Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

18 Mart ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA TÖRENİNDE BULUŞMA

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buldugun düzlüge hemen serecen cadırı kampcı her yere konar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dabanvay 125cc
    Merhaba arkadaşlar acaba izmir den yada manisa dan 200 cc altı bir grup oluşturulacakmı? bide benim A2 ehliyet daha gelmedi ama geçici sertifikam var kursun verdigi 18 mart a kadarda yetişirmi yetişmezmi bilmiyorum, sizce yolda polis sorun yaratırmı? bu konuda beni aydınlatırsanız bende geziye izmir aliağadan katılmak isterim.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde cadirlarimizla gelcez tahminnen
    gorkem ben bi de bir arkim daha..
    ama kamp alanlari hakkinda bilgimiz yok
    Deer'in de dediği gibi kampçı adam heryerde yatar Demek geliyor içimden ama heryer öyle güzel parsellenmiş ki ülkemizde , ben hiçbir gezimde doğru düzgün kamp yapacak alan bulamadım. Gittim kamp kurdum ya "yasaaahhh gardeşimmm" dediler , ya da birinin bahçesi , otoparkıymiş. En son Olympos gezimde yer bulamadığımdan dolayı tarihi eserlerin arasında yatmak zorunda kalmıştım Arkamda tarihi mezarlar vardı , çok tırs tırs olmuştum , fakat önümde de jandarma vardı (orada yatmak tabiki yasak) , jandarmaya yakalanmamak için çıt çıkartmıyordum. Ama Çanakkalede biryer buluruz eğer kamp yapacak arkadaşlar fazlalaşırsa...

Ehliyet konusuna gelince;

İSTANBUL

dostdark
    eserkose
    mesut51
    sunflorist
    cloud
    darkdiamond
    deer 152
    praetorian +1
    Gorkem
    pseudo
    berkforce
    ilker koparal
    unfortunate
    aybiketa +?
    Arbetus
    Desparadost
    jameika34
    motorize_deli
    Necdet
    teksavaşcı +1
    kasvet
    metehan
    YUSUF COŞAR
    trattataa +1
    blue black +1
    gabe
    Eğer bu listenin tamamı gelir ise , trafik çevirmesine yakalanacağımızı pek sanmıyorum
    Fakat Allah korusun bir kaza yaşanırsa ehliyetsiz arkadaşlar (kazaya karışan)
    %100 sorumlu olacaktır kanun önünde.
    Ben her zaman ehliyet olması taraftarıyım hatta ehliyet alınmadan motor alınmasına karşıyım. Bizim ülkede işler biraz ters işliyor. Insanlarımız önce motor sonra ehliyet alıyor...
    Öte yandan kmete gibi ehliyet bekleyen arkadaşların gelmesinde bir sorun olacağını sanmıyorum
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Bende ne ehliyet nede motor var
    Ne olcak simdi kaldik istanbuldaa

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Çanakkale merkezdeki butik otel fiyatları 30-40 YTL arasında değişmekte, Cumartesi den gidip de otelde konaklamak isteyenler bir liste oluşturursa rezervasyonu erkenden yapmak gerekir.

Cumartesi kalınacak otel Gelibolu yada Lapseki civarındada olabilir, Avrupa yakasından gidecekler lapsekiden feribotla geçer zaten. Cumartesi gidenler Lapseki yada Geliboluda konaklar ise Pazar günü Avrupa yakasından gelenler ile buluşulup hep birlikte feribotla Karşıya geçilebilir.

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı kmete adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar acaba izmir den yada manisa dan 200 cc altı bir grup oluşturulacakmı? bide benim A2 ehliyet daha gelmedi ama geçici sertifikam var kursun verdigi 18 mart a kadarda yetişirmi yetişmezmi bilmiyorum, sizce yolda polis sorun yaratırmı? bu konuda beni aydınlatırsanız bende geziye izmir aliağadan katılmak isterim.
    dostum tabiki manisa grubu ilede gelebilirsin...

ancak izmir grubunda da 200 cc altı bu aktivitye katılacak bir çok birbirinden değerli dostum var (zaten bi yerden sonra birlikte gideceğiz )

ehliyet olayına gelince sertifika ile de rahatça gidebilirsin ...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    Mondial 250 Mct
    Selam arkadaşlar.. Çocukluğumdan beri Seddülbahir köyünde yazlığımız war. Dardanosda kuzenlerim oturur. ananem ve dedem çanakalelidir. Büyük dedem yaşarken bize savaşı anlatırdı.. Çanakkale topraklarına ayağını basmaya kıyamayan, her bastığı yerde genç bir mehemtçiğin kanının olduğunu bilen biriyim. Yıllarca kumsaldan topladığımız mermileri müzelere vermiş, şehit kemikleri bile bulmuş biriyim.. Yüzerken gözlükle görebildiğiniz, 3-5 metre dalma kabiliyetimizle batıklardan barutlar çıkartmış bir şehit torunuyum..

Müsade ederseniz size katılmak isterim.. Lütfen listeye ismimi ekleyin
    Live To Ride, Ride To Die

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum tabiki manisa grubu ilede gelebilirsin...

ancak izmir grubunda da 200 cc altı bu aktivitye katılacak bir çok birbirinden değerli dostum var (zaten bi yerden sonra birlikte gideceğiz )

ehliyet olayına gelince sertifika ile de rahatça gidebilirsin ...
    Gitmesine gider de ehliyeti almadan bir işe yaramaz sertifika....Haberiniz olsun....

Sizlere hayırlı yolculuklar....Bizler biraz uzak kalıyoruz çanakkale ye.....Geli boluya selam sööleyin....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    deer_152 bana cep telini versene dostum
    yada msn imi ekle konuşalım:faruksevim59@hotmail.com
    ben cumartesi pazar çalışıyorum ama sadece pazar günü izin alabilirim iş yerinden,pazar sabahı erkenden yola çıkarım kısmetse ben sizi ararım nerde olduğunuza göre gelirim.
    bizde tekirdağ ilçeleri dahil olmak üzere 10 motor falan gelicez.neyse eklede konuşalım
    telini falan alırım
    ::tutkuy::

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    merhaba arkadaslar ,

seyahatimden dolayi sayfa basindaki listeyi guncelleyemedim, ama en son froseninda hazirlamis oldugu listeyle beraber son haliyle ekliyecegim...

Selanikten sevgilerle,
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ugly merhaba...özledik seni....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

görkem bende varım cadır olayında kuruşlacak biyerde biliyorum cumartesi erken cıkalım diyorum motoru yarın bakıma soktuktan sonra bi bursa yapıp deniyecem bakalım yolu cıkartırmı die bi kontrol ediyim istanbuldan gelen cadırcılar el kaldırsın bakalım

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kanka buldun sırım gibi adamı takıl bakalım....Senin o göbek ne yapsan erimez...Demirbaş olmuş sende...Hava yastığı gibi....

Ugly den sana değil tiyo sakalını sürtse bulaşmaz sana...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    deer152
    ben gorkı ve bır arkadasımız daha cadır olayına varız
    cumartesı sabah cıkarız
    rahat rahat gıderız
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

bana uyar baska cadırcılar varsa onlarda el kaldırsında gün yaklasmadan karar verelim

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN DE SIZLERI OZLEDIM... cok saglam gezi yazisiyla araniza donecegim
    bu arada burdaki yunan arkadaslar hemen hemen hepsi Turkce muzik dinliyor vede 18 Mart gezisine katilacak olan var buyuk ihtimalle...

gorusuruz....
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250

18 Mart Çanakkale şehitleri anma töreni de buluşma

Arkadaşlar 18 Mart Çanakkale gezisi hakkında yola saat kaçta çıkılacak nerede konaklanacak
    Belli değil zaman daralıyor nerede kalınacak ona karar vermek lazım canakkalye ye yakın yer demi uzak bir yerdemi kalınacak ona karar vermek lazım uzaktan gelecek arkadaşları düşünmek lazım sabahları hava çok soğuk oluyor yola ona göre çıkmak yazım
    18 Mart ta havanın nasıl olacağı belli değil Çanakkale deki arkadaşların fikrini almak yazım
    O gün çok kalabalık olacak bütün dünya orada olacak onun için çok iyi bir organizasyon yapmamız lazım biz havran gurubu olarak Çanakkale ye yakınız 140 km uzakta gecen sene gittik yazın baya güzel oldu motorlarla gezmek daha da güzel
    Frosen arkadaşımız bize çok yardımcı olacak frosen arkadaşımızın direktiflerine göre hareket edelim İnşallah 18 Mart günü açık ve sakin bir hava olurda doya doya gezer tadını çıkartırız 18 Mart ın... Görüşmek üzere

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    KATILIM LİSTESİ

İZMİR

forrap
    weboy
    speedygirlsule
    tenten
    kuvva
    aakreep
    turlabo
    nergal +?
    ozer +1
    Taner k
    duslemek +1
    kamberhan
    Gureli +1

MANİSA

Lodos
    Gurkay
    Favorii
    Belifeless
    racing iski
    Mecit

İSTANBUL

dostdark
    eserkose
    mesut51
    sunflorist
    cloud
    darkdiamond
    deer 152
    praetorian +1
    Gorkem
    pseudo
    berkforce
    ilker koparal
    unfortunate
    aybiketa +?
    Arbetus
    Desparadost
    jameika34
    motorize_deli
    Necdet
    teksavaşcı +1
    kasvet
    metehan
    YUSUF COŞAR
    trattataa +1
    blue black +1
    gabe
    muratebesek

TEKİRDAĞ

faruk59

KUTAHYA

alplion
    bonapart 07 +1

BURSA

kontgerilla +1
    Ralf +1

ESKİSEHİR

ZONEX2
    bbaday

BALIKESİR

ibrahimb
    iadriders1816
    Havranlı +10
    +14-15 ??
    ayarsız125
    toni

KIRKLARELİ

samet1987
    salih

motosiklet.net BURGMANCILARI

13 KİŞİ +ARTCILARI

KOCAELİ

Arbetus

ÇANAKKALE

Yanar17
    frosen
    emo
    tecavüzcü palyaço
    gece17
    frost
    cubanamen
    outdoor
    Ergün hoca
    on7_li

Geldikleri yerler belli olmayanlar

opus +1+otomobil+4
    ironline +1
    Tarık81

arkadaşlar en son güncel listemiz bu .

Gelelim otel konaklama işine

Şimdi çadır kuracak arkadaşlara karşıda çadır kurdurmayabilirler.Başbakan ile birkaç bakan gelecekmiş.Kuvvet komutanları da dahil. Bu yüzden olağan üstü güvenlik önlemi olacak her sene bakanlar gidene kadar yolları kesiyorlarmış muhtemelen bu sene de kesecekler. buy sanırım bizim için büyük bir sorun olmaz ama kamp yapacak arkadaşlara problem yaratabilirler.

Yerinde gördük inceledik ve rotamızı + gezilecek yerleri işaretledik.
    otellerle ilgili olarak İl grupları ile ilgilenen arkadaşlar;

Eğer otelde kalmayı düşünüyorsanız bana listeleri bildirin ki biz de rezervasyonları halledelim

şu an 2 otel 1 yurdumuz var ama yurt olayından vazcaydık gibi fiyat olaylarını
    ayarlamaya çalışıyoruz ama 2 seçenek var şu an biri 35 ytl biri 40 ytl biri Çanakkale merkez birisi Güzelyalı Sabah kahvaltısı sıcaksu akşam yemeği televizyon zart zurt herşey dahil ayrıca denizkenarı ve kocaman bir kumsalı var

arkadaşlar listeleri hemen yapın da biz de sayıyı bilelim ona göre fiyatları ayarlayalım. Otel yetkilisiyle görüştüm 2 3 gün içinde bizden haber bekliyor

fotoları bu akşam ekleyeceğim Listeleri çok acil bekliyorum arkadaşlar ona göre yer ayarlıyacağım.

Bu işi halledelim (otel işi ) toplanma yerleri + gezi rutumuz ile ilgili bilgileri vereceğim.

teşekkür ederim... Çanakkale MT
    ThE LaSt SaMuRaİ

kesin kararımız için aksamı bekleyelim biz cadır olarak gelecektik ama madem kurdurmuyorlarsa bizde ona göre hareket ederiz

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesin kararımız için aksamı bekleyelim biz cadır olarak gelecektik ama madem kurdurmuyorlarsa bizde ona göre hareket ederiz
    Dostum Gelibolu yarımadası milli park olduğu için zaten istediğin her yere çadır kuramazsın.Çadır kampı var bir kabatepede orada kalınabilir.ama dediğim gibi jandarmayla nasıl olur bilmem.

Doğma büyüme Çanakkaleliyim. Kendimi bildim bileli çanakkale 18 Martta ya çok soğuk yada yağmurlu ayazlı olur.Gelen arkadaşlardan ricam mümkün mertebe kalın giyinsinler.

ThE LaSt SaMuRaİ

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)