Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

MT [İZMİR ] Toplantısı 30 Haziran Cuma Teras Cafe'de

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    arkadaşlar bende cuma günü yanınızda olacağım.Konuya çok hakim değilim, zaten net e bile fazla giremiyorum. olabildiğince sizlerle vakit geçirmeye çalışıyorum. Ama eminim herkes iyi niyetli ve bazı yanlış anlaşılmalar beraberinde daha büyük anlaşmazlıkları getirebiliyor.CUma günü bize yakışır şekilde konuşup sorunları çözeceğimizde kesin....
    Everything goes the way it should...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı
    Herkese Merhaba,

Kenan'a tebrikler! Çok önemli ve ciddiye alınması gereken bir konuya parmak basmış Bir toplumun birlik ve beraberliği, Saygı, Sevgi ve daha fazlasını gerektirir.Nasip olursa Teras Bar'da görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

Selamlar,
    Özer
    teras bar mı ? dostum barlara fazla takılıyon heralde aklında hep barlar kalmış orası teras cafe sakın yolda birine teras bar nerde diye sorma
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

rüzgarınoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 250(Küçük Canavar)
    Geçen hafta forumda yazı yazmıştım merak edenler açar bakarlar açamayacak olanlar için ben özetliyeyim MT İzmir'in daha faal olması ve derli toplu bir görüntüye kavuşturulması anafikriydi. Ne yazık ki bi allahın kulu konuyu ciddiye alıp evet bende katılıyorum aslında toplantıda konuşulacak bi ton konu var biz napıyoruz diye düşünüp ona göre eylem planı yapması ve gündeme taşıması gerekirken görüyorum ki herkes bi döngüye takılmış. sen eskisin ben yeni kısa pantalon sokakta bilez top ne bu arkadaşlar hepimiz yaşını başını almış insanlarız çevreye faydamız olacağı yerde millete kendimizi güldürüyoruz. Eskiler eskidir yeniler yenidir bence iş yapacak başa güreşecek organizasyon yapacak insanlar varsa bunun eskisi yenisi olmaz katılaan herkesin gruba bir katkı yapması grubun getirdiği sorumluluktan ziyade toplumsal ahlak kurallarının getirdiği sorumluluktur. Ben şimdi yazıyorum ama kendini eski diye nitelendiren kişilerin çoğundan toplantıda görüşülmesi gereken konularla ilgili yaptığım bu eleştiriler kale alınıp cevap bile yazmayacaklar ha ben cevapta beklemiyorum ama bunu bir tartışma platformuna taşıyalım istiyorum. Toplantıya gelip gelmeme konusunuda siteden yazıma gelen tepkilerle şekillendireceğim bakalım ne kadar duyarlı bi grubuz
    Kazasız Belasız Sürüşler Sevgiler... Hayat Bir Mücadeledir
    Motosiklet Kullanmak Bir Mücadeledir O halde Motosiklet Kullanmak Hayattır

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    rüzgarınoglu sakin ol abi, cumaya ne kaldı,

tabiki konuşulcak, herkes dinlenecek, bu saygı içinde yapılacağına emin ol...

seni toplantıda görmek isterim... yeni eski ayrımı içine girmeye çalışılmıyor, insanlar tanınmaya çalışılıyor.. konuşmak istediğin konuları aç ben seni dinlemezsem.. ..... ...........

Alıntı rüzgarınoglu adlı üyeden alıntı
    ben cevapta beklemiyorum ama bunu bir tartışma platformuna taşıyalım istiyorum.

işte bu platform burası olmasın lütfen... cuma günü konuşulacağına emin ol...

sayğılar

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    cevaplar için teşekkürler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!111
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

dishchy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f+Varadero
    Bende katılacağım. ybasaran ben de ilk kez teras cafe ye geleceğim zaten bu katıldığım 2. toplantı. Ama galiba büyük parkın altında topçu tugayı revirinin yanında. Arkadaşlar yanılıyorsam beni düzeltinlütfen yanlış bilgi vermiş olmayalım.

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben gelemiyorum,yurtdışından gelen bir arkadaşımı kıramadım,üzgünüm iyi eğlenceler

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    dün akşam için herkese teşekkürler güzel ve amacına ulaşmış bir toplantı oldu bence
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    toplantıya katılan tüm arkadaşlara teşekkürler,
    sağlıcakla kalın.

TaRaLeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 COMET , CERATO
    Ben Katılamadım kusura bakmayın bu aralar işlerim çok yoğun. Eve uyumaya bile zor geliyorum. Sonuç olarak ne oldu Teras CAFE de Yaw birileri yazsın PM bekliom hade???

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    ya burda muhabbet ne güzel yaa...kimse kimseyi tınlamıyo...yoksa benmi yanlış yerde msj yazıyorum..herkesin yazı yazdığı yer varda benmi göremiyorum...neyse yinede saygılar...ii buluşmlar diliyim..
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    Alıntı ybasaran adlı üyeden alıntı
    ya burda muhabbet ne güzel yaa...kimse kimseyi tınlamıyo...yoksa benmi yanlış yerde msj yazıyorum..herkesin yazı yazdığı yer varda benmi göremiyorum...neyse yinede saygılar...ii buluşmlar diliyim..

Dostum stres yapma hemen, biz bu forumu bilgilendirme amacıylan kullanıyoruz.

ha konuşmak istersen buyur beni ekle listene msn = alaattin_83@hotmail.com

şu aralar düzen sağlamaya çalışılıyor.. inş. zaman içerisinde grubumuz daha da kalabalıklaşacak, gün gelecek bütün motorcular birbirlerini yolda tanır vaziyete gelecek ben buna eminim... inş saygınlığımızı kaybetmeden çoğalabiliriz...

özelden pm leride cvpsız bırakmamaya çalışırız fakat arkadaşlarımızın girip okumaya vakitleri sınırlı olabilir. sen yazdıktan sonra cvplar yazılmış demekki okunmuşsun... fakat gel toplantıya tanışalım varsa kendine yakın gördüğün bir nick pm at seve seve yardımcı olacaklardır sana..

saygılar.. hemen celallenmeye gerenk yok yaaaff

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    yok kerdesım bız yenı olusumların ıcerısındeyız butun sorunları cozuyoruz yavas yavas sen merak etme mt ızmır bozulmaz her zaman yoluna devam eder senı de aramızda gormek bıze mutluluk verır..
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...

dostum organizasyonlarla ilgili bilgi için

cagatay_muharrem@hotmail.com
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba dostum, yeni oluşum içerisindeydik, fakat halloldu, yönetim ve denetleme kurulu kuruldu, toplantıda detaylı açıklama ve bilgiyi öğrenirsin, bu sayfa yazışma sayfası olmadığı ,ç,n lütfen özelden veya msn den yazışın.
    sevgilerimle,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ya siz toplantı resimlerinizi yayınlamıyormusunuz.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler