Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

2005 MOTOSİKLET FUAR BULUŞMASI 27 MART PAZAR

Motovento
    REKLAM ALANI
    banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Yer dolmabahçe sahili saat 1100 hafif yağmur çiseliyor ortam çok romantik ama kimsecikler yok.Skullhunter kaza yaptığı için iptal edildiğini düşündük ve fuarın yolunu tuttuk.Fotoğraflar ve yorumlarımı yarın akşan yayınlayacağım. 119. numarayı hatırlayamadığım için uğrayamadım. Aşağı kattaki derneklere sordum kimsenin gruptan haberi yoktu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    banro, malefes bulusmada aksaklık oldu biraz gecde olsa toplabildik
    kusura bakmayın

erkutgurun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar, artik fuar bittigine gore, 'fuar sonrasi'diye bir sohbet acsak? Herkesin siparis verdigi/bekledigi yada yeni aldigi motorlar hakkinda konussak derim

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Alıntı banro adlı üyeden alıntı
    Yer dolmabahçe sahili saat 1100 hafif yağmur çiseliyor ortam çok romantik ama kimsecikler yok.Skullhunter kaza yaptığı için iptal edildiğini düşündük ve fuarın yolunu tuttuk.Fotoğraflar ve yorumlarımı yarın akşan yayınlayacağım. 119. numarayı hatırlayamadığım için uğrayamadım. Aşağı kattaki derneklere sordum kimsenin gruptan haberi yoktu.
    O saatte bende oradaydım ama komik olan SKULL daha evden yeni çıkıyordu. LETO ile 2 kişi toplanabildik
    Rezilsiniz yaaaa
    DBTYSG

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    Harbi rezillik yaaa.. yönetim uyuma be kardeşim ne bu bi buluşma oluyo ama kimse buluşamıyo düzenleyen yok ortada..
    cık cık cık rezillik valla.
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

Aslinda dogrusun 'leto'. Yani bulusma mulusma guzel oluyor arasira ama surekli oluncada biraz sIkIcI olabilir. Ben mesela, kafama gore 2-3 arkadas var. Onlarla surekli haftasonlari geziyoruz 2-3 motor. Ama tek motor biraz zevksiz, cok motor da arasira keyifli olabiliyor. Gecen sene motorda 12000km yaptim. Ve bunun sadece 3000km'sini 'uzun yolda yaptim. Gerisi hepsi sehir ici ve cevreyollarinda!! Inan nasil gectigini anlamiyorsun. Bu sene motorda 2005 Fazer olunca en az 16000km yapmayi dusunuyorum.

Kisaca insan sayisi ne kadar artarsa, plan/program yapmak o kadar da zorlasiyor. Arasira boyle yapin ama 2-3 motor gezilerinin de keyfini muhakkak deneyin derim.

chopy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erkutgurun, yeni motorunuz hayırlı olsun,inşallah ilerde FJR1300. de alırsınızda şimdi ne alıyorsunuz ve ne zaman teslim alacaksınız. merak ettim

saygılar

chopy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında bu konuları yeni başlıkta tüm arkadaşlarla paylaşsak iyi olacak kanatindeyim

Fuar basligi konusunda haklisin chopy.

ARKADASLAR: Yakinda 2006 fuari gelecek, siz hala 2005 fuarini konusuyor olacaksiniz!! Yeni basliklara yayilalim derim.

hadin bye

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler