Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Avcılar,Büyükçekmece grubu olarak nerede toplanalım

Katılımcı sayısı
29. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beylikdüzü nargile cafe veya cafede

9 31.03%
  • Beylikdüzü parkı içindeki çay bahçesinde

4 13.79%
  • Büyükçekmece sahilde

12 41.38%
  • Gezi yerleri uygun değil ortak kararla başka bir yer bulalım

4 13.79%
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Avcılar;Beylikdüzü ve çevresindeki Mt net üyeleri toplanmanın vakti gelmedimi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Avcılar,Beylikdüzü,Büyükçekmece ve çevresindeki arkadaşlar yakın çevremizde gezilip görülecek güzel vakit geçirecek bir çok yer var,istedimki sizlerle bir buluşma düzenleyelim ve tanışıp kaynaşalım hep birlikte güzel vakit geçirelim.Benim düşüncem 7 mayıs pazar yada 14 mayıs pazar günü ortak bir noktada bir etkinlik düzenleyelim ne dersiniz? Bu konu ile ilgili bir kaç önerim var beylik düzü bizimkentte cadde üzerinde çok şirin ve nezih cafeler var yine beylik düzünde sakin ve havadar bir çay bahçesi var ve son olarak büyükçekmece sahil şeridi üzerinde oturup keyif yapabileceğimiz yerler var artık hangisi uygunsa orda toplanırız.Eğer sizinde bir öneriniz varsa bu topicte paylaşalım ve kişi sayısı hiç mühim değil toplanıp tanışalım kaynaşalım önerilerinizi bekliyorum saygılar
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motti60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oky ben gelirim yakın sayılırım

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Abi ben esenyurttayım, yalnız motoru dün aldım, kullanabiliyorum ama gezi olayında sakat olabilirim acemiyiz ya bi olay çıkarırız allah göstermesin, ama bu işi kaptıkça yanınızda olmaya çalışsacağım

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ewwet abi işte bu ama sadece avcılar beylikdüzü olmazzzz çekmece sefaköy yeşilköy yenibosna bakırköy güneşli orasıda neresi demeyin ben orda oturuyom buralar birbirine yakın bölgeler bence çağrıyı biraz genişletmek lazım saygılarımla

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Hayırlı olsun kardeş biz buralardayız...7 mayıs ta izmit gezisi var,ama tanışmak adına anketten ne çıkarsa orada buluşuruz

Alıntı -MUSTURAKİ- adlı üyeden alıntı
    ewwet abi işte bu ama sadece avcılar beylikdüzü olmazzzz çekmece sefaköy yeşilköy yenibosna bakırköy güneşli orasıda neresi demeyin ben orda oturuyom buralar birbirine yakın bölgeler bence çağrıyı biraz genişletmek lazım saygılarımla
    mustafa abi avcılar büyükçekmece ve çevresi olarak açtım topiği yakın çevredeki insanlarda gelmek ister diye.Benim dileğim istanbulun her yerinden arkadaşlarımız gelsin katılsın hep birlikte eğlenelim. yani bölge pek önemli değil heryerden insanlar gelebilir senin altında hem araba hemde motor var atladınmı birine 10 dakka içinde bizim ordasın o yüzden mızmızlanma

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    ben de beylikdüzündeyim.Her türlü toplantıya geziye katılırım.Hiç sorun olmaz benim için.Mekan konusuda fark etmez gideriz bir yere baktık beğenmedik ortam sarmadı bidahaki sefere başka yere gideriz.Bu hafta içi bende bakarım beylikdüzü ve çevresinde gidebileceğimiz yerlere.Haber veririm sizede.Siz de fikirlerinizi söyleyin.Tabi ki sadece beylikdüzü ve çevresi değil her isteyen gelebilir ve gelsin de yani

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    evet.artık avcılar ve beylikdüzündeki motor severlerin birbirini tanımasının vakti gelmiş..belki defalarca birbirimizin yanında geçtik ama bunun farkında değiliz,böyle bir toplanmanın iyi olacağı kanatindeyim..

Buluşma mekanı olarak avcılar sahili yada büyükçekmece sahili daha uygun olacaktır...Bu arada ben Kıraçta oturuyorum
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Bu bölgeden izmite giden varmı bu pazar?? Buluşup öyle gidelim derim...

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    ergin org. olun bakarsın bizde geliriz taaa burdan
    ya güzel mekanlar keşfedinde bi buluşma org.edersiniz komple geliriz

roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    arkadaşlar bende küçükçekmecedeyim ama henüz motor yok olunca inşallah bütün davetlere katılıcam motor sevgisi yanlız yaşanmaz ki
    rüzgarınla sarıl bana hayallerim üşümeden

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi büyükçekmece sahilde kasaba diye bi mekan vardı benim billdiğim ama sezonu açmışmıdır bilmem fiyatlarda ölee çok pahalı değildi gidip bakmak lazım
    birde ayın 7 sinde izmit programı var galiba

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alıntı -MUSTURAKİ- adlı üyeden alıntı
    abi büyükçekmece sahilde kasaba diye bi mekan vardı benim billdiğim ama sezonu açmışmıdır bilmem fiyatlarda ölee çok pahalı değildi gidip bakmak lazım
    birde ayın 7 sinde izmit programı var galiba
    kasaba kapandı

Alıntı roadcarver adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bende küçükçekmecedeyim ama henüz motor yok olunca inşallah bütün davetlere katılıcam motor sevgisi yanlız yaşanmaz ki
    Sen dert etme motorun yok die aman duymasın da alper_tim arkadaşımız sitemizin kadrolu artçısı onunda motoru yok ama her org. a katılır yanlız bırakmayız.Sende gelmek istediğin zaman söyle bi şekilde seni de katarız guruba.

motosikleti olmayan arkadaşlar hiç üzülmesin çünkü benimde yok ama motor yok diye gezilere gelinmiyecek diyede birşey yok gidiceğimiz yerler zaten yakın ve E-5 kenarında yada o civarlarda ve ulaşımı kolay yerler ben motorumun olmamasını dert etmemeye çalışıyorum maksadımız sitede konuştuğumuz bilgilerimizi paylaştığımız arkadaşları tanımak.Bu arada eğer uzak bi yere gideceksek bende birine ardçı olabilirim
    gezi tarihi değişebilir arkadaşlar bize en uygun ne zamansa o zaman olur bu hafta olmazsa ayın 14 ünde gideriz

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı
    Abi ben esenyurttayım, yalnız motoru dün aldım, kullanabiliyorum ama gezi olayında sakat olabilirim acemiyiz ya bi olay çıkarırız allah göstermesin, ama bu işi kaptıkça yanınızda olmaya çalışsacağım

birbirimizi daha iyi tanıma ve en iyi dostlukların temelini atmak için bu başlık süpper olmuş...

bende esenyurt tayım...
    dostum ben Yeşilkent Mh. Oturuyorum...Balıkyolu münübüslerinin son durağına yakın... toplantılara giderken sana refakat edebilirm... motordan korkma o senden korksun... ben ömrümde motor kullanmadım ama motoru aldım. ve maslaktaki trafikte kullandım. eve geldim...(Eskiden Kağıthanede Oturuyordum.)

Toplantı Ayarlayan arkadaşlar İşim gereği(işim kağıthanede) akşam 8:00 - 8:30 arası eve gelebiliyorum..buluşulacak yerleri benim gibi bölgeye acemi olan dostlara aydınlatıcı bilgilerle haber verirseniz ve 1-2 gün önceden.. güzel olur.
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda600F
    terör merhaba ben suat nevar ne yok beylikdüzü fikri güzel bende büyükşehirde oturuyorum bende katılırım size sahil olursa daha iyi olur

kartal23 buluşmayı pazar günü yapmayı düşünüyoruz tabi gün çoğunluğa göre değişebilir ben sana önceden haber veririm merak etme

Alıntı 600f adlı üyeden alıntı
    terör merhaba ben suat nevar ne yok beylikdüzü fikri güzel bende büyükşehirde oturuyorum bende katılırım size sahil olursa daha iyi olur
    abi selam sen gelmezsen zaten darılırım sana yeri tarihi haber vercektim zaten ha bu arada telefonunu gündüzleri kapatıyormusun geçen aradığımda kapalıydı.
    ayrıca seni gördüğüme sevindim abi

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    teror
    dostum çok. teşk.ederim...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

rica ederim ne demek kartal23 umarım hep birlikte güzel bir aktivite geçiririz

UnalfaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyükşehir grubuna beni de ekleyin,ama motoru olmayanlar kısmına :d Çok önemli bir işim çıkmadıktan sonra kesin iştirak ederim,hem yeni üye olarak eskilerle de tanışmış olurum...
    Birgün Mutlaka...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler