Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

** 17 NİSAN 2005 PAZAR BULUŞMASI **

Motovento
    REKLAM ALANI
    freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ne ayısıydı yaaa.. dilimin ucunda... prometheus, gene pazar maç demişsin, sarıcam staddı maçtı ama saat geç oldu
    PAZAR BULUŞMAYIINNN!! benim eğitimim var.. autodrom'da motor sürüş eğitimi.. eğitim şart dedik yazıldık.. OMM menşeyli bi eğitim.. tam gün olcak.. gelemeeemmm, buluşmayııınnn!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    murat_by,
    Alıntı ReNoN adlı üyeden alıntı
    ewet pazar gunu saat 15,00da termodinamik sinavim oldugundan ben katilamicam.
    fuara da motosiklet.net ailesiyle gitmek istemistim ama o da kismet olmamisti...bahtsiz bedeviyim....
    :geek:
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

chopy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    freedom34, babaa sende mi sattın bizi yapma bee.

senide görmek istiyordum pazar günü neyse başka birgün...

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    arkadaşlar bu maşukiye nerde kalıyo?
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

chopy, gelemeyecegim icin içim içimi yiyo ama eğitim de kaçırmak istemediğim bi olay.. ondan sonraki hafta arkadaşlara da uyarsa, ufak bi grup da olsa gelelim olmazsa..

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    freedom34, cumartesine gel bari..
    Onur Yollarda

Prometheus, ctesi gelicem mutlaka (ilk defa kesin konuşuyorum.. genelde hafif muallak yapıp aksiliklere karşı açık kapı bırakırım ).. umarım bi aksilik olmaz da görüşürüz.. bu arada senin telefonda virgul için "1" tuşuna 2 defa basılıyo

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Başlıkları karıştırma
    Onur Yollarda

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    şehir içi olsa ya da kısa mesafe, ben d motorla gelirdim de sizi yavaşlatiorum pek hoşunuza gitmio o da artçısı olabileceğim biri varsa gelmeyi istiorum
    imza, safrane

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    safrancım .pazar sende birilerini bakıyorsun ama ctberaber gidelimmi. ne dersin .
    ben hiç buluşamadım daha . fuar buluşması da yalan oldu belki okumuşsundur. yani tam buluşulamadı. bende arkanda takılırım ct. nedersin ..

evet de evet
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    ct ne anlamadım ama motorla gidersem artçı alamam ki ben, kampüs içinde öne kayiyorum biraz arkama oturulabilio ama normal yol kullanımımda artçı selem çok ufak kalıyo, öne de kayamam motoru zor idare ediorum
    imza, safrane

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Ne uyuz adamsın olm sen.
    Biz yamaha mint denen 3hp lik motora bile 2 kişi biniyorduk.
    Yer yokmuş cart curt hadi yürrüüü bakkiiiim :
    DBTYSG

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    gel sen götür benim motoru 1000rr'ı ben getiriyim deneyelim bi ne kadar rahat oluyomuş benim motorla artçı almak Arkamda biri varken harbi karından gidon oluyo kullanamiorum, senin kadar usta diilim murat
    imza, safrane

Motosikleti
    safrancım benim ben hatırlamışsındır.
    ya kardeş ozaman beraber gidelim en azından . madem arkana alamıyorsun. yani uzun yol için . eğer ct motorla gitmezsen beraber gidelimmi ne dersin. cepten de ulaşabilirsin. pazar için sende birilerine bakıyorsun sanırım artçı olarak. ben zaten yalan olurum pazar için ama. ct için beni biri alsın lütfen yaaa .
    heeeeeeyyy
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Hafta sonu yaz gibi bahar... Yağışlar gidiyor, sıcaklıklar artıyor

Hafta boyunca tüm Türkiye'yi etkileyen sağanak yağışlar, hafta sonunda yurdu terk ediyor. Yarın tüm merkezler yağış alırken, cumartesi günü Ankara, Adana, Samsun ve Erzurum sağanak yağmur altında...
    Hava sıcaklğıı hafta sonundan itibaren yeniden artmaya başlayacak. Pazar günü sıcaklıklar İstanbul ve Ankara'da 24, İzmir ve Adana'da 29, Antalya'da 23 ve Erzurum'da 13 dereceye kadar çıkacak.
    YARIN Güneydoğu Anadolu ve Malatya-Elazığ çevresi parçalı bulutlu, tüm Türkiye sağanak yağmur alıyor. Yağışlar özellikle Doğu Anadolu bölgesinde etkili.
    CUMARTESİ günü yağışlar doğuya doğru kayıyor. Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Konya ve Gaziantep çevresi parçalı bulutlu, diğer yerlerde sağanak yağmur sürüyor...
    PAZAR günü ise hava açıyor... Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu'nun doğusunda sağanak yağmur devam ediyor. Ege ve Batı Akdeniz az bulutlu ve açık, diğer bölgeleremiz parçalı bulutlu olacak...

Motosikleti
    skull o zaman beni sen al
    tamammı
    tabii iyileştiysen.
    (sanırım senden arabayla gelmek zorundasın , şaka yapıyorum, umarım bir an önce iyileşirsin, bende bir an önce motor sahibi olurum.)

Motosikleti
    KAWASAKI VN800
    ARKADAŞLAR BEN BU SİTEYE DAHA YENİ KATILDIM HERKESLE TANIŞMAK İSTERİM BENCE MAŞUKİYE FİKRİ ÇOK UYGUN

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Alıntı safrane adlı üyeden alıntı
    gel sen götür benim motoru 1000rr'ı ben getiriyim deneyelim bi ne kadar rahat oluyomuş benim motorla artçı almak Arkamda biri varken harbi karından gidon oluyo kullanamiorum, senin kadar usta diilim murat
    Yahu senin da aklın fikrin kocaman motor. İlla 1000RR mı olacak.
    1000RR aldığımda ben de aynı muhabbeti yapacam. Kusura bakmayın arkada adam taşıyamıyorum diiicem
    Ben gelip seni alayım. Arkada sen gidersin rahat edersin ok?
    Bu arada usta olmaya gerek yok. Sen anlattıklarına göre bizi katlamışsın zaten.
    DBTYSG

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    duyan da ööle bişi anlattım zannedecek, aklım fikrim kocaman motor da diil yine coştun sen motor aldın die,eskiden tırt derdik susardın şimdi hiç susturamayız seni cidden kullanamıyorum arkada biri varken rahat, yazarak anlatamam ctesi kuru hava olursa gösteririm

muritu ben ctesi sabahtan itibaren dışarda olucam nası buluşabiliriz bilemicem sen bana çok güvenme haftasonları
    imza, safrane

Motosikleti
    e canım arkadaşım safrancım. buluşalım gidelim yazmışsın ya ben ona müteakiben diyorum buluşacaksanız sen alamasan bile alacak biri olmazmı. buluşma saatinde buluşma yerine gelirim. mekanı da tam olarak bilmedigim için yalnız gitmek istemiyorumm.
    şu anda yardıma ihtiyacım var.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler