Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Avcılar,Büyükçekmece grubu olarak nerede toplanalım

Katılımcı sayısı
29. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beylikdüzü nargile cafe veya cafede

9 31.03%
  • Beylikdüzü parkı içindeki çay bahçesinde

4 13.79%
  • Büyükçekmece sahilde

12 41.38%
  • Gezi yerleri uygun değil ortak kararla başka bir yer bulalım

4 13.79%

Avcılar;Beylikdüzü ve çevresindeki Mt net üyeleri toplanmanın vakti gelmedimi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cg 125 titan
    böyle bir toplantıyı hafta içi akşam yapsak nasıl olur?Hafta sonları bence, geziler gibi, daha uzun süreli olan aktiviteler yapılmalı...ne dersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alderney adlı üyeden alıntı
    böyle bir toplantıyı hafta içi akşam yapsak nasıl olur?Hafta sonları bence, geziler gibi, daha uzun süreli olan aktiviteler yapılmalı...ne dersiniz?
    tabiki olabilir hafta içi herhangi bir günde olabilir ama tahiminim bazı arkadaşlar işlerinden geç çıkıyorlar diye böyle bişey düşündüm cumartesi akşamıda olabilir mesela kişi sayısı ve organisazyon biraz şekillense ben gerekli ayarlamaları yapmaya çalışıcam
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    cuamrtesi akşamı olursa beni yazın arkadaşlar
    rüzgarınla sarıl bana hayallerim üşümeden

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Cıx cıx cıx böle gruplaşmalar olmamalı yok şu semt yok bu semt yani ben beylikdüzünde dğeilim avcılarda dğeilim ama gelemem mi yani şimdi ama bakın bence genel toplanmalar daha zevkli karışık semt en iyisi bazıları şeker değil erimezler soğuk havadan yağmurdan çıksınlar (Sözüm sahibine)

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    bu sitede organizasyon yapmasa kimseyi görüceemiz yok ( sözüm sahibine )

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Alıntı destinyofrock adlı üyeden alıntı
    Cıx cıx cıx böle gruplaşmalar olmamalı yok şu semt yok bu semt yani ben beylikdüzünde dğeilim avcılarda dğeilim ama gelemem mi yani şimdi ama bakın bence genel toplanmalar daha zevkli karışık semt en iyisi bazıları şeker değil erimezler soğuk havadan yağmurdan çıksınlar (Sözüm sahibine)

aha da kafam yarıldı...

buradaki arkadaşlar grup toplantılarında birbirinden habersiz oluyorlar... toplantı yerlerine en uzak nokta burası... o yüzden böyle bir topic açmış teror arkadaşımız... tabi guruplaşma yok.. sadece buradaki arkadaşlar birbirlerini tanımak istiyo ve bu bölgedede toplantı yerleri bakıyorlar.. bir gün de bu bölge de de toplantı olur... toplantılarımıza sende davetlisin...(şeker değilsin ya)
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Alıntı destinyofrock adlı üyeden alıntı
    sevgili destinyofrock açılan topic beylilikdüzü,avcılar ve çevresi olarak açıldı ama içeriğinde herkeze davet olduğunu ve bunu bir iki kez belirttiğimi görebilirsin tabiki gruplaşmalar olmasın herkez katılsın bunda bir sınırlama yokki diğer ilçelerden gelen olursa hepimiz çok sevinir ve mutlu olur,bunda aynı şeyleri düşündümüze eminim.Bizim semtimizde oturan bir çok üye var ve kimse kimseyi tanımıyor hatta benim yan sitemde oturan üye arkadaşlarla tanıştım bu topic sayesinde ki buda topiğin amacının doğru olduğunu gösterir.İşte bu vesile ile böyle bir tanışma kaynaşma önerisi attım ortaya,umarım güzelde bir buluşma gerçekleştiririz ve sende dahil olmak üzere sizleride bu ilk toplantımızda aramızda görmekten mutluluk duyarız kartal23ünde dediği gibi biz istanbulun bir ucunda site toplantılarının yapıldığı yerlerin en uzak semtinden geliyoruz saygılarımla.

demgah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 1000 RR
    Ergin kardeşim inşallah geleceğim 14 Mayıs olursa, bu hafta sonu memleketteyim (senin emanet aklımda), 20 sindede izmirde"yim
    Gazcı Team

Alıntı demgah adlı üyeden alıntı
    Ergin kardeşim inşallah geleceğim 14 Mayıs olursa, bu hafta sonu memleketteyim (senin emanet aklımda), 20 sindede izmirde"yim
    gezi planı ayın 14 ünde olacak sanırım bu haftaya yetişmez bu pazar günü büyükçekmece sahilde bir kaç yere bakmaya gidicem bize en uygun yerle konuşucam ve sitede arkadaşların görüşlerine sunucam bakalım ne yapabiliriz dolayısı ile seni bekliyorum abi ayrıca heala olsun emaneti ben unutmuştum sen unutmadım memlekettekilere bol bol selam

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    olcay da ikitellide degilmi onu asıl kaçırın siz adam ne biçim çalışıyor hiç nefes almadan

600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda600F
    teror seni destekliyorum arkadaşım bizler beylikdüzü gurubu olarak en uzak yerlere gisiyoruz ayırım yapmadan şimdi beylikdüzü gurubu olarak tanışmak en doğal hakkımız gelmek isteyen sorun yapmadan gelebilir POLEMİK yaratmaya gerek yok bence BEYLİKDÜZÜ gurubunu en kısa zamanda toplayalımherkese selamlar arkadaşlar ........

suat baba ben pazar günü yine site üyelerimizden buluşucam istersen sende gel abi vaktin varsa hem imkan olursa sahilde mekan bakarız buluşma ile ilgili plan yapmış oluruz ordanda oturur bişeyler içeriz ve gelmek isteyen arkadaşlar olursa hiç çekinmeden gelebilir toplantı öncesi antreman olur biz pazar günü büyükşehir cumartesi pazarının kurulduğu cadde üzeinde bulunan artı marketin orda buluşucaz eğer geliceksen bana bildir cepten görüşürüz

Motosikleti
    honda600F
    dostum bakalım işlerimi auyarlarsam gelirim ama 14 mayısta kesin gelirim

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    topiği şişirmemesi için sildim haberleri bekliyoz

Alıntı -MUSTURAKİ- adlı üyeden alıntı
    ewwet dostlarım bayağı bir kalabalık olcaz galiba yalnız benim takıldığım birşey var bu toplantıya niye illa bir gurub adı koymaya çalışıyoruz şimdi sen çıkar bu gurub felanca gurub dersen başkaları biz istenmiyoruz diye düşünebilir diyelimki yeşilköyde oturan bir üyemiz mesajları okuduğunda bu gurub felanca bölgenin gurubuymuş bizim orda ne işimiz var diye düşünebilir istanbulun her yerinde üyelerimiz var isteyen herkes gelebilir ama illa bir isim koymak istiyorsanız siz bilirsiniz ve mesajı okuyan bir kaç kişi yukarıdada görüldüğü gibi bunu yanlış anlamıştır ve anlıycaklardır bence bir iki düzeltme yapılmalıdır saygılarımla
    kesinlikle bir grup adı yok bu işin adı toplantı,gezi,aktivite vs. amacı ise karşılıklı tanışma ve paylaşım belki çok iyi dostluklar için bir fırsat.ve çevremizdeki insanları bir araya getirme çabası eğer bunu yanlış anlayacak birileri varsa ona bişey diyemem.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Ergin'in(teror) uzakdoğu turuna çıktığı yıllardan bir resmini buldum sandıktan.. Onu sizlerle paylaşayım..

Ayrıca arkadaşlar bir ara bizim burada Ashes nickli arkadaş bikinili motosiklet yıkama şenliği organize etmişti. Bir ara öyle birşey de yapalım..

Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    vay ergin ne iş bize hiç bahsetmiyorsun bari ayakkabıların üstüne bassaydın şöyle

ya cenk bende şu resmim nerde diyordum meğer sen araklamışsın soruyorum arkadaşlara şimdi karizmatik değilmiyim yani bu arada sizleri gezimizde görmek isteriz

Motosikleti
    honda600F
    TEROR benim cep 544 630 15 82 dostum ararsın beni görüşürüz kaç kişi gelicek bellimi

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    motorlular bi liste yapsanıza.Beylikdüzünde kaçtane rider var görelim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler