsek yaklaşık aynı süre olur herhalde. tabii ilk olarak merkeze gidileceğini varsayıyorum. artık hesabı grup sürüşünde tecrübeli olanlar yapsın.

bir de eğer çok kalabalık olursak (50 kişi falan) gezerken gruplara ayrılmak hem daha hızlı hem daha sağlıklı olacaktır. her gruba birer tane rehber ayarlanırsa sorun kalmaz. rehber derken profesyonel olmasa da aramızdan bilgili birileri olabilir, işte bu noktada çanakkaleli arkadaşlara güvenebiliriz gibime geliyor ;)
    ben de vakit bulup bilgilerimi tazeleyebilirsem faydalı olmaya çalışırım ama emin değilim.

http://canakkalektp.kultur.gov.tr/ca...avaslari/1.htm

bu adreste gerekli bütün bilgileri bulabiliriz, ben zamanında hepsini okumuştum ama fazla birşey kalmadı. herkese tavsiye ederim. aynı bilgiler internette pekçok sitede var aratabilirsiniz.

kontrgerilla'ya da hak veriyorum adminlerin el atması lazım bu işe
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma! :bounce:

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı çilekreçeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sabah anzac otel ile görüştüm tekrar. ama ben mt adına görüşmedim tabii. öncelikle fiyat vermiyorlar. fiyat vermek için bir talep faksı istiyorlar ve gelelim asıl önemli konuya. bana söyledikleri çok sayıda grubun ön rezervasyon yaptırdığı ve rezervasyon için bizimde sıraya girmemiz gerektiği. bence hangi otel ,pansiyon vs.. olursa olsun bir ön rezervasyon yapmak gerekiyor. sanırım geziyi düzenleyen arkadaşlar bu konuyla ilgileneceklerdir.

ben yinede anzac otelin irtibat bilgilerini veriyorum..

I.Armagan Aydeger

Anzac Hotel
    Saat Kulesi Meydani
    No: 8 17100 Çanakkale
    Tel :0 286 217 77 77 PBX
    Fax : 0 286 217 20 18
    E-mail: info@anzachotel.com
    URL : www.anzachotel.com

birde şu var

HOTEL ARTUR

Cumhuriyet Meydanı No:28

Tel: +90 286 213 2000 pbx
    Fax : +90 286 217 4200

www.hotelartur.com
    bu konuda haklısın mt haricinde sadece benim bildiğim 3-4sitede daha bu geziyi planlamışlar ama erken rezervasyon için zor çünkü hava şartları bilinmiyor
    ama hava güzel olursa şunu bilinki motor kullanabilen orada olacak gibi
    görünüyor

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    Murat Abi şimdiden bir katılım listesi oluşturmalıyız otel rezervasyonu için tam rakam vermek gerekir ben ve kardeşim geliyoruz.

Sercan Katılım Listesi Çıkartabilirmisin zamanımız azalıyor..
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    bende varım üstelik ( herşeyimle )

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    frosen ilgine ve yardimina cok cok tesekur ederiz,

arkadaslar sadece bi fikir sunuyorum, ozellikle İzmir ve Manisa grubu icin...

17 Mart cumartesi sabahtan (4-5gibi) yol almak yerine, cuma aksami saat 7 ile 9 arasinda bulusup Ayvalık'ta bi gece konaklayabiliriz...aksam yola cıkacagimiz icin otel de aksam yemegine gerek kalmaz ve boylece 10 ytl den konaklariz... ya da belediye bize ucretsiz yer ayarlarsa orda konaklariz...

boylece yolu ikiye bolmus oluruz ve yorulmayiz...

Cumartesi sabah 8:30 DA AYVALIK'tan tekrardan yol aliriz ve Çanakkaleye sadece 180 km yol kalır, bu da maksimum 3 saat yapar....

12:00 yemek molasi verip 13:00 itibariyle Çanakkaleyi turlamaya baslariz...

geriye de sadece cumartesi konaklayacagizmiz otel i organize etmek kalır...

eger olumlu bakıyorsaniz ona gore hareket etmeye basliyalim...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    sen çanakkale'de oteli ayarlada...gerisi kolay uyarız bi şekilde birbirimize

yoksa çanakkale'nin gecesi bi başka soğuk oluyor
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    Biz de AİLECEK orada olacağız inşallah

İstanbul'dan hareket edecek grup varsa , iki grup buluşarak yola çıkabiliriz hatta

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Arkadaşlar öncelikle bu işi organize edecek arkadaşlar bir ayrılsın.Ona göre biz de kalan işleri halledelim bence 17 si yola çıkış varış çanakkaledeki müzeleri geziş.18 i de Gelibolu milli parkı turu ile sanırım daha mantıklı olacaktır.
    katılımcıların listeleri alınır ve bize iletilirse memnuniyetle yardımcı oluruz.Hatta bizim grupta bi organizatör bile var sevgilerimle.
    ThE LaSt SaMuRaİ

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    beyler bız kırklarelı olarak cevresınden suanda baska cıkıcak kımse yok galıba yada kararlarını veremedıler cıkan olsada olamsada tek basımada olsa gelırım ve DEER o kadar mesafe aralıgımız var ama nerdeyse her hafta gorusuyoruz canakkaleye gıderken neden beraber surmıyelım dedıgım gıbı KIRKLARELI ve cevresınden bu organızasyona katılıcak olan arkdas varsa baglantı kuralım ıst mt hangı yolu kullanır bılmıyorum ama vı kavsakta bulusuruz onlarla artık
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    samet katılımın için teşekkürler umarım kırklareli mt den katılım artacaktır tekirdag gezisinde oldugu gibi yolun birleştiği bir noktada buluşalım tekirdag merkez olur hayrabolu sapağı olur farketmez motorda bugün yarın cıkar tamirden ben istanbuldan yola cıkacagım istanbuldan cıkanlara duyurulur

kuvva özelden telefonumu yollarım tabiki iyi bir organizasyon olacagından eminim yönlendirmelerinizle

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    İzmir- Manisa grubu Cuma aksamindan cıkıp cuma gecesi Ayvalıkta konaklayalim ve c.tesi sabahi erkenden Çanakkale ye yol alalim diyenler,
    Düşlemek + 1
    weboy
    Volkan Çimen
    Speedy girl Şule
    uglychild
    ten ten
    lodos

bu arada aksam gidecegimiz icin otel fiyati da 10 ytl olur...(yemeksiz)

izmir-Manisa grubu olumlu ya da olumsuz cevaplarinizi bekliyorum...

ahmet_cebesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 -yamaha ybr 125
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir- Manisa grubu Cuma aksamindan cıkıp cuma gecesi Ayvalıkta konaklayalim ve c.tesi sabahi erkenden Çanakkale ye yol alalim diyenler,
    Düşlemek + 1
    weboy
    Volkan Çimen
    Speedy girl Şule
    uglychild
    ten ten
    lodos

bu arada aksam gidecegimiz icin otel fiyati da 10 ytl olur...(yemeksiz)

izmir-Manisa grubu olumlu ya da olumsuz cevaplarinizi bekliyorum...
    bende geliyorum ama abi kararlastırın ona göre uyarım size
    motorcuda geri vitess olmaz daima ileri

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)