Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

14 Mayis Yalova-cinarcik-esenkoy Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    AnTiKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar yahu ben büyükcekmece gezisi vardı oo noldu iptal mı oldu ve ben avrupa yakasındayım bu gezi yeri kaç kilometre ve ehliyetim yok sorun olurmu ve ilk gezim olcak artı avrupa yakasından katılan varsa nerde olcak toplanma merkezi yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar tşk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı AnTiKa adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar yahu ben büyükcekmece gezisi vardı oo noldu iptal mı oldu ve ben avrupa yakasındayım bu gezi yeri kaç kilometre ve ehliyetim yok sorun olurmu ve ilk gezim olcak artı avrupa yakasından katılan varsa nerde olcak toplanma merkezi yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar tşk
    Dostum büyükçakmaca gezisi iptal edilmedi bu başka bir gezi hangisine gideceğine karar ver arkadaşlar yardımcı olur.
    ama cumartesi beer,s e gelmeyi unutma herkez orada olacak ismini yazdır
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13524
    KAMP ADAMLARI

hboyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Güzel bir güzergah. Maalesef burada değilim. Aslında tüm Mayıs ayı programım dolu. Ancak bu güzergaha bir gezi yapabilmek hoş olurdu...

Geziye katılacak tüm dostlara şimdiden iyi eğlenceler dilerim !
    levent abicim bizi kim toplıyacak şimdi
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı hboyraz adlı üyeden alıntı
    levent abicim bizi kim toplıyacak şimdi
    Valla Halukçuğum bu ekip ile ilgili bir sorun olacağını hiç sanmıyorum.

Gözüm arkada değil yani, ama bu tarafa doğru beraberce başka bir gezi kesin yapacağız bu yaz.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

hboyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650
    Muratın dediği gibi bazılarıyla yol almak çok zevkli

levent abicim toplu sürüşü nasıl zevkli olduğunu senden öğrendik

gerçi moto gp faciyasından sonra toplu sürüşün nasıl felakete dönüşe

bileceğinide kendimiz öğrendik. Arkadaşlar sağolsun hepsi toplu sürüşte iyilerde

dikiz aynasında seni görseydik daha iyi olurdu
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    eskihisar da feribot devamlı var fiyatıda 4 milyon saat ile alakalı kalkış durumu yok
    Ashes yaya 1 kişi 4 ytl doğrudur.Ancak motosiklet 11Ytl sürücü bu ücrete dahil.
    2.yolcu araç içi tabir ediliyor 2 ytldir.Bilginize.
    Ayrıca Pendik-Yalova hızlı feribot bence uygun.

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar yalovaya geçmek için pendikten de hızlı feribot seferleri var. gebze eskihisara gitmeye gerek kalmaz..
    pazar günleri tarifesi bu şekilde..
    Kalkış varış
    pendik yalova

07:00 07:45

08:15 09:00

09:30 10:15 Bu saat uygun gibi geldi trader sizin fikirleriniz nedir arkadaşlar.
    10:45 11:30

12:00 12:45

14:00 14:45

15:15 16:00

16:30 17:15

17:45 18:30

19:00 19:45

20:15 21:00

21:30 22:15

22:45 23:30

Kaldera abicim yol güzergahını sen tanıyorsun anladığım kadarıyla bize biraz aydınlatıcı bilgi verirsen.Ayrıca Yalovalı arkadaşlar sizde güzergah hakkında bilgi verin lütfen Yalova-Esenköy arası hakkında.Gittiğimiz yerde ve gidiş güzergahı üzerinde yapılabilecek olan aktiviteleri Trader yazmış ancak sizlerinde fikrini bekliyoruz.
    [I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Arkadaslar hızlı ferıbot mu normal ferıbot mu ? Buna karar verırsek . yarın yalovadakı arkadaslarla ıstışare edıp tam programı yayınlayalım.. hangı ferıbot kac lıra bunu da bır netlıge kavusturalım mı .. murat sen bılıyormusun hangısı kac lıra tam olarak?
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

gurolteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125**34 ZKN 34**
    arkdaşlar bende gelebilirmiyim geziye ama hiç birinizi tanımıyorum vede bende ehliyet yok sorun olurmu benide aranıza alırmısınız bendede cbr125 var şimdiye kadar hiç yoplu motor gezisine katılmadım ama güzel olacagını düşünüyorum toplanma yerinizi vede güzergahı sölerseniz gezinize katılmak istiyorum.pendik ile tuzla arasında oturuyorum.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı Rüzgarınoğlu adlı üyeden alıntı
    kaldera abicim yol güzergahını sen tanıyorsun anladığım kadarıyla bize biraz aydınlatıcı bilgi verirsen.Ayrıca Yalovalı arkadaşlar sizde güzergah hakkında bilgi verin lütfen Yalova-Esenköy arası hakkında.Gittiğimiz yerde ve gidiş güzergahı üzerinde yapılabilecek olan aktiviteleri Trader yazmış ancak sizlerinde fikrini bekliyoruz.
    sevgili dostum
    Esenköy,Yalova İli,Çınarcık İlçesine bağlı Batısında Armutlu ilçesi sınırında bulunan Çalıderesi, doğusunda Şenköy sınırında bulunan Engere mevkii, kuzeyinde Marmara denizi ve güneyinde samanlı dağları ile çevrilidir.İlçeye uzaklığı 15 km olan Esenköy’ün Yalova İline uzaklığı 32 km’dir. 10 km’lik bir sahil şeridine sahip olan Esenköy Marmara’nın en güzel tatil Beldelerinden biridir
    yalovadan sonra yol güzergahı sık virajlı doğa olarak çok güzel bir yoldur.ancak oradaki aktiviteden cok bilgim yok................................. yalnız pendik ten 08 15 feribotu daha uygun gibi sanki. ücreti ise motorlar için 11 ytl------- eskihisardan 4 ytl buna bir karar verelim

Alıntı gurolteke adlı üyeden alıntı
    arkdaşlar bende gelebilirmiyim geziye ama hiç birinizi tanımıyorum vede bende ehliyet yok sorun olurmu benide aranıza alırmısınız bendede cbr125 var şimdiye kadar hiç yoplu motor gezisine katılmadım ama güzel olacagını düşünüyorum toplanma yerinizi vede güzergahı sölerseniz gezinize katılmak istiyorum.pendik ile tuzla arasında oturuyorum.
    arkadaşım takip et topiği hareket zamanı belli olacaktır.pendikten feribot sana uygundur.bekleriz..
    katılım listesini bir netleştirelim arkadaşlar..
    buluşma yeri ve saati pendik feribot iskelesi olsunmu saat 08-00 08-15 feribotuna binmek için önce buna bir karar verelim pendikmi----eskihisarmı?
    yalovalı arkadaşlar da kendilerini eklesin buraya....
    1)KALDERA
    2)CUK-O
    3)DEMONICDREAMS
    4)TRADER
    5)MCGYVER
    6)RÜZGARIN OĞLU
    7)GUROLTEKE
    8)
    9)

gurolteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125**34 ZKN 34**
    kaldera arkadaşım ismini bilmediğim için bu şekilde hitap ettim.Çok teşekkür ederim mutlaka gelmeye calışacagım saatlerin belli olmasını bekliyorum.Bana pendik isklesi 5 dk uzaklıkta gelmem çok kolay olacaktır.

gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    nickim gurolteke den gurolcbr125 olarak değişmiştir bilgilerinize.....

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Eskihisar'la Pendik arasındaki fiyat farkı arada yakılacak benzini de düşününce yok sayılır. Bence Eskihisar'dan gidelim, az da olsa yol yapmış oluruz. Pendikte şu saatte buluşalım desin biri artık, ya da her nerde olursa. Bence belirlenecek anadolu yakası buluşma yerinde 7.45'de toplanalım. Saat 7.00'da da Avrupalılar için 1.Levent BP diyelim. Katılacak olanlar listeye adını yazarken yanına avrupa ya da asya diye belirtsin ki kimin nerden katılacağını bilelim, olası küçük gecikmelerde bekleyebilelim. Belirttiğim saatlerde bir sorun yoksa bunlar geçerli olsun. Gözden kaçırdığım, dikkat etmediğim bir şey varsa acele müdahale edilsin ve tez elden anadolu'da bir nokta belirtilsin.

1)KALDERA (ASYA)
    2)CUK-O (AVRUPA)
    3)DEMONICDREAMS (AVRUPA)
    4)TRADER (................)
    5)MCGYVER (ASYA)
    6)RÜZGARIN OĞLU (............)
    7)GUROLCBR125 (ASYA)
    8)
    9)

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    eski hisardan gidilecekse kartal köprüsü yada pendik köprüsü altında buluşalım derim.
    buna nasıl karar verelim..hangi gemi uygun olur bize arkadaşlar....fikirlerinizi yazın

Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    anadolu yakasında pendiği geçtikten sonra tersane köprüsünü (sabiha gökcen hava limanı sapagını) 100mt gecince saga doğru yol genişliyor herkezin görebileceği bir yer und-roro sapagında buluşalım.Saat 7:45 de arkadaşlar sizler için uygunmudur.Hemde e5 den gececek olan arkadaşları rahatlıkla görebiliriz.

lütfen anadolu yakasındaki arkadaşlardan onay bekliyorum bi kesinlik kazandıralım olaya.

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    merhaba arkadaşlar

bugun ancak bakabıldım. benım ılk ızlenımım eskıhısar ferıbotunun daha uygun olacagı yonund. hem bu ferıbot bızım ıcın daha keyıflı olabılır. acık hava vsvs.. ben bu yonde yolculuk onerırırm.

7,15 kalkıs saatı bence fazla erken ama 8 de hareket bıcımınde anadolu yakasında bulusursak bence cok guzel olur. 9 gıbı ferıbotta oluruz..

Bu aksam yalovadakı arkadaslarla gorusup takvımı netlestırecegım. yarın tam bır hareket saatı belırlemıs oluruz.. ona gore gelecek arkadaslar gelırler..

selamlar

Bulusma yerı olarak olarak sahıl yolunda rahat brı yer daha makul gorunuyor. onu da bu aksam kararlastırırırz..
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abiiiiiiiiii yalova olurda ben olmazmıyım..benide yazııın ama artçıyım..
    allah kahretsin ya yalova ya geliyorsunuz bende motor yok..rezil olduk..rüsfa olduk..

Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    ok o zaman senden haber bekliyos anadolu yakasında buluşacağımız noktayıda belirlersen ii olur.

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    arkadaşlar buluşma noktasında beni beklemeyin ben cmrtsi günü bursaya geçicem ordan pazar günü yalovaya gelicem
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar hızlı feribot tarif edilen gemi ile arabalı vapur arasında bir fark yok önce bunu belirteyim.İdo devraldıktan sonra bütün bu arabalı vapurları elden geçirdi yeniledi ve hızlı feribot dediler.Fiyat aynı motosiklet her iki taraftada 11 ytl.Bilginize.
    Bence pendik daha uygundur.Avrupa yakasından gelecek arkadaşlar içinde böyle olacağını sanıyorum.
    Sabah daha öncede yazdığım gibi 9 civarı feribot binmek mantıklı.
    Buluşma yeri olarak bir yer kararlaştıralım artık.
    E-5 maltepede gidiş istikametinde bir benzinci var adını hatırlayanlarınız lütfen yazsın (Buldum KAPET )orası bence uygun.Avrupa tarafından gelecek arkadaşlarıda şehre sokmadan kısa bir zamanda oraya getirtmiş oluruz bence.Malum pazar sabahı erken bir saatte buluşacağız.Mesela bu benzincide toplanma saati 08.45 uygunmu.saat 09.30 pendikten kalkan feribota yetişmiş oluruz.
    [I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    iyide abi önce bi karar vermek lazım feribota pendiktenmi binilcek yoksa eskihisardanmı ?? saat ve buluşma noktası ona göre belirlenir zaten....
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler