Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
53. sayfa BirinciBirinci ... 3435152535455 ... SonuncuSonuncu

[MT]23 Temmuz-Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist.turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    yarın işi olup da gelemeyecek olanlar da üzülmesinler akşam haber bültenlerinden takip edebilirler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    arkadaşlar ben kellemi koyacağım......
    yarınkı ortam hiç bir kimsenın hiç bir topluluğun hiç bir sitenın yapayacağı org olacaktır olmazsa suratıma tükürün....
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı
    yarın işi olup da gelemeyecek olanlar da üzülmesinler akşam haber bültenlerinden takip edebilirler
    tabi kendileri gelemeyip o kamera görüntüsünde görünemedikleri için üzülebilirler

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı sametcakar adlı üyeden alıntı
    tabi kendileri gelemeyip o kamera görüntüsünde görünemedikleri için üzülebilirler
    aynen e madem öyle supereva riders grubunu da çağıralım

melih8007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    akalteke ye ben bir bakıma hak verebiliyorum. öz olarak "bir gün bu insanların yanında olacaksınızda ne olacak,onlar hayatlarının sonuna kadar yalnızlar" anafikrini çıkarıyorum. ama belki yarınki hep beraber yapacağımız ziyaretten sonra bundan sonraki günlerde de ziyaretlerimizi sürdüreceğiz,bu ziyaretler bireysel olabilir veya toplu olabilir. örneğin ben ilk kez gideceğim darülacezeye, bu ilk ziyaret gelecekte yapacaklarımın başlangıcı olacak.
    iyi işler yapmaya çalışan insanlara gösterdiğin tepkiyi, hiçbirşey yapmayanlara göstersen daha iyi olur.
    her fikre saygım var ama kabalık dozuna yaklaşan bir tepki de yanlış ve haksız diye düşünüyorum.
    ortadoğuda savaş rüzgarlarının estiği şu günlerde,yaşlı çocuk hasta genç kadın demeden herkesin gözgöre göre öldüğü ve dünyanın tepkisiz kaldığı şu ortamda, tepkilerini duyurmaya ,insanlığı hatırlatmaya çalışan ,ses getirmek isteyen bir organizasyona neden bu tepkiyi gösteriyorsun ,garip doğrusu.
    şu yazıklarını hiçbirşey yapmayanlara yönlendirsen gayet haklısın.
    Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.[MEDIA][/MEDIA]

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    arkadaşlar
    güncelllll
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Motosikleti
    abi güncel ki, ne güncel

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    hadi canlanın darülaceze çılgınları canlanınnnnnnn

Motosikleti
    abi ben pıstım kaldım yaa. ne canlanması. elim ayağıma dolaştı valla

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı sametcakar adlı üyeden alıntı
    abi güncel ki, ne güncel
    samet yarın seni darülacezede falakaya yatıracaz haberin olsun o yeni aldığın motoruna da bir süre binemeyecen

güncel

http://www.medyakulisi.com/modules.p...ticle&sid=8601

Motosikleti
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı
    samet yarın seni darülacezede falakaya yatıracaz haberin olsun o yeni aldığın motoruna da bir süre binemeyecen

güncel

http://www.medyakulisi.com/modules.p...ticle&sid=8601
    abi yanlış anlaşılma kurbanıyım. özürdilerim. yoksa bilmezmisiniz ki bu uğurda yapılacak ne varsa hazırım...

ama biliyorum hatalıyım cezam neyse çekerim

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Konuyu Toplam 7 üye okuyor. (7 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    SAVASXXL, aksi, ataper, BBRR, Carabinieri, donniedarko, reklamci2003

oooo SAYFAMIZI MODLARDA yakinen takip edeyor anlaşılan muhhehee

Motosikleti
    abimin motoru var olmamı :)
    İyi Akşamlar MT..
    yarın sizinle gelmeyi çok istiyordum fakat uzun zamandır aradığım ama bulamadığım bi işe girdim..Bahane mi tabiki değil. Adamlar tutturdu yarın başlayacaksın diye.Bişey diyemedim. Ama abim (enişteeeee) benim adıma da orada olacaktır.

Daha öncede Darülaceze ye gitmiştim, hepiniz yarın manevi olarak epey etkilenecek ve belkide birçok değer yargınız değişecektir. Çünkü benim öyle olmuştu.

Herkes aynı şeyi söyle..Böyle anlamlı bir organizasyon için teşekkürler diye... Evet bencede çok anlamlı olacak..İnanın yarın bunu çok daha iyi bir şekilde anlayacaksınız. Yarın izmitte olmasaydım da bende gelebilseydim..İnanın kalbim sizlerle olacak.

Emeği geçen herkese binlerce teşekkürler...Tüm tonton dede ve ninelerimi benim içinde ellerinden öpün olur mu...

Saygılar..

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı Carabinieri adlı üyeden alıntı
    İyi Akşamlar MT..
    yarın sizinle gelmeyi çok istiyordum fakat uzun zamandır aradığım ama bulamadığım bi işe girdim..Bahane mi tabiki değil. Adamlar tutturdu yarın başlayacaksın diye.Bişey diyemedim. Ama abim (enişteeeee) benim adıma da orada olacaktır.

Daha öncede Darülaceze ye gitmiştim, hepiniz yarın manevi olarak epey etkilenecek ve belkide birçok değer yargınız değişecektir. Çünkü benim öyle olmuştu.

Herkes aynı şeyi söyle..Böyle anlamlı bir organizasyon için teşekkürler diye... Evet bencede çok anlamlı olacak..İnanın yarın bunu çok daha iyi bir şekilde anlayacaksınız. Yarın izmitte olmasaydım da bende gelebilseydim..İnanın kalbim sizlerle olacak.

Emeği geçen herkese binlerce teşekkürler...Tüm tonton dede ve ninelerimi benim içinde ellerinden öpün olur mu...

Saygılar..
    olar öperiz...
    işin hayırlı uğurlu olsun ....

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet yokmu yazılacak başka delikanlı yarın piknik yapmayın beyler nur yüzlü insanlarla tanışın rica edin sizlere eski günleri anlatsınlar bi el öpmeyle bu iş olmaz ...neler yaşamışlar neler görmüşler ...bu ziyaret aslında onlar için değil bence sizin için faydalı olacak .. iç huzuru gibisi varmı ..onlar sadece mutlu olacaklar ama siz mutluluğun ötesinde iç huzuru ile döneceksiniz belki seversiniz bu ziyareti daha sık yaparsınız
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı
    olar öperiz...
    işin hayırlı uğurlu olsun ....
    Teşekkür ederim abi çok saol..Hoş yarın çok daha "hayırlı" bi iş yapmak isterdim ama bu da "hayırlı" olur umarım..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    desteğin içi teşekkürler bbrr. motosikletçilerin yarın dönüm noktası olacak artık bir çok insan motorcuların sadece kasklarını dirseklerine takarak jöleli saçlarıyla gürültülü şekilde sokaklarda tur atanlardan ibaret olmadığını görecekler. bu arada sana da teşekkürler carabinieri keşke gelebilseydin ama uzun zamandır arayıp bulamadığın bir işe başlıyosun bu geçerli bir neden gelmemek için

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    evet yokmu yazılacak başka delikanlı yarın piknik yapmayın beyler nur yüzlü insanlarla tanışın rica edin sizlere eski günleri anlatsınlar bi el öpmeyle bu iş olmaz ...neler yaşamışlar neler görmüşler ...bu ziyaret aslında onlar için değil bence sizin için faydalı olacak .. iç huzuru gibisi varmı ..onlar sadece mutlu olacaklar ama siz mutluluğun ötesinde iç huzuru ile döneceksiniz belki seversiniz bu ziyareti daha sık yaparsınız

ya ben 7 sendır yapıyorum o işi ama yine yapmak gerçekten çok güzel olacak....
    ziyaret edip el öpmekten daha çok dertleşmek daha hoş bi hareket olur bencede...

Alıntı Carabinieri adlı üyeden alıntı
    Teşekkür ederim abi çok saol..Hoş yarın çok daha "hayırlı" bi iş yapmak isterdim ama bu da "hayırlı" olur umarım..
    evet buda hayırlı bir iş başlandıcı olduğu için yırttın 25x 100kg ağıradamların baskısından kurtuldun....

Motosikleti
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı
    evet buda hayırlı bir iş başlandıcı olduğu için yırttın 25x 100kg ağıradamların baskısından kurtuldun....
    teşekkür ederim......(oh beeaa yırttımm )

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    savaş abi sen bu gidişle kimseyi ezemeyecen galiba baksana her mazarete geçer notu veriyon

REKLAM ALANI
53. sayfa BirinciBirinci ... 3435152535455 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler