Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MT [İZMİR ] Toplantısı 30 Haziran Cuma Teras Cafe'de

Motovento
    REKLAM ALANI
    dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    KENAN süpersin yaaa
    işte arkadaşlar olay dudur

size başımdan geçen bir olayı anlatıyım:
    bir üyemizin eşini üye yaptık kendisi alman ama bütün toplantılarımıza geliyor ve MT yi çok seviyor
    makara topiclerinden anlaşılmasın diyede herşeyi yazdık arkadaşın resmini koyduk ve intercom üyemizin kız arkadaşıyız yazdık
    malesef levent kozcu arkadaşımız bir mesaj yollamış
    -bu hatun ...........eleman.......
    gibi bende cevap yazdım
    -arkadaşım bu üyemiz intercom arkadaşımızın eşidir onu geç herşeyden önce MT üyesidir lütfen hatun eleman gibi kahve ağzıyla konuşmayalım

ok arkadaş topic e cevap yazmadı ama benim özelime atmış
    -başlık:aloooooo
    acıktan yazmak ıstemedım senın le muhattap olmama gerke bıle yok ama neyse, yalan mı hemserım bı hatun gelınce agızınız dusuyo ole kahve agızı bılmem ne agızı falan da degıl bunlar delıkanlı agızı bılmıyorum sen ne kadar bılıyorsun, hem nereye takılacagımıda sana sormayacam sen pacalı donlarla gezerken ben bu sıtedeydım kocccc

benim yazdığım cevap:arkadaşım ben 39 yaşındayım ve benim çevremde kimse bana kocdcc demez
    sevgiler saygılar

kenan arkadaşım bu topici açmiş helal olsun
    buradanMT izmir den levent kozcuyyu kınıyorum
    haaa bu arada bilmenizi isterimki MT izmir i çoook seviyorum hepiniz benim can kardeşlerimsiniz
    KAMP ADAMLARI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bu bilgi değerlendirilecektir ilgin için teşekkürler birde sözünü ettiğin topiğin linkini yaz inceleyelim elimizde belge olsun
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Eğer züccaciyeciyseniz, dükkana giren fareyi yakalamak için,
    kapan da kurabilirsiniz, bir kaç kedi de salabilirsiniz.
    Eminim kediler sizi fareden, kurulacak kapanlardan çok daha kısa zamanda kurtarırlar.
    Peki siz kedileri mi tercih ederdiniz?
    Yoksa kapanları mı?
    Sonuç fareden kurtulma açısından aynı.
    sadece tarz, üslup farklı.....
    Bir de sonrası var tabiki

Not: Seçilen nesneler örnekleme için verilmiştir.
    Kimse üstüne alınıp ta havadan nem kapmasın.

parvez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Alıntı okram adlı üyeden alıntı
    Eğer züccaciyeciyseniz, dükkana giren fareyi yakalamak için,
    kapan da kurabilirsiniz, bir kaç kedi de salabilirsiniz.
    Eminim kediler sizi fareden, kurulacak kapanlardan çok daha kısa zamanda kurtarırlar.
    Peki siz kedileri mi tercih ederdiniz?
    Yoksa kapanları mı?
    Sonuç fareden kurtulma açısından aynı.
    sadece tarz, üslup farklı.....
    Bir de sonrası var tabiki

Not: Seçilen nesneler örnekleme için verilmiştir.
    Kimse üstüne alınıp ta havadan nem kapmasın.
    Abicim,oltanın ucuna penir bağlarsan sorun halloluyor Baktınki faremiz biraz irice....Kıbrıs yap;şaka değil walla;bizzat kendim denedim

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    toplantıda görüşmek üzr..

sustukça tepemize çıkılıyor gibi geliyor bana...

mt izmir üyesi olarak bayadır sessiz kalıyorsam bilinki yeni gelen dostlarımı tanımak için onlara zaman verdim.. ama birde sonuca bakın... millet dağdan gelmiş kovalamaya çalışıyor...

şurayı 2 hafta boş bıraktım bilerek yazmadım çizmedim, etmedim eylemedim ama bazıları çok sahiplenmiş... dinlemeden öğrenmeden artistliklerine başlamış..

ben kimsenin ağır abiligine muhtaç değilim..... kimilerinin elinin altında 7/24 internet var ama bu kişiler biraz düşünmeli burası CHAT-ZONE değil.. yanlışmıyım... forum = mesaj panosu, yani yazacağını yaz ve çekil millet o bilgiyi alsın... ha amacın ortalık bulandırmaksa çık toplantıda sustur milleti konuş... hatta yorum yapmamızı bekle... sen burda yaz biz burda takip edelim mantığı bana ters...

Axis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Bir sorun çıkmazsa bu haftaki toplantıya ben de gelmek ve yine bir sorun çıkmazsa bu haftaki toplantıda da eğlenmek istiyorum.
    Gelebildiğim kadar erken gelmeye çalışacağım,keyifli sürüşler...
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"]35 YAR 14[/SIZE][/FONT][/B]

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    KENAN süpersin yaaa

bir üyemizin eşini üye yaptık kendisi alman ama bütün toplantılarımıza geliyor ve MT yi çok seviyor
    makara topiclerinden anlaşılmasın diyede herşeyi yazdık arkadaşın resmini koyduk ve intercom üyemizin kız arkadaşıyız yazdık
    gibi bende cevap yazdım
    -arkadaşım bu üyemiz intercom arkadaşımızın eşidir onu geç herşeyden önce MT üyesidir lütfen hatun eleman gibi kahve ağzıyla konuşmayalım

acıktan yazmak ıstemedım senın le muhattap olmama gerke bıle yok ama neyse, yalan mı hemserım bı hatun gelınce agızınız dusuyo ole kahve agızı bılmem ne agızı falan da degıl bunlar delıkanlı agızı bılmıyorum sen ne kadar bılıyorsun, hem nereye takılacagımıda sana sormayacam sen pacalı donlarla gezerken ben bu sıtedeydım kocccc

benim yazdığım cevap:arkadaşım ben 39 yaşındayım ve benim çevremde kimse bana kocdcc demez
    sevgiler saygılar

ONDAN SONRA BU DİYALOĞU BİR MOD VE BİR ABİMİZE ŞİKAYET ETTİM AMA TIRT
    hııım dedim demekki saygı seviye önemli değilş üye sayısı önemli diye düşünürken kenan arkadaşım bu topici açmiş helal olsun
    haaa bu arada bilmenizi isterimki MT izmir i çoook seviyorum hepiniz benim can kardeşlerimsiniz

sevgili dostrak,
    bu bilgiyi vermen çok iyi oldu, ayrıca bu üyemizin bu davranışından sonra değerli modlarımız sanırım daha yakından ilgilenecektir mt.izmir adına böyle çirkin bir olaydan ötürü senden ve seviyesiz konuşmalara mağdur olmuş hanımefendi ye lütfen özürlerimizi kabul et ve ilet malesef beş parmağın beşide bir olmuyor ama kangren olmuş parmakta kesilir.
    sonsuz sevgi ve saygılarımızla,

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    uygundur, gelmek için gerekli özeni göstereceğim. ama arkadaşlar rica ediyorum üsluba ve toplantı kurallarına uyalım. toplantı kuralları nedir derseniz başlıca

konuşanı saygıyla dinleme, kesmemek

katılımcı olma, fikir beyan etmek

gereksiz konularla gündemi meşgul etmemek

kişisel olayları gözardı ederek grubu ileri götürecek davranışlar sergilemek

toplantıdan fayda sağlamak

"bak gördün mü? adamı ne hallere soktum" dan kaçınmak

konuşurken etrafta başka insanlarında olduğunu düşünerek uygun ses tonuyla ve uygun kelimelerle kendimizi ifade etmek

yani aslında adam gibi, insan gibi oturup konuşmak

bunları benim dile getirmem bile ne kadar tuhaf geliyor bana bilemezsiniz ama nedense gidişat konusunda kaygılar taşıdığım için yazıyorum.
    unutmayın, bir mekandayız ve o mekana saygılı olmak zorundayız. şaçmalayan insanlar yüzünden diğer insanlar gibi aynı etiketi bende yemek istemiyorum. yapacağımız her davranış kendimizi bağlar gibi görünse de grubun oradaki tüm üyelerini de bağlar.

amaç kelle koparmak, parmak kesmek vs vs olmamalı. gerekiyorsa sürekli sorun çıkaranlar hakkında işlem yapılmalı tabiki. ama belli kurallar çerçevesinde. grubun son geldiği durumlardan acaip rahatsız oluyorum. ne tam 35 im ne de 35 1/2. ne eskiyim ne de yeni. tek amacım motorsiklet seven insanlarla birşeyler paylaşmak. ama bu paylaştıklarım bana sıkıntı veriyorsa paylaşmayayım. grubun huzuru, bütünlüğü ve güzelliği için ne gerekiyorsa yapalım. bu kadar net ve açık yazıyorum. kişisel olayların gruba yansımalarından, abuk subuk tartışmalardan sıkıldım. ve açıkça söylüyorum eğer bu grubu ben baltalıyorsam ilk önce de beni atın.

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Wallace..

parvez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Belki biraz gündemdışı olacak ama ;motorcunun geveze,lafazan olduğunu ilk bakışta neresinden anlarsınız?

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    Wallace..

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    KENAN süpersin yaaa

gibi bende cevap yazdım

sevgiler saygılar

ONDAN SONRA BU DİYALOĞU BİR MOD VE BİR ABİMİZE ŞİKAYET ETTİM AMA TIRT
    hııım dedim demekki saygı seviye önemli değilş üye sayısı önemli diye düşünürken kenan arkadaşım bu topici açmiş helal olsun
    Merhaba . Bende siteye uzun bir suredir uye olan ve hemen hergun takip eden forumlara katılan gezilerimi sizlerle paylasan biriyim . Kısmet olupta mt izmir gurubunun toplantılarına katılamadım . Dosdark abimizi siteye ilk uye oldugu gunlerden beri tanırım. Super iyi kalpli ve dusunceli biridir. Soylediklerine bakılırsa ona yazılan mesaj sahibi buyuk yanlıs yapmıs ve ayıp etmis. Bu gurubu kuran ve birfiil gurup icin calısan arkadas umarım bu konu ile ilgilenirler ... Cuma gunu iyi eglenceler ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Wallace...

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşlar hepinze selamlar ... maalesef istanbulda olduğum için uzun süre aranızda olamayacağımmm.. umarım bu toplantıda herkes sorunlarını halleder varsa kangren olmuş parmak kesilir... umarım ayrıntıları daha sonra arkadaşlardan telefonlada olsa alırım kendinize çok ii bakkın arkadaşlar
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

BaByFaCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r
    bursada oldugumdan malesef ben de uzun bır sure gelemeyecegım..ınsallah hersey yolunda gıder..herkese cok selamlar..

Asyaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS150-T1, 125MT, BEAT
    Çookkk çoookkk uzun süreden sonra yine merhabalarrrr.
    Ben de bu cuma gelmek isterim umarım gelebilirim eski dostlar ve yeni dostlarla görüşmek isterim inşallah gelebilirim
    AS150-T1
    35 S 1973
    Kaskom War Derdim Yok

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı Asyaaa adlı üyeden alıntı
    Çookkk çoookkk uzun süreden sonra yine merhabalarrrr.
    Ben de bu cuma gelmek isterim umarım gelebilirim eski dostlar ve yeni dostlarla görüşmek isterim inşallah gelebilirim
    süleyman kardeşim aramıza tekrar hoş geldin seni özlemiştik dersler bitsin gelir demiştim yaz boyunca umarım bizimle olursun eski günleri yad ederiz
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Herkese Merhaba,

Kenan'a tebrikler! Çok önemli ve ciddiye alınması gereken bir konuya parmak basmış Bir toplumun birlik ve beraberliği, Saygı, Sevgi ve daha fazlasını gerektirir.Nasip olursa Teras Bar'da görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

Selamlar,
    Özer

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    Arkadaşlar teras cafe hangisiydi bea...yerini karışıtıryom hepsinin...Eğer balçovada olmazsam ,gelmeye çalışırım...Saygılar...
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S

heheheh:)

KENAN süpersin yaaa

gibi bende cevap yazdım

sevgiler saygılar

kenan arkadaşım bu topici açmiş helal olsun

İzmir'in kabadayısı da böyle oluyormuş demek Hem İzmirli hem kabadayı... enteresan
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler