Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

14 Mayis Yalova-cinarcik-esenkoy Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    arkadaslar
    topcular mı pendık bende karar veremedım ya.. ıstersenız soyle yapalım,
    bız poendıktenm gıdıcekmıs gıbı programa devam edelım.. eger arkadaslardan cıddı bır ıtıraz gelmezse pendıkten devam ederız. proıgram aynen kalsın yanı..

murat sen raptor grubunu organıze et gelecek arkadasları bılgılendır.yarın aksam olayı baglayalım..

bu arada yalova grubundan 15 kısı gelecek ıstanbul grubu olarak bız de en az 7-8 mötor olalım.

ben yanıma dvd kamera ve foto makınesı alıcam. artık artcı arkadaslardan bırıne rıca ederız cekım ıslerını dıyorum..

eglencelı olacak,

selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    arkadaşlaşlar bakın ben yarın sabah 9:00 pendik iskelede olacam eğer pendik düşüncesini değiştirirseniz beni oradan almayı unutmayın agaç olmayalım sonra oralarda kaldera arkadaşım benim motor kırmızı hondacbr125 sabah tam 9:00 da ordayım görüşmek üzere bi değişiklik olursa benim haberim olmaz ben netten cıkıyorum haberiniz olsun bu saatten sonra burada yazıklacaklardan haberim olmaz ona göre görüşmek üzere

hnapolyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar ben armutludan

bende'de motor var armutlu ya gelmenizi tavsiye ederim. size foto ları yolluyorum.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    tamam hocam sabah 9 da pendıkteyız kısmetse.. ben sabah saat 830 da kapette olacam
    orda beklıycem gelecek arkadasların programlarında bır sorun olursa bana cepten ulassınlar..

0532 2515952

selamlar
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

jason_anderson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp 2006
    Ben bugün bu route'u yaptım,gerçekten muhteşem. Dönüşü Armutlu-Gemlik üzerinden yapmanızı öneririm,gerçekten İtalyan filmlerindeki dağ yolları-aşağısı deniz olayı...Napolyon'un resimlerinden 1.sine benziyor.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Gezi Tek Kelime Ile Mukemmel Oldu Arkadaslar. Detaylari Ya Gecenin Ilerleyen Saatlerinde Ya Da Yarin Aktaracagim ..cok Yorgunum Walla Biraz Da O Yuzden

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    mükemmel gezi oldu..bugün bizimle gelemeyen raptor çetesi inanın çok şey kaçırdınız abartısız..gezide tüm aktiviteler vardı.komedi,macera ne ararsanız..
    yalova tayfasıda çok iyiydi.alakalarından dolayı tüm yalova grubuna çok teşekkürler.dönüşte yalovada sizede bir hoşçakalın diyemedik.kusura bakmayın gemiye son anda bindik.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM

Ilk Resimler Merakinizi Gidermek Icin

ILK RESIMLER BURDA .. OYLESINE EDIT ETMEDEN ATMISTIM. GOKHANIN BAZI AMATOR CALISMALARI DA ATILMIS OYLE OLUNCA SITEYE ATMAK ICIN CALISIYORUM. SIMDILIK BUNLARA BAKABILIRSINIZ

http://www.fotograf.com/agp.asp?pid=...BA1F781FD01FAF

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    arkadaşlar ben cbf250 sahibiyim ama bu cbr600f hyalimdeki ve hedefimdeki motor bu makineyi çok istiyorum aynı cocuklar gibi bana dua edin en yakın zamanda bende bu makinenein sahibi olayım ve aranaza katılayım

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler