Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

[MT- İstanbul] 9 Temmuz Pazar / Körfez Pisti yarışları yorumlar, fotoğraflar

Motovento
    REKLAM ALANI
    mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    gerçekten güzel bi gündü dönüşümüzde çok güzeldi 3 motor harika bi gurup sürüşü yaptıkk

mutlu emlek (ben)
    berkforce (berk
    alonso (seyfiii)

hepinize teşekkürlerr
    japondan şaşma,çine bulaşma........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Resimleri tek tek küçültmek, imageshack e yüklemek, linkleri tek tek kopyalamak bayağı vakit alıyor yaa. Bunun kolay bir yolu da ne yazık ki yok Neyse resimlere devam...

Pistin en yaşlı sürücüsü, tahminen 60 yaşın üzerinde! Herhalde pist havasını solumak, o heyecanı yaşamak için yarışlara katılıyordu. Pistte körfez havası alırcasına dolaştı durdu. Resimleri çektirirken fotoğrafçıya "çek çek de kızlar yakışıklı görsün" diyordu. Ama yine de yaşına göre helal olsun, kim bilir biz o yaşta ne halde olacağız?

İşte günün kaza fotoğrafı !!! Motor sürücünün üzerinden sekerken... Motor tam bel hizasından geçti. Omurgası zarar görmüştür, felç olma ihtimali vardır derken, sadece 4 kaburga kemiğinin kırıldığını öğrendik. Geçmiş olsun... Çok şanslıymış arkadaş.

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

KaNKa_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scooter Tuning
    Abi bu Kaza yapanlardan biri hala hastanede yatıyomuş diye bişi duydum öyle bişi var mı???
    [COLOR="Red"][B]Sevmek aldatmaksa durdurun dünyayı inecek var...[/B][/COLOR]

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @KaNka_17
    Abi bu Kaza yapanlardan biri hala hastanede yatıyomuş diye bişi duydum öyle bişi var mı???
    O konuda bilgim yok ama kaburga kırığı o kadar önemli birşey değil. Benim motor kazasında 2 kaburgam kırılmıştı, 1 ayda geçiyor. Sadece ilk iki hafta çok hareket edemiyorsunuz, batıyor. Bir keresinde de 3 omurga kemiğim kırılmıştı. O daha beter.

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    turgut abim (mutlu emlak) sefo kardeşim (alonso) eşliğinde 3 kişilik bir ordu gibiydik orda gönül isterdi tüm dostlarla olmak (kulaklarda tınlama var) birdahaki sefere gelin haaaa.
    Rüzgar gibi geçti

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    evet güzel bi kahvaltıdan sonra hesapta olmayan körfez pisti mutlu emlak ve berkforce arkadaşların davetleri üzerine yavaş yavaş 3 motor peşpeşe gideriz dediler tamam dedim ve çıktık yola ben en geride gidiyorum hava çok rüzgarlıydı bazen kadrana bakıyordum hızım kaç diye kadran 180 190 200 en gerideyim allah tan yavaş gidiyoruz
    nasıl vardık anlayamadım
    dönüşte biraz daha yavaş geldik doğum günü partisine orda güzel vakit geçirdik partiden artçılar kıralı alper _tim kardeşimle eve döndük yani uzun lafın kısası bir güne 3 kişi güzel maceralar sığdırdık tabi birazda resim çeketim
    onlarıda paylaşılım dedim
    yorum sizin

URL=http://imageshack.us][/URL] [

berk kardeşim mesajmı yazıyor yarışmı seyrediyor anlamadım

ya milletin motorundan ne istiyorsun gül gibi motorun dururken

bide kendi motosikletlerimizide çekelim dedik

evet arkadaşlar zenginlik bu olsa gerek yarışmacılar saatte 300 km hızla ter döküyorlar bazı arkadaşlar köfte ziyafeti çekiyorlar oh ne güzel

dönüşte benzin almak için petrole girdik orada yaşlı bir amca adres sordu
    işin ilginç yanı amcanın üzerinde çelik yeleğe benzer bir yelek vardı ilgimi çekti
    dedimki acaba amcam eski bomba imha ekibindemi çalışıyordu bi anlam veremedim yorumu size bırakıyorum

Motosikleti
    vfr 800
    alonso harikasın resimler için teşekkürler ben 3 kişi değilde 30 60 hatta tüm kadro orda olsak derdim (kulaklar yine çınlıyor) bir daha ki sefere işşallah
    Rüzgar gibi geçti

Pizza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GS500

SuperMoto

Tümay-boy

CBR 125cup

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Pizza
    Erkin, resimler için teşekkürler. Benim motorla görüntüm gerçekten çok güzelmiş yaa. İnsan üzerindeyken bu kadar farkında olmuyor. Ghostrider gibi çıkmışım, bir tek siyah pantalon eksik Bu arada bir resmin üzerinde Sinan Sofuoğlu-boy demişsin ama o Sinan değil, Tek Teker Arif'in oğlu Tümay. Düzeltirsin herhalde...

Dün Posta gazetesinde çıkan kaza haberini gördüm ancak gazetedeki resmin kazayla uzaktan yakından ilgisi yok arkadaşlar. Bu medya ne kadar sahtekar anlatamam. Berk Gündaş'ın yarış numarası 99 ve kullandığı motor Suzuki ama gazetedeki resimde gördüğünüz gibi düşen motorun numarası 41 ve bu motor Yamaha. 41 numaralı yarışçı ise A.Tuna Şahbazoğlu. http://www.tmf.org.tr adresinden kontrol edebilirsiniz. Kaza anındaki tek fotoğrafı ben çekmişim sanırım. Basın da avucunu yalamış

Kazanın gerçek resmi

Berk Gündaş'ın yarışa çıkarken çekilen resmi, gördüğünüz gibi numarası 99 ve Suzuki kullanıyor

Gazetede çıkan sahte (fake) resim

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    Gazetede çıkan sahte (fake) resim

Gazetedeki kaza fotografı Süper Bike kategorisindeki kazaya ait. Boy'un dedigi gibi Berk Gündaşın yaptığı kaza ile alakası yok.
    Ama fotoğrafdaki ağlayan kişi Berk Gündaş annesi ve gerçekten yürek burkan bi andı.
    Berk Gündaş a acil şifalar diliyoruz umarın en kısa zamanda yarışlara tekrar döner.

Pizza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GS500
    boy gerçekten ürperten bir fotoğraf ve senin dediğin gibi kimsede yok anlaşılan
    Aşağıdaki haberin ayrıntıları var ancak resimin olayla hiçbir alakası yok.

http://motosikletim.milliyet.com.tr/...aspx?id=278403

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Pizza
    Aşağıdaki haberin ayrıntıları var ancak resimin olayla hiçbir alakası yok.
    Aslında yazılanların da olayla ilgisi yok. Berk'in sadece düştüğünü yazmışlar. Öteki motorun adamın üzerinden geçtiği ile ilgili hiçbir bilgi yok. Yoksa biz mi yanlış gördük? Ama kamera da yanlış çekmiş olamaz değil mi?

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ya bakıyorumda pistede olsa motor yarişi cok tehlikeli,alakazıs olacak belki ama matadorların yaptığı boğa güreşimi daha tehlikeli yoksa bu yarışlarmı?
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    CBR125R Cup pistten enstantaneler...

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    abi ben b ittim ya bu resimlere bakarken bizimde böle yarışlara katıldığımız günler olabilecekmi acaba

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Bu da Tümay'ın yarışında olan kaza... Valla gazetecilerden fazla çalışmışım

Motosikleti
    vfr 800
    arkadaşlar elinize sağlık görüntüler süper sevgiler
    Rüzgar gibi geçti

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50

Körfez Pisti.

Merhaba ArkadaşLar Bu hafta Sonu körfez pistinde idim.. İnanılmaz Güzel bir yarışl oLdu.. Super Sport B Katogorisinde İnanılmaz Süpriz Bir oLay Oldu.. Yarışın Favarosi oLan Sinan SOFOĞLU yarış boyunca lideliği konuruyup 2 tura yakında fark attı.. ama 23'cü turda süpriz bir oLay oLdu. Sinan piste viraja hızLı girdi ve kaydı.. Kendisinde bir şey yok ama Genede kendisine büyük geçmiş oLsun..

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı Loft adlı üyeden alıntı
    Merhaba ArkadaşLar Bu hafta Sonu körfez pistinde idim.. İnanılmaz Güzel bir yarışl oLdu.. Super Sport B Katogorisinde İnanılmaz Süpriz Bir oLay Oldu.. Yarışın Favarosi oLan Sinan SOFOĞLU yarış boyunca lideliği konuruyup 2 tura yakında fark attı.. ama 23'cü turda süpriz bir oLay oLdu. Sinan piste viraja hızLı girdi ve kaydı.. Kendisinde bir şey yok ama Genede kendisine büyük geçmiş oLsun..
    benim ve beraber izlediğimiz diğer arkadaşlarım için pek de sürpriz oldu sayılmaz aslında. farkı iyice açtıktan sonra böyle bir hatayı tekrarlayabileceğini konuşmuştuk.
    sinan, o yarışa katılanlar içerisinde körfez pistini belki de en iyi bilen yarışçı ama gel gör ki her seferinde hırsının kurbanı oluyor ve tur değil turlar bindirdiği yarışlarda yerini korumak yerine farkı daha da açma çabasına giriyor ve sürekli düşüyor. öğrendiğim kadarıyla düşmesinin asıl sebebi piste abuk bir şekilde yapılmış yama. ama sinan tecrübesindeki biri bunu yapmamalı bence...
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Vay be körfez pisti haa biz orada ne kazalar gördük... Nerden gördün len demeyin pistin hemen üstündeki Körfez Fen Lisesi mezunuyum Yarışları yatakhanedeki deniz manzaralı odalardan izlerdik vay be hey gidi günler heeeyyyy Bu arada fotoğrafları çekenlerin ellerine sağlık kendimi oradaymış gibi hissettim yani teşekkürler...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler